Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
23. mar 2009

No peugot sa mi davnejsie paci, ale potrebovali sme peniazky na i ine. A teraz je rade konecne aj auticko. Vlani si drahy kupoval motorku, ale to v hotovosti. No nebrali by sme na leazing, keby nie na firmu. Velmi sa preplaca, presne ako pises. Ale nam sa takto oplati 😉 No uvidim co z toho bude 😉

petkaerdal
23. mar 2009

no to viem,ze vam sa to oplati,my by sme tiez nebrali,ale boli tam aj ine dovody,tak to mame takto ,ale ved hadam to uz dotiahneme ,za par mesiacov to konci a uz nikdy take nieco neurobim 😖

ja som kedysi strasne chcela 206,ked som bola sama a mala som nakoniec opel Corsu 😉

mauzos
23. mar 2009

nam zase padol net, neviem co mu v poslednej dobe drbe 😠 Idem si vas precitat, dnes ste nejake akcne 😀 😀

petkaerdal
23. mar 2009

asi ze prsi mauzos 😝
kupila si mast? 😀

mici11
23. mar 2009

No u nas zatial neprsi, dokonca svieti slniecko a ale vietor fuka ako besny ☹ 😒 😠

petkaerdal
23. mar 2009

ani tu neprsi,tiez fuka vetrisko a slnko tiez svieti

petkaerdal
23. mar 2009

dala som do albumu moju neterku,kuknite na nu 😀 😀

mauzos
23. mar 2009

peti uz davno neprsi, nebude to v tom 😀 tu je uz pocasie ako v aprili, ked som isla do obchodu lialo, a ked som isla naspat, uz svietilo slnko. A to mam obchod 3 minuty od bytu.
Kupila som calciovu mast, tu mi odporucili v lekarni. Pytala som sa, ci nemaju nieco ine specialne len na bradavky, tak vraj tato je dobra a ine su len zbytocne drahe a nie su ucinnejsie. Tak uvidime.
Vlozky nedrzia, musim kupit zajtra v nemocnici. Idem na krv kvoli predoperacnym vysetreniam pred sekciou.

Mici ty fakt dnes prispievas ako drak 😉 Tak dobre vyberte auticko, aby sa vam aj vasmu krpcovi v nom dobre vozilo 🙂

mauzos
23. mar 2009

jooj peti a zabudla som, neterka je zlatunka. To si chcela spapat nozicku? Nedavaju jej papat? 😀 😀

mici11
23. mar 2009

Mauzos 😀 no vidis dobieham zameskane. Calciova je dobra 🙂 😉 mam ju doma a aj tu cicadermu.

mici11
23. mar 2009

Peti neterka je naaaaaaaaaaaaaaadherna 😉

petkaerdal
23. mar 2009

mauzos,tak prave ja som mamine nekazala calciovu,ale tu cicadermu a tu bephanovu,ale ved to je jedno,hlavne,ze najaku mat budem 😉

mauzos,ja som inak ani nevedela,ze treba vybavit predoperacne,viem,ze je to operacia teda,ale co ak to pride na niekoho necakane,tak co? mne nikto nic zatial nekazal,ale mam peciatku,co som bola na tom internom,mozno to bude stacit u mna

asi jej nechuti ,co navari mamka,palec je lepsi asi 😀 😀 😀 zlata je sibakla nasa 😉
a dakujem za pochvalu 😉

mauzos
23. mar 2009

peti u mna je uz sekcia viac menej ista, v stredu si idem dohodnut termin. Tie predoperacne mi kazal uz naposledy, ze si mam vybavit. Inak platia tusim 3 tyzdne pred operaciou, takze aj keby si ich potrebovala, tak mas este casuuuuu 😝

petkaerdal
23. mar 2009

viem mauzos,ze u teba je to iste,ja len ,ze som nevedela,ze sa to robi,aj ked teda mi je jasne,ze cisarak je operacia,este mi nikto nic nespominal
uvidime teda

ja som ale uz potrebovala peciatku do pasu od deti,ze som bola na internom,mozno to preto,neviem

babulka123
23. mar 2009

petka.. mala je krasna..

ja varim a snazim sa nejako hybat aj ked brusko boli ale co uz .. snad si na to uz aj zvyknem kym porodim hehehe
vo stvrtok idem na poradnu tak sa tesim

ozaj a vcera mi kamoska pisala ze si otvorila tu u nas fotoatelier a ze mi spravi fotky kym som tehu .. tak idem po poradni priamo knej .. uz sa tesim potom vam ukazem..
a pridavam foto maleho...

mici11
23. mar 2009

Ahoj Babulka, maly je nadherny, pekne rastie 😉

babulka123
23. mar 2009

hej hej a uz aj papa maminkine mliecko .. vcera stiahlo 35 ml.. sikovnicek.. hehehe po tetuske..

petkaerdal
23. mar 2009

ahoj babul,
dik 😉
tusim tento tyzden mame ist kazda na poradnu 😉

maly je peknucky 😉

babulka123
23. mar 2009

no sak konecne... normalne mi to chyba.. a ja by som mala ist aj na ten morfologicky ultz. tak sa tesim
samozrejme bez toho aby som zistovala co cakame.. 😀 😀 😀 😀

a citim pravidelne kopkance a je to super, uz viem o com ste stale hovorili.. heheheh

petkaerdal
23. mar 2009

kopance su pekne ze? ja som ich mala az tak neskor,ale za to si ich uz uzivam aj ja poriadne a hlavne ked kopaju naraz je to super 😀 😀 😀

este stale ste rozhodnuti,ze si nedate zistit?
tak ja ti to poviem,bude to baba,aby bola mici do paru 😉

ja som mala ist dneska do nemocky,ale az na buduci tt idem,ale aspon si ich uzijem potom 😀

babulka123
23. mar 2009

do nemocky na kontrolu dufam..

kopkance.. parada.. vcera som to citila uz aj cez ruku, takze uz moze skusat aj marek.. a z toho sa najviac tesim ..
a pohlavie.. stale nechceme vediet.. hehehe aspon vas udrzim v napati az do augusta..

petkaerdal
23. mar 2009

na kontrolu ano,ja sa tam nechystam lezat 😝 😝 ani nahodou 🙂

cez ruku ich ja citim stale a ked kopu silnejsie,tak mi tak podskakuje brucho,to je zlate tiez 😉 aj to si videla,ze ti skakalo?

mna neudrzis v napäti,lebo ja viem,ze to bude baba 😀

babulka123
23. mar 2009

jaaaj prepac zabudla som , lebo ja neviem preco ale stale som v tom ze to bude chlapec ale to je jedno .. hehehe

to skakanie som este nevidela.. ale aj to bude za chvilku..

idem sa napapat.. prave som si spravila kolozvarsku kapustu mnaaam .

petkaerdal
23. mar 2009

ved ked bude mala kopkat,tak odhrn tricko a sleduj brusko,ked citis uz kopance a nie bublinky,tak uz by ti malo aj brucho skakat,to mne hned tak 😀 😀

dobru chut 😉

babulka123
23. mar 2009

skusim vecer , vtedy je to naj

petkaerdal
23. mar 2009

ja to sledujem ,ked sedim vzdy a smejem sa 😀

mici11
23. mar 2009

Peti az teraz som si vsimla 😀 no peugot 206 bol moja srdcovka, ale teraz chceme nieco o trosku vacsie a opel corsa je sikovne auticko, svagor ho ma 😉

petkaerdal
23. mar 2009

no 206 je male jasne,ked uz mas rodinu hihi...my mame zase velke,aj to tam ledva vojde kocik do kufra...

no draheho mam doma,najedli sme sa,konecne ideme na nakupo,hadam aspon nieco kupim,lebo ma porazi 😀 😀 😀 a potom ideme k svokre,lebo Erdalova sesternica mala autonehodu,ona je v poriadku ,ale umrel jej 4 rocny syn 😔 😔 😔 tak ideme aj tam

mici11
23. mar 2009

Peti boze ☹ ☹ ☹ to zaj zle cita ☹

babulka123
23. mar 2009

boze petka.. to je strasne..
kedy sa to stalo???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre