Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
19. okt 2008

ahoj dior,ved ja sa snazim byt kludna,ale proste si neviem pomoct,strasne depkujem...kazdopadne su uz ale karty rozhodene...a ja zajtra,ak to dokazem,urobim testik....uz by mi mal ukazat pravdu...uz nechcem byt v neistote...
aj ja som dior zacinala zo 75iu a skoncila som tusim na 125 az do odberu...
ktory den stimulky si???
a v ktorom centre???

janula13
19. okt 2008

Ahoooj Petka, len som sem kvoli tebe nakukla, ze ako testik dopadol a ty si statocna pekne cakas do zajtra 😉 Tak vydrzim aj ja, myslim, ze robis dobre ak by ti dnes aj vysiel negativny, zajtra uz moze byt pozitivny a zbytocne by ta to vylakalo..ved ako mna, vidis, zo dna na den sa mi o 100% zmenil vysledok, jeden den nic a na druhy ciarka navyse...jaaaj, ako to ja zajtra vydrzim, pridem az okolo 20h domov, tak hned pozriem ako si dopadla 😀 Ja som dnes testla a je tam jasna dialnica, ked budem doma, pridam do albumu, chcela som na pamiatku taku typicku dialnicu a dnes ju mam a nabehla hned, ani cakat som nemusela, tak dufam, ze zajtra krv ukaze nieco dobre 😉 A tesim sa na tvoj testik, ale nepanikar, ak nevyjde positiv, pozajtra uz moze byt opak, mysli na moje testy!!!drzim palceky 🙂

petkaerdal
19. okt 2008

ahoj Jani..ja panikarm a sakra riadne,stale mi je uz do placu,nejako sa prestavam ovladat,prepada ma solna panika ☹ ☹ 😔 ...uz to chcem vediet...
som rada,ze tebe to vyslo a ze mas uz krasny kolajcnicky...drzim ti nadalej palce...
dneska ,ako som sla na wc,som videla na vlozke taky tmavsi ten utrogestan ,co mi vyteka...tak neviem,co to moze byt..ci bliziaca sa ms,alebo to zahniezdovanie..ach jaj...
zajtra teda naspisem,co a ako...ak naberiem odvahu si ho spravit 🙄

janula13
19. okt 2008

peti, ty si tusim poriadny stresant, pocuj, zamestnaj sa niecim, nech na to stale nemyslis a ber to akoja, aj ked viem, ze mas toho vela za sebou, ale stresom to nevylepsis, len si povedz, ze vysledok tym tak ci tak nezmenis a co sa ma stat sa stane...jednoducho sa tes ma babatko, moznost je a nepozoruj sa stale...ja som verila ze dostanem menzes, kvoli tym bolestiam co velmi pozitivne myslenie nie je, ale vidis, este nedorazil, tak kluuud, nepridavas tym ani sebe ani bambulkam...spinenie je dost caste, tak klud, pekne prec od MK, chod von, je krasne!Aj ja idem ,prave do lesa s hafanom a manzelom....tak zatial, a kluuud, nepomoze ti strach 😉

babulka123
19. okt 2008

kuuuk

petkaerdal
19. okt 2008

Jani,dik si zlata...ja viem,ze je to uz aj tak rozhodnute,ale ja si nemozem pomoct,ani zamestnanie sa nepomaha...vydrzim to do zajtra a hotovo..nejako uz snad,ked som vydrzala 7 dni...tak zajtra napisem...
krasnu nedelu ti teda prajem..pa pa

mici11
19. okt 2008

Ahojte babenky,

Mala som velmi perny vikend, tak som vas trosku zanedbavala. Snad mi bude odpustene 😉 .
Petka moja, viem sa presne vzit do tvojej koze a iste aj ine babeny. Chcela so napisat, ze nestresuj, ale viem si predstavit seba, ako by som stresovala 😀 . Ale verim, ze zajtra budu 2 //. Naozaj si to myslim a zelam ti to z celeho srdiecka 🙂 🙂 🙂
Ja som dnes uz 2X vracala 😝 , asi mi nezapasoval obed. tak trosku oddychujem.

petkaerdal
19. okt 2008

Ahoj micka...
gratulujem ku grckaniu,vsetko ide,ako ma 😉 😀 😉
ja som si dneska nasla nieco hnede na vlozke...bojim bojim 😅

janula13
19. okt 2008

babulka kuuk 😀

tina1
19. okt 2008

petka, neboj, to hnedé neznamená hneď to najhoršie. Ide pravdepodebne o uhniezďovanie embryjka. Nič sa neboj. Veľa báb krváca a už sú tehu. Mysli pozitívne a aj výsledok bude maximálne pozitívny. Drž sa.

petkaerdal
20. okt 2008

ahojte kocky...tak ja som uz ten stres nemohla vydrzat,ja som uz testla a je tam 😀 😀 😀 ano je tam,ja nemozem uverit ani vlastnym ociam,je krasne viditelna ,ale zatial slaba este....ja to neviem predychat...takze sa pomalicky hadam mozem tesit a dufat..po tom vsetkom,co sme prezili mam moje vysnivane //...
dakujem vam za vsetku psychicku podporu..este ale vase drzanie palcov potrebujem...dakujem 😀 ...
to hnede som uz viacej nastastie nenasla....

mataaa
20. okt 2008

Petka, moja zlata gratulujem. 😀 😀 😀 Musela si mat pekne napnute nervy, ked si kvoli testu vstavala tak skoro. JE to super. Teraz len cakat o kolko deticiek sa Vam rozrastie rodinka. Jedno by bolo super, 2 fakt bomba. Ešte raz gratulujem. 😀

Mne v nedelu skoncila mrcha, tak teraz budem cakat na dalsiu a hor sa na to.

mataaa
20. okt 2008

Baby mam dojem, ze zalozenie tohto fora nam prinasa stastie. Marionne dakujeme 😀 . Som rada, ze som tu s Vami. 😉

petkaerdal
20. okt 2008

ahojte...dakujem Matka,teraz sa pre zmennu bojim,nech je to ok vsetko...
mala som strasne nervy,ja som urobila uz vcera poobede prvy test,lebo som to uz nemohla zvladnut,strasne som plakala,tak som ho ocikala a nic,som myslela,ze to tam hned nabehne,tak som ho strcila drahemu do ruky a ten siel na balkom vykukat a bola tam velmi slabulinka,no a dneska jasna fialova palica 😉 ....
tie ktore toto prezili,ma vedia pochopit...sama tomu este neverim,moje 4 IVF,konecne 😀 ....po takom boji...
takze som velmi rada,ze dom vad nesklamala a rozbehla som to tu...od tohto IVF verim aj na zazraky a potvrdilo sa opät,ze aj po neupechoch a tazkom boji ,to netreba üroste vzdavat....dufam,ze to pojde ,ako ma...

petkaerdal
20. okt 2008

Matka a tebe budem samozrejme drzat palce 😀

mataaa
20. okt 2008

Dik Petka. Teraz pekne v klude. Kedy ides na krvicku?

petkaerdal
20. okt 2008

no ked to moje babulko prezilo do teraz,tak teraz uz to bude ok,uz som v klude a stastna 😀 😀
na krvicku mam ist v piatok alebo v pondelok,v nedelu bude 14 den...dneska som len 8 den po ET
Matka,tak ty uz len mesiac,co? takze ma budes nasledovat,vsak 😉

vika34
20. okt 2008

petka držím palce,aby tento pokus bol ozaj posledný 😵

petkaerdal
20. okt 2008

dakujem vika,je to moj prvy pozitivny a dufam posledny pokus na velmi dlhy cas 😉

vika34
20. okt 2008

kedy ideš na kontrolu?

petkaerdal
20. okt 2008

na krv mam ist v piatok alebo v pondelok,,,len v nedelu bude 14 den...

vika34
20. okt 2008

držím palce,utekám do robotky ,tak večer

petkaerdal
20. okt 2008

dakujem,pa pa

mataaa
20. okt 2008

Ano Peti, uz za mesiac. este mi sice neschvalili ziadost, ale dr. ma upozornil, ze to tentokrat bude dlhsie trvat. Takze som kludna. Uvidime, samozrejme, ze by sme strasne chceli, aby sa to podarili, ale uz to tak neprezivame, teda aspon zatial. Nejak sme zostali imunni. Emocie sa prejavia az po ET. Budeme mat proste pestry november. Dr. ma chce pocas celej stimulky sledovat osobne v BA. Doteraz som na folikulometriu mohla chodit u nas v TN. Takze sa nacestujeme. Ale to je to najmenej, budem tam aj nocovat, ked bude treba.

petkaerdal
20. okt 2008

jaj matka o tom cestovani ani nevrav,ja som cestu do Ba poznala uz aj poslepiacky,to musis vydrzat,to je najmenej,ako si napisala...
v akom si centre? neviem 🙄 🙄 🙄
ja som bola vsetky ivf predtymto taka nejaka imunna,ale teraz nie,teraz bolo vsetko uplne ine...
nemala by si byt imunna,ale opät sa tesit,pride nova nadej, nova sanca..troska s rezervou to brat,ale tesit by si sa mala a pozitivne mysliet,neviem,ako sa to da,lebo mne sa to nedrilo od ET ,ale do to ET som bola az privelmi pozitivna...tak to skus aj ty...ok??? dohodnute???

mataaa
20. okt 2008

som v FC, ja myslim pozitivne, ale som aj realista a to mojho draheho vytaca. Nerada si davam prilis velku nadej, aby som nebola sklamana. Radsej som potom prijemne prekvapena. Ale teraz budem moc a moc chciet, ved do tretice setko OK 😉

petkaerdal
20. okt 2008

Matka,kamoska je tiez tehu,je 2 tyzdne od testu z kriv a caka babätko,tiez je to jej prve pozitivne a 3 IVF...moja taktiez(jedno bolo bez ET)...takze ides za nami,do tretice vsetko dobre...
a do Tn si chodila kde na folikulometriu??? preto som sa pytala v ktorom si centre.. 😝

mataaa
20. okt 2008

Do ambulancie na liecbu sterility v nemocnici. Dr. z FC s nimi spolupracuje, tak ze sem si usettili to trmacanie do BA.

petkaerdal
20. okt 2008

aha,tak teda..preto som si nebola ista,ze ci si vo FC,lebo som nepocula este o tomto...ale ved ty to mas do Ba z Tn nie daleko....po dialnici si tam raz -dva...a ked si das termin neskorsie,nemusis ani skoro vstavat...ja som vzdy tak na 11 chodila a bola to pohoda...

mici11
20. okt 2008

Petka velmi sa tesim a gratulujem, uz som ti pisala IP 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre