Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
12. mar 2009

ahoj peti, len som Ta prisla pozdravit, vedela som ze uz tu budes 🙂
musim ist do mesta nieco vybavit a potom pride Michellova kadernicka 😝 tak sa tu ukazem asi az poobede.
a u nas konecne krasne svieti slniecko 😵
pa pa

petkaerdal
12. mar 2009

aj u nas konecne svieti slniecko,
ok,tak pa poobede 😉

mici11
12. mar 2009

Ahojte, pekny den vam prajemaj u nas svieti slniecko 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
12. mar 2009

ahoj mici,aj tebe...hned ma lepsiu naladicku,ked je tak vonku peknucko 😀
co porabas?

mici11
12. mar 2009

Veru veru, hned mi je lepsie na dusi. Co porabam? Trosku pracujem za PC a poobede idem na dorabku nechtov. navarene mam aj upratane, takze taky veget den. No ale v sobotu zrejme malujeme detsku, ak nebudeme musiet ist do firmy, ved uvidime- A ty ako?

petkaerdal
12. mar 2009

ja zatial nic,mala som ranajky a chystam sa upratat kuchynu a prezliect navlecky,poobede som chcela ist do mesta,ale zevraj je futbal,tak nic...asi doma
a ty mas nechty? ked bude maly na svete nebudu vadit? ja som to po svadbe hned ostrihala 😀 aj ked pekne to je

mici11
12. mar 2009

Ano uz niekolko rokov mam modelovane nechty asi 8 😀 a dost dlhe . No ale prave dnes si ich idem dat radikalne skratit, na take uplne kratucke a vymodelovat franzucku, bez laku. Aby som drobcovi neublizila a aby mi ani nezavadzali. Vzdat sa ich uplne neviem, moje nechty su nekvalitne, stiepia sa mi a a mam same zadery a takto nie. Takze s kratkymi by to malo byt v pohode.

petkaerdal
12. mar 2009

ja mam svoje nechty kvalitne,vzdy som väcsinou nosila dlhe,ale pri dievkach nebudem,dam to dole 😉

baby,vy uz mate tu ciarku na brusku? mne sa uz zo spodu tvori 😀

janula13
12. mar 2009

ahojte, tak ja som si dnes privstala, o hodinu sjkor, zobudil ma krc v nohe 😅 ale este som nic nespravila, ved tiez navarene je, upratane tiez, akurat idem vylestit tie komody a mozem tam prestahovat vecicky a cez vikend kupim prasok a mozem zacat prat ja sa na to tak tesim🙂
babule, asi blba otazka, ale tie detskeveci sa vzdy musia prat separe od nasich? 😕 ja neviem 😕
petka ja tusim este nijaku ciarku nema, idem kuk, ozaj co ta ciarka vlastne je? 😅
Inak ja mam vzdy uplne kratke nechty alen taky natural lak, ja neznasam mat dlhe, vlatne mam dost tvrde, takze bez problemov, francuzku som mala len na svadbe, to bolo peknucke, ale nechce sa mi to robit a uz vobec nie na manikuru, som rada ze ich nalakujem a ostriham🙂

petkaerdal
12. mar 2009

Ja ju mam od spodu po pupok zatial,take slabu iba,ale uz ju vidno
tvojke v albume je ju uz pekne vidno,
ja neviem preco to je,ale vzdy to je na brusku

janula13
12. mar 2009

Peti ja tam nic nemam, aspon ja teda nic nevidim, vidis netusim co to je, Tvojkinu si pamätam, tak som zvedava kedy mi vybehne 😀

petkaerdal
12. mar 2009

ja uz taku slabucku mam 😝 😝 😝 aj tebe nabehne coskoro 😀

mauzos
12. mar 2009

ahojte uz som tu 😉
vsetko vybavene, Michell ostrihany ...
a pridala som vam dnesne fotky banderka zo vsetkych stran 😀 😀 tak kukajte a ronte slzy co vas caka 😅 😕 az na fotke som si vsimla ako ho mam do sikma 😝

mauzos
12. mar 2009

a dnes mi dosiel tento organizer, sa vytesujem 😀 uz len aby boli poskladane postielky 😢
http://www.dexproducts.com/products_changing_bp...

janula13
12. mar 2009

mauzi to je krasna gula, fuu, tak k tomu sa dopracujeme, pana, to si fakt neviem predstavit, ale zase nepovedala by som ze velka, ved aj tie co cakaju jedno babo take maju, ale mas ho krasne, ziadne strie a aake gulatucke 😉
pocuj ten organizer to je dobra vec, to som ani netusila ze take nieco je, videla som zatial len vreckare, ale tam tie plienky nedam, kupovala si to z tej stranky?a kolko stoji na nase, je to velmi drahe?mne by sa to na tu komodu hodilo, mat takto vsetko poruke 😉

mauzos
12. mar 2009

no nikto tu nebol, tak som zmizla do postielky 😀
jani dakujem za pochvaly gule 😉 zatial strie nemam, ale co som citala, tak sa dokazu urobit aj v posledny den 😠

ten organizer som kupovala od jednej baby z MMB, ale uz ho nema v ponuke, tak neviem 😒 mam na nu mail, tak jej mozem popripade napisat, ak by si ho chcela. Stal aj s postovnym 18,60 €, trochu viac ako tie vreckare ale toto vyzera fakt sikovnejsie. Len neviem ako sa to pripevnuje na komodu, ma to na vrchu take uska na suchy zips, takze na postielku bez problemu - na tej fotke to vlastne vidno.

petkaerdal
12. mar 2009

mauzos ahoj,
ten tvoj Mischell ten sa ma,ze kadernicka do domu...hihi..ja mam dobre,nasej Jessice srst nerastie,my nestrihame 😝

brusinko mas krasneee,uz nech som aj ja tam 😉 ,ale neviem si tiez predstavit s tym zit 😅

petkaerdal
12. mar 2009

Jani,teba to brusko,ked take budes mat aj zlomi 😀

ten organizer vyzera fakt dobre,ja som tiez videla len tie obycajne vreckare

mauzos
12. mar 2009

ahoj peti, no kde sa flakas? co porabas cely den? dnes to tu zase nejak viazne 😢

michell je taky maly posero, jeho kebyze vezmem niekam do salonu, tak by mozno aj infarkt dostal ☹ takto to ako tak prezije. Ma zostrih na mafioza, takze mame zase pokoj na pol roka 😉

esteze to brucho rastie postupne, ze si to vlastne ani neuvedomujem, ze je take obrovske 😝 inak ta ciarka od pupku sa aj mne urobila az teraz nedavno.

petkaerdal
12. mar 2009

ja kde sa flakam? ty si tu neni cely den 😖
pozerala som zaver serialu,pred tv som bola

drahy siel na futbal,tak som tu zase 😉

petkaerdal
12. mar 2009

a drzi,ked ho strihaju?
moje raz do roka vypadne srst,ako teraz,je ako po chemoterapii a narastie nova,inak nerastie vobec

mauzos
12. mar 2009

ale ja som si hned rano vybavila priepustku z MK 😀 😀 pisala som ti, ze tu budem az poobede 😉
takze si zase sama? isiel hrat, ci len kuknut?

petkaerdal
12. mar 2009

ja viem,ja viem,,ale nechala si ma tu samu 😝
pozerat siel,hrat nevie 😀 😀 to si nenecha nikdy ujst,ked hra jeho tym 😖

petkaerdal
12. mar 2009

natieras si brusino kazdy den,ked nemas strie? alebo si tak dobre elasticka 😀

mauzos
12. mar 2009

no trasie sa ako osika, ale musi drzat, aby bol fesak 😀
a ty s nim nechodis na futbal? ci teraz to uz nie je pre teba 😒
ja natieram kedy ma napadne a napadne ma tak asi raz za tyzden 😀 ale vraj je to dedicne a moja mama po troch detoch nema ani jednu striu. Tak dufam, ze to je pravda 🙂 😉

mauzos
12. mar 2009

a ty si mala tiez fotnut pupendo, aby sme porovnali s jankou 😉

mici11
12. mar 2009

Mauzos naaaaaaaaaadherne brusenko 😉 Inak na bruchu nemam ani ja strie, ale natieram kazdy den. A dufam, ze teraz som to nezakrikla a do rana budem sama stria 😀 😀 😀
Peti no ja neviem ci mam tu ciaru, nakolko prave tam mam jazvu po operacii 😒 cize neviem
Jani aj ja zacinam zajtra prat vecicky a tiez sa velmi vytesujem. Do roka by sa malo prat vecicky pre dietatko osobitne, teda vraj ale ja budem robit asi tak

petkaerdal
12. mar 2009

nie nechodim,to chodi pozera do nejakeho baru a len sami muzi su tam,co by som tam robila
aj ja natieram,kedy ma napadne 😀 flakam to
ja viem,ale zase nieje doma a sama sa neodfotim,skusim ked pride vecer dom 😉

mauzos
12. mar 2009

mici dakujem 😉
inak ja som par veciciek, co sme kupili neskor, vyprala s nasimi vecami, ale v Lovele. Ved to sa ani neda asi stale prat osobitne. Kym by som nazbierala pracku veciciek, tak by som im uz nemala co obliect 😒 A aj tak sa to vsetko zehli, tak myslim, ze by nemal byt problem ... ved nie sme spinduri 😀 😀

petkaerdal
12. mar 2009

myslim si ,ze by to nemal byt problem,ked to operies spolu,ide o tom,aby si to oprala v lovele... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre