Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
1. mar 2009

juuuj toto rada pocujem..
ja mam velky balkon takze bude zvyknute spavat vonku, velmi sa to osvedcilo kamoske.. mam staru veelku libertu ktoru chceme dovliect na balkon bude ako stvorena..
no a poobede chcem chodit von kym nepride mm z robtoy..

babulka123
1. mar 2009

idem hajkat.. pipka popiseme zajtra.. cmuuk a dobru nocku a vybozkavaj to tvoje usmievatko Hanicku ..

pipka
1. mar 2009

marionka ajooooj rada ta vidim 😉

davam rady ako skusena maminka 😀 😀 😀 😀 😀

babuli, ked mas balkon, nie je co riesit 😉 ja nemam ☹ ☹ ☹ a straaassne mi chyba...tak chodime von aj v dazdi 😅 😀

pipka
1. mar 2009

dakujem, dobru nocku aj vam 😵

marione74
autor
1. mar 2009

peti, ty uz 23 tt, fakt sila 🙂 ako sa mate dievcata tehulky?

inak ja picham siesty den na 3 ivf-ko, takze by som mohla prispievat do tejto temicky s aktualnym menom, ale priznam ze som mala krizu, zda sa mi to takmer nemozne ze by to vyslo, aj ked peti, spominam,ze Ty si tiez uz stracala nadej,, boze ked mne sa to zda taka nekonecne tazka a daleka cesta, otehotniet, nepotratit a porodit zdrave dieta..
Muzik mi dnes trocha dodal optimizmu, ze on ma pocit, ze to vyjde... tak uvidime, dam si asi pauzicku od konika.
Prosim dievcata myslite na mna, nech sa uz deje co sa ma 🙄 skusim verit, ze sa to moze podarit, ved viacerym to uz do tretice vyslo ..

marione74
autor
1. mar 2009

pipi, zdravim aj ja, hanicka je aka usmiata, no cela Ty 🙂

pipka
1. mar 2009

no cela maminka...konecne niekto aj mne ju prizna 😀 lebo kazdy len, ze cely tatino 😅 😀 😝

janula13
1. mar 2009

Marione , sice sa nepozname, ale ja casto strasim v tejto teme, tak dufam ze 3 bude vase stastne cislo, nedaj sa, vidis ako Petka zabojovala a coho sa dockala, nech ti je aj manzelik oprou, som rada ze takeho mas 😀 nadej je vzdy 😉

marione74
autor
1. mar 2009

dik janula, ano nadej je vzdy, musim sa nakopnut, neviem preco som taka skepticka ☹

petkaerdal
2. mar 2009

ahote baby,
Marionka,ano uz mam 23,rychlo to leti
silno ti drzim palceky,silno,ozvi sa castejsie 😉

kocky,ako sa mate?
Jani,ja uz mam tiez kopanceky,hehe 😉
mici,ty este grckas? ty to asi potiahnes ozaj do ciela 😖

petkaerdal
2. mar 2009

Mauzos,receptik uz mam v knizke,drahy vravi,ze mam aj nieco piect,nielen opisovat,akoby som nepiekla 😠 ,ked upeciem,povie,ze kvoli mne pribera...dneska pozriem to salko
ako sa mate s chalanmi?

mici11
2. mar 2009

Ahojte babenky,

Jeeeeeeeeeeeej Marione ty si sa ukazala 🙂 Drzim ti velmi velmi palceky, veru nadej umiera posledna. Jednoducho teraz to musi vyjst 🙂 🙂 🙂
Peti no grckam, ale uz nechcem ☹ Inak dnes sa mam celkom dobre, vcera mi bolo cudne aj krize ma velmi boleli 😒
A ty ako?

petkaerdal
2. mar 2009

a co ty tu tak skoro mici? uz pracujes?
ja viem,ze nechces,ale tusim tebe to fakt neprejde 😖
my dobre,super 😉 nic neboli,nic necitim,okrem kopancekov konecne 😉,tym sa vytesujem
inak ani to dole ma uz nepicha 3 dni a teba? preslo to?

mauzos
2. mar 2009

ahojte babule 🙂
peti potom sa pochval ako ti to vyslo, ked zozenies salko. Dufam, ze vam bude chutit, zatial chutil kazdemu a kazdy si bral recept 😉
to je super, ze nic okrem kopancekov necitis, uzivaj si to 😀 mna uz bolia asi aj vlasy na hlave 😲
mici nezavidim ti to grckanie, ale snad to nebude az dokonca a zacnes si aj ty uzivat bezproblemove tehu ako Petka 🙂

mauzos
2. mar 2009

Jani krasne ti to doma kvitne, aj si zvyknem stale na jar nieco taketo kupit, len teraz som este nestihla. Ale pripomenula si mi to, takze mozno dnes skocim do kvetinarstva 🙂
dobre ste sa rozhodli s tymi autosedackami ... tiez som rozmyslala, ze to nie je velmi prakticke trepat sa s celym kocikom a autosedackami, to uz ich radsej dam priamo do tasiek do kocika, urcite to je pohodlnejsie ako v tych malych skrupinkach 😉

mici11
2. mar 2009

Peti no pracujem. Uz je mi lepsie, pichat ma uz nepicha, len tie krize sa ozyvaju s casu na cas.
Mauzos ked neveceriem tak nevraciam, ale niekedy som taka hladna, ze vecerat musim, no zacarovany kruh 😒 Ale budem vecerat len nejake cerealie, alebo jogurt a banan a snad to uz bude lepsie. V stredu mam ten glukozovy test aj poradnu, to som zvedava, ako sa pograciam 😀

babulka123
2. mar 2009

ahojte babulkky.. ja sa nejako neviem rozhybat to je strasne..
ale musim a to je este horsie.. hehehe

som rada ze vas nic neboli to je super.. mne tiez vsetko preslo. teda ak nepocitam tu lonovu kost ale snad som si uz aj zvykla takze pohodicka, obcas citim brusko ale pohoda.. takze obcas rozmyslam ci som vobec tehu alebo ci len priberam heheheheh
uz by som velmi chcela citit kopanceky aby som vedela ze vo mne aj nieco je ale ja si na to este zopar tt asi pocakm.. cmuuuk

idem makat..

mici11
2. mar 2009

Babul coskoro ich budes citit, ja som ich zacala citit uz v 17 - 18tt, ale cas mas az do 22tt. Teraz uz citim riadne kopance 😀 Makaj ale opatrne 😉

babulka123
2. mar 2009

noo len ja som raz taka velka ako ty hehehe takze budem rada ked v 22 nieco ucitim hehehehe

mauzos
2. mar 2009

ale babul neprehanaj .... 😉 jasne ze budes citit 🙂

babulka123
2. mar 2009

no do porodu snad urcite hehehehhee

mici11
2. mar 2009

Babul 😀 teda fakt neprehanaj 😉 videla som ta, budes neboj.

janula13
2. mar 2009

ahojte, tak ja som doumyvala podlahy a este idem upratat balkony, vycistit kvetinace, nech su nachystane na bylinky a kvetinky, uz sa tesim , ako si ich nasadim zase..veru Mauzos, ja neodolam, ked vidim tie jarne kvietky, kupila som v podstate len cibule s listkami a totomi vyliezlo a vonia po celom byte, tak sa z neho tak tesim ako mala...
Petka tesim sa ze uz kopkaju, akurat som rozmyslala, ze moji dnes asi dospavaju a ky to klud a hned ma kopol, ale zase je klud 😀 ja rano vzdy ranajkujem zabalena v deke a dnes mi este aj deku nadvihovalo..samozrejme bola vianocka a kakao 😀 neviem sa jej dojest...kupila som si taky obrovsky zopff, väcsi ako vianocka a je este aj lepsi, je stale ako cerstvy, tak odteraz maju pravidelneho odberatela v BIlle 😀

Mici, ,nuz grckanie ti nezavidim, ale aspon ze ste ok, setri sa trosku a papaj tu "hnusnu"cokoladu, ja si davam niekedy aj za teba 😀
babula, neprehanaj, aby si sa necudovala, ked ta niekto zrazu kopne, ako za trest, ze ho tak nedocenujes 😀 😀 😀 a potom uz neprestane... 😀 😀 😀

baby inak mne to tusim az teraz dochadza ze budem mat deti, teraz ked vidim tie dve zlozene postielky a teda, aj ma to trosku strasi 😅 hlavne ked si pozeram tie foto drobcekov v inkubatoroch, tak velmi chcem, aby mali aspon aku taku vahu, ved su take malicke...

mici11
2. mar 2009

Janulka ahoj moja, no co uz nejak to uz vydrzim. Drobcek mi za to stoji 😉 🙂 My ideme tento tyzden kupit detsku, vymalovat, a potom poskladame aj postielku a zariadime izbicku. Uz sa velmi tesime. Mame aj cestovnu postielku. Mne to Jani doslo, ked som teraz lezala na porodnici a doniesly babenku rovno po porode a potom jej doniesli babatko, krasneho chlapceka, aj som si ho popestovala, take je to drobnucke a pritom mal 51 cm a 3,40.
Ako som mala na rukach nas zacal hned kopkat 😀

mici11
2. mar 2009

Boze doniesli a nie Y, uz mi asi sibe 😀 😀

babulka123
2. mar 2009

boze baby kde beriet energiu ? poslite aspon za kybel..

janula13
2. mar 2009

mici, tak to muselo byt krasne, ja sa strasne niekedy na nich tesim, ale niekedy sa az hanbim to tu priznat, tak mi niekedy sibka, ze sa strasne bojim tej zmeny co nastane, vies, neviem si to stale predstavit s jednym a nie takto bez akehokolvek nacviku a skusenosti rovno s dvomi...no hanba mi, ale budem vam klamat? 😅
ten tvoj prcek ziarlil, mne sa to stalo v sobotu na navsteve, vzala som na ruky taku 9mesac slecnu a hned sa rozkopali potvory 😀

babul, nechces viac?tebe sa mina?Ja nie som unavena, malokedy to na mna pride, nijake poobedne slofiky, sama sa cudujem, ale nevyskakujem, ved aj to bude 😀 ved co, nemas co robit, /teda dufam 😀 / tak sa setri a spi kolko mozes, ved vies co ta caka a neminie 😀
idem sa naobedovat a sup na balkony 😀

mici11
2. mar 2009

No Babul ja velmi nikde, ale asi pomohli mi infuzky co mi dali minuly tyzden v nemocnici 😀 , ale snazim sa poobede spavat a to som predtym prestala a teraz mi to nakazali, ze je to dolezite. Tak poslucham

mici11
2. mar 2009

Jani bolo to krasne 😉 a nemas sa za co hanbit, je to velka zmena a aj zodpovednost. A najma pri dvoch, ale urcite to vsetky zvladneme.
Ano ziarlil, je mi to jasne 😀

babulka123
2. mar 2009

co si ty robila v nemocnici.. uz predtym si pislaa a neviem .. co sa stalo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre