Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
18. mar 2009

baby ja som teta.. maly sa uz narodil setra je ok. maly ma 2460 g. v 36tt.. som stastna...

mici11
18. mar 2009

Waw Babulka velka gratulacia tebe aj sestre. Tesim sa s tebou, ako sa vola maly?

babulka123
18. mar 2009

filipkooooo

teda ak to este nezmenili.. heheheh

mici11
18. mar 2009

Pekne meno este raz gratulujem, mozte ho ist pozriet aj dnes, ci az zajtra?

mauzos
18. mar 2009

babul gratulujem, som rada ze je vsetko OK, pekna vaha na tie tyzdne a krasne meno vybrali. Ked budes mat fotky, tak daj do albumu, aby sme sa pokochali 🙂

babulka123
18. mar 2009

mici tym ze je som stale doma, tak jedine ze zajtra.. mamina teda pardooon babka povedala ze pride zajtra pre mna a pojdeme ich kuknut..
dnes to aj tak nema zmysel lebo ho dali do inkubatora.. a sestrea je po operacii takze co tam budeme.. zajtra ju pojdem kuknut..

mici11
18. mar 2009

Jasne Babul 😉 tak potom pohladkaj za mna Filipka 😉 a to foto ako pise aj Mauzos

babulka123
18. mar 2009

ked budem mat dam.. samozrjeme..

petkaerdal
18. mar 2009

ahojte,
babul gratulujem 😉

babulka123
18. mar 2009

baby pridala som foto.. ale je to uplne 1 fotka.. takze sa nezlaknite.. hehehehe aj tak ho milujem ..

jvo
18. mar 2009

jej babulka velka gratulacia, maly je krasny 😵 take male drobatko ale ja som bola taka ista ked som sa narodila a teda myslim ze som to riadne dobehla 😀 asi nikto necakal ze z 48 cm narastie 175 cm 😀 no a ked si spomeniem na to ked som sa stala prvy krat tetou ja 😎 no co ti poviem synovec teda nikdy nebude chory tak som ho zapila 😀 ale kedze si tehu tak si daj aspon bublinkovu vinejku na jeho zdravie 😵

babulka123
18. mar 2009

jvo ... hehehe neboooj opijem sa z nej hehehe

inak maly je cela sestra.. strasne sa na nu podoba..
a ty uz 33tt??? no pekne to leti aj tebe...

mici11
18. mar 2009

Babul, ze nezlaknite je uzaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyy 😉 🙂 No ja som bratovu dceru tiez riadne zapila 😀

jvo
18. mar 2009

hej hej uz zaciname finisovat, vcera som dve hodiny zehlila plienky, dnes periem veci do postielky a to som si myslela ze ked uz budem doma na materskej tak si oddychnem 😅 ale dnes som sa aspon dobre vyspala

petkaerdal
18. mar 2009

no ja ked som baby zapijala neterku,tak som bola do rana nad wc 😖 😅

babulka123
18. mar 2009

jvo heheeh ja si dam lieky a spim ako zabita za chvilku takze pohoda.. hehhehehe

petka to ti verim nebit tehu ... fuuuuuj az mi je zle z toho ako by mi bolo zle..

petkaerdal
18. mar 2009

no veru nebyt tehu,uz by som aj ja nieco oslavovala 😀
ja som to vtedy ale sakra prehnala 😖

babulka123
18. mar 2009

heheheeh viem si predstavit ako dnes bude vyzerat svagor.. hehehehhe

mici11
18. mar 2009

Baby a viete si predstavit nasich drahych , ked porodime? 😀 😀 😀 Moj uz teraz hovori ako zapije syna 😀 Snad kym ma pustia z nemocky, vytriezve 😀 😀

petkaerdal
18. mar 2009

no tak to si neviem predstavit mici,moj musi zapit hned dvakrat a kedze casto nepije,tak dufam,ze mu nebudu volat zachranku 😀

mici11
18. mar 2009

Peti 😀 😀 😀 no moj si da ak niekam ideme, ale pije len pivo aj to len desinu, inak je mrtvy 3 dni 😀 😀

petkaerdal
18. mar 2009

moj velmi malo,vzdy robil sofera,ked sme sli na disko 😀
moj pivo nema rad,on len ked tak ,tak Bacardi-cola ...ale potom to aj wc istiii 😀 ,naposledy pred svadbou v piatok,nestihol ani do wc 😖

a ty co pijes rada fernetik?

mici11
18. mar 2009

Ja mam rada suche biele vinko alebo fernetik citrus 😉 Sem tam zlatu tequilu s pomarancom a skoricou, ale to tak raz za rok 😉

mici11
18. mar 2009

Babenky co chodim aj do temy junoviek, mame tam spraveny album brusiek, ak chcete pozrite, je tam aj moje 😀 😀 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Idem si trosku lazkat

petkaerdal
18. mar 2009

ja mam tiez rada biele,potom tiez citrus a zlateho puskina zboznujem 😉
pekne mici,kukla som album 😉

co ste vsetky zalahli?

marione74
autor
18. mar 2009

ahojte dievcata, jeej jvo 😉 pamatas sa ako sme chodili do FC temicky? vtedy si akurat otehotnela, a uz skoro rodis, supis, ako sa dari?
Co je s pejou nevies? jej sa vtedy prve IVF nepodarilo.

Dievcata, tak ja som po vcerajsom opu mala 23 vajok, z toho 14 sa oplodnilo, 8 uz zamrazili
(vraj to robia pri takych vysokych poctoch) a 6 nechali do vikendu na PK, takze cca v nedelu mam transfer 😉

Uz som sa petke vyzalovala, ze sa trapim, ci ich nie je prilis vela, kedze ja by som idealne chcela tak 2-3 deticky a ziadne mimisko nechcem nechat navzdy v mrazaku 😔 Mozno ich musi tolko byt aby som vobec nejake deticky mala, kedze realita je ze nie vsetky vzdy preziju, uchytia sa a tak..

petkaerdal
18. mar 2009

kde ste kto?
Jani???ako???

mauzos
18. mar 2009

babul este raz gratulujem k synovcekovi, je zlatuckyyy 🙂
mici pekne banderko 😉
peti tu som. Dnes som ti nechybala? 😀 😀 😀

babulka123
18. mar 2009

ja som dnes cely den prespala boli ma hlava ako kona .. neskutocne..

mauzos
18. mar 2009

a mimochodom nerobte tu chutky s alkoholom, ked sme tu vacsinou tehotne 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre