Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
31. mar 2009

no my sme uz aj po obede 😉

peti to je fajn, ze tam mas od rana Erdala. Tak sa potom ozvi 🙂

Mici s tym spanim to mam aj ja v poslednej dobe 😒

tvojka
31. mar 2009

Baby,čo máme rovnaký režim?Ja sa ráno tieš budím cca o 6:30 a neskôr zas zalahnem cca o 9h. 😵

Ja sa práve chystám obedovať,zohrievam si polievočku.

Zajtra mám poradnu,tak som zhadzovala srsť,no teda riadne som sa namakala,uff 😝

Mici,neprezradíš,odkiaľ si? 😎

mauzos
31. mar 2009

Tvojka mna v pondelok najviac nastvalo, ze som sa natrapila so zhadzovanim srsti a Dr. tam nebol 😀 😀 zajtra mozem zase 😝
mici ta ocividne ignoruje 😀 😀

mici11
31. mar 2009

jeeeeeeeej Tvojka nevsimla som si, ze sa pytas odkial som, sorry. Napisem vam to do IP

tvojka
31. mar 2009

No ved sa mi zdá 😠 .Asi chce byť inkognito 😎 Alebo sa bojí,že sa im do tej supiš pôrodnice nasáčkujeme všetky 😀

Mauzi,no nezávidím...Ale ved od pondelka neubehlo vela času,musíš sa s tým trápiť?

mici11
31. mar 2009

Tvojka 😀 no kludne sa nasackujte k nam do porodnice mame samych fesakov doktorov, najstarsi ma okolo 45 rokov. A su velmi mily 😉

tvojka
31. mar 2009

Mici,no ked ma to chytí cez víkend,tak možno aj tam pobežím...Mala by som to od svokry bližšie ako do BA 😀

mici11
31. mar 2009

Tvojka no chodila by som za tebou kazdy den 😉 fakt. Teda niezeby som ti priala, aby ta to uz chytilo, ale o navstevu by si nudzu nemala 😉

petkaerdal
31. mar 2009

tvojka,dufam,ze ty dopadnes zajtra lepsie,ako ja 😉 aj ked ty si uz ale za vodou 😉

draheho som vykopla,ten chudak pada dole nosom od unavy,cakam teraz kamosku,pride trosku pozriet

uz chcem ist domov,Jessica celu noc behala po byte a hladala ma 😔

mici a vies akych fesakov tu mam ja? aj takych tmavych vseliakych 😀 ale simposi fakt 😉

mauzos
31. mar 2009

no ked sa uz tak chvalite, tak aj ja mam celkom fesneho Dr. Len aby sa mi stihol vyzdraviet ☹

Chudatko Jessica, som zvedava c bude robit moj Michell, ked budem v porodnici 😒

mauzos
31. mar 2009

http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/1743
inak sme sa zapojili do sutaze, tak nepridate nam hlasok? Peti prihlas aj Ty Jessicu 🙂

mauzos
31. mar 2009

Mici az teraz som si vsimla IP od Teba, my tam mame rodinu 🙂 Ze by som tam prisla aj ja rodit? 😀 😀

mici11
31. mar 2009

Mauzos prid, aj teba budem chodit pozerat 😉
Peti tak super ze smas symposov, hned sa o nieco lepsie lezi 😀 😉

mici11
31. mar 2009

Mauzos tak moj hlas uz mas 😉 inak je fakt rozkosny 🙂

mici11
31. mar 2009

baby idem si lahnut, zas mi je tak unaveno a toci sa mi hlava. Potom urcite nakuknem

petkaerdal
31. mar 2009

baby ,idem si aj ja lahnut,som unavena uz velmi

mauzos
31. mar 2009

mici dakujeme za hlasok 🙂

ja som si bola teraz vybavit detsku lekarku. Otvorili tu blizko nas novu polikliniku, krasne priestory a zastihla som tam uplne uzasnu mladu doktorku. Dufam, ze bude aj dobra 😝
Neviem ci viete, ze do porodnice musite ist uz s menom detskej lekarky, ku ktorej budete chodit. Tak si to nenechajte na poslednu chvilu ako ja 😉

tak dobru noc, potom sa ozvite. Mna dnes nastastie uz spanok nechyta 🙂

tvojka
31. mar 2009

Mauzi,hlas poslaný,Michel je krásny 😀
Inak o tej detskej lekárke viem,ale samozrejme,že som si ešte žiadnu nenašla...Myslím,že to tiež bude na poslednú chvíľu 😅

mauzos
31. mar 2009

tvojka dakujeme 🙂
inak teraz vyzera takto http://najpes.topky.sk/se/217/134/index/1824 na tej prvej fotke bol uplne malinky 🙂

ja som na to kaslala, ale vcera som si nasla stranku, ze co vsetko treba vybavit po porode. Tam to bolo zase napisane s tou detskou lekarkou, tak som sa dnes konecne rozhybala, ved nacase 😀 😀 Dufam, ze som sa rozhodla dobre. Idem pogooglit, ci o nej nieco nenajdem 😝
Ty nespis?

tvojka
31. mar 2009

Nespím,predstav si...Už som si aj poobede zdriemla pri telke. 😵

mauzos
31. mar 2009

takze si sa predsa pridala k babam a pospala sa si 😉 Ja som tuto noc spala vyse 12 hodin 😲 tak uz ma poobede netahalo nastastie. Ja neviem ci je to tym posunom casu, alebo tym, ze uz fakt idem rodit.

petkaerdal
31. mar 2009

ja som spinkala asi tak pol hodinku 😖 to sa neda 😠
zachvilku mame vizitu a veceru,uz som hladna ,ako vlk
tu by som ostala veru uz iba kvoli tej super zdravej strave 😉 😉 😉

petkaerdal
31. mar 2009

mau,hlas mas aj odomna 😉

mauzos
31. mar 2009

aspon trochu si si schrupla 😉
potom daj vediet co nove na vizite.
A nie ze tam pochudnes. Erdal nedonesie vianocku? 😝

mauzos
31. mar 2009

dakujeme peti za hlasok 🙂

petkaerdal
31. mar 2009

mau,vianocka mi uz nechuti,bleee
som sa ti nepochvalila,ze uz tyzden som na jablckovych kolacikoch,to je mnamka teraz pre mna 😉
nepochudnem,lebo erdal ma zasobuje so vsetkym,ale co sa tyka stravy je tu fakt dobra presne pre tehulky,to by som brala take zdrave stravovanie sa 😉

mam pocit,ze dneska v noci budem ale mrtva,lebo tak sa mi chce spat stale,ale nechcem uz teraz,lebo potom by som v noci nezaspala 😉

co robkas?

mauzos
31. mar 2009

tak to si sa nepochvalila, ze si presla z vianocky na jablckove kolaciky 🙂
zapamataj si, co vam varia a budes si aj doma robit take zdrave veci.
Ja sa akurat napchavam vajickovou pomazankou a konikujem 😀

mici11
31. mar 2009

No baby zdrimnut som si nezdriemla, ale aspon som sa vyvalovala pred telkou 😉
Baby ja uz neviem co by som jedla, nic mi nechuti len cerealna kaiserka s maslom ☹ a dala by som si redkovku a nemame 😒

mauzos
31. mar 2009

mici poslem ti mailom? ja mam stale v chladnicke, cele tehu ich jem 😀

petkaerdal
31. mar 2009

no zabudla som,strasne mi chutia take plnene kolaciky s jablckami momentalne
no dneska bola ku kuraciemu prcu mrkvova omacka a teraz na veceru 😖 nieco ako lasane v tom mlete mäso s mrkvou a mrkvovy salat,asni som sa toho nedotlka,lebo to je ble fakt,este ze mam kolacik v rezerve 😀 😀 😀

mici,co zijes len na kajzerkach? ako ja,mne ich nosi drahy z prace 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre