• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
baby ja som teta.. maly sa uz narodil setra je ok. maly ma 2460 g. v 36tt.. som stastna...
18. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Waw Babulka velka gratulacia tebe aj sestre. Tesim sa s tebou, ako sa vola maly?
18. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipkooooo

teda ak to este nezmenili.. heheheh
18. mar 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne meno este raz gratulujem, mozte ho ist pozriet aj dnes, ci az zajtra?
18. mar 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul gratulujem, som rada ze je vsetko OK, pekna vaha na tie tyzdne a krasne meno vybrali. Ked budes mat fotky, tak daj do albumu, aby sme sa pokochali :slight_smile:
18. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici tym ze je som stale doma, tak jedine ze zajtra.. mamina teda pardooon babka povedala ze pride zajtra pre mna a pojdeme ich kuknut..
dnes to aj tak nema zmysel lebo ho dali do inkubatora.. a sestrea je po operacii takze co tam budeme.. zajtra ju pojdem kuknut..
18. mar 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Babul :wink: tak potom pohladkaj za mna Filipka :wink: a to foto ako pise aj Mauzos
18. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked budem mat dam.. samozrjeme..
18. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
babul gratulujem :wink:
18. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pridala som foto.. ale je to uplne 1 fotka.. takze sa nezlaknite.. hehehehe aj tak ho milujem ..
18. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej babulka velka gratulacia, maly je krasny :dizzy_face: take male drobatko ale ja som bola taka ista ked som sa narodila a teda myslim ze som to riadne dobehla :grinning: asi nikto necakal ze z 48 cm narastie 175 cm :grinning: no a ked si spomeniem na to ked som sa stala prvy krat tetou ja :sunglasses: no co ti poviem synovec teda nikdy nebude chory tak som ho zapila :grinning: ale kedze si tehu tak si daj aspon bublinkovu vinejku na jeho zdravie :dizzy_face:
18. mar 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo ... hehehe neboooj opijem sa z nej hehehe

inak maly je cela sestra.. strasne sa na nu podoba..
a ty uz 33tt??? no pekne to leti aj tebe...
18. mar 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul, ze nezlaknite je uzaaaaaaaaaasnyyyyyyyyyyy :wink: :slight_smile: No ja som bratovu dceru tiez riadne zapila :grinning:
18. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej uz zaciname finisovat, vcera som dve hodiny zehlila plienky, dnes periem veci do postielky a to som si myslela ze ked uz budem doma na materskej tak si oddychnem :sweat_smile: ale dnes som sa aspon dobre vyspala
18. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked som baby zapijala neterku,tak som bola do rana nad wc :confounded: :sweat_smile:
18. mar 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jvo heheeh ja si dam lieky a spim ako zabita za chvilku takze pohoda.. hehhehehe

petka to ti verim nebit tehu ... fuuuuuj az mi je zle z toho ako by mi bolo zle..
18. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru nebyt tehu,uz by som aj ja nieco oslavovala :grinning:
ja som to vtedy ale sakra prehnala :confounded:
18. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heheheeh viem si predstavit ako dnes bude vyzerat svagor.. hehehehhe
18. mar 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a viete si predstavit nasich drahych , ked porodime? :grinning: :grinning: :grinning: Moj uz teraz hovori ako zapije syna :grinning: Snad kym ma pustia z nemocky, vytriezve :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to si neviem predstavit mici,moj musi zapit hned dvakrat a kedze casto nepije,tak dufam,ze mu nebudu volat zachranku :grinning:
18. mar 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti :grinning: :grinning: :grinning: no moj si da ak niekam ideme, ale pije len pivo aj to len desinu, inak je mrtvy 3 dni :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj velmi malo,vzdy robil sofera,ked sme sli na disko :grinning:
moj pivo nema rad,on len ked tak ,tak Bacardi-cola ...ale potom to aj wc istiii :grinning: ,naposledy pred svadbou v piatok,nestihol ani do wc :confounded:

a ty co pijes rada fernetik?
18. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam rada suche biele vinko alebo fernetik citrus :wink: Sem tam zlatu tequilu s pomarancom a skoricou, ale to tak raz za rok :wink:
18. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky co chodim aj do temy junoviek, mame tam spraveny album brusiek, ak chcete pozrite, je tam aj moje :grinning: :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=250919&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D940%26vOrderBy%3D2

Idem si trosku lazkat
18. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez rada biele,potom tiez citrus a zlateho puskina zboznujem :wink:
pekne mici,kukla som album :wink:

co ste vsetky zalahli?
18. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcata, jeej jvo :wink: pamatas sa ako sme chodili do FC temicky? vtedy si akurat otehotnela, a uz skoro rodis, supis, ako sa dari?
Co je s pejou nevies? jej sa vtedy prve IVF nepodarilo.

Dievcata, tak ja som po vcerajsom opu mala 23 vajok, z toho 14 sa oplodnilo, 8 uz zamrazili
(vraj to robia pri takych vysokych poctoch) a 6 nechali do vikendu na PK, takze cca v nedelu mam transfer :wink:

Uz som sa petke vyzalovala, ze sa trapim, ci ich nie je prilis vela, kedze ja by som idealne chcela tak 2-3 deticky a ziadne mimisko nechcem nechat navzdy v mrazaku :pensive: Mozno ich musi tolko byt aby som vobec nejake deticky mala, kedze realita je ze nie vsetky vzdy preziju, uchytia sa a tak..
18. mar 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste kto?
Jani???ako???
18. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul este raz gratulujem k synovcekovi, je zlatuckyyy :slight_smile:
mici pekne banderko :wink:
peti tu som. Dnes som ti nechybala? :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes cely den prespala boli ma hlava ako kona .. neskutocne..
18. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mimochodom nerobte tu chutky s alkoholom, ked sme tu vacsinou tehotne :angry:
18. mar 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok