Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
6. mar 2009

Tvojka, tak dietkujes?dufam ze ti to prejde, ja neviem z coho mna bolel, ale zase ja som bola taky zaludkar vzdy, mame to v rodine, takze ma to ani neprekvapuje, raz by som sa mala odhodlat na hadicu, ale to len parom volov 😅 mna dnes uz neboli, ladujem vselico, ale hlavicka trochu boli, ale to bude pocasim...
mauzi som myslela ze tiez zelezom, ja ho vzdy jem po jedle, nie nalacno, ale ci je to tym..skusim co zajtra, ja ho jem kazdy druhy den na striedacku s calibrum mami a magnezko vypijem denne jedno sumive, to je len 250 a jedno to magne v tablete...
inak moj mm je ok, ja som dnes strajkovala, nieco ma vytocilo,chudacik, tak mi volal uz 4x, ci som ok, uz som,ale este sa s nim porozpravam, ale to su svokrovske zalezitosti 😝
mauzos do Merkury mozno zajtra budeme musiet behnut, mamina odtial chce dvere, tak dik za typ,mrknem obklady, potrebujeme do kuchyne, ano, my este nemame obklad za kuchyn linkou a to tu byvame rok...
Tvojka Indeco poznam, raz som sa tam zastavila, tak skusim, aku kalkulaciu spravia, dakujem 😉

mauzos
6. mar 2009

jani kamoska nedavno kupovala obklady a dlazby do kupelky v Mercury a bola spokojna s cenou, obehla viac obchodov, tak mala prehlad. A nechces si dat za linku radsej taku dosku, ako mas pracovnu, ale tenku? je to prakticke, nemusis cistit spary medzi kachlickami 😀 😀 My mame rohovu kuchynu a na jednu stranu sme dali plavajucu podlahu, taku ako mame v kuchyni na zemi a na druhu stranu tu zmyvatelnu farbu, vyzera to dobre a hlavne je to velmi prakticke... linku mame bielu a tie plochy su tmave, tak linka pekne vynikne 😉
a kupelku mas v akej farbe? pred chvilou som pozerala Lidl letak na buduci tyzden a spomenula som si na teba, budu mat komplet doplnky do kupelky a vecka v zelenej farbe, este aj pritismykove podlozky do vane 😀 😀 😀 vsak kukni http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200903...

janula13
6. mar 2009

ty potvorka, skoda, kupelnu neuveris ale nemame v zelenej, taka pri stavani nebola v ponuke, ale neva, som velmi spokojna s tou co mame, je bezovo tmavo hneda s pasom takej bledotyrkysovej na ozivenie, fakt sa mi paci, niekde mam aj foto, skusim najst..
Inak to by ma jakziv nenapadlo, dat si parkety ako obklad, to koho napadlo?My mae tiez rohovu linku, je odtien caffe latte, taka jemne bezova a pracovna doska je tmavo hneda-aj parkety mame tmavsie-orech..ja som totiz na orech zatazena 😀 tak ak tam zajtra budeme musiet ist kvoli tym dveram maminym, tak mrknem, som uz rozmyslala, ze tam dam presne ten obklad co mame v kupelni, tmavihnede obdlzniky poza digestor a zbytok bud bezovy..alebo zeleny 😀 😀 😀 nech to trochu ozivym, nech nemame vsetko bezovo hnede 😀 nemas foto vasej kuchyne, zeby som mrkla ako to vyzera?

tvojka
6. mar 2009

Jani,veru dietujem.Polievka mi celkom sadla,ale teraz ma zas začal ten žalúdok pobolievať.Na večeru budem mať asi varené zemiaky.
My sme pomaly začali s tou prerábkou,premiestnujem veci zo skrín,čo sa budú posúvať(aby neboli ťažké),už som to roznosila kade-tade po byte.Tato sa pustil do rozoberania skrín,ktoré budeme vyhadzovať z izby.Verím,že čoskoro dojde na pomoc aj môj mužík z robotky.
Jani,ty tu cez víkend nebudeš?

mauzos
6. mar 2009

jani hodila som ti fotky, tak mrkni, kym ich nezmazu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

mauzos
6. mar 2009

tvojka drzim palce, aby ste to v zdravi zvladli 🙂 davaj si pozor a neprehanaj to s pracou, uz mas pekne tt 😉

babulka123
6. mar 2009

babulky idem prec, idem si kuknut svoje krrrrrsnatko .. cmuuuk

mauzos
6. mar 2009

babul prijemnu zabavu 😉

janula13
6. mar 2009

mauzos, peknu kuchynku mate, to fakt vyzera dobre s tymi parketami, ale nebude sa vam to oduvat, kedze su haklive na vlhkost, kedze to mate za bateriou?
uvidim ceny obkladov, potom sa zariadime..nasu kuchynu vidno trosku na foto kocika, poza kocik, ne foto neviem kde su, Mm vie, ale nie je doma..
Tvojka, tak dufam ze zaludok zacne posluchat, tak pekne dietkuj, ja som si uvarila vlocky, nejedla som ich tusim roky, prisla mi chut, aj tak tu nic nemame, nechcela som varit a nakupovat, kedze tu nebudeme, zajtra ideme k mame, byva pri HC a tym padom aj to 3D bude tam 😉
hm a to som chcela ist na tu vystavu v inchebe, co uz...mohli sme dat zraz guliciek 😉

petkaerdal
6. mar 2009

mauzos,krasna kuchynka,stihla som aj ja mrknut...sa tesim ,ked budem byvat vo vlastnom,ze si vsetko pekne spravime...

co robkate? mau,dneska budeme slamene obidve na konikovi?
ja zachvilku vystrojim mojho do prace a som tu

petkaerdal
6. mar 2009

ty uz si vyprevadila o 15,on tak skoro zacina?

mauzos
6. mar 2009

jani to s tou podlahou bolo take lacne riesenie, zvysila sa nam, tak sme vyskusali, ci to vydrzi a uz vyse dva roky je v poriadku. Ono to az take haklive na vodu nie je a vsak ja tam nevylievam litre vody, sem tam to splechnutie nie je problem.
ty mas krasnu modernu kuchynu, ja som si ju hned vsimla na tych fotkach kocika. To ste mali v bytiku, ci ste vy navrhovali? mne by sa tam pacilo aj take matne sklo, teraz to leti, len to je podla mna narocne na udrzbu.

peti cakame ta 🙂 moj chodi na dvanastky od siestej do siestej, takze z domu odchadza o piatej.

petkaerdal
6. mar 2009

aha,moj uz odisiel teraz,os ma pracu blizko,5 minut autom
co si dneska robila?
tu sa teraz tak rozprasalo,normalne burka ide 😖

mauzos
6. mar 2009

dnesok som prespala 😀 aspon tak sa mi to zda. Tu je cely den tiez hrozne pocasie, tak sa dobre spalo. A ty?

janula13
6. mar 2009

mauzi ty si vsimava 😉 kuchynu som si navrhovala sama, ved aj parkety tam vidis vlastne, samozrejme orech-taliansky, velmi sa mi pacia aj kuchyna som spokojna, to sklo je sice pekne, hlavne na modernej kuchyni, ale je to to najdrahsie co si mozes dat jedna vec a druha, ked ho rezu, tak si bmedzena tvarom, neda sa vselijak vykrojit...takze padlo..ale rozmyslam ze dam len fakt jednoduche dlazdice ale obdlznikove, nie kocku, uvidim ci nejake najdem, istia to tie kupelnove, ved toho netreba vela,je to kusok..teraz ked mi sem tam nieco splechne na stenu, tak to jednoducho zoskrabnem 😉 takze aj po roku je stena biela 😀

petka aj ja som slamena vdova minimalne do 22-23, vtedy dojde moj ficur 😀

petkaerdal
6. mar 2009

ja som upratovala ,podlahy umyvala a tak,lebo zajtra ideme na Sk a vpratala som perinace,lebo pol postele zajtra berieme domov,aby sme mali plac pre postielky a chceme potom postel novu,tak som trosku taka narobena...inak unudena z toho pocasia

tvoj ficur? moj dojde az o 5 😖 samej mi je smutno,aj tvoj je v praci este?

mauzos
6. mar 2009

janula ty sikula 🙂 pekne som si zarymovala? 😀 😀 pekne si to zladila, potom daj aj ty foto, respektive manzel 😉

mauzos
6. mar 2009

peti, tak ty si si makla. Ja som okrem navarenia nepohla ani prstom, uz zom nejaka moc leniva 😒
ako ze beriete pol postele prec? to budete spat na pol posteli?

petkaerdal
6. mar 2009

no budeme spat na gauci,musime to tu premiestnit,ale mame to dobre vymyslene,len sme museli nieco vyhodit,kedze postielky budu dve,keby bola jedna,este by sa to dalo...a kedze postel nechceme vyhodit do kontajnera,lebo stara a znicena nieje,tak ju beriem domov do mojej starej detskej izby 😀
no zase som toho tolko nespravila,ale aspon nieco 😀
inak uz dva dni sa neprezieram 😝 😝 😝
prave veceriam ovocie 😉

janula13
6. mar 2009

mauzos mas basnicke crievko 😀 ked mm pride tak dam foto, len mi to pripomen, dnes to nebude, to len zalahne a na vikend sme fuc...inak ja ked tak rozmyslam, tiez som tomu dnes nedala, ani som len nevarila, len dala prat a trosku upratala, a uz je vecer..no nestiiiham 😀

petkaerdal
6. mar 2009

Jani,ani ty nestihas? 😀 😀 😀 ja neviem,co budeme robit,ked budeme mat deti 😝

ten vandlik kedy uz odfotis? uz je na case,uz davno som chcela porovnat 😖

mauzos
6. mar 2009

no vsak pockajte ako sa vam bude chciet o 10 tt, hruza aka som leniva 😲
peti vratite sa do studentskych cias, ze na gauci? budete sa tulit k sebe 🙂 😉
gratulujem k neprezieraniu 😉

petkaerdal
6. mar 2009

dakujem,len som zvedava,kolko mi to vydrzi 😀
mame velky roztahovaci gauc ,tak sme museli vybrat bud sedacka alebo postel,postel uz je otrepana pre nas,tak ideme spavat na gauc 😀 😀 😀
inak,ja uz mam problem pri upratovani,ked mam byt ohnuta 😖

mauzos
6. mar 2009

no ved zmena je zivot 🙂 kolko izbovy mate byt?

petkaerdal
6. mar 2009

jednoizbovy,velkometrazny,prerobeny na dve...

mauzos
6. mar 2009

postielky budete mat v spalni a vy budete v obyvke na gauci?

petkaerdal
6. mar 2009

no nie,tu stenu,co sme spravili,tu zvalime a spravime opät velku izbu,zvalit to musime tak ci tak,ked odideme z bytu,musime ho dat do povodneho stavu...cakame uz na novy,len nevieme,kedy bude...

petkaerdal
6. mar 2009

vy mate kolkoizbovy?
preto sa tesim,ked uz budem mat svoje,aby som si mohla vsetko podla seba porobit 🙂

mauzos
6. mar 2009

waw, takze vas cakaju este aj buracky, no to ti nezavidim. A ked dostanete byt este pred porodom, tak donesiete naspat postel zo Slovenska?
janula nam kde zase zdrhla?

mauzos
6. mar 2009

my mame stvorizbovy, ale v jednej izbe maju nasi spalnu. Bol to ich byt, odstahovali sa na chalupu a byt prepisali na mna s tym, ze jedna izba je ich 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre