• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
Babul,veru tak,som šťastná,že sa tak pekne držíme(klop,klop,klop).Doky dúfa,že stále oddychujem :grinning:
2. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anoooo vidim .. ehehehe
ale nie je to super, velmi sa tesim .. drzim palceky..
2. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja uz som sa tak zzila s chalanmi, ked im uz inak ani nepoviem, ale parik by potesil...
ved oddychujes, vsakze, ako my vsetky? :grinning: ja lezim pol hodku a hned mam pocit, ze musim ist nieco robit...
2. mar 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka.. ty ma vrtulkku niekde.. hehehe

inak ja ani neviem co to bude ale stale hovorim ze chlan sem chalan tam .. no som zvedava co z toho vznikne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. mar 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka no mas teda zazitkov az az :grinning: Babatka maju krasnu vahu, super :wink:
2. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,v HC ti pomeria všetky kostičky,orgány,povie ti pohlavia a váhy...

Babul,ty ideš kedy na ten uzv?
2. mar 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici,ahoj,teba som zabudla privítať doma z nemocky.Tak len pekne papkaj.A musí to byť vyslovene čokoláda,či môžu byť aj iné sladkosti?
2. mar 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj neviem este presne, 12.3 idem na poradnu a bude zas volat tomu dr. a to budem v 19 tt, takze predpokladam ze tyzden na to asi ?? cca.
2. mar 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super tvojka, ja som myslela, ze sa tam len nafotia ako v atelieri :grinning:
babul, neviem ci vrtulku,ale dvoch votrelcov urcite :grinning:
2. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka.. hehhe ale ved maju cim vrtiet. .hehehehe
2. mar 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka no hovorili cokoladu a banany. Banany mi idu celkom lahko :wink: Aj mne na 4D pomerali vsetky kosticky, vahu.... A dakujem za privitanie :wink: dufam, ze najblizsie uz pojdem az rodit
2. mar 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul ved hej, vybavu maju dobru, MM vravi ze to po nom :grinning: no comment :grinning:
2. mar 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka ahoj,no to som sa aj ja pobavila teda,super zaujimavy vikend si mala teda a ten koniec,dobreeee
som rada,ze ste ok,deti maju uz krasnu vahu,uz by som aj ja chcela byt tam :grinning:
2. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj Peti,za chvíľu ma dobehnete.V poslednej dobe dosť rýchlo priberajú,našťastie :dizzy_face:
2. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem,ved to ide celkom rychlo,len keby uz mali taku vahu,by som bola pokojnejsia,kvoli nejakemu riziku,ale verim,ze budeme ok,no nie?
brusko nefotite??? ja som pridala,videla si ?
2. mar 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano Peti,ved som ťa okomentovala už v piatok :dizzy_face: .Mali by sme veru odfotiť,tie tt tak utekajú,že mám pocit,že fotíme stále a ked to skontrolujem,vidím,že sme už pár týždnov nefotili.Tak teda jednu teraz pridám,dalšiu možno zajtra,ak ma manžel večer odfotí...

Ja som sa stále modlila,nech vydržíme do toho kritického 28tt a už sme v 30tt :sunglasses:
2. mar 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco je kriticky do 28? :confused:
aj ja mavam ten pocit,ze sak som fotila nedavno,kuknem na datum a to boli uz 3 tt alebo aj 4 :grinning: ,fakt to letiiii
2. mar 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne doky povedal,že do 27tt by to bol potrat,od 28tt už pôrod.Vtedy je už šanca babatko zachrániť...
2. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som prihodila tú jednu fotečku :sunglasses:
2. mar 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak musime vydrzat este nejake 4tt aj my,aby sme boli v 28
krasne brusinkoooo...
kolko si pribrala doteraz?
2. mar 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Peti,určite vydržíte :dizzy_face: .Doteraz 12kg.
2. mar 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka kráááááááááááááásne brusko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobra vaha na 30 tt myslim,ja mam 10 :grinning: to tie zmrzliny a vianocky :sweat_smile:
2. mar 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,ty kedy fotis?

tvojka,uz vybavicku chystas?
2. mar 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti mas peknucke brusko :slight_smile: . Ja odfotim niekedy tento tyzden, ale neviem presne kedy, ale foto iste pridam. Ty uz mas riadnu vybavicku a velmi krasnu :slight_smile:
2. mar 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka ty si krasne gulatucka, mas ozaj pekne brusko, dufam ze aj ja sa k takemu prepracujem, hlavne k tym vaham...ved aj ja som si dala, teda skor jedna mamina mi dala prvu metu 28tt,tak uz viem preco,takze este 4tt a som tam :sweat_smile:
ja som sa dohodla s mm ze odfotime cez vikend, tiez sa mi zdalo, ze ved len teraz som fotila a vidim ze ani nie :grinning:
2. mar 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mici :wink:
ja uz vybavicku veru skoro mam celu,chcem si to sama pripravit a bavi ma to :grinning:
dneska som videla pekny prebalovaci pult,normalne som nechcela,ale nad tymto uvazujem veru :confused:
Jani tiez sa ti to zda? to ten cas nam take leti,veru sa nam to krati :grinning:
na tvoje sa tesim,porovname :wink:
2. mar 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dakujem za pochvaly :sweat_smile: .Cez víkend ideme prerobiť a vymaľovať našu izbu,tak potom poperiem veci a zistím,či mi niečo chýba.Teda určite chýba,len zistiť čo.Prebalovaciu podložku objednám možno ešte tento týžden.A v nedelu sa dúfam dostaneme na výstavu Expo diaťa a rodina,uvidíme,či aj tam niečo nekúpime...
2. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka a kde je ta vystava?zeby sme behli...
Petka, strasne to leti, myslela som ze sa mi to bude desne vliect, kedze som doma, ale veru niekedy keby nevidim tu na MK v pase kolky som tt, tak ani neviem, tak sa mi to zlieva ked to tak leti...
ja som inak zistila, ze mam len dvoje dupky a ziadne bodynka od narodenia s kratkym rukavom, myslela som ze mam, sesterka mi dala 2 balenia,a le tie su az od 6 mesiacov a druhe az od 18 mesiacov, tak zase mam dovod nakupovat :grinning:
petka tebe uz prisli tie vecicky z toho kojenecke obleceni?
idem vypnut, opzerali sme film-Polcas rozpadu, slovensky, no nic moc..neodporucam..
ozaj a co mauzos, nikde som ju dnes nenacapala....dufam ze je ok :sweat_smile:
dobru babule...
2. mar 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata, este vsetky hajusate ? :wink:
3. mar 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok