Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

floskula
6. mar 2009

baby, ja som sa sem votrela kvoli nazvu temy a teraz som zistila vo vasich profiloch, ze vas sa nejaky ten dalsi pokus vobec netyka, ze mate uz prijemnejsie starosti. 🙂 tak drzim palce a dakujem za info.

petkaerdal
6. mar 2009

35? tak to si starsia odomna 🙂

petkaerdal
6. mar 2009

dakujeme floskula 😉

mau a ja som vzdy po odbere trepala kraviny,dr. sa musel smiat,erdal povedal,ze sa hanbil,naposledy som tarala nieco o Jessice ,ze je kotna 😀

mauzos
6. mar 2009

floskula dakujeme. To my tu nepatrime, ale nam sa tu paci v tejto teme 🙂

peti ja som bola prvy krat v zivote v narkoze, strasne som sa bala a ked som sa prebrala, tak som asi bola taka stastna, ze som trepla taku karvinu 😀 no ale vidis, aj tak si ma nezobral 😀 😀 😀
a ty mas kolko? neprezradila si mi ...

petkaerdal
6. mar 2009

ja? 26 😀 v aprili 27 a moj manzel je mladsi odomna 😀
ja som sa bala pri prvej narkoze,ja som take stastie nemala,ze som len raz bola,na dalsie som sa tesila,lebo sa mi vzdy nieco snivalo 😀
to mna si zase moj chcel zobrat uz pred tromi rokmi 😀

mau,davam si zmrzku,mam chut na kysle,tak citronovu 😅 😅 😅

janula13
6. mar 2009

babulky ospravedlnujem sa, lezala som a teraz ma hlad vyhnal, mam dalsiu veceru 😕 a do toho uz o 21.15 mi prisiel mm, somarik zle pozrel na hodiny a prisiel o hodinu skor truhlik...co uz...mauzi, ale nevyzeras na 35, vyzeras tak na 30, skoda ze o mne sa to neda povedat..a vyzeras na fotkach ako taka vesela kopa, normalne to z teba vyzaruje...ved aj si, vsak? 😀

petkaerdal
6. mar 2009

aj ty mas somarika?aj ja doma 😀
Jani 😀 😀 😀 o tebe sa to neda povedat? 😀 😀 😀
len si daj veceru,aj ja by som si dala,nieco mi chuti,hladna som samozrejme neni ale 😖

janula13
6. mar 2009

ja si myslim, ze vyzeram starsie ako som 😅 ale co uz, zato mam telo 18rocnej..teda mavala som, momentalne zachodoveho pavuka 😀
petka, dala som si zemlu s husacou mastou a paprikou v oleji, taka lahka vecera 😀 ja neviem, cez den ledva nieco zjem a vecer mozem jest stale, akoby som sa nevedela zasytit 😀

mauzos
6. mar 2009

peti tak ty si este take ucho a uz si tolko toho stihla. My blazni sme sa 5 rokov snazili prirodzene a nakoniec sa podarilo hned po prvom IVF. Uz sme mohli mat skolkarov, ale nevadi aspon sa mam na co tesit. No ved som ti napisala, ze aj mna uz poziadal o ruku pred siestimi rokmi 😀 ale ze sme sa nestihli zobrat 😀 😀

jani ja som myslela, ze si uz zaspala pri tej telke. Dakujem za kompliment 🙂 uz viem co pijes 😀 😀 A ty mas kolko? Teba som este nevidela, takze netusim ...
manzelovi bolo za tebou smutno, to s hodinkami je urcite vyhovorka 😉

mauzos
6. mar 2009

no jani, ja keby som zjedla tuto tvoju veceru, tak mi je zle este dva dni. Musis mat silny zaludok a vraj zaludkarka 😲 Inak na tu hadicu posielali uz aj mna, mala som podozrenie na vred dvanastornika, ale nedala som sa na to 😒 Mavala som hrozne bolesti, ale uz to nastastie preslo.

mauzos
6. mar 2009

jani kopa som urcite 😀 ale ci vesela? momentalne ano, lebo som velmi stastna, strasne sa tesim na tych nasich krpcov ...

petkaerdal
6. mar 2009

ty zachodvy pavuk 😀
ale postavu mas super teda 😉
no veceru si mala super lahku a hlavne aj zdravu 😀 😀
ja mam cenakovu natierku,mam na nu chut,ale to necham na rano uz 🙂

mau,no ja som dlho necakala,my hned,ako sme sa spoznali,sme sa snazili,ja som chcela hned babo za cenu,aj ked mi krachne vztah,lebo to bolo fakt na zaciatku....no a ja som proste vedela,ze nieco so mnou nieje v poriadku,ja som vedela,ze nemam ovulaciu,nedostavala som menzes a tak,takze ja som hned navstivila centrum a sla jedno ivf za druhym,podarilo sa mi to za 2 roky v centrach,ale stihla som toho zial dost,prvy rok som sa len tak liecila u gyndy
bud rada,ze ti to vyslo na prvy sup,ako aj Janke,pretoze na psychiku nieco strasne,ja som bola zufala,ja som uz nevladala ani zit 😔 😔 😔

petkaerdal
6. mar 2009

mau,inak vobec niesi taka velka ,ako o sebe stale pises a uz aj viem,ze si pribrala len 11 kg,ja som z vas najviac pribrala,hihi 😝

mauzos
6. mar 2009

peti to ti verim, ze na psychiku to musi byt zataz jak hovado. Ved len ked si spomeniem na tie dva tyzdne cakania na vysledok po IVF 😒 U nas bolo vsetko v poriadku a tak sme stale verili, ze sa to podari prirodzene. Ani lekar v centre nic nenasiel, preto hned navrhol IVF. Som rada, ze nechcel so mnou robit nejake ine pokusy. Takto som vlastne od prvej navstevy centra po troch mesiacoch bola tehotna. Viem, ze sme mali neskutocne stastie 🙂 Kolegyna bola na IVF osem krat! Nakoniec otehotnela prirodzene.

zachodovy pavuk sa nam este napchava?

janula13
6. mar 2009

no baule ja som medzi vami, mam 32 😀 a isli sme do centra cca po roku neuspechu, povedala som si ze nejdem zabijat cas, v podstate mozno sme sa snazili aj dlhsie, kym sme neboli zobrati, tak sme po istom case isli naostro, povedali sme si, ze keby aj, tak nic sa nedeje, lubit sa lubime, tak sa vezmeme..a potom mi Mm prezradil, ze on si potom uz pred planovanou svadbou daval pozor, aby som neotehu, ze aby som si uzila svadbu a bola stihla v satach a netrapila sa s bruskom..ale to sme nevedeli ze je problem...ale somrada, ze sa podarilo,aj ked casto myslim na to ake to bolo, ked taketo zaväzky neboli, ale vsetko ma svoje caro...

Petka, no fakt, zdrava vecera a ani ju necitim, ja som bezodna studna... 😀 Ale klobuk dolu, vybojovala si to ako maloktora a dvakrat uspesne, ten hore vie ocenit snahu 😉

mauzi, ale som fakt zaludkar, mna dost casto bolieval a niekedy brutalne, ale nikdy som sa nedala poriadne vysetrit..

mauzos
6. mar 2009

peti kolko si pribrala? uz som zabudla

janula13
6. mar 2009

mauzos, zachodovy pavuk by si este nieco dal, napr tu citronovu zmrzku, ale dam pokoj, maximalne este pohar mlieka a nebudem uz vymyslat 😀 ja ked tak rozmyslam, aj nam to slo rychlo, nejak na jar sme sli prvy krat do centra, isla som v lete na 2 IUI a v septembri uz stimulovala na ivf a bolo..a to uz som sa chystala na dalsi pokus..chvalabohu nebolo treba..ale to uz by som isla v FC, k vam petka 😀

petkaerdal
6. mar 2009

mau,tak to si fakt stastny clovek,ked ti to takto vyslo
ale ved ani ja sa uznestazujem,uz je to za nami a vsetko to trapenie sa mi vynahradilo rovno dvakrat ,ale 2 roky som trpela a trpela
Jani,tiez si mala stastie 😉
ale ja mam zato super tehu,klop klop,ani neviem,ze som tehotna,keby mi uz nezavadzalo brusko 😀

mauzos
6. mar 2009

a zachodovy pavuk nam neda fotecku ksichtiku, nech vidim ako keca? 😀
ja odkedy som tehu vobec nemam chut na zmrzku. Nechapem, lebo predtym sme si s Vladomdavali skoro kazdy vecer. Aj teraz mam v mrazaku, ale ani ma nenapadne sa do nej pustit.
Peti u teba to maskrtenie bude tym, ze cakas dievcatka. Pri chlapcoch vraj nie je taka chut na sladke.

petkaerdal
6. mar 2009

9 kg som pribrala doteraz 😖 myslim,ze dost...
pavuk,daj si
aj tebe chuti Janka citronova? ja som uz zjedla 😅
kedy odfotits ten balon? stale mi neodpises,nechces fotit co? potom budem musiet zase aj ja,lebo bude rozdiel v tt,ved chcem uz porovnat

janula13
6. mar 2009

mauzi ja tu nechcem mat foto, kedze som ucka, nechcem aby si ma tu ziaci nasli a vedeli co a ako..ale mozem nejaku na chvilu pridat, alebo ti poslem link na svadobne, len pre teba?

mauzos
6. mar 2009

mas na nete svadobne? tak daj, nech si Vas poobzeram 🙂
peti ved 9 kg vobec nie je vela, kludne papkaj 😉

mauzos
6. mar 2009

peti a zase ti neodpovedala 😀 😀 😀

janula13
6. mar 2009

petka ved ja uz mam 8kg navyse, dobieham ta...banderko manzel slubil cez vikend, tak hadam zajtra,a le to pochybujem, mozno v nedelu..mozno uz mam väcsie ako ty 😀
petka mne si len narobila chut na tu citronovu, ja som inak cokoladova a karamelova a vanilkova, ale aj citronova a jahodova..ale nemam nijaku ☹
mauzos poslem ti do IP...

petkaerdal
6. mar 2009

mau,hadam je to tym,ale ja myslim,ze mi to pojde lahko dole 😝
inak ja celkovo nepriberam rychlo,takze verim,keby nejem vela,ze mam ovela menej kg,.mozno menej,ako janka
😀 ,ale fakt som sa prezierala,lebo som sa vyhovarala stale na tehu
Jani,ty si ucka??? 😕 😕 😕 a co ucis?

mau,ved ona na mna kasle uz 3 dni,ved ja jej dam...

baby ,vsimli ste si,ze jej 23 hodin a ja som tu
😀

janula13
6. mar 2009

odpovedala, ale som hladala link na tie foto, tak ste ma predbehli 😀
peti ucim english 😉

petkaerdal
6. mar 2009

😀 Jani,ved ja teraz sa ztravujem velice zdravo 2 dni,tak ta necham ma predbehnut a inak 9kg bolo pre dvoma tt asi,tak teraz je uz mozno aj 11 😀
ja zjem Jani vsetky momentalne a uz sa tesim na SK do kauflandu na zmrzku,zajtra si po nu pojdem

a vobec neodpovedas na vsetko 😠

janula13
6. mar 2009

a co som este opomenula??? asi nestiham a dost zabudam, len mi pripomen 😝

mauzos
6. mar 2009

jani krasne fotky a mala si nadherne saty 🙂 Mas ozaj take dlhe vlasy, ci si mala pricesok? boze a aka si chuda. Sa mi paci ako tam vytrcas tie stihle nozky 😉 Tiez si ten typ, ze mozes zjest vsetko a nepriberies? a vobec nevyzeras starsie, to ti kto nakukal taku blbost? 😲

no vidis peti, tak ti konecne odpovedala. Sice po troch dnoch, ale predsa 😀

petkaerdal
6. mar 2009

zabudanie mas odpustene ,to ja zabudam stale,pytam sa aj 10x to iste
ale ze necitas 😖
pytala som sa,co ucis????

ze aka je chuda,take sparatko je ona

no predsa odpovedala,ale som sa musela 3x pytat 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre