Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

floskula
15. mar 2009

petka, aspon si teraz zvyknem pit viac a potom to nebudem citit ako utrpenie. 😉 inac cim pomoze vela pitia pred OHSS? celkom tomu nerozumiem. volna tekutina z folikov predsa neodide mocenim, nie?

petkaerdal
15. mar 2009

Jani,ved som to aj moc citila,ze mi zrazu vybehlo,preco mam ja take velke neviem 😖 asi ma veru nedobehnes 😖
na kontroli idem zajtra alebo vo stvrtok,este neviem presne

mau,nevedela som to,asi si to pisala v inej teme alebo som necitala,aj ja som raz mala vlozene 3,ale nic 😖

babulka123
15. mar 2009

to asi nie ale vraj sa to doporucuje ako prevencia pred OHSS...

petkaerdal
15. mar 2009

no zevraj castim cikanim ta voda odchadza z tela

floskula
15. mar 2009

no vsak uvidime. rada by som mala uz ine ako tieto elementarne starosti, ale asi tym presli vsetky.

mauzos
15. mar 2009

babul to mi nedoslo, ze nebyvate v Ba ☹ neboj, drahy to prezije 😉 a zajtra ta pustia a uz sa o neho postaras.

janula13
15. mar 2009

petka ale ved to je super ze ti narastlo, vies ze babule pekne rastu, to je dobre 😉

babulka123
15. mar 2009

no prave som mu volala a vravel ze teraz mu aj vyhovuje ze nie som doma lebo .. teraz budem sprosta ale ze chodi po byte a pi...je ako straka.. nadava, bucha vrieska... ze keby som bola doma tak by som bola viac z neho nervna

mauzos
15. mar 2009

peti uz som ti to aj ja napisala. Neviem co spekulujes 😠 len nech pekne rastu ...

petkaerdal
15. mar 2009

baby ja viem,len si neviem predstavit,ako budem vyzerat neskor 😅 to mi nejak nahana strach,uz teraz sa citim,ako slon 😝

janula13
15. mar 2009

peti ale aky pekny slon 😉
a ja sa pochvlaim, chcela som si kupit kyticu tulipanov a dobehol manzel a zlatuch uz mal kupenu on, krasne cervene tulipany, tak asi ma lubi 😀
a boli ma kecka, teraz zacala, asi mi nemoze byt dobre stale 😀
babulka aspon si v klude, neboj marek to bez teba prezije... 😉 a ty potrebujes klud...

petkaerdal
15. mar 2009

Jani asi ? 😀
ty mas asi velmi rada kvety,ze?

co robite inak? ja sama som,ale cakam ,kym skonci drahy a pri mi vianocka,uz tyzden som nemala 😀

mauzos
15. mar 2009

peti este si len take sloniiica 😀 😀 😀

jani zlatusika mas doma 😉

floskula
15. mar 2009

petka, neboj, velryba z teba nikdy nebude, lebo tie priberaju 4 kg za hodinu. len ich jazyk vazi tolko ako slon. tak ak sa citis ako slon, stale by bol z teba este len jazyk velryby. 🙂

petkaerdal
15. mar 2009

no este som len male slonicatko 😀 😀 😀

floskula 😀

petkaerdal
15. mar 2009

inak ma napadlo,ci ja a aj baby nerastieme velmi z tych vitaminov...ci to je vobec dobre ich tak vela papat

janula13
15. mar 2009

veru sloniiica, neboj peti nejak to donosime, mna to mozno zlomi napoly, ale nejak sa zlepim alebo budem po styroch...
mauzi, zlatusik to je, prekvapil ma a ja zboznujem kvety ,aj rezane, strasne sa tesim ked mam nieco vo vaze 😀

mauzos
15. mar 2009

floskula 😀 😀 to bolo dobre s tym jazykom ...

peti nestresuj, vitaminy su dobre a urcite nesposobuju nadmerny rast 😀 pozri si album Cherry v dvojickach, ake mala ona banderko 😉

floskula
15. mar 2009

mauzos, to som si dnes precitala v National Geographic, takze je to vedecky podlozene.

petka, ake vitaminy jes?

petkaerdal
15. mar 2009

Jani,mas pravdu,donosime 😉
aspon ze mne to zlomenie menej hrozi 😀 😀 😀

inak niekedy sa citim,ako si aj ty pisala,ze ani neviem,ze ich mam,asi su tak nejak tam ulozene,uplne sa citim fit a niekedy,ako teraz ledva dycham,mam pocit,ze ma tlacia vsade 😅

petkaerdal
15. mar 2009

viem mauzos,pozerala som jej fotky,bola velika 😀

no neviem neviem,ci neporodim nejake velryby tiez z tych vitaminov 😀 😅

floskula ja beriem zelezo a magnezium ,to berie skoro kazda a beriem nejake 3 omega mastne kyseliny pre mna ,neviem na co presne,ale zevraj je to dobre povedal gyn...a nejake este vitaminy pre vyvin deti,toto vsetko beriem od zaciatku tehu kazdy den..

floskula
15. mar 2009

3 omega mastne kyseliny zabezpecia, ze ti ma z coho fungovat nervova sustava, co neznamena len mozog, ale cely spravny prevod nervovych vzruchov, potrebnych na funguvanie celeho tela. zrejme to rovnako posobi aj na male v brusku, co je velmi dolezite.

mauzos
15. mar 2009

floskula ty si chodiaca encyklopedia 🙂

janula13
15. mar 2009

no musela som sa pozriet na cherry ci bola ozaj taka velka, marnost, keby som mala byt taka, tak to sa uz teraz mozem zacat plazit, ale zase ake mala pekne vahy babatiek, ale myslim, ze to neznamena ze velke brusko a velke vahy...no uvidime ako potiahneme, mauzos nastavi latku a tvojka bude pokracovat, potom my dve petka naraz 😀 a mici sa prida 😀
babule odovdavam pc mm, strasne ma boli hlava, zajtra sa povenujem, aj ked roboty mam kopec na plane...papa zatial

mauzos
15. mar 2009

jani ty budes podla mna na tom podobne ako cherry, tiez nikde nic, len brusko 🙂 uz to chvilami vyzeralo, ze ju prekoti 😀 😝
podla mna tiez velkost bruska neznamena aj velke vahy babatok ..

petkaerdal
15. mar 2009

ty si teda encyklopedia 😀 😀
kuknem,co maju tie druhe vitaminy

Jani aj ja som este raz kukala cherry a v 26 mala tusim este väscie odomna banderko 😀

a co podla teba znamena,ked je velke brucho mauzos?

petkaerdal
15. mar 2009

tak tie dalsi su len cisto vitaminy

mauzos
15. mar 2009

no ved kvoli tomu som ta poslala do jej albumu, ze aj podla mna mala vacsie brusko ako ty.
peti zeby slaninka? neviem, mozno budu ozaj velke, ale to sa mozes len tesit. A ked pozries moje brusisko v 28 tt, tak to ma teda este mas co dohanat 😝

petkaerdal
15. mar 2009

baby mna tie ruky bolia uz cim dalej ,tym viacej a aj nohy,ja mam rano problem to rozchodit,ale nejak spuchnute nohy nemam,akoby ma boleli klby alebo co..neviete co to ???

petkaerdal
15. mar 2009

no pozerala som teba,myslim,ze rastiem tak ako ty 😉
ale aj slaninka to je urcite😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre