Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

matkamatko
16. mar 2009

petka ved zatial som kludna,tak dufam,ze mi to vydrzi...PCO chvalabohu nemam, takze mozno ani nie je dôvod sa obavat, bolesti budu určite lebo ja mam brutus bolesti pri normalnej ovulke-krče atd. 😝

mici11
16. mar 2009

Peti diky 😉 , ano aj farbu sme tu objednali. Chcela som cierny, ale taky nie je. Tak tento sa mi pacil najviac 😉
Marione diky, uz sa tesim ako budeme kocikovat a verim, ze coskoro aj ty budes riesit kociky 😉 🙂 😉

petkaerdal
16. mar 2009

matka tak to sa nemas coho bat,ohss hrozi len zenam s PCO...takze klud 😉

petkaerdal
16. mar 2009

mici je peknucky,oranzova je pekna 😉
kedy by mal dojst?

mici11
16. mar 2009

Objednal nam ho svagor, zije v zahranici, tam vyjde za tu nizsiu cenu. Mal by prist do tyzdna, dovoz zdarma. On nam ho potom dovezie na Slovensko ked pride na navstevu 😉 Oranzovu mam rada 😉

petkaerdal
16. mar 2009

aha,tak kedy ho budes mat doma,ked pride na navstevu svagor?

petkaerdal
16. mar 2009

mauzos kde si??? ty sa nezvyknes tak dlho neukazat

janula13
16. mar 2009

Mici fantasticky kocik , aj farba, a o cene ani nehovorim, super si vybrala 😉

mici11
16. mar 2009

Ano ked pride k nam 😉 On ho bude mat doma do tyzdna, aj ho posklada a vyskusa.....keby nahodou nieco. A k nam sa chystaju okolo velkej noci, takze si chvilku pockam, ale za tu cenu mi to za to stoji 😉

petkaerdal
16. mar 2009

Jani,oddychnuta? 😉 super ho ma vsak 😉

petkaerdal
16. mar 2009

za tu cenu to stoji ano,ved to mas hned doma 😉

mici11
16. mar 2009

Jani diky, potesili ste ma, velmi som chcela aj tento http://www.malvik.sk/Kociky/kociky-kombinacie/A... ale je maly, hlavne sportova cast ☹
Peti ved jasne , tolko snad vydrzim 😀 😉

mici11
16. mar 2009

Tusim ste sa tu o tomto bavili http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-p... ale aj pisu, ze to nemusi byt presne podla tohto

petkaerdal
16. mar 2009

tak tento sa mne vobec nepaci,videla som ich aj tu,ale vobec niesu pekne pre mna 😖

mici11
16. mar 2009

Peti super ze ten sa ti nepaci 😉 , som si coraz vacsmi ista, ze sme dobre vybrali 😉 🙂

petkaerdal
16. mar 2009

tento poznam,co si dala teraz link a uz davno som aj ersalovi vravela,ze je skaredy,ale jemu sa pacil..mne sa nepaci vobec
dobre si vybrala
keby ja ale kupijem,tak kupim asi chicco 😀

janula13
16. mar 2009

mici mne sa pacia oba a le ten oranzovy viac..a dik za tabulku, tak ideme podla tabuliek, vazia dost... 😀
peti ani nie, ked ja neobsedim, sedela som asi pol hodku a zase pobehujem aj ked Mm ma stale vola za nim na lehno..ale uz mam vsetko v komodach a este sa vmesti, ved este na zajtra mam zehleniebiele plienky a Mm kosele, dnes sa na to vykaslem, aj zajtra je den MM povedal , mala by som ist poriesit tie obkladacky a chcem opzriet ten raj deti, co maju nove..

mici11
16. mar 2009

Jani nemas za co 😉 Aj mne sa paci oba, ale tiez viac ten oranzovy 😉 😀
Zlaticka idem trosku cvicit na fit lopte a idem si lazkat cmuk a dobru nocku

petkaerdal
16. mar 2009

tak som pozerala tu tabulku a moje vazili uz v 22tt viac,ako je v tabulke,tak su asi tucne 😀 potom to sedi s velkostou mojho bruska 😀 😀 😀

petkaerdal
16. mar 2009

idem ja k tv,idem pozriet sousedou a potom zemenu,pekny vecer
zajtra sa hlasim,ako sme dopadli a co nove 😉

janula13
16. mar 2009

aj ja idem k Mm na lehno, pustil nejaky cz film, tak sa idem tulit k nemu..papa teda ked ste sa rozprchli...peti som zvedava ako zajtra oznamis, ako pribrali baculky 😀

petkaerdal
17. mar 2009

Dobre ranko 😉
tu sa to ako skoro vcera rozpadlo

idem sa pomalicky chystat k dr.uz sa tesim,len neviem ,ci tento povie vahy,opytam sa 🙂

mici11
17. mar 2009

Ahojte babenky,

A kde ste vsetky?? A ty Babulka, dufam, ze si OK, ked sa neozyvas.
Peti, netrpezlivo cakam na novinky od teba 😉 A ze vraj tucne, ty si podarena, to teda iste nie su 😉 Nas ma zas o par gramov menej, ale vraj to nevadi, rozhodujuci je rozmer hlavicky a ten sedi 😉 ved on to este dobehne. Inak v noci sa mi nedalo spat, maly mal asi disco v brusku 😀 😀 😀
Janulka, Tvojka,Mauzos haloooooooo dobre ranko 😀 😀 😀

tvojka
17. mar 2009

Ahojte,
ja som bola na angline,preto sa ať teraz ozývam.

Peti,čakáme na správičky.

Mici,jasné,že krpec to dobehne.Aj tak sú tie váhy len také orientačné...Ja som sa dnes v noci akože dobre vyspala,bola som len 2x na wc a spapať banán 😀 .

mici11
17. mar 2009

Tvojka ahoj, ja som vlani chodila na anglinu, rok do sukromnej skoly, rozumieim vela, ale s komunikaciou je to trochu horsie. Trebalo by mi ist aspon na rok do anglicky hovoriacej krajiny 😉 😀

jvo
17. mar 2009

dobre ranko kocky, ja som uz dnes stihla absolvovat pokec na Antolskej s porodnickou ktoru som si vybrala, no pokec ako pokec hovorlia skor ona a teda dost rychlo 😀 a na 13-tu tam idem zas na psychoprofilakticku pripravu (snad som to dobre napisala) tak som zvedava, malo by sa tam aj cvicit tak snad to zvladnem 😝 😵
tvojka ty si sa uz Jezikovej dovolala?

tvojka
17. mar 2009

Jvo,super,že už máš pokec za sebou.Ja sa na to chystám zajtra,dúfam,že ma doky zoberie.Budeš už teraz chodiť do poradne tam?či ešte k svojmu gyndošovi?
Ešte som jej nevolala,spýtam sa na to zajtra toho dokyho,lebo myslím,že mne cvičenie nikto neodporučí.A kedže tam treba ísť s lístkom od lekára,ktorý nemám,je mi to na nič,dovolať sa jej...Tak zajtra snád budem múdrejšia.
potom nám napíš,ako bolo na príprave,som zvedavko.

Mici,ja tiež viac rozumiem ako poviem,ale je to aj mojou ostýchavosťou.Keby som bola donútená,tak sa snád nejak vykokcem 😀
Jáj a zabudla som ti pochváliť kočík.Krásny a aj tá cena je krásna 😵

mici11
17. mar 2009

Tvojka, tak aj ja sa nejak dohovorim 😉 A dakujem 😉 😉 🙂 🙂
Jvo ahoj, aj ja chodim na tu pripravu, je to fajn a to cvicenie je take light a som po nom ako znovuzrodena. Cvicime aj na fit loptach. Ved uvidis 😉

petkaerdal
17. mar 2009

ahojte,
tak som spät
vsetko v poriadku,jedna bola dole hlavkou,druha hore 😀
krcok 44mm,vaha babätiek 820g 😉
dostala som papier na nejake odbery krvi a moc,tak neviem,co to ake testy budu,musim to pozriet...
moc som sa z babätiek nekochala,lebo on nerobi tak dlho uzv,tesim sa viacej na pondelok do nemocky 😉

inak holenie bolo otras 😠

mici11
17. mar 2009

Peti tak super, pekna vaha. Inak vcera som sa holila so zrkadlom v ruke, je to vazne hroza 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre