• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
no my sme uz aj po obede :wink:

peti to je fajn, ze tam mas od rana Erdala. Tak sa potom ozvi :slight_smile:

Mici s tym spanim to mam aj ja v poslednej dobe :unamused:
31. mar 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,čo máme rovnaký režim?Ja sa ráno tieš budím cca o 6:30 a neskôr zas zalahnem cca o 9h. :dizzy_face:

Ja sa práve chystám obedovať,zohrievam si polievočku.

Zajtra mám poradnu,tak som zhadzovala srsť,no teda riadne som sa namakala,uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mici,neprezradíš,odkiaľ si? :sunglasses:
31. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka mna v pondelok najviac nastvalo, ze som sa natrapila so zhadzovanim srsti a Dr. tam nebol :grinning: :grinning: zajtra mozem zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mici ta ocividne ignoruje :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej Tvojka nevsimla som si, ze sa pytas odkial som, sorry. Napisem vam to do IP
31. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved sa mi zdá :angry: .Asi chce byť inkognito :sunglasses: Alebo sa bojí,že sa im do tej supiš pôrodnice nasáčkujeme všetky :grinning:

Mauzi,no nezávidím...Ale ved od pondelka neubehlo vela času,musíš sa s tým trápiť?
31. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka :grinning: no kludne sa nasackujte k nam do porodnice mame samych fesakov doktorov, najstarsi ma okolo 45 rokov. A su velmi mily :wink:
31. mar 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici,no ked ma to chytí cez víkend,tak možno aj tam pobežím...Mala by som to od svokry bližšie ako do BA :grinning:
31. mar 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvojka no chodila by som za tebou kazdy den :wink: fakt. Teda niezeby som ti priala, aby ta to uz chytilo, ale o navstevu by si nudzu nemala :wink:
31. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka,dufam,ze ty dopadnes zajtra lepsie,ako ja :wink: aj ked ty si uz ale za vodou :wink:

draheho som vykopla,ten chudak pada dole nosom od unavy,cakam teraz kamosku,pride trosku pozriet

uz chcem ist domov,Jessica celu noc behala po byte a hladala ma :pensive:

mici a vies akych fesakov tu mam ja? aj takych tmavych vseliakych :grinning: ale simposi fakt :wink:
31. mar 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked sa uz tak chvalite, tak aj ja mam celkom fesneho Dr. Len aby sa mi stihol vyzdraviet :frowning2:

Chudatko Jessica, som zvedava c bude robit moj Michell, ked budem v porodnici :unamused:
31. mar 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/1743
inak sme sa zapojili do sutaze, tak nepridate nam hlasok? Peti prihlas aj Ty Jessicu :slight_smile:
31. mar 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici az teraz som si vsimla IP od Teba, my tam mame rodinu :slight_smile: Ze by som tam prisla aj ja rodit? :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos prid, aj teba budem chodit pozerat :wink:
Peti tak super ze smas symposov, hned sa o nieco lepsie lezi :grinning: :wink:
31. mar 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzos tak moj hlas uz mas :wink: inak je fakt rozkosny :slight_smile:
31. mar 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem si lahnut, zas mi je tak unaveno a toci sa mi hlava. Potom urcite nakuknem
31. mar 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ,idem si aj ja lahnut,som unavena uz velmi
31. mar 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dakujeme za hlasok :slight_smile:

ja som si bola teraz vybavit detsku lekarku. Otvorili tu blizko nas novu polikliniku, krasne priestory a zastihla som tam uplne uzasnu mladu doktorku. Dufam, ze bude aj dobra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Neviem ci viete, ze do porodnice musite ist uz s menom detskej lekarky, ku ktorej budete chodit. Tak si to nenechajte na poslednu chvilu ako ja :wink:

tak dobru noc, potom sa ozvite. Mna dnes nastastie uz spanok nechyta :slight_smile:
31. mar 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mauzi,hlas poslaný,Michel je krásny :grinning:
Inak o tej detskej lekárke viem,ale samozrejme,že som si ešte žiadnu nenašla...Myslím,že to tiež bude na poslednú chvíľu :sweat_smile:
31. mar 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tvojka dakujeme :slight_smile:
inak teraz vyzera takto http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/1824 na tej prvej fotke bol uplne malinky :slight_smile:

ja som na to kaslala, ale vcera som si nasla stranku, ze co vsetko treba vybavit po porode. Tam to bolo zase napisane s tou detskou lekarkou, tak som sa dnes konecne rozhybala, ved nacase :grinning: :grinning: Dufam, ze som sa rozhodla dobre. Idem pogooglit, ci o nej nieco nenajdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ty nespis?
31. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nespím,predstav si...Už som si aj poobede zdriemla pri telke. :dizzy_face:
31. mar 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze si sa predsa pridala k babam a pospala sa si :wink: Ja som tuto noc spala vyse 12 hodin :astonished: tak uz ma poobede netahalo nastastie. Ja neviem ci je to tym posunom casu, alebo tym, ze uz fakt idem rodit.
31. mar 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som spinkala asi tak pol hodinku :confounded: to sa neda :angry:
zachvilku mame vizitu a veceru,uz som hladna ,ako vlk
tu by som ostala veru uz iba kvoli tej super zdravej strave :wink: :wink: :wink:
31. mar 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau,hlas mas aj odomna :wink:
31. mar 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon trochu si si schrupla :wink:
potom daj vediet co nove na vizite.
A nie ze tam pochudnes. Erdal nedonesie vianocku? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme peti za hlasok :slight_smile:
31. mar 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mau,vianocka mi uz nechuti,bleee
som sa ti nepochvalila,ze uz tyzden som na jablckovych kolacikoch,to je mnamka teraz pre mna :wink:
nepochudnem,lebo erdal ma zasobuje so vsetkym,ale co sa tyka stravy je tu fakt dobra presne pre tehulky,to by som brala take zdrave stravovanie sa :wink:

mam pocit,ze dneska v noci budem ale mrtva,lebo tak sa mi chce spat stale,ale nechcem uz teraz,lebo potom by som v noci nezaspala :wink:

co robkas?
31. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si sa nepochvalila, ze si presla z vianocky na jablckove kolaciky :slight_smile:
zapamataj si, co vam varia a budes si aj doma robit take zdrave veci.
Ja sa akurat napchavam vajickovou pomazankou a konikujem :grinning:
31. mar 2009 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby zdrimnut som si nezdriemla, ale aspon som sa vyvalovala pred telkou :wink:
Baby ja uz neviem co by som jedla, nic mi nechuti len cerealna kaiserka s maslom :frowning2: a dala by som si redkovku a nemame :unamused:
31. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici poslem ti mailom? ja mam stale v chladnicke, cele tehu ich jem :grinning:
31. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zabudla som,strasne mi chutia take plnene kolaciky s jablckami momentalne
no dneska bola ku kuraciemu prcu mrkvova omacka a teraz na veceru :confounded: nieco ako lasane v tom mlete mäso s mrkvou a mrkvovy salat,asni som sa toho nedotlka,lebo to je ble fakt,este ze mam kolacik v rezerve :grinning: :grinning: :grinning:

mici,co zijes len na kajzerkach? ako ja,mne ich nosi drahy z prace :grinning:
31. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok