Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
19. mar 2009

no neviem jani odkedy, ale uz je to dost davno a je to stale horsie. Najhorsie ked vstanem z postele, alebo zo stolicky, uff.
ideme uz aj my, vlado pozeral MaffStory, tak som na neho cakala.
moj otec zase nevie rozoznat ruzovu od oranzovej, stale je presvedceny ze je to ta ista farba 😀 😀

tak chod uz aj ty k drahemu, aby mu nebolo smutno 😉
dobru nocku 😵

mauzos
19. mar 2009

ano na sucho, na mokro to neholi

janula13
19. mar 2009

ok dobru, idem aj ja, citala som si temu o skracovani krcka a ked som videla cim si niektore presli tak sa nemam co stazovat, zatial 😉

tvojka
20. mar 2009

Dobré ránko zlatíčka!!!

petkaerdal
20. mar 2009

dobre ranko baby 😉

tvojka ty co ty tu ,nevies spat?

petkaerdal
20. mar 2009

Jani,tak mne to brusko vobec uz netvrdne ,noo mozno ani netvrdlo,ja som prisla na to,ze to len baby ,ked su tak nejak blbo otocnene,ze su na jednom mieste take vydute,vtedy ho mam napnute,akonahle sa otocia,hned sa uvolni,,,neni to tak aj u tebe? je to trvdnutie?

ten aparat na holenie vyzera zaujimavo mauzos,potrebujem aj ja nejake take riesenie,lebo od ziletky mam uz tiez pupaky a velmi ma to svrbi na druhy den,ked to zacne vyrastrat,asi si poziciam Erdalovu masinku na vlasy a skusim to nulkou ostrihat 😀 😀 😀

petkaerdal
20. mar 2009

mauzos,paplon som si aj ja davala,ked ferdo nebol doma,ale potom som vytiahla nahradny,lebo s nim sa naozaj super spi,podla mna lepsie,ako podkladat vankus,ten je pre mna maly,mici ,zeje to to tak fajn? 😉

tvojka
20. mar 2009

Peti,no nemohla som spať,kamoška mi mala dať vedieť,ako dopadol test po IVF a poobede bude mať krvičku.Tak som na nu myslela,že sa mi aj o nej snívalo.Test žial negat,uvidíme ešte tá krv či neprekvapí... 😔

jvo
20. mar 2009

dobre ranko kocky 😵 vidim ze fakt nemozte spavat, ja som sa dnes konecne dobre vyspala, lezkali sme az do 09:30 😀

petkaerdal
20. mar 2009

tvojka 😔 ,ja na take neverim,ked test nic neukaze,tak asi nic,ale bodaj by patrila medzi tie vynimky ,mala 1 ivf?

jvo ahoj,ja tu strasim uz dlho,ale toho mojho neviem ztiahnut z postele 😖

jvo
20. mar 2009

este som citala ze spavate s paplonom, ja zas ked je zle pouzivam vankus na kojenie ten je tiez super, mam taky pevny plneny asi molitanom nie taky ake su teraz s tymi gulickami polystirenu ci co je to v nich a je na jednom konci troska zatoceny, drahy mu hovori hokejka 😀 tak na nom sa velmi dobre spi....

petkaerdal
20. mar 2009

mne sa velmi dobre spi s tym paplonom,lebo on sa prisposobi,ja som spokojna...akurat sa s nim tlacime 😀

tvojka
20. mar 2009

Peti,druhé IVF.

Jvo ahoj,ako bolo na cvičení s Ježíkovou?Mne dokyno neodporučil cvičiť,ako som predpokladala...Ale vypočuť si čo to o pôrode a kojení by som si šla.Jasné,že som jej zas ráno zabudla zavolať.Nechám to už na budúci týžden...

jvo
20. mar 2009

ahoj tvojka bolo v pohode zacalo to o 13-tej (teda neviem ci presne lebo pred nami mala tiez cvicenie) bolo nas tam cca 8, na zaciatku sa teta opytala kto je tam prvy krat no a to som bola len ja, opytala sa ci to mam zaplatene tak som na nu kukla ze nie tak mi vypisala ucet a poslala ma to do pokladne zaplatit (plati sa 1,99 eur za jedno sedenie) no a kym som sa vratila bolo tusim aj pol druhej tak som stihla este dake rozpravanie o porode ale ona to po case vsetko opakuje tak snad sa dozviem aj to co som nestihla a potom sme chvilku cvicili ale poviem ti aj to som mala dost lebo kedze som dovtedy sedela cele dni na zadku v praci pri PC tak to bolo na mna dost a to sme sa v podstate len valali po zemi 😀 a skoncili sme o 15-tej takze to trvalo asi dve hodky

na prednaske o EPI si uz bola, lebo mne moja dr. co som si ju vybrala na antolskej hovorila ze je to kazdu stredu o 14-tej ze tam mam ist aby som mala potvrdenie ze som to absolvovala len na cviceni jedna kocka hovorila ze vraj jej tam povedali ze musi mat pred tym spravene krvne testy tak teraz neviem ci sa tam mam v stredu trepat ale asi to skusim ved uvidim

petkaerdal
20. mar 2009

mauzos a ty kde si? uz to tu flakas aj ty? 😝

tvojka
20. mar 2009

Ja som bola na sociálke odniesť ukončenie PN a začiatok materskej a už som tu.V rúre sa mi zapeká karfiol so zemiačikmi,dnes som nejak skoro hladná 😀

Jvo,nebola som ja ešte na žiadnej prednáške.Dúfam,že to ešte stíham...Kedy ideš na dalšiu poradnu na Antolskú?žeby si sa spýtala tej svojej dokyny.A na cvičenie ideš zas kedy,ako často to býva?Pýtala Ježíková od teba aj ten papier od lekárky?Ona by mala robiť aj prípravu,aby mohol ísť manžel k pôrodu,že?O tom ste nedebatili?
Som ťa zavalila otázkami,sorry 😅
Ja pôjdem na Antolskú 1.4. na 9h.Mohli by sme si tú prednášku o epi naplánovať spolu,dali by sme si stretko.Ak sa Ježure v pondelok dovolám,tak sa jej spýtam na tie odbery.

Janka,Babul,oddychujete?

petkaerdal
20. mar 2009

kde ste kto???
Janka asi lezi,vsak?
mauzoss,haloooooo

jvo
20. mar 2009

no na prednasku som chcela ist buducu stredu o tej 14-tej malo by to byt na odd. ARO cislo dveri tusim 17 aspon tak mi to poznacila do knizky Dubcakova, chcela som tam zbehnut uz teraz lebo poradnu mam bud 01.04 alebo potom v piatok ten tyzden este neviem 30-31.03 jej mam zavolat ze kedy mam prist tak som chcela ze ak by ma nezobrali na tu prednasku koli tym odberom tak by som jej to rovno povedala a dohodla sa s nou na odbery ale aj tak sa mi to nezda sak by ma tam neposielala len tak
na cvicenie idem v utorok o 13-tej ono vzdy ides vtedy kedy si bola prvy krat teda den aj hodinu lebo byva to aj rano (ale teda ked povedala ze o 8:00 tak to som povedala ze poobede, ved by som tam zaspala) cize chodim tam raz do tyzdna a zaplatila som si 6 cviceni, papier som jej dala automaticky neviem ci by si ho pytala, ona si vzdy pyta tehu knizku tak som jej ju dala aj s tym papierom,
inak tie prednasky pre manzelov vraj netreba len ak by moc chcel inak ist nemusi moze ist aj bez toho to ti tam dr. napise ze to absolvoval, neviem ci to robi priamo Jezikova lebo tusim su dake prednasky aj s lekarmi, mozem sa jej utorok spytat a dam ti vediet, o tych odberoch ona vediet nebude lebo prednasku o EPI ona nerobi

petkaerdal
20. mar 2009

aspon si na posunula hore jvo,ved su to viazne 😖

mauzos
20. mar 2009

ahojte babenky, hlasim nastup 😉

petkaerdal
20. mar 2009

teraz sa hlasis,ked ma tu nechas samu trcat cely den 😢

mauzos
20. mar 2009

oooj, hnevas? ☹
ja sa cely den povalujem v posteli, nie je mi nejak dobre a este aj pocasie je take na spanie 😠
A ty ako? co si robila cely den?

petkaerdal
20. mar 2009

😢 hnevam 😔 som myslela,ze si neni doma a ty vposteli a ani sa ti nechce sem prist kuknut,si ale kamoska 😝

nic doma nuda,upratujem,periem a len tak sa motkam,som na nete,nejak ma picha v pravo stale,zle sa mi sedi

a co ti je,ked sa nejak zle citis?

mauzos
20. mar 2009

nehnevaaaaj 😉
neviem, krpci sa nejak v kuse krutia a hlavne ten spodny mi okopava vsetky vnutornosti, boli ma brucho a pipina 😀 a ked k tomu este pripocitas lenivost a nizky tlak, tak som si polezkala cely den. So solidarity s Jankou 😀 boli sme sami s Michellom, tak sme sa spolu valali 😀 😀

petkaerdal
20. mar 2009

asi sa im tam uz nepaci,uz by chceli von chalani 😀
inak aj ja sa povalujem cely den,ale mam laptop na kolenach,ty nemas vsak?

ja sa valam sama,jessica na mna kasle 😖 pride len ked nieco jem,ci sa jej ujde 😀

petkaerdal
20. mar 2009

a co ti aj do macky kopaju,ked ta aj ta boli? 😀

mauzos
20. mar 2009

teraz som na PC, na laptope je Vlado. Laptop mame pri gauci na takom stoliku, takze mozem pri tom lezat.

ja neviem, asi mi do nej kopu, alebo sa uz roztahuje? 😒 presne to ma napadlo, ze uz sa im tam asi nepaci, lebo doteraz zvykli kopat len vecer.
tak odo mna sa Michell nepohne, ked sme sami, stale lezi nalepeny na mne 🙂

petkaerdal
20. mar 2009

no tak mas laptop a nechcelo sa ti kuknut 😀

moze to byt,ze sa zacnu pomaly von tlacit,ci nie? co mas robit v takom pripade,keby sa nieco zacne diat? trebarz keby ti praskla voda? ci to sa nestane,ke niesu dole hlavou?

ozaj aj pri cisarskom sa robi klystir???

mauzos
20. mar 2009

prepac, volal mi brat 😉
no keny nieco, tak len brat tasku a utekat do nemocnice, nic ine. Ale mne sa to nestane 😀 😀 ja budem mat planovany cisarak 😉

mauzos
20. mar 2009

neviem ci robia klystir

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre