• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
inak ma aj vazila :sweat_smile: ,brala mi moc,neviem,co to vzdy pozera,ale ze to mam v poriadku,talk tiez..kontrola az za 5tt ,zase tak neskoro

tvojka,aj ja som bola len 2x dnes na wc :wink:
17. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti a kolko vazis ty?? Ja som mala naposledy 62, ale myslim ze urcite to bude uz viac na najblizsej poradni :grinning: :sweat_smile:
17. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,ja som sa holila bez zrkadla ,z boku som este co to videla a vstrede som to naslepo a potom som skontrolovala a celkom dobre som to oholila naslepo
asi kaslem na to,budem chodit s dzunglou :grinning:

inak zakazal nam sex este dr...akoby sme sexovali cele tehu :confounded:
17. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,nooo 75 som mala dneska,ale u nej vazim inak,ako doma,od poslednej navstevy,co bolo pred 6tt som tam mala o 4kg menej,myslim,ze celkom v pohode,nie?
ja som ako 63kg otehu,ale na mojej vahe...musim sa odvazit rano doma,to mam presnejsie
17. mar 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici ty si mala kolko pred tehu? si taka chuducka?
17. mar 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti v pohode aj ja si myslim. A navyse pri dvojickach uplne super. No ja sa zase vazim , len na poradni, aby to bolo len na jednej vahe, tak uvidim kolko som pribrala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nevazia vzdy,ja sa vazim radsej doma,odvazim sa zajtra rano,
pytala som sa na tie nohy a ruky,zevraj je to normalne
17. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti ja som mala pred tehu 54kg, a pred tymi dvoma IVF- kami a stimulkami 50Kg. Ale ved vies hormony su svina :stuck_out_tongue_closed_eyes: Len mne sa vsetko uklada do bruska a bokov a stade sa najhorsie chudne , ale nevadi, budem cvicit. A uz mam urcite viac Kg to bolo pred 3 tyzdnami, na buducu stredu mam poradnu, tak uvidime :grinning:
17. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala pred ivf 57kg a otehu som pri 63,tiez hormony,nevadi,budem potom chudnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som zvedava na teba teda v stredu..
ja stale nemam jasno,co vam robia na tej poradni? aj uzv?
17. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na poradni sa odvazim, odmeraju mi tlak, zakazdym nesiem moc, skoro stale mi beru kvoli niecomu krv, potom sa ma doky opyta ako sa mam a ci je nejaky problem. Potom mi skontroluje krcok, urobi ultrazvuk, zmeria maleho vahu, hlavicku, brusko a aj mi ho ukaze. Asi vsetko.. :wink:
No aj ja som zvedava
17. mar 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to presne iste,ako mne,len mne neberu krv
ale teraz ma poslali do lab.na krv,ale co to je presne neviem..
17. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tak uz som tu zase :grinning:
vcera nam cely den padal net, tak som sa na to potom vykaslala a vypla som to. Ale ste tu toho popisali, uff :wink:
Ja som tiez bola dnes v poradni, asi pred hodinou som sa vratila, napapala a uz konikujem :slight_smile: U nas je tiez vsetko OK, neotvaram sa, krpci su k svetu ... vahy neviem, tato moja Dr. to s jej predpotopnym ultrazvukom nevie urcit. O tyzden mam ist k porodnikovi, tak ten mi povie a uz asi dohodneme aj termin sekcie :astonished: Mam si vybavit predoperacne vysetrenia.
Inak to zhadzovanie porastu, tak to vam teda poviem... som sa rano kvalitne natrapila. Ja uz mam take brusisko, ze uz ani zrkadlo nepomaha :grinning: :grinning: :grinning:
peti tesim sa, ze aj u vas je vsetko OK a nevymyslaj, ze mas tucne babule :wink:

mici, neskutocny kocik, este som taky nevidela, fakt supeeer. A oranzova je moja najoblubenejsia farba :wink:
petka vy mate aky kocik?preco ho nemas v albume?
17. mar 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mauzos ahoj,
ved ja srandujem s tymi tucnymi babulkami :grinning: a keby aj boli,nech len su :wink:
aj ja na buduci tyzden zase na kontrolu do nemocky

som rada,ze si ok a super,ze sa neotvaras este,krasne tahas uz :wink:
17. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim kuknut kde mam to foto kocika a potom pridam :wink:
17. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peti
Dr. mi povedala, ze ked by som takto potiahla este dva tyzdne, tak by to bolo uplne idealne. Tak uvidime, budem sa snazit :grinning: :grinning:

inak mne v poradni tiez neberu krv, brali mi asi dva krat. Inak vsetko to iste ako Mici, okrem tych mier a vah babatok. Ona ma asi nejakeho aktivneho Dr. :wink:
17. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak moj ma tiez taky predpotopny uzv,vzdy mi ukazuje to je ocko,to je nostek ,ale ja tam nic nevidim :grinning: ,preto sa tesim do nemocky,tam si babule krasne obzriem

dnes som nejaka vynimocne unavena,neviem,ci nezalahnem na chvilku
17. mar 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos ahoj, som rada, ze ste Ok :wink: pocuj ty to uz mas ozaj za par :confused: takze uz budes vediet aj termin waw.
A dakujem,aj ja mam velmi rada oranzovu farbu :wink:
17. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau,ved ty si uz krasne ze 36 :wink: ,ale keby ozaj este nejake 2tt vydrzis,tak parada
17. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos no moj doky je velmi aktivny pri mne az opatrny, ale mam za sebou mimomaternicove tehu, 3 operacie kvoli cystam a naposledy mi vyoperovali pravy vajecnik aj s vajcovodom. a 2. IVF neuspesne, tak asi zato :wink:
Krv mi zatial asi len raz nebrali, uz ma to ani neboli :grinning:
17. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,ty mas inak tiez toho hodne za sebou :pensive:
17. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Peti mam :frowning2: , ale snad uz bude len dobre, zleho bolo dost :wink: A nielen mne, ale nam vsetkym :slight_smile: :wink:
17. mar 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera mi nabehol 36 tt :wink:
mici to je dobre, ze je taky aktivny. Moja kasle na to, ze som po IVF, doteraz som chodila ku nej len raz za mesiac a to sa vraj vseobecne pri dvojickach chodi castejsie a nie ze este po IVF. No ale nastastie nemam problemy, tak mi to ani nechybalo, tam chodit castejsie. Musim si to vyklopat na drevo :grinning: :grinning: :grinning:

peti aj ja som unavena, to asi z tej prehliadky :grinning: inak dnes ma prvy krat pustili si sadnut v elektricke. Nacase, ked uz pomaly budem aj rodit :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peťka,Mauzi,som rada,že ste ok a že aj drobci sú v poriadku.Mauzi,ty to už máš fakt za pár!Už sa asi aj tešíš,že?
Mne robia na poradni presne ako opísala Mici,len tú krv nie.
Idem si trochu poležať,podriemať...tak zatím pá!
17. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tvojka, takze aj na teba padla unava?

pridam vam, aj ja jeden celkom dobry link na studovanie http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=22
17. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos tu stranku studujem minimalne 2 razy za tyzden :wink:
17. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau,ja som doteraz chodila kazde dva tt a ked sa mi to prelinalo s nemockou,tak som bola na kontrole kazdy tt a teraz mi kazal zase o 5tt,som bola prekvapena ,ze tak neskoro,
som zvedava ,co mi povedia v nemocke,kedy mam dojst
inak sa o mna nejak extra tiez nestara,ze som po ivf a dvojicky,viacej sa mi paci v nemocnici ten doktorko :grinning:

mne sa normalne zatvaraju oci,to asi fakt z tej prehliadky alebo z toho holenia :grinning:
ked vam pozera krcok ,pozera cez uvz? alebo cez tu kacicu? mne aj aj

ten link ja poznam,uz ho studujem od zaciatku,
podobny je aj www.starostlivostodieta.sk
17. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky.. ja len hlasim ze som doma, vcera som cely den prespala a dnes sa to velmi podoba.. heheheh

mam prisny kludovy rezim tak lezim a snazim sa davat pozor , naozaj do nemocky ist nemusim.. az ked pojdem rodit.. hehehe
17. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babul, tak super ze ta pustili. Len sa pekne setri a lezkaj :wink: A ako snazivec?

takze rovnaku stranku studujeme vsetky? :grinning: :grinning: :grinning:
idem si aj ja trochu lahnut. Ma prist kamoska so synom ku veceru, tak nech potom neodpadnem. Tak sa zatial majte
17. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazivec uz zarezava..
je pod liekmi tak sa tvari ze je ok.

a kamoska dnes v 38tt porodila syna.. 3520 g, 50 cm.. taka som rada lebo si to poctivo od 30tt odlezala v nemocke..
17. mar 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja spat,dnes som mimo

babul super,ze si doma,oddychuj
17. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok