Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. mar 2009

inak v nemocke ma davaju vzdy na postel,nie na kozu 🙂

mauzos
19. mar 2009

ano tvojka dostanes, ale keby si isla az o dva tyzdne, tak by si brala o dva tyzdne dlhsie. V podstate nemocensku by si brala o dva tyzdne dlhsie a tym padom by ti materska koncila neskor. No ale teraz je to uz jedno, ked ta uz vypisal. A to ti vypisal ten porodnik, ci ako ?

mauzos
19. mar 2009

peti tak mas aspon nacvik 😀 u nas sa asi aj rodi na koze ☹

petkaerdal
19. mar 2009

tak to veru ani neviem,ako sa rodi tu a ani ako na Sk..na koze fakt?

mauzos
19. mar 2009

neviem ani ja, to ma doteraz ani nenapadlo. Musim sa popytat 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

ale ja pojdem na cisarsky, tak ja urcite nebudem na koze, to by bolo trosku neprakticke 😉

petkaerdal
19. mar 2009

ja mam jednu malu dole hlavou a lavu hore vravela som ti? a stale podla kopkania citim,ze su tak

ty to uz mas na 100% ze ten cisarsky...no hadam ta nebudu rezat na koze 😀

petkaerdal
19. mar 2009

uz sa tesim na pondelok,som zvedava ci nam pipik nedorastol 😀

tvojka
19. mar 2009

Mauzi,no jedine ide asi o to,že by som mala o 2týž dlhšie PNku,ale neriešim,som rada,že čakáme naše drobátka,už tých pár euráčov oželiem 😀 .A ano,napísal mi to pôrodník.
U nás sa rodí na koze,fakt!Teda je to akože postel,ale nohy musíš vyložiť ako na kozu a tam ti ich pripnú remenmi...
Peti,aj ja idem v pondelok,tak budeme informované v rovnaký čas 😵

babulka123
19. mar 2009

baby prave som sa vratila bola som v BA pozriet sestru.. a videla som maleho.. takyyyyyy je krasny, malinky , drobunky .. ale kraaasny normlane som hotova..
budem mat vecer foto tak potom pridam znova.. cmuuk
idem si vas precitat.

tvojka
19. mar 2009

Babul,ja som ti aj zabudla gratulovať k Filipkovi...tak gratulujem a prajem veľa zdravíčka 😵

mauzos
19. mar 2009

ano peti, uz naisto, ja ich mam obidvoch priecne, lezia si nad sebou, hlavicky maju pri sebe 🙂 uz nemaju miesto, aby sa otocili. Oni su vlastne od zaciatku takto.

tvojka jasne, ze je to uz jedno, hlavne nech su babiky v poriadku. Mne vypisovala matersku moja doktorka. Aj PN si mala od neho?

babul, takze sa vytesujes? musi to byt krasne, drzat take male babo. Ja som take uplne novorodeniatko este nedrzala. Cakam na mojich 🙂 tesim sa na foto ...

mauzos
19. mar 2009

tvoka a to fakt este aj tie remene u nas funguju? ja som myslela, ze uz to zrusili, ved to je hroza 😠

babul isla citat, zabavi sa na nasej debatke s petkou o holeni susiek 😀 😀 😀

mauzos
19. mar 2009

prepac Tvojka, trosku som ta premenovala 😝

babulka123
19. mar 2009

nemohla som ho drzat lebo je v inkubatore.. bola som rada ze som ho videla. slzy sa mi tlacili do oci.. krasny je to pocit.

tvojka
19. mar 2009

Mauzi,ano fungujú.Ale aspon nikoho nekopneš 😀

Ja som zas takých babatiek už držalaaaa,milujem také krehkosti 😵

mauzos
19. mar 2009

jooj babul to mi nedoslo, automaticky som to brala, ze si ho mala na rukach. Ale ved nevadi, za par dni zosilnie a budes si ho moct povarovat 🙂 Ako dlho tam budu musiet byt, nehovorili sestre?

mauzos
19. mar 2009

prisla mi navsteva, zatial sa s vami lucim 😉

babulka123
19. mar 2009

baby pridala som novu foto

tvojka
19. mar 2009

babul,krásny je!!!!!Vôbec nevyzerá,že je taký drobec.

babulka123
19. mar 2009

ani na zivo tak nevyzeral.. je naozaj krasny..

sestra inak vobec nevyzera na to ze mala pred 24 hod. rozparane brucho.. uplne v phode.. hovorila ze boli ale pohoda..

mici11
19. mar 2009

Ahojte babenky moje pekne,

Tak Peti a Mauzos, vy to tu fakt drzite, dnes ste toho nakecali 😉 Mauzos pod chlpatymi gulami som si kadeco predstavovala 😀 Inak ja sa tiez holim zo zrkadlom, ale je pravda, ze mi brusenko mi uz riadne podrastlo. Inak nespala som do 4:00 rana, strasne ma boleli panvove kosti, alebo co. Asi sa mi roztahuju, ale baby je to hrozna bolest 😝 😒 Spala som az do 11:00 tej a potom som musela ist do mesta. No horor. Uplne som vystavena.
Janulka moja, neboj aj ked pojdes do nemocky, iste tam nebudes dlho. Hlavne nech su drobci OK 😉
Babulka synovcek je kraaaaaasny 🙂 😉
Tvojka ahoj, takze ty si uz na MD? Inak sa kedy chodi v 34 tt, ze?

babulka123
19. mar 2009

mici.. prepac ale konecne je tu niekto koho boli panvova alebo lonova kost.. ze je to nechutne.. fuuuuuj
ale vraj sa nam bude dobre rodit..
no ja som msa este zvladla oholit sama ale nabuduce uz len so zrkadlom.. mne tak vybehlo brusko kym som bola v nemocke.. musim urobit foto..

janula13
19. mar 2009

ahojte, tak som prave docitala o com ste sa bavili a dooost dobra zabava, dnes vam to islo petka a mauzos..cakala som na `MM s NB, za stolom pri mojom pc sediet nechcem...
petka ja holim macku este bez zrkadla, ale fucim pri tom ako lokomotiva, ale v stredu sa este dalo, v sobotu kedze idem do nemocky budem zas, tak som zvedava ci to pojde..
podcenili ste ma, nemam pozehlene, cely den sekam dobrotu a lezim, iba na wcko chodim,rano sprcha a rychly obed inak som prstom nehla..
babulka blahozelam k filipkovi zlaty je, nepovedala by som ze ma len tolko, vyzera fakt vatsi 🙂
mauzi a ked som si predstavila to vase holenie s mm, tak som s az nahlas smiala 😀 ze lavu hore, pravu hore...

babulka123
19. mar 2009

janulka.. no som v soku ty lezis??? parada.. uvidis co bude v sobotu mozno ta nechaju doma ale potom budes lezat dalej je ti to jasne ???

mici11
19. mar 2009

Babulka je to fakt nechutne, boli to jak svina 😒
Janulka ahoj moja, som rada, ze tak pekne posluchas. Bude dobre neboj.

babulka123
19. mar 2009

ja som vcera nevedela zaspat kvoli tomu ale dnes je lepsie..

petkaerdal
19. mar 2009

Jani,fakt lezis? no som prekvapkana,ale som rada 😉
tak som si pomylila,som myslela,ze uz si holila so zrkadlom macku 😉

tvojka,tak som zvedava aj na teba,co nove u dr.v pondelok 😉

aha mauzos,tak ty si jasna,no ja sancu mam ,kedze ja ich mam vedla seba 😉
som ta tu nechala,som telefonovala hodinu 😖 uz ma ucho boli 😖 a ty tu teraz nechavas mna 😖
ok,tak idem do sprchy 😉

mici tak teba som si pomylila s tym zrkadlom teda
a panove kosti? uff 😖 ked to bude boliet,ako nohy,tak sa mam na co tesit 😖 nejako musis vydrzat

mici11
19. mar 2009

Ano Peti ja som ta zo zrkadlom 😀 😀 😀 Je to fakt svinska bolest ☹ tie kosti

petkaerdal
19. mar 2009

mici,no ak to boli,ako tie nohy,ze idem z nich spadnut tak potom 😔 😔 😔
a to tak normalne boli kazdu tehulu ? vies,ze som to este od nikoho nepocula o panve?

ja na macku uz kaslem,az ked pojdem k dr. sa budem trapit,aj tak ju nikto nevidi 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre