Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
17. mar 2009

floskula jasne ,ze dorastu,nebojkaj...budes teraz chodit kazdy druhy den na uzv a az ked budu mat spravnu velkost ,az potom bude odber,nevadi,ze su teraz mensie
kazda sme tu reagovali na stimulku inak a kazda sme potrebovali inu dlzku stimulacie,ja napr 13 dni,ina baba 11,je to idividualne,len ziaden stres 😉

floskula
17. mar 2009

petka, ale kazal mi prist od dnes az v piatok, cize za 3 dni ultrazvuk, snad sa dovtedy niektore vytiahnu. predtym pri beznej kontrole ma pochvalil, aky mam vlastny folikul krasny aj sliznicu vysoku a zrazu ma zacnu stimulovat a nic moc. myslis, ze mozu byt mensie aj preto, ze prvu inj. mi pichli 3 den cyklu a nie druhy? moc to analyzujem, ale pri prvom raze to asi kazda mala tak.

petkaerdal
17. mar 2009

nemyslim,ze to je tym,ze si pichla 3 den...
aj ja som sla po prvej kontrole o 3 dni
naozaj si vobec nemusis robit hlavu,nic vazne,pekne dorastu,ved stimulku nekoncis,este si len zacala...a budes pichat,az kym nebudu mat spravnu velkost 😉

floskula
17. mar 2009

petka, takze oni dorastaju stale aj ked mi uz zajtra pichnu k tomu aj cetrotide? to ma zabranit ich prasknutiu, ale asi nie rastu. tak im zacnem spievat "roooooooooozvijej se poupaaaaaatkooooooo... 🙂
prepac, ze sa tolko pytam, zivim sa redaktorcinou, tak je to asi prof. deformacia. 😉

petkaerdal
17. mar 2009

jasne ze rastu,stale budu rast,kym budes pichat merional,to je pre rast folikov a folikul ma spravnu velkost ,ked ma 22-24mm
cetrotide je proti skoremu prasknutiu

ty redaktorcina 😀

floskula
17. mar 2009

🙂 akurat vypisujem dotaznik pre anesteziologa.

pipimiska
17. mar 2009

floskula,mne sa stalo ze som mala na jedenasty den taky maly folikul -5 milimetrovy ,doktor povedal,ze tento mesiac nebudem mat ovulku,ale preistotu nech pridem na 14 den aa v ten den som mala 22 milimetrovy...za 3 dni vyrastol o 17 milimetrov ...aj doktor nechapal 😝 takze ziadny dovod na paniku 😉

petkaerdal
17. mar 2009

folikul by mal za den podrast 2mm 😉

janula13
17. mar 2009

peti skus na www.ma-ma.sk....ale ja tiez nemam okrem rifli nijake tehu oblecko, tiez som kupila normalne ale take riasene a väcsie, napr.trika mam z Promodu a je super, asi budem nosit az do konca a tiez z Gate napr.a este mam saty z HM, a tie este sluzia, neboli na tehule, ale ja ich tak nosim a mozem aj po tehu..
inka mne ostalo nejak tazko po tej slanine, davno mi nebolo, tak mi treba..hadam nevygrcnem..no idem ratat obkladacky 😀

petkaerdal
17. mar 2009

dik jani,taky modry svetrik sa mi tam paci,budem musiet ist na nakup niekam,asi do SCS behnem
ved slaninka je super lahka veceraja 😝
som si musela dat mlieko,lebo som zacala citit zahu 😖

mici11
17. mar 2009

Babenky, tak venovala som sa drahemu, prisiel z firmy a je nejaky chory, tak mu varim cajik, da si paralen a sup do postele. Ja idem pozerat zahradu, pa zajtra 🙂 😉

floskula
17. mar 2009

pipimiska, to je velmi povzbudive, ze aj taketo zazraky sa deju. dakujem pekne. 🙂 aj tebe petka, opatrujte sa! 😉

mauzos
17. mar 2009

peti mala si skusit tu ryzu, som zvedava ci to zabera. Ja mam uz dlhsie pokoj so zahou, musim poklopat 😝 vyskusam to na drahom, jeho pali zaha aj za mna 😀 😀

jani ten recept vyzera fajn, potom daj vediet ako to chutilo. Nieco podobne robi aj moja mama, ale taky bruta pomer, ze asi na kilo masa ide kilo cibule, ale este to pred tym nejak pacuje, neviem presne. Ale pivo tam nedava, musim jej poradit 😉

peti co s tym kocikom? si slubila, ze pridas foto a nic ☹

pipimiska
17. mar 2009

mauzos,vyskusaj to na nom,ja som tiez zvedava,ci je to pravda manzel aj svokra hovoria ze urcite,ale treba tych zrniek viac, asi 1 lyzica 😉

mauzos
17. mar 2009

tak neviem, ci do neho natlacim lyzicu surovej ryze 😲 ja som myslela, ze tak 5-10 zrniek 😀 😀

petkaerdal
17. mar 2009

mauzos,ty kde sa tulas cely den? 😀
mna nastastie nepali kazdy den,vypila som mliecko a uz necitim ...
nemozem najst foto,asi som ju zmazala,musim to kuknut

a odfotit ho nemozem ,lebo som ho obalila do folie,aby sa nan neprasilo 😉 ake poslem ti link vidis..ok?

petkaerdal
17. mar 2009

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/hoco...

tento mame,aj v tejto presne farbe,uz sa nevyraba ale,farby sa mi moc nepaci,ale bola dobra cena,kupili sme ho za 450eur

pipimiska
17. mar 2009

mauzos,tak vyskusaj len tych 10 ks,mozno mojmu manzelovi zachutilo tak si dal viac 😝 😀
petka,keby ze si mam vybrat kociar,tiez by som volila vedla seba,nie za sebou ... 😉

petkaerdal
17. mar 2009

pipimiska ,nad tym za sebou sme ani nerozmyslali,videla som na zivo a nepaci sa mi to,velmi dlhe...a nevyhod ma podla mna vela

petkaerdal
17. mar 2009

nikto tu uz neni,tak idem
dobru nocku 😉

pipimiska
17. mar 2009

dobruuu 😎 😎

mauzos
17. mar 2009

peti niekde som ten kocik uz videla, nemala si ho predtym v albume? Je pekny, mne sa pacia aj tie farby, pekna kombinacia. Sice pre baby by mohli byt aj ine farby, ale podla mna moze byt 🙂
peti ja som si poobede pospala na rozdiel od teba a potom som tu mala kamosku so synom, takze tam sa tulam cely den 😀 😀

pipi vyskusam postupne zvysovanie davok ryze, az kym nezaberie. Drahy bude pokusny kralik 😵 😵

tak dobru babule 😉

pipimiska
17. mar 2009

mauzos, 😀 no super,len to neprezen,neze v nom zacnes pestovat ryzu 😝 😀 😀 😀

janula13
17. mar 2009

ja som este hore, tak dobru babule..idem zaliezt...inak recept dobre dopadol, odporucam skusit..

petkaerdal
18. mar 2009

dobre ranooo 😉
mauzos,ja som ho mala v albume,tak mozno u mna si videla
mohla byt farba aj ina,ale to bol posledny kus,teta predavacky obvolala vsetky obchody vo Viedni a uz ho nemali,rakusko ho prestalo vyrabat,preto bola taka cena,ale aspon sme usetrili 😉

babulka123
18. mar 2009

ahojte... babulky ... ja budem dnes teta.. sestru zobrali v noci do nemocky a o chvilku jej idu robit cisarak.. troska skor v 36tt ale aj tak .. JA BUDEM TETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

mici11
18. mar 2009

Ahojte babenky,

Dnes musim vela stihnut a o 16:00 mam aj tu predporodku, tesim sa na nu 😉
Babulka supeeeeer, tesim sa s tebou. Potom hod info, ked sa drobcek narodi 😉 🙂

babulka123
18. mar 2009

noo uz som nervna.. uz je na sale ..

mici11
18. mar 2009

Babulka klidek, i ked si viem predstavit seba na tvojom mieste 😉 Juuuuuj uz sa tesim ked napises, ze ma potom. Vedia co budu mat?

mauzos
18. mar 2009

ahojte dievcata 🙂

babul drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo a sestra aj babo boli v poriadku 😉 Potom napis.
a kliiidek ....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre