Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
31. mar 2009

peti ku kuraciemu prcu?
mrkvicka je zdrava, mala by si ju papat. Ale to mlete maso by som asi ani ja nezvladla. Este ked si predstavim co vsetko tam v nemocnici pomleli. Blee 😲

petkaerdal
31. mar 2009

ano prcu 😉

teraz sme mali vizitu,ja uz neviem,ci som ja blba,ale v kazdom papiery je nieco ine poznacene,ale teraz mi dr. vravel,ze krcok vcera bol 27mm 😔 😔 😔 vcera povedal,ked ho meral,ze 35mm..ja som z toto jelen

mauzos
31. mar 2009

asi som blba, ale stale mi nedochadza co je kuraciemu prcu 😀 😀
a dnes ti krcok merali?

petkaerdal
31. mar 2009

kuraciemu prsu mauzos,nechapes 😀 😀
nemerali,ved preto nechapem...vcera povedali dole v mabulancii na prvej kontrole,ze ma 35mm a teraz prisiel zrovna ten "moj"dr.z dola ,ze co tu robim,ze ma tu predsa nechali a len tak medzi tym povedal,ze 27mm ma,tak som jelen...potom sa mi baby zmensil o 2cm..to je vela...zase mam dobry strach..asi sa nezastavil...

mauzos
31. mar 2009

jaaaj, prsu 😀 😀 som myslela, ze nejaka rakuska specialita 😝

urcite sa ti nezmensil o 2 cm ... ved ked ti ho dnes nemeral, tak ako ti mohol povedat dnes nieco ine ako vcera? A to on sa divil, ze co tam robis? Neodporucil ti on hospitalizaciu?

petkaerdal
31. mar 2009

nie,on ma poslal inej lekarke,lebo sa mu nieco nezdalo,on je taky prvy krok,bude ides od neho domov,alebo dalej a ta lekarka potom volala nejakemu zase vysiemu po jej vysetreni ,ze co by on so mnou spravil a ten hned povedal,ze lezat a som tu...dneska mi nemerali..ja neviem,ci ja uz nerozumiem nemecky alebo oni maju chaos v tom..ved vcera ten sami dr. povedal,ked ho odmeral,ze mam 35mm a dneska len kukol do papiera,ze 27mm..som debil z toho...ale som z toho teraz dobre smutna 😔 😔 😔
to sa ako moze skratit za 2tt o 2cm?

mauzos
31. mar 2009

podla mna sa nemoze skratit za dva tyzdne o dva centimetre, to bude nejaka hovadina, mozno ti tam napisali blbost. Nehovorila si mu, ze vcera ti povedal 35 mm?

petkaerdal
31. mar 2009

nepovedala,hned sa presunul ku inej pacientke...ja uz neviem,asi len pockat do zajtra...
ale kontrakcie nemam
dneska mi zase 2x robili to ctg a ze to mam super 😉 ale co to ma spolocne neviem,preco sa to robi...ci tam sa daju zachytit aj kontrakcie

mauzos
31. mar 2009

kolko tych sond Ti dali na brucho? Mne dali dve tam kde su mali, tie kontroluju srdiecka a este jednu uplne hore pod prsia do prostriedku a ta meria kontrakcie

petkaerdal
31. mar 2009

ano tiez 3 mi dali...aj tebe to robili? som nevedela
tak ta 3 je na kontrakcie? mala som to dobre,vzdy mi povedia,ze super...rano a vecer mi to robia

mauzos
31. mar 2009

Ano robil mi to minuly tyzden a tiez som nemala kontrakcie.
No vidis, tak super. Uz len aby sa ten krcok umudril a mozes ist domov 🙂
Zajtra sa spytaj na vizite na tu velkost krcka, ze preco ti vcera povedali inak ako dnes, nech si kludna.

petkaerdal
31. mar 2009

no to sa opytam,to urcite,ved som teraz mimo..rano pride aj drahy zase,chudak nevypsaty po nocnej chodi za mnou...
si ani nevravela,ze ti to robili...

tvojka
31. mar 2009

Peti,tak ked sú neni kontrakcie,tak je dobre.Maternica je kludná a baby v nej tiež 😵 😵
Ten krčok aj keby si zrovna mala 27mm,tak to neni nič strašné.Nemaj boj,dajú na teba pozor.Myslím,že to naozaj neni nič vážne,len sú v tvojom prípade viac opatrní.

tvojka
31. mar 2009

Peti,ved ho pusti do postele,nech si s tebou trochu zdriemne 😉

tvojka
31. mar 2009

Mauzi,o Janke dnes nemáme žiadne info?Napíšem jej?

petkaerdal
31. mar 2009

baby je mi na hovno,nejak to na mna prislo,neviem,je mi na plac,este som tu aj sama 😔

ja viem tvojka,ze aj 27mm by bolo dobre,ale vela sa zmensil a zrazu,preto som taka vedla

mauzos
31. mar 2009

tvojka dnes som janke nepisala, nechcem ju kazdy den otravovat 😒 Napis 😝

peti ja mam od zaciatku 25 mm a nic sa nedeje. Ukludni sa, urcite to bude nejake nedorozumenie, neverim, ze by sa ti takt skratil. Ked ti vcera vravel 35 mm, tak ver tomu ze ma 35 mm. Musis mysliet pozitivne 🙂
a kde mas ostatne spoluleziace?

petkaerdal
31. mar 2009

tvojka,dneska som ho volala,ale asi sa hanbil 😀

napiste co janka??? ta tam kolko bude a co dostava???

petkaerdal
31. mar 2009

tu su,ale jedna tu ma toho dr.muza a duha ta z perzie zmizla niekam,ale oni ani pol slova neprehovoria,su take pre seba

petkaerdal
31. mar 2009

ale tebe stoji stale na 25mm mauzos,mne sa zmensuje a to sa uznieco deje 😔

tvojka
31. mar 2009

Idem napísať tej Janke...
Peti,ked je tam ten doky,nemôžeš sa ho spýtať,čo to má znamenať s tým tvojím krčkom?Trochu to s ním skonzultuj.

petkaerdal
31. mar 2009

to je iny,vtedy na tej pohotovosti boli 2,ten hlavny bol na vizite,tento uz tu ani nerobi,uz je na inom oddeleni,je tu len pri zene a nieje v praci ani ,nema moje papiere

napis a opytaj sa,co jej robia a ze ju pozdravujem

tvojka
31. mar 2009

Napísala som jej,popýtala sa,tak ked odpíše ,dám vedieť.

mauzos
31. mar 2009

mne vcera janka napisala:
Volala som Babule,tak viem o Petke. Dufam, ze bude OK. Ale ved 35 mm je stale dost, tak verim ze tam nepobudne ako ja. Ja nic nove, dopuju ma, maternica stale podrazdena. Domov ma este nepustia, strazia si nas tu.

petkaerdal
31. mar 2009

tak ona ma aj maternicu podrazdenu,co to znamena? 😕

petkaerdal
31. mar 2009

aj mne vcera povedali,ze 35mm je dost,ale ze sa kracuje o to ide 😔

mauzos
31. mar 2009

no zo zaciatku pisala, ze jej na monitore vyskocila kontrakcia, tak neviem, ci ma kontrakcie alebo co konkretne ☹

tvojka
31. mar 2009

Ja si tiež myslím,že podráždenou maternicou myslí,že má sem-tam kontrakcie... 😕

mauzos
31. mar 2009

inak postrehli ste, ze Katka uz porodila svoje dve babiky?

tvojka
31. mar 2009

nie,idem to kuknúť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre