Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
26. mar 2009

Mauzos ahoj, takze ty si plne vytazena, stihnes ist rodit? 😀

mauzos
26. mar 2009

mici od dnes uz len oddychujem 🙂
zajtra sa este chcem ist dat ostrihat, nech vyzeram ako clovek 😉 a v pondelok mozem ist dohodnut termin sekcie 😲

mici11
26. mar 2009

Waw Mauzos, takze v pondelok sa dozvies termin??? Aj ja chcem ist na melir a podstrihnut sa pred porodom, lebo potom neviem kedy sa dostanem, mam dlhe vlasy. Ale ja mam este cas.. chvilku 😀 ...

mauzos
26. mar 2009

tak to teda este mas cas, takych dva a pol mesiaca 😀 😀
zatial viem predbezne, ze to bude koniec buduceho tyzdna. V pondelok sa mam ist ukazat a dohodneme presne. Dufam, ze to fakt nebude 1. april, lebo ma urve 😲

mici11
26. mar 2009

asi tak 😀 i ked prvy termin mam 22.5. a druhy 5.6. ale vy s dvojickami mate asi inak tie terminy, nie?
1.4. to by bolo 😀 , ale kamoska mala vtedy svadbu a manzelstvo maju perfektne, i ked jej ten termin nechcel nikto verit 😀 , ale jasne ja ti prajem 2.4. alebo 4.4. ale hlavne nech dopadne vsetko ako ma 😉 🙂

mici11
26. mar 2009

Oki baby na dnes to vzdavam idem pozerat zahradu pa a pekny vecer.

mauzos
26. mar 2009

2.4. by bol fajn, bratova dcera sa vtedy narodila, tak by si stari rodicia nemuseli pamatat dalsi datum 😀 Ale aj 4.4. je pekny datum, to ma ani nenapadlo. To je sobota, tak to by tiez pripadalo do uvahy. Ale jasne, ze je to jedno, len nech uz to mam za sebou a nech je vsetko OK.
Inak vcera ked som bola u neho na vysetreni, tak sa omluvil, ze ho musim chvilu pockat a odskocil si urobit cisarsky ... trvalo to 15 minut 😲 Lepsie ako 24 hodinovy prirodzeny porod 😀 😝 To by som brala ...

mauzos
26. mar 2009

Mici tak pa 🙂

petkaerdal
26. mar 2009

ahojte
mauzos,tak ty si mala navstevu,si ani nespominala alebo nepamätam? 😅
3bit som robila iba pre Erdala a pre svokru,ja som veru ani jeden nezjedla,mne stacilo minule 😉
aj ja sa planujem mauzos zajtra nechat stihat 😀 ,uz to mam dlhe

ale ved 1.4 je pekny datum 😀

petkaerdal
26. mar 2009

idem pozerat ordinaciu,papa pekny vecer

mauzos
26. mar 2009

jasne peti, krasny datum ... ale chudata dvojicky a este aj prvo aprilove 😝
tak pa pa ty zavislacka ordinaciova 😀

tvojka
26. mar 2009

Mauzi,4.4.je dobrý dátum,ten si pýtaj 😀
Ja som si dnes kúpila farbu na vlasy,chcela by som si zafarbiť nejak tesne pred pôrodom,teda ak ma to nechytí nejak predčasne a nečakane.
Mau,máš na niekoho číslo na mobil,aby si nám potom mohla dať vedieť o tvojich ratolestiach,ked sa narodia?Lebo nevydržíme až dovtedy,kým sa vrátite domov...

mauzos
26. mar 2009

no tvojka uvidime do kedy vydrzim 3v1 😀
mam cislo iba na Janku a ta je momentalne v nemocke ☹ neozvala sa dnes niekomu? Mozno uz bude buduci tyzden doma 🙂
Posles mi do IP tvoje cislo? ja ti poslem moje, ked nevydrzite 😀 😀

mauzos
26. mar 2009

takze uz sme si vymenili cisla s Tvojkou, tak vas nenecham v nevedomosti, keby nieco 😀 😀

mici11
27. mar 2009

Dobre ranko babenky,

Som tu prvy krat v zivote prva 😀 😀 😀 asi aj naposledy 😀
Mauzos super, ze ste si vymenili cisla,aspon ta budeme mat pod kontrolou 😉 .
Co nove s Jankou, neviete?

petkaerdal
27. mar 2009

dobre rano 😉
niesom zavislacka,uz ma to ani nebavi taordinacia,ale co mam ine pozerat 😅
mau a posli potom tvojke aj fotky,aby sme videli chalosov 😉

mauzos
27. mar 2009

dobre ranko 🙂
tu je dnes hojna ucast 😉 No ved to, aj ja som niekedy pozerala pavidelne ordinaciu, ale uz to ide velmi dlho a prestalo ma to bavit. Radsej si pozriem niektoru kriminalku, alebo nieco ine. Ale my mame kvantum programov na vyber, takze nie je problem 😝
Jasne ze poslem aj fotku, len este musite vydrzat, este neidem 😀 😀 😀
Mne sa janka vcera neozvala, napisem jej dnes a dam vam vediet, ak odpise 😉

mauzos
27. mar 2009

inak dnes som si po dlhej dobe kvalitne schrupla, 10 hodin a len dva krat som bola na WC. Navsteva ma vycerpala, dnes nepohnem ani prstom okrem toho, ze sa pojdem dat ostrihat. Aj to kadernictvo mam nastastie hned pri bloku. A na obed volam donasku pizzu 😀 😀

petkaerdal
27. mar 2009

mauzos a ty si uz tu takto zrana? 😀 😀 😀
tak dneska planujes nic nerobit 😉

mauzos
27. mar 2009

tak ja idem, nikto tu nie je ☹ trpim samomluvou 😀 😀

mauzos
27. mar 2009

jeeej tak predsa petka nesklamala 😉
ano dnes vylozim nohy a budem cely den lenosit. Strasne citim tie tri dni navstevy a behanie po lekaroch. Musim si este stihnut do porodu oddychnut 😀 😀

petkaerdal
27. mar 2009

no este posledne dni mas,tak stihaj 😉
ja som tu,ale nieco aj pozeram na nete,tak kukam..a rozmyslam,co zjest ,asi pomoranc 😉

mauzos
27. mar 2009

akoze ranajky, ci uz desiatu ides papat?
ja som sa teraz naranajkovala a uz ani k tej kadernicke sa mi nechce ist. No ale musim sa vykopat, aj tak mi treba umyt hlavu, tak aspon nebudem musiet doma 😀 😀

petkaerdal
27. mar 2009

uz desiatu,ranajky som uz mala 😉
aj ja som mala ist,ale dlho dneska robi,tak neviem,ci ma stihne,ale rada by som bola,musim jej zavolat..
hlavu treba umyt? 😀 😀 😀
kedy ides?

mauzos
27. mar 2009

no treba umyt, mozem na nej pomaly uz aj vyprazat 😀 😀 😝 to je jedno, nie som objednana, tu robia take mlade kocky a vsetky dobre strihaju, tak je jedno ku ktorej sa dostanem. Ale uz sa asi pojem pomaly uclovecit a vytrepem sa, lebo teraz by tam nemali byt ludia. Poobede zacnu chodit ludia z prace, tak aby som nemusela cakat 😉
tak idem ale veeeelmi sa mi nechce 😀 😀 ozvem sa potom. Pa

petkaerdal
27. mar 2009

a ides len strihat,ci aj farbit?

papa zatial 😉

mici11
27. mar 2009

Mauzos tak budes vynovena, super. Ja rada chodim kadernicke aj na kozmetiku, citim sa ovela lepsie potom.
No dnes mam nejaku robotu, budem mimo, tak nakuknem mozno poobede, alebo az vecer. Zatial sa tu opatrujte pa

petkaerdal
27. mar 2009

ahoj mici,
no to chodime asi kazda,len kto by nam to stale platil,ze

papa teda

floskula
27. mar 2009

halo vospolok. Petka, moj konzultant , prosim ta, medzi OPU a ET je kontrola v centre kvooi podozreniu z OHSS, alebo sa pozera aj ci je dostatocne endometrium?

petkaerdal
27. mar 2009

ahoj floskula 😉
nemusis mat kontrolu,ja som mala len raz,naposledy,dovtedy nie,len ked je podozrenie na ohss

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre