• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
no to mam ani nehovor ale ved s tvojkou sme na tom rovnako akurat mame rozdiel dva dni jej to preklikne na 33 zajtra alebo v stredu :dizzy_face:
16. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos na nu chut nemam,mali sme ju nedavno,skor by som nejaky sladky zakusok dala,ale ty mi uz nepomozes :angry: a babovku mi moc erdal nechce

ty si jvo natesno s tvojkou? ja zase len 3 dni s janulkou,tak to tu bude naraz vela deti :grinning:
brusko mas uz velike?
16. mar 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a so mno tu nikto nie je natesno, ja si to musim pekne odrodit sama :frowning2:
16. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos dakujem za privitanie :wink:
peti s tvojkou sme tak na rovnako ale ona pri dvojkach asi bude rodit troska skor, a mozno ani nie ved kopec dvojok sa narodilo na termin :slight_smile: no a brucho teda mam sestra sa mi smeje uz davno ze ho mam dake velke ale zas mam pocit ze ono mi tak dost narastlo uz davno a teraz ho mam take skoro rovnake ale ze urcite rastie viem koli tomu ze sa nezmestim do zimnej bundy :grinning: ved uz aj tvojka mi pisala nech poslem dake foto na mail tak musim muzovi povedat nech nafoti aktualnu velkost a poslem :grinning:
16. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty to tu zase rozbehnes mauzos
a nebud uz na mna zla a daj recept so slahackou na zakusok,chuti mi,nebudem sa vyhovarat na teba uz :wink:

ved pridaj do labumu aspon jednu fotku banderka jvo,nech sa kukneme na teba
aj ja dobre rastiem uz :grinning:
16. mar 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mauzos to tu rozbehne a potom to pojde jedna radost a babulka ukonci :grinning:
16. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky mame este vo fotaku, ten mame teraz novy a aj PC a ja teda moc technicky talent nie som takze musim pockat na polovicku nech to stiahne do PC a potom dake hodim
16. mar 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak sa tesim
a mas uz vsetko pre dievku pripravene domka?
16. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka hej zehlim tie malicke veci a strasne ma to bavi, ktovie dokedy, ja si to chcem dat uz ozehlene do novych komod a bude pokoj...a periem plienky a deky a aj nase veci, tak mam co robit, ale kedze mi je dnes az podozrivo dobre, vonku slniecko, tak to treba vyuzit, nie kazdy den je nedela :grinning:

Jvo ashooj, tak ty zijes a este mas bobacika v sebe, pamätam si ta z FC, potom si sa stiahla, aj si pamätam preco ...tak som rada ze si sa zjavila, parada ze 33tt, co to bude?viete?
16. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,super,ze sa tu objavila,ze? :wink:

mne je dneska tiez nejak dobre,chcem urobit zakusok,ale neviem aky a planujem dlazky umyt
16. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, tak to ti gratulujem, ze ta to bavi :slight_smile: ja truba som si poprala vsetky veci od kamosiek do jedneho roka a aj som ich pozehlila, takze este dlho ma to nebude bavit :grinning: :grinning:

peti, ved urob mandarinkovy pohar so slahackou a mas napecene :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik za radu mau :wink:
16. mar 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco sa ti nepaci? :astonished:
16. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky idem off lebo ideme von tak ja sa potom zas ohlasim
janula budeme mat dievcatko Emmu
16. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos :wink:
idem umyt tie podlahy a pridem
16. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, jvo ja som mala prichystane meno pre dievcatko Ema :wink: strasne sa mi paci. No ale nakoniec budu dvaja chalosi :grinning:
prijemnu zabavu vam zelam obom :wink:
16. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo super, Emu plne schvalujem, aj ja by som mozno dala, ale nebudem mat dievcatko :sweat_smile:
peti ty zase tusim stale umyvas podlahy a ja zehlim :grinning: nenavidim umyvat podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mauzi ved aj ja som poprala aj take co mam väcsie dokonca niektore su aj do 1.5roka, tak vsetko naraz a bude to nachystane, uvidim kedy do toho dorastu :grinning: podostavala som uz vselijake velkosti, tak to delim, tie najmensie co bude treba bokom a tie väzcie pojdu niekam naspodok zatial..
16. mar 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani,no umyvam tak kazdy druhy den :wink: ,mna to celkom bavi :wink:

tiez schvalujem Emku :wink:
16. mar 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo baby, zase raz prosim skusenejsie o odpoved. moze byt pri stimulke mierne zvysena teplota, alebo to mam brat tak, ze na mna nieco lezie? :confounded:
16. mar 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka tak teba by som brala ja k nam, ja ledva umyjem raz za tyzden :sweat_smile:
16. mar 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tebe zase poslem veci na zehlenie :wink:

floskula,tak to ja neviem

mauzos co robi?
16. mar 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra by som mala ist na kotrolu,tak by som mala zholit bobra,to bude trapenie :grinning:
16. mar 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka tak sup na to, zhodit srst, mna to minule unavilo, este stale bez zrkadla,a le dychcala som ako pes...ja zhodim zajtra, ja idem na poradnu v stredu..takze nakoniec ides zajtra?uz sa tesim na novinky..pradlo posli ale musis umyt u nas :grinning:
16. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer sa na to chystam :wink: uvidim,ci to pojde este bez zrkadla,naposledy horko tazko :grinning:
chcem ist zajtra,este musim zavolat k dr.
16. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No babenky kupelna vymalovana a upratana, ale ledva stojim na nohach a o bolesti krizov ani nehovorim :frowning2:
Tvojka fotecky pridam, ale najprv nam musia doviezt detsku, lebo sme objednavali a to neviem presne kedy bude.
Janulka no ja zatial nestiham poprat nase veci, lebo som prezliekala aj periny, ale uz sa tesim na pranie a dokonca aj zehlenie malych veciciek :wink: Inak zehlenie neznasam, zvykne zehlit drahy :wink:
Jvo vitaj, pekne meno ste vybrali :wink:
Floskula, to teda neviem ani ja :confused:
16. mar 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jvo,vitaj!Teším sa,že si zavítala!Kludne aj častejšie.A som zvedavá na fotečky,tak nech sa drahý posnaží :dizzy_face: (ho pozdravujem)

Mici,neprehánaj to :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťka,tak som zvedavá,či to zvládneš bez zrkadla :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka spravi vecer eskamoterske cislo, ako hadia zena :grinning:
mici, tak uz oddych a cokoladu do ruky!!!malovali ste si samy?asi aj my nakoniec budeme a to som o tom uz ani nesnivala v najblizsej pätrocnici, tak uz sa tesim :grinning:
16. mar 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved idem obedovat a zalahnut, Jani samy sme si malovali, trebalo len detsku a kupelnu, takze celkom v pohode. A farby sme kupovali uz namiesane, teda do detkej. Kupelna je biela, tam sme kupovali umyvatelnu vodeodelnu farbu.
16. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sikovni ste..ale ty fakt uz oddych, ja este stale zehlim :grinning: ale kedze aj skypujem a periem a upratujem do toho..a je toho vela :grinning: ja som tiez rozmyslala nad tymi vodeodolnymi, mozno nam uz v stredu namiesaju, ked sa konecne rozhodnem aku chcem..a detsku ste dali aku?ja by som chcela zatial zelenu..
16. mar 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,tak si zrobena,co,uz len oddych,ako janka pise :wink:

tvojka,dam vediet,ked nie,pomoze drahy :grinning: :grinning:

mici a bola si pritom,ked ste malovali? lebo ja prave rozmyslam,ci sa pustit do obyvacky,ci je to dobre dychat
16. mar 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok