Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
12. mar 2009

Tu som 😉 prisiel drahy, tak som mu dala veceru 😉
Mauzos robime mu detsku, ale postielka bude v spalni. Chceli sme kupit len nejaku komodu a skrinku, ale nic moc, tak sme objednali komplet detsku a ideme v sobotu malovat a detska pride cca za 3 tyzdne. Ked bude vsetko hotovo, dam foto do albumu.

petkaerdal
12. mar 2009

a odkial si objednala detsku?

mna zacina palit zaha 😖

mauzos
12. mar 2009

nie som sama, ale slohla som Vladovi notebook, on pozera spravy

jasne Mici, uz si to pisala s tou detskou ze ste objednali. Stracam prehlad 😒

peti daj si orech 😝

mici11
12. mar 2009

Peti u nas v jednom obchodnom dome s nabytkom vola sa santal. Celkom fajn veci tam maju.
Zaha mna tiez pali, jak slak. Pomaha mi ako tak mineralka fatra

mici11
12. mar 2009

No idem pozarat ruzovu zahradu, zatial pa. A inak Janula je absolutne bez discipliny, kde sa tula 😀 😀 😀

mauzos
12. mar 2009

ona to tu v poslednej dobe flaka 😠

peti aj ty ides kukat zahradu?

janula13
12. mar 2009

no pekne, clovek tu na chvilu nie je a uz sa donho navazaju 😀 ale vsimnite si dlzku mojich prispevkov, ja to tym kompenzujem..uz som isla pisat, ale kraksna mi zamrzla pri tretom slove, skoro ma roztrhlo a kym sa znova nastartuje to trva aj 15min..a boli sme na nakupe amam lovelu, tak mozem prat 😀
a volala som asi40min s babulkou, nech vas poinformujem, tak ma hadam ospravedlnite 😀 babulka seka dobrotu, nevie dokedy tam bude, ale mysli si ze este si ju tam cez vikend podrzia ale zajtra jej Matrek donesie notebook, tak ze si ju nemame zelat ak tu nebudeme..a odkazuje vam, ze nemavate sedavat v tureckom sede, lebo si tym tlacite na krcok...takze mam odpustene? 😅

janula13
12. mar 2009

ha aj tak vsetky cucite na serialiky, ja som svoj obetovala...

mauzos
12. mar 2009

a aky si obetovala?

mauzos
12. mar 2009

mna si odhalila, kukam zahradu 😀 ked tu nikto nebol ☹ este sa stanem zavisla, ja a serialy 😀 😀 😝

a co vlastne zistili Babul? Inak s tym tureckym sedom dobre ze hovoris, zvyknem mat jednu nohu tak 😒

petkaerdal
12. mar 2009

mauzos,nemam orechy 😖
ani fatru tu nezozeniem mici😖
mlieko si dam 😉
prave je reklama,inak tiez pozeram zahradu 🙂

s tureckym sedom je to pravda,ked si tak sandem,krcok citim velmi,az ma to boli 😖 ,takze ziadne turecke sedy

petkaerdal
12. mar 2009

mauzos a som hladnaaa,skvrka mi v bruchu,idem sa vrhnut na ovocie 😝

janula13
12. mar 2009

ja som vedela ze teba tu chytim, ty nesklames 😀 Pocuvam len, ale nepozeram Poirota, ja mam rada Agathu Christie, zahradu a podobne ja veru nemusim...
babulke tvrdla akoby cast maternice, ak som spravne pochopila a kedze jej davaju lieky, ktore sa beru pod dozorom, tak musi byt tam, ale drzi sa statocne 😉
idem len povesat pradlo..
takze nijake polohy kedy vam babatka tlacia rovno na krcky!

petkaerdal
12. mar 2009

takze len lezat !! 😀

mauzos
12. mar 2009

peti ved sa najedz, co trapis tie babule uz v brusku? Som ti uz raz pisala, ze telo najlepsie vie, co babatka potrebuju, nemas sa v nicom obmedzovat! Jedz vsetko na co mas chut 😉

mauzos
12. mar 2009

peti kup si na tu zahu pastilky Tums, to urcite dostat aj u vas. Mne to zabera a je to dobre aj ked ti je blbo od zaludka.

petkaerdal
12. mar 2009

ved si dam ovocie,prezierat sa uz nebudem,zdrave to nieje 🙂

mojmu sa uz nechce fotit 😖

petkaerdal
12. mar 2009

mne pomaha celkom aj to mliecko,spravim si kakavko 😉
mna zacne palit az vecer vzdy alebo tusim ,ked pocitujem hlad...este som neprisla na to ,kedy presne 😀

mauzos
12. mar 2009

ved prezierat sa nemusis. A nepali ta z ovocia? Mna vacsinou pali v noci, ked vecer zjem pomarance 😒

janula13
12. mar 2009

Petka mna zase pali trochu rano po kakau, ono mlieko je trosku v tomto zradne, utlmi to nacas, zneutralizuje tu kyselinu, ale potom vyvola jej väcsiu produkciu na jeho stravenie, takze je to docasny efekt, ale mozno u teba nie..mne fakt zaberaju tie orechy, pipka radila aj mandle, aj tie mam doma, ale zatial zaberaju orechy..alebo skus vodu s citronovou stavou, alebo tu fatru, keby sa da, poslem ti za par litrov, ja ju tu este mam, ked som grckala a ked mi pomahala, teraz ju ani citit nemozem..

mauzos
12. mar 2009

fatra ti pomahala na grckanie?

petkaerdal
12. mar 2009

ja ked zaspim uz necitim,na to sa nebudim,este som ovocko nejedla dne,tak z toho nie,jedla som len tie hranolky a cistu vodu pijem
jani,viem,ze kakao je docasne,ale kym nejdem spat pomoze,vypijem a potom uz zaspim 😀 a rano je to vzdy prec
mna to pali asi z nicoho,len tak navecer alebo od toho hladu

petkaerdal
12. mar 2009

a napina ma z toho na vracanie 😖 😖 😖

petkaerdal
12. mar 2009

Jani,ja pojdem asi k tej babe v sobotu doobeda,mame cestu,tak sa stavime vtedy

petkaerdal
12. mar 2009

vy raz ste tu a raz nie,cakam ,kto odpise a nic...
idem uz k tv,pekny vecer a papa rano mauzos 😉

mauzos
12. mar 2009

no a uz zase zmizla 😝 vsak uz ti aj konci zahrada 😀

neviem preco sa nenajes a tako sa trapis. Inak zaha je aj z mastneho, tak moze byt aj z tych hranoliek.
Ja som v tehu vrackala len raz, aj to z pizze 😀 len ma parkrat napinalo, nastastie. Boze, dufam ze nebudem dnes druhy raz, ked som ju zase mala ☹

janula13
12. mar 2009

petin a v ktoru sobotu???teraz uz?nemala si o dva tt?
hej mauzi, dala som si fatru a poriadne sa pogrckala..ale nie, pomahala mi ked mi byvalo zle...

mauzos
12. mar 2009

sranda, to by ma nenapadlo, ze fatra je na to dobra

co s tym organizerom? mam napisat tej babule, ci nechces?

mici11
12. mar 2009

A Janulka, jasne ze ti je odpustene. Som rada, ze Babul je Ok a ze sa tu ukaze.
Mne fatra tiez pomaha aj ked mi je zle a aj na zahu
Ok idem sa venovat drahemu, zajtra som tu ako na koni.
Cmuky cmuk 🙂

janula13
12. mar 2009

zatial nechaj tak, videla som ze si pridala do albumu..dam vediet este uvidim ako to poriesim, ja som chcela ze si na tu druhu vyssiu komodu dam take ratanive kosiky a tam co treba..ja mam strasne rada aj ratan..
hej fatru mi odporucali ked mi byvalo zle a mne teda byvalo, ani som nevracala to len par krat, ale zle mi bolo stale od rana do vecera..a preslo mi to az koncom 4mesiaca tusim..fatra je silne zasadita a existuje aj extra mineralizovana, tak mozete skusit aj to..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre