• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
petka... som rada.. velmi .. aj ked brusko este pobolieva ale snad to uz bude ok..

bru nocku vsetkym
17. mar 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul ahoj a vitaj doma :wink: :grinning:
Veru len pekne oddychuj, viem o com pises tiez uz nechcem do nemocky az rodit.
Ja som sa akurat naobedovala a idem nieco robit na PC :wink: , dnes som este nic nespravila :unamused:
17. mar 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici a co si papala? syr? :grinning: :wink: :grinning:
ja len polievocku zatial,ale idem sa asi vyvalit pri tv
17. mar 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja pridem a vy zalahnete..ale skor som nestihla,ja zase kmitam , periem deky, plachty, zehlim plienky , do toho idem varit, videla som dobry recept v TV, tak som ani neplanovala dnes varit,, ale nakoniec idem, ale az ked mäsko rozmrzne a potrebujem ist na nakup, lebo tam ide aj cierne pivo a to jedine nemam..
Inak aj ja som dnes zhodila srst, ale dalo sa a vysledok je este chvalyhodny, tak uvidime ako bude nabuduce, zajtra mam poradnu..mne tam skontroluju moc, tlak, vahu, prehmata krcok a je to, nic vic, nijaka prehnana starostlivost ze ivf a dvojicky..ziaden problem nie je, tak ma ani speci neprezera..som zvedava co zajtrabude s mojim chabym krckom..
Petka to su krasne vahy, nech pekne rastu, aj krcok mas obrovsky :grinning: :grinning: :grinning: ako tro ty robis, cvicis s nim? :grinning: :grinning: :grinning: inak dnes som na RTL pozerala porod trojiciek a teda 2 chlapci a jedno dievcatko a to malo len nieco cez 900g a taka bola malinkaa pekne sa drzala..vidis peti, ved tvoje su uz pomaly take, tak viem ako vyzeraju v brusku... :grinning:

babulka vitaj doma...a idem zase makat...
17. mar 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula.. hej ale ked ta vezmu do nemocky kvoli comukolvek tak to ze si po IVF mas napisane takyyyym velikym..
davaju veeeelikansky pozor..
17. mar 2009 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jamulka, ty si ina sikovnica :wink:
Peti varila som kuracie prsicka na smotane s cestovinami. Mnam ale som sa natlacila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Syr bol vcera :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici .. ja som robila morcacie,... ale tak na sposob svieckovej , so zeleninkou rozmixovanej...
mnaaaaam konecne normalna strava.
17. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ahoj :wink: ,
ja ti neviem,co mam taky krcisko,som ale rada,len aby som to nezakrikla,len nech je taky stale
tak sa tesis na zajtra ze ti bude kukat krcok,co?
ved aj tvoji chalani urcite tak nejak vazia :wink:

no to by som chcela vidiet,ako take male vyzera :wink:
ja sa tesim viacen do nemocky :wink:
17. mar 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...Peti,co mas nove?
17. mar 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mmonka,na teba som myslela,ze si sa tu uz dlhsie neukazala...
nove? dneska sme boli na kontrole,male vazia 820g,sme v poriadku,krcisko drzi...

ty co nove??? co cakate???
17. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
syr vcera? ja mam teda z teba dost :grinning:
17. mar 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,cakame chlapca....teraz mam frmol v robote aj doma....danove priznania..vies?takze relativny klud az v aprili.....idem na cukor 1.4.a snad uvidim aj babatko,lebo idem aj do poradne...
Takze vy budete mat dve baby?:slight_smile:)takze super...
17. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj,uz som zbadala ,ze chlapceka,tak supeeeeerrrr :wink: budete mat parik,si rada? :grinning:
Peti :grinning: :grinning:
MMnnna ahoj, ako sa mas?
kolko kg si uz zjedla mici od kedy si tehu?
kupujes na kila,ako aj my s drahym?
17. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici....po zdravotnej stranke super....keby male nekopalo,a troska mi nenarastol zaludok :slight_smile: tak ani neviem,ze som tehu....
Peti,vydaril sa prik...to je pravda...mala sa uz nevie dockat....namiesto mna sa s nim rozprava ona.....je strasne zlata
17. mar 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super teda mmonka,krasa...
kolko si ty pribrala doteraz?
17. mar 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj peti tak to je super ake ste uz velke, krasne vahy :dizzy_face: ozaj mam v albume jedno foto tak kukni na nasu velkost :grinning:
17. mar 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka do poradne uz budem chodit na antolsku, mam prist znova o 2 tyzdne lebo dnes to ratala uz ako poradnu lebo mi robila aj ultrazvuk, mam jej cislo na mobil mam jej zavolat ze ked o tie dva tyzdne mam dojst lebo ona tam nie je vzdy.Mala som sice este termin u svojej gyn. ale ten uz zrusim, tam si pojdem len dat vypisat matersku
17. mar 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jvo
krasne brusko :wink: nenas ale az take velke,malicke sa mi zda :wink:
17. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti syr kupujeme aj my na kila a ja som uz nejake to kilo zjedla :grinning: :grinning: :grinning:
Mmonna tak to je super, tesim sa s
Jvo ahojcek, pekne brusko :wink:
17. mar 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kilo? no myslim ze nejake tie kila si uz zjedla :grinning: :grinning: :grinning:
moj je taky syrovy,tiez kupujeme na kila,ale nie na vyprazanie,lebo on salam nepapa ziadnu
17. mar 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti jasne myslela som kila :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved :wink:

ja tusim dnes ani nezalahnem,ako ty vcera ,ale vecer budem uz mrtva o 21...

a to este planujem dnes nejaky ten zakusok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si idem lahnut, uvidim ci sa mi podari troska zaspat :wink: zatial pa
17. mar 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo krasne brusko :wink:
tak ja uz mam takmer navarene, teda nachystane, uz len kupit to pivo a supnem to na dve hodky do rury a som zvedava co som to stvorila, ale je toho ako pre 10tich :grinning: zase nebudem 3dni varit..a idem zehlit, kym MM pride, nech sa dorazim..a je tu..tak nejdem, vyzeniem nas do obchodu..
17. mar 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak ja som vyspinkaná doružova,napapkaná,umyla som riad,zložila prádlo zo sušiaka a idem ešte žehliť.Som ešte prala obrázkové plienky a plachty do postielok...

Jvo,krásne bruško máš!A mne sa zas na rozdiel od Peťky zdá,že je veľké :wink:

Jani,čo dobré si varila s pivkom?Ja by som si dala,ale radšej svetlé a neuvarené :grinning:
17. mar 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj som si pospinkala :wink:
Ozaj Jani co si to varila?
17. mar 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a sme spät, tak som to supla uz zaliate pivkom do rury, tak sa nastvem ak to nebude dobre lebo je toho velaaa, Mm skonstatoval, ze ved este je na to sam, ze ci robim nacvik ked chalani budu na svete..
tvojka, aj ja som dnes prala plachty do postielok a tie obrazkove plienky a idem zehlit este nase veci a potom plienky a perinky :grinning:
petka nuz netesim sa na zajtra, nenavidim to prehmatavanie zospodu, ale co uz, hlavne nech mi neoznami ze ide sa zasivat...

takze varim..teda dusim v rure malo by to byt jahnacie na irsky sposob, ale ja som jahnacie nemala, tak som supla bravcove stehno..dnes to varili na CT1 kluci v akci, ja ich mam rada..
chcete recept?
17. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tlacim do seba strasne zdrave veci, oravsku slaninu s cibulou a zapijam to tmavym pivom co mi ostlo, pekne ze, uvedomela buduca matka :grinning:
17. mar 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok