Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
17. mar 2009

inak ma aj vazila 😅 ,brala mi moc,neviem,co to vzdy pozera,ale ze to mam v poriadku,talk tiez..kontrola az za 5tt ,zase tak neskoro

tvojka,aj ja som bola len 2x dnes na wc 😉

mici11
17. mar 2009

Peti a kolko vazis ty?? Ja som mala naposledy 62, ale myslim ze urcite to bude uz viac na najblizsej poradni 😀 😅

petkaerdal
17. mar 2009

mici,ja som sa holila bez zrkadla ,z boku som este co to videla a vstrede som to naslepo a potom som skontrolovala a celkom dobre som to oholila naslepo
asi kaslem na to,budem chodit s dzunglou 😀

inak zakazal nam sex este dr...akoby sme sexovali cele tehu 😖

petkaerdal
17. mar 2009

mici,nooo 75 som mala dneska,ale u nej vazim inak,ako doma,od poslednej navstevy,co bolo pred 6tt som tam mala o 4kg menej,myslim,ze celkom v pohode,nie?
ja som ako 63kg otehu,ale na mojej vahe...musim sa odvazit rano doma,to mam presnejsie

petkaerdal
17. mar 2009

mici ty si mala kolko pred tehu? si taka chuducka?

mici11
17. mar 2009

Peti v pohode aj ja si myslim. A navyse pri dvojickach uplne super. No ja sa zase vazim , len na poradni, aby to bolo len na jednej vahe, tak uvidim kolko som pribrala 😀 😝

petkaerdal
17. mar 2009

mna nevazia vzdy,ja sa vazim radsej doma,odvazim sa zajtra rano,
pytala som sa na tie nohy a ruky,zevraj je to normalne

mici11
17. mar 2009

Peti ja som mala pred tehu 54kg, a pred tymi dvoma IVF- kami a stimulkami 50Kg. Ale ved vies hormony su svina 😝 Len mne sa vsetko uklada do bruska a bokov a stade sa najhorsie chudne , ale nevadi, budem cvicit. A uz mam urcite viac Kg to bolo pred 3 tyzdnami, na buducu stredu mam poradnu, tak uvidime 😀

petkaerdal
17. mar 2009

ja som mala pred ivf 57kg a otehu som pri 63,tiez hormony,nevadi,budem potom chudnut 😝
som zvedava na teba teda v stredu..
ja stale nemam jasno,co vam robia na tej poradni? aj uzv?

mici11
17. mar 2009

Na poradni sa odvazim, odmeraju mi tlak, zakazdym nesiem moc, skoro stale mi beru kvoli niecomu krv, potom sa ma doky opyta ako sa mam a ci je nejaky problem. Potom mi skontroluje krcok, urobi ultrazvuk, zmeria maleho vahu, hlavicku, brusko a aj mi ho ukaze. Asi vsetko.. 😉
No aj ja som zvedava

petkaerdal
17. mar 2009

aha,tak to presne iste,ako mne,len mne neberu krv
ale teraz ma poslali do lab.na krv,ale co to je presne neviem..

mauzos
17. mar 2009

ahojte babule, tak uz som tu zase 😀
vcera nam cely den padal net, tak som sa na to potom vykaslala a vypla som to. Ale ste tu toho popisali, uff 😉
Ja som tiez bola dnes v poradni, asi pred hodinou som sa vratila, napapala a uz konikujem 🙂 U nas je tiez vsetko OK, neotvaram sa, krpci su k svetu ... vahy neviem, tato moja Dr. to s jej predpotopnym ultrazvukom nevie urcit. O tyzden mam ist k porodnikovi, tak ten mi povie a uz asi dohodneme aj termin sekcie 😲 Mam si vybavit predoperacne vysetrenia.
Inak to zhadzovanie porastu, tak to vam teda poviem... som sa rano kvalitne natrapila. Ja uz mam take brusisko, ze uz ani zrkadlo nepomaha 😀 😀 😀
peti tesim sa, ze aj u vas je vsetko OK a nevymyslaj, ze mas tucne babule 😉

mici, neskutocny kocik, este som taky nevidela, fakt supeeer. A oranzova je moja najoblubenejsia farba 😉
petka vy mate aky kocik?preco ho nemas v albume?

petkaerdal
17. mar 2009

mauzos ahoj,
ved ja srandujem s tymi tucnymi babulkami 😀 a keby aj boli,nech len su 😉
aj ja na buduci tyzden zase na kontrolu do nemocky

som rada,ze si ok a super,ze sa neotvaras este,krasne tahas uz 😉

petkaerdal
17. mar 2009

musim kuknut kde mam to foto kocika a potom pridam 😉

mauzos
17. mar 2009

ahoj peti
Dr. mi povedala, ze ked by som takto potiahla este dva tyzdne, tak by to bolo uplne idealne. Tak uvidime, budem sa snazit 😀 😀

inak mne v poradni tiez neberu krv, brali mi asi dva krat. Inak vsetko to iste ako Mici, okrem tych mier a vah babatok. Ona ma asi nejakeho aktivneho Dr. 😉

petkaerdal
17. mar 2009

inak moj ma tiez taky predpotopny uzv,vzdy mi ukazuje to je ocko,to je nostek ,ale ja tam nic nevidim 😀 ,preto sa tesim do nemocky,tam si babule krasne obzriem

dnes som nejaka vynimocne unavena,neviem,ci nezalahnem na chvilku

mici11
17. mar 2009

Mauzos ahoj, som rada, ze ste Ok 😉 pocuj ty to uz mas ozaj za par 😕 takze uz budes vediet aj termin waw.
A dakujem,aj ja mam velmi rada oranzovu farbu 😉

petkaerdal
17. mar 2009

mau,ved ty si uz krasne ze 36 😉 ,ale keby ozaj este nejake 2tt vydrzis,tak parada

mici11
17. mar 2009

Mauzos no moj doky je velmi aktivny pri mne az opatrny, ale mam za sebou mimomaternicove tehu, 3 operacie kvoli cystam a naposledy mi vyoperovali pravy vajecnik aj s vajcovodom. a 2. IVF neuspesne, tak asi zato 😉
Krv mi zatial asi len raz nebrali, uz ma to ani neboli 😀

petkaerdal
17. mar 2009

mici,ty mas inak tiez toho hodne za sebou 😔

mici11
17. mar 2009

No Peti mam ☹ , ale snad uz bude len dobre, zleho bolo dost 😉 A nielen mne, ale nam vsetkym 🙂 😉

mauzos
17. mar 2009

no vcera mi nabehol 36 tt 😉
mici to je dobre, ze je taky aktivny. Moja kasle na to, ze som po IVF, doteraz som chodila ku nej len raz za mesiac a to sa vraj vseobecne pri dvojickach chodi castejsie a nie ze este po IVF. No ale nastastie nemam problemy, tak mi to ani nechybalo, tam chodit castejsie. Musim si to vyklopat na drevo 😀 😀 😀

peti aj ja som unavena, to asi z tej prehliadky 😀 inak dnes ma prvy krat pustili si sadnut v elektricke. Nacase, ked uz pomaly budem aj rodit 😀 😀 😀

tvojka
17. mar 2009

Peťka,Mauzi,som rada,že ste ok a že aj drobci sú v poriadku.Mauzi,ty to už máš fakt za pár!Už sa asi aj tešíš,že?
Mne robia na poradni presne ako opísala Mici,len tú krv nie.
Idem si trochu poležať,podriemať...tak zatím pá!

mauzos
17. mar 2009

ahoj tvojka, takze aj na teba padla unava?

pridam vam, aj ja jeden celkom dobry link na studovanie http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=22

mici11
17. mar 2009

Mauzos tu stranku studujem minimalne 2 razy za tyzden 😉

petkaerdal
17. mar 2009

mau,ja som doteraz chodila kazde dva tt a ked sa mi to prelinalo s nemockou,tak som bola na kontrole kazdy tt a teraz mi kazal zase o 5tt,som bola prekvapena ,ze tak neskoro,
som zvedava ,co mi povedia v nemocke,kedy mam dojst
inak sa o mna nejak extra tiez nestara,ze som po ivf a dvojicky,viacej sa mi paci v nemocnici ten doktorko 😀

mne sa normalne zatvaraju oci,to asi fakt z tej prehliadky alebo z toho holenia 😀
ked vam pozera krcok ,pozera cez uvz? alebo cez tu kacicu? mne aj aj

ten link ja poznam,uz ho studujem od zaciatku,
podobny je aj www.starostlivostodieta.sk

babulka123
17. mar 2009

ahojte babulky.. ja len hlasim ze som doma, vcera som cely den prespala a dnes sa to velmi podoba.. heheheh

mam prisny kludovy rezim tak lezim a snazim sa davat pozor , naozaj do nemocky ist nemusim.. az ked pojdem rodit.. hehehe

mauzos
17. mar 2009

ahoj babul, tak super ze ta pustili. Len sa pekne setri a lezkaj 😉 A ako snazivec?

takze rovnaku stranku studujeme vsetky? 😀 😀 😀
idem si aj ja trochu lahnut. Ma prist kamoska so synom ku veceru, tak nech potom neodpadnem. Tak sa zatial majte

babulka123
17. mar 2009

snazivec uz zarezava..
je pod liekmi tak sa tvari ze je ok.

a kamoska dnes v 38tt porodila syna.. 3520 g, 50 cm.. taka som rada lebo si to poctivo od 30tt odlezala v nemocke..

petkaerdal
17. mar 2009

idem aj ja spat,dnes som mimo

babul super,ze si doma,oddychuj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre