Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
22. mar 2009

ahojte dievcata 🙂
tak dnes to otvaram ja, vsetky lenosite 😉

jani ja pouzivam do nosa Vincentku spray, je to ta klasicka mineralka a paradne to zvlhci nos. A kedze to nie ziadna chemikalia, tak sa to urcite moze aj v tehu.
a preco si myslis, ze by som na teba zabudla? tebe prvej dam vediet 😉 ale verim, ze do vtedy uz budes doma, ja to planujem tak na 2.4. 😀 😀 😀 Vtedy sa mi narodila aj neter, tak nech si stari rodicia nemusia pamatat tolko datumov 😝 No ale uvidim co mi povie porodnik, ci to dovtedy potiahnem, v stredu sa mam u neho hlasit.

babul gratulujem k prvym poriadnym kopancekom. Vsak je to krasne? 🙂 Uzivaj si to, kym ta nebude mala okopavat tak, ze ta to uz bude boliet 😉 Uz som ako petka, automaticky pisem ze mala 😀 😀

mauzos
22. mar 2009

no peti, tak ty si ma predbehla? a ja ze som prva 😝

petkaerdal
22. mar 2009

ahoj mauzos,predbehla a co si nevidela moj prispevok,ved sme nepisali naraz? 😀 😀

co porabas? ja rozmyslam co dnes robit

petkaerdal
22. mar 2009

vcera som sla skoro spat,dnes som ranne vtaca 😀 😀

tvojka
22. mar 2009

čaute vtáčence,

včera sa mi už nejak nepodarilo sem nakuknúť,večer sme išli von,tak som zo seba musela urobiť človeka...A s takýmto bruchom sa už ledva namalujem na jeden krát 😀

Januli,tak si ideš poležať?Kde budeš,v Ružinove?Lebo tam o šití rozhoduje prednosta(aj ja som sa mu vtedy bola dať pozrieť).Neboj,zašijú ťa,dajú nejaké infúzky a potom budeš mať pokoj až do termínu 😉

Videli ste včera tie pätorčatá?Ako pekne samé plakali a mrvili sa...júj,také krásne drobčiatka 😵

Ja dnes nerobím nič,svokra varí,manžel išiel hrať squash,na obed majú dojsť jeho sestry s rodinami,tak budeme mať rodinnú sešlost.

babulka123
22. mar 2009

ahojte babulky..

ja som si vcera uzivala kopkance, vecer sa mojmu bruchu hudba vobec nepacila..
rano som sa zas zobudila s krcami v bruchu ... az som sa bala..
takze dnes len lezim a oddychujem..

petkaerdal
22. mar 2009

ahojte,tu to dnes viazne,co oddychujete kazda?

tvojka,ja som ich videla,boli zlatunke,ale velmi malicke
zajtra ides na kontrolu? ja nakoniec nie,musim sa preobjednat,neviem este na kedy

floskula
22. mar 2009

ahoj petka. ked zalovis v pamati, spomenies si este ci si pred OPU citila vajecniky uz ozaj dost vyrazne? mne sa aj horsie sada a celkovo ani nejako rychlo chodit nemozem.

janula13
22. mar 2009

ahojte tak sa este hlasim, samozrejme lezim aj ked sem tam vstanem, ved wcko musim absolvovat a aj najest sa, ale inak lezim, citim, ze ked sedim ci chodim tak sa to horsi..a bola tu mamina aj s bratom, tak zlata mi pozehlila, doniesla papanice, takze mm mi neumrie od hladu 😀 chuda tak sa o nas boji, ona by nam aj modre z neba zniesla, ved ako kazda mamina 🙂 tak a idem zalahnut, nech to nedrazdim, lebo ani sedenie nema vyznam a mm mi na noc aj matrac podlozil a predstavte si, tak sa mi dobre spalo ako davno nie, myslela som ze od nervozity nezaspim par hodin a kedze som pospavala aj cez den..ale nie zalomila som ako babo a aj drobci spali, tak bola dobra noc..v nemocnici mi potrva kym si zvyknem na cudziu postel, ja som taka...
mauzi nasla som to pero na strihanie, beriem do nemocky, aj ked bez nacviku, nemam predstavu ako sa tam budem holit, predsa doma je len doma a bez zrkadla a opory vane..no budu jatky 😝

petkaerdal
22. mar 2009

floskula ahoj,ano citila som ich dost silno,mala som dost vajok a aj velke brucho,nezapla som ani rifle,je to v poriadku 😉

mauzos
22. mar 2009

jani mas odo mna pochvalu, ze tak pekne lezis 🙂 Drzkaj sa v nemocnici, budeme na teba mysliet 😉 A s tym holenim to neprehanaj, oni tam uz urcite videli ine macky 😀 😀 😀

mauzos
22. mar 2009

ahoj peti, ty si tu?

petkaerdal
22. mar 2009

Jani,som rada,ze posluchas a dodrzujes kludovy rezim 😉
ked sa nebude dat v nemocke,tak na holenie kasli,co sa budes trapit 😉

petkaerdal
22. mar 2009

ahoj mauzos,som nakukla trosku 😉

mauzos
22. mar 2009

co robkas cely den?

petkaerdal
22. mar 2009

veru Jani,urcite nebudu pozerat na to,ako sje tvoja macka oholena,netrap sa s tym 😉 😀
a drzkaj sa 😉

petkaerdal
22. mar 2009

cely den? okrem toho ,ze furt nieco papam,tak cely den lezime doma aj s drahym,oddychujeme
akurat,ze on stale nieco pozera na nete,tak som tu ani nebola
zajtra sa uz tesim na nakupy 😉

a ty? co si robkala?

mauzos
22. mar 2009

takze zajtra nakupy? dufam, ze dobre nakupite 🙂

my sme pol dna saskovali s postielkami 😠 prekladali sme ich hore dole a aj ostatny nabytok v spalni, teda len drahy, ja som len dirigovala 😀

petkaerdal
22. mar 2009

ano,zajtra idem urcite na nejake tricka a aj treba nejake mäsko nakupit

a co ste saskovali a prekladali?nemali ste to este na poriadku?

petkaerdal
22. mar 2009

tak sa pre dnes lucim
pekny vecer,pa pa

mici11
22. mar 2009

Ahojte babenky,

Janulka neboj, aj kamosku zasili, vola sa to serkláš, trosku si polezala a pustili ju domov. Tu si precitaj ak chces http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
Budem na teba velmi velmi mysliet a pohladkaj za mna chlapcov 😉 🙂

Inak vsetkym pekny vecer, moc nestiham prispievat, furt mame nieco 😉 . Inak 2 dni uz zase vraciam ☹ , ale snad to prejde a brusko mi riadne podrastlo 🙂 cize je to pravda, ze za posledne 2 mesiace riadne narastie 😀 , ale nevadi, ved to znamena, ze aj nas chrobacik rastie 🙂 😉

mauzos
22. mar 2009

peti, prisla mi susedka a ty si z bola zatial zduchla ☹
nie, nemali sme na poriadku, az vcera ich vlado poskladal. Uz som ho musela donutit, ze aj rodit pojdem a postielky nikde 😀 Ale stale sa mi to nepaci, zajtra asi pokracujeme v premiestnovani 😀 😀

ahoj mici, teba je tu fakt malo vidiet 😉

mauzos
22. mar 2009

to som dobru blbost napisala tu prvu vetu 😀 😀 😀

petkaerdal
23. mar 2009

Dobre ranko 😉

pointka
23. mar 2009

Janula, neboj sa, mna zasivali pred 2,5 tyzdnom, tiez som bola na spicku prsta otvorena, tiez som sa bala predcasneho porodu, vlastne bojim sa stale, ale uz teraz viem, ze mi stehy pekne drzia a uz aj dost chodim, cize uz si myslim, ze to vydrzime.
Len treba po zasitui vydrzat ten nuteny kludovy rezim a nechodit. Ja som sa bala ist na treti den aj na zachod ☹
Ale v stredu mi to robili, v pondelok ma pustili domov. Zakrok v pohode, bez bolesti, akurat tych 24 hodin po zakroku, co nesmies vobec vstat je trosku na nervy.
Neboj, v Ruzinove si v dobrych rukach, drzim ti palce!

petkaerdal
23. mar 2009

mauzos,no vobec nechapem,co si chcela povedat tou vetou 😀 😀 😀

mici zanedbaba ,asi pride fotky uz maleho ukazat len 😀

ja sa dneska tesim na nakup

tvojka,ty mas tusim dnes kontrolu,tak daj vediet,co a ako ,som zvedava 😉

mauzos
23. mar 2009

dobre ranko 🙂

peti ta veta mala byt, ze prisla mi susedka a ty si zatial zduchla 😀 😀
dobre nakupte 😉
janka je uz asi v nemocnici, dufam ze bude OK 😵

petkaerdal
23. mar 2009

bude ok urcite
ideme az poobede ale o 16,tak este mam cas,nieco uvarim a ked pride moj,tak pojdeme

co robkas? sama si?

mici11
23. mar 2009

Ahojte zlaticka moje,

Peti no teda 😀 ale zato sem tam sem stale nakuknem 😉 . Mam vas pod kontrolou 🙂 .
Janulka nam da aj nejak vediet, ze co a ako? Verim, ze tam nebude dlho. Kamoska bola presne tak ako Pointka pise.
Inak ahoj Pointka 🙂 😉
Mauzos ahoj, ako sa mas?
Babenky brusko mi rastie ako z vody 😀

mauzos
23. mar 2009

aha, ja som myslela, ze uz teraz idete. Ze si drahy vybral kvoli tomu volno 😀 😀
ja som pred chvilou vstala, ranajkujem. Vlado spi po nocnej. Idem do obchodu a do lekarne kupit este tu mast na bradavky a este jedny vlozky pre istotu. Vecer mi pride kamoska, chce ma este stihnut vidiet s banderkom 😀 tak trosku popratam, nieco navarim a tak. Nic zvlastne 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre