• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
Ahojte,

Peťka,to mi je ľúto :pensive:

Máme nejaké info o Janke,či jej napíšem sms?

Ja som teda mala dnes poradnu,krčok vraj drží lepšie ako na začiatku,babatká sú ok,len stále otočené riťkami dolu,takže cisarák ma zrejme neminie :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tentokrát ich nevážil,takže ani neviem,ako pribrali,ale velkosť hlavičky bola jedna na 30tt+5,druhá 32tt+1.Takže to celkom sedí na ich vek.Mám anémiu,tak mi napísal železo a aj streptokoka(tam dolu),tak to budem musieť preliečiť Penicilínom.Objednal ma ešte aj na dalšiu kontrolu k nemu,som myslela,že ked už som začala chodiť do nemocky,tak u neho končím.

Peti,kúpila si niečo?
23. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tvojka,

Nevieme nic o Janke,ak mozes napis sms. Ja nemam jej cislo :frowning2: a pozdrav ju odo mna.
Inak anemiu mam aj ja, v stredu na poradni mi da recept.Ty budes teraz chodit na kontrolu aj tam aj tam?
A nepytala si sa dokedy sa babatka otacaju dole hlavickou? Ja sa to chcem opytat, lebo nas chrobacik tiez nechce byt dole hlavou. Ale na poslednej poradni mi doky vravel, ze este ma trochu casu. Takze v stredu sa povypytujem.Jaj nech uz je streda
23. mar 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak odpísala Janka,že ju manžel musel do nemocky odviezť už včera večer,lebo mala krvavý výtok,tak si ju tam rovno nechali.Dávajú jej magnéziové infúzky a nejaké tablety.Leží,má pocit,že menej ako doma.Brucho jej tvrdne,že asi má aj kontrakcie.A bojí sa.Všetky vás pozdravuje.

Ked budem mať niečo nové,ozvem sa.
23. mar 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech sa neboji.. oni vedia co robia.. cmuuk

tvojka a streptokoka mam aj ja.. pri porode daju lieky a bude to ok.
a cisarak.. sestra ani nevie ze rodila takze sa neboooj , aj kamosky co maju dvojky obe rodili cisarakaom.. je pravda ze na druhy den to este boli ale kazdy den je to potom lepsie a lepsie.. takze ...
23. mar 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj tvojka nedobre spravy si nam doniesla. Dufam, ze ju tam daju dokopy :frowning2: Neviem preco si ju tam nenechala lekarka uz v sobotu, ved musela vidiet, ze asi to nevyzera dobre ... Pozdrav ju samozrejme aj odo mna, ked s nou budes pisat.

Mici jednej kocke z dvojiciek sa druhe babo otocilo v den porodu dole hlavickou. Do vtedy bolo otocene len jedno, mysleli ze bude cisarak a nakoniec odrodila prirodzene. Takze ked sa mu chce, tak sa vie otocit aj na poslednu chvilu :wink:
23. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka diky za info, verim, ze to dobre dopadne. Hlavne ze je pod kontrolou, v nemocke ju daju iste dokopy. Budem na nu mysliet.

Mauzos ved aj ja si myslim, ze ten nas sa otoci dole hlavickou, ved komu by sa chcelo byt dole hlavou tak dlho :wink: :grinning: Uvidim v stredu na ultrazvuku.
23. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne mici, este stale ma kopu casu. A je tam sam, tak ma aj miesto, nie ako tie moje dve sardinky :grinning: :grinning:
23. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zlatíčka,idem sa venovať drahému,tak vám prajem dobrú noc,pá!
23. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko kocky :wink:
24. mar 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby,je to smutne,stava sa :pensive: keby viete ako sa to stalo,volal otec toho maleho,chlapec v aute od zadnej sedacky sa nahol na prednu k maminej taske po telefone,ona sa zlakla ,strhla volat do prava do kanala a maly neprezil,uz je pochovany,stalo sa to v piatok,tak sme boli vcera u svokry,aby nebola sama...

a kupila som si 2 tricka a podprdu na kojenie taku obycajnu v CA nakoniec :wink:
24. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,super,ze ste ok a ze mas dobry krcisko :wink: :wink:
ja som sa v pondelok pytala na to otocenie a povedal,ze v tom 30tt sa to da uz vediet,takze to asi vyzera u teba na cisarak,
u mna sa tej lavej nechce otocit stale,citim,ze je hore hlavou,no uvidime,co caka nas :grinning:

jooooj Jani :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: nezasili ju ,neviete??? dufam,ze to dobre odpadne
24. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Peti,to je smutný príbeh... :pensive:
Veru,naše krpce už majú málo miesta,takže tiež tomu neverím,že by sa ešte čosi zmenilo...Budúcu stredu mi má robiť uzv doky v nemocke,tak som zvedavá,či tam neuvidí viac ako ten môj so super uzv :wink:
Janku zatial nešili,napísala som vám to,čo ona mne,takže zatiaľ sa asi nerozhodlo.Ak budem mať nejaké novinky,napíšem...
24. mar 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ved uvidime,co bude s tebou na buducu stredu,som zvedava...

kupila som si vcera tu masinku na holenie,ale taku co netrha vela chlpkov naraz,ale tak pomenej,viacej krat musim pobehat po tom mieste,tak som skusala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: oholila som okolo gatiek a zajtra pokracujem :grinning: aspon to nebude vyrastat tak rychlo :grinning: ale boliiiiiiiiii :cry: :cry:

co porabas domka???
ja poumyvam podlahy a nic,poobede pojdeme zase na nakupy,nejake potraviny chybaju,vcera sme uz nestihli,lebo sme boli u tej svokry
24. mar 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola ráno na angline,ešte mám štvrtok a končím.Včera som poprala ešte nejaké zdedené veci od sesterky ,tak to musím požehliť,ale pravdu povediac,teraz rozmýšlam nad postelou :sweat_smile:
Odfoť sa nám v nových tričkách,nech vidíme,čo si nakúpila.
24. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no odfoti ma drahy,ja nemam take zrkadlo,ze sa mozem sama,ale az navecer..
take obycajne su tie trika,jedno cierno biele a druhe zeleno biele,ale neviem dokedy ich vynosim,to niesu tehu ,to su tie,ako sa volaju ,take od prs dole take volne,vies isto ake myslim :wink:
no a podrpda obycajna,prvy raz v zivote som mala nieco take na sebe,babka take nosi bez kostic :grinning: :grinning:

co si unavena? ja som dneska zase dobre nespala a ani vcera :confounded: ja neviem spat :angry:
24. mar 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,nenapises tej Janke,co nove od vcera? mam strach docela :pensive: :pensive: :pensive:
24. mar 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jasné,že som skončila v posteli :wink: .Idem napísať tej Janke a naobedovať sa,tato zrovna dovaril guláš...
Dnes je tu aká hojná účasť :sunglasses:
24. mar 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu hojna ucast,ja sama,ako vzdy skoro :confounded:

napis jej a daj hned vediet,dufam,ze sa ma lepsie :wink:

tyk ty si zalahla? ja som uz poupratovala cely bytik :wink:
24. mar 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda si šikulka,ja mám ešte stále to prádlo na sušiaku :sweat_smile:

Janke som napísala,zatial neodpísala,potom dám vedieť.
24. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dneska som sikula
inak u nas je dneska krasne a aj celkom teplo,ideme sa naobedovat a ideme na nakupy :wink:

dufam,ze je vsetko v poriadku,myslim na nu :pensive:
24. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Janka mi volala, dnes uz nekrvaca, davaju jej infuzky proti kontrakciam, no lekari su skupi na slovo, takze viac nevie, co dalej, dokedy tam bude musiet ostat.
24. mar 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne práve odpísala,že bola na monitore,maternica je ešte stále podráždená,tak jej dávajú infúzky,nevie dokedy.Pýtala som sa jej na spolubývajúce,kedže sa bála koho schytá a vraj leží s babou,čo tiež čaká dvojky z GF a je učka angliny,tak je spokojná :dizzy_face: .Dakuje,že na nu myslíme a chýbame jej...
to je vše.
24. mar 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti,už nakupuješ?Ja už som sa pustila do žehlenia :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dnes tu nemám žiadnu virtuálnu parťáčku na žehlenie?
24. mar 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nás zas posúvam na prvú stranu...pridala som dnešnú fotku brucha :dizzy_face:
24. mar 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Katarinka diky za info a aj tebe Tvojka. Na Janulku velmi myslim a ked s nou budete v kontakte ze ju bozkavam. :wink:
Tvojka to je brusenko, ale kraaaaaaasne.
Peti si fakt sikula.
No my sme boli obzerat auticka a vyhrava to zatial peugeot 207 SW, je peckovy, super sa v nom sedi a proste vsetko je na nom super :grinning: :grinning: Este nieco popozerame a ked nas nic ine neoslni viac tak ho berieme :wink:
Zajtra mam tu poradnu neviem sa dockat :slight_smile: :wink: Som zvedava ako drobec podrastol, inak je stale akcnejsi kope o dusu, ale to sam rada, ze ho citim :slight_smile: :wink:
24. mar 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dik baby za info o Janke :wink:

uz som spät,baby ja som uz odpisana,ledva vydrzim hodinu vonku,mna tak priserne bolia tie nohy ,ze ledva som domov dosla :pensive: :pensive: ja ich spuchnute nemam,ale mna bolia kosti

mici,tak ste este nekupili? som myslela,ze uz idete naisto
:slight_smile:
tak zajtra cakame na spravicky o chlapciatkovi :grinning:
24. mar 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fucim,ako taka stara lokomotiva :confounded: :confounded: :confounded:
tvojka,odfotila som tricko,idem dat do albumu,ale len jedno,hned som mala dneska oblecene
24. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je s mauzos????? :confused: :confused: :confused: nemala ist dneska na kontrolu ona?
foto v albume aj s mojim brusiskom :grinning:
24. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti este sme nekupili, my sme sa len vcera rozhodli, ze chceme nove auto :grinning: Tak chceme este trosku popozerat, ale do piatku naisto kupime :slight_smile:
24. mar 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,tak to ste sa este len vcera rozhodli? to si nevravela :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok