Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
31. mar 2009

Mauzos ano posli mi, mnaaaaam mnam 😉
Peti ano na kaiserkach 😀 i ked teraz asi na nicom, prave som zase vracala. No ja uz prestanem asi az po tehu, ale co uz.
Janku odo mna pozdravte, diky.
No moj krcok mal naposledy 35mm, takze to je asi OK, nie?

mauzos
31. mar 2009

no teeeda Tvojka, to uz ani ty nechodis do dvojiciek? nejak to tam upada 😠

tvojka
31. mar 2009

Zrovna dnes som to nejak nesledovala,len ráno som nakukla,či tam neni niečo nové 😅

Mici,je mi ťa úprimne lúto,že si to musíš takto pretrpieť...Vydrž,už toho nemáš veľa.

mici11
31. mar 2009

Tvojka ved vydrzim 😉 len nech je drobcek v poriadku 🙂

petkaerdal
31. mar 2009

mici no teba to prejde asi az po porode teda 😖

baby ja z toho magnezia uplne horim,potim sa riadne..

petkaerdal
31. mar 2009

ja aspon tie kontrakcie este nemam nastastie 😉

petkaerdal
31. mar 2009

mici ,vies kolko kajseriek by som ti podala,keby si tu,erdal to stale vlaci domov 😀

mici11
31. mar 2009

Peti jaaaaaaaaaaj tym by si ma velmi potesila 😉

mauzos
31. mar 2009

mici fakt ti nezavidim, ja som dokopy grckala asi tri krat aj to dva krat z pizze 😀 Ale nieco papat musis, aby bol maly v poriadku. Lekar ti na to nic neporadil? Nieco na ukludnenie zaludka? Ved uz v tvojich tt by to vrackanie nemalo byt take bezne 😒

peti to magnezko ti davaju ako infuzky?

petkaerdal
31. mar 2009

mici dojdi,plne vreco ti dam,ja ich tiez milujem,ked su take cerstve 😉

mau,magnezko som dostala cez infuzie,20 hodin mi to tieklo,uz ho nemam,ale mam kazdych 8 hodin antibiotika cez ifuziu

mauzos
31. mar 2009

20 hodin? tak to ti musi byt fakt fest teplo 😀 😀
a kvoli comu ti davaju antibiotika? vies?

inak Katka rodila nakoniec sekciou. Pred polnocou jej odtiekla plodova voda, niekedy rano jej dali vyvolavacku a nakoniec sa o tretej poobede rozhodli pre sekciu. Asi si vytrpela chudera ☹

petkaerdal
31. mar 2009

neviem mauzos,musim sa opytat,ked tu je lekar,tak som ako nema,prazdna hlava 😅

10 hodin jedna a hned po nej v noci vymenili na 10 hodin druhu,som uplne mokra,musim do sprchy zase 😖

a aku vahu mali? ma baby tiez?nepamätam presne

petkaerdal
31. mar 2009

idem si dat sprchu,lebo skapem..upeciem sa

mauzos
31. mar 2009

zabudas po nemecky? musis sa ozvat, aby si sa zbytocne netrapila 😉

Danielka 2800 g, 48 cm a Terezka 2900 g a 49 cm.

mici11
31. mar 2009

Mauzos doky mi nato dal piridoxin a mam jest 5 krat denne a male porcie a tam bude mozno chyba jem asi 2 - 3 krat denne ☹
Cerstvucke kaiserky mam najradsej 😉

babenky idem sa venovat trosku drahemu cmuk zajtra

tvojka
31. mar 2009

Tak Katka šla sekciou?!Som jej závidela,že sa jej babika otočila na poslednú chvíľu dolu hlavičkou a nakoniec to aj tak bolo zbytočné...

Peti a injekcie na plúcka už máš dopichané?Nepichajú ti náhodou tie?Lebo mne doky vtedy hovoril,že to treba pichnúť každých 12hod a bolo to tuším 6ampúl.Preto ma aj chcel hospitalizovať,ale nakoniec som sa nedala...

tvojka
31. mar 2009

čau Mici,dobrú noc!

mauzos
31. mar 2009

tak cau zajtra Mici.

petka a Ordinaciu nepozeras??

tvojka
31. mar 2009

Ja idem zajtra rovno z poradne ku kamoške,tak ma nehladajte skôr ako poobede...To ma len tak napadlo,aby ste si nemysleli,že aj ja som už v nemocke.Teda dúfam,že tam rovno neskončím.V takom prípade by som sa ti Mauzi ozvala 😉

mauzos
31. mar 2009

no veru, otocene ich mala obidve a nakoniec sekcia. A este ju nechali chuderu trapit vyse 15 hodin. To uz fakt je lepsia ta planovana sekcia 😒

mauzos
31. mar 2009

tvojka nestras, nemozte nas tu nechat s Mici same. Na take ani nemysli 😠
ale dobre ze pises, lebo by sme sa bali 😀

petkaerdal
31. mar 2009

tvojka,no neviem kolko mi ich daju,ale zobrala som dve a tusim je to aj kazdych 12 hodin...ale neviem kolko ich budem brat

ordinaciu nepozeram,nenapadlo ma to na nete najst,asi to pozriem alebo zajtra

tvojka,ty nestras,nie ze skoncis aj ty v nemocke 😅

aj palculienka tak bola,boli dole,nechali ju trapit a potom sekcia,lebo sa viacej uz neotvarala

mauzos
31. mar 2009

no co ? pomohla sprcha?

petkaerdal
31. mar 2009

pomohla,ale uz sa zase potim,cela som cervena,aj telo mam horuce 😖
moze to byt z toho magnezia?
ten moj je madar,ako ja,pytam sa ho,ze kolko povedal vcera,ze mam krcok a on ze nevie,ze tusim 4cm,no porazi ma....tak len cakat do zajtra

mauzos
31. mar 2009

urcite ti je z magnezka teplo. Priamo do zily, to je sila.
ze madar 😀 😀
zajtra sa vsetko popytaj, nehambi sa !

Tvojka, janula neodpisala?

petkaerdal
31. mar 2009

no opytam,sak ani neviem,co mi naco poriadne davaju 😉

petkaerdal
31. mar 2009

tak prave som dostala injekciu do stehna,co aj vcera a uz som sa opytala kvoli comu,takze nieco nove,je to proti tromboze..
co je tromboza presne??? na co toje mau? ty rozumies takym veciam

mauzos
31. mar 2009

to je upchatie ciev. Ale naco ti to davaju, tak to nechapem 😒

petkaerdal
31. mar 2009

no priamo do zily a dve cele infuzie som vybrala...a este mi dali dneska poobede aj to magnezium navyse,co som brala doma 😖 ,to uz je asi nejak moc...

petkaerdal
31. mar 2009

no povedala,ze kedze lezim,aby sa mi neupchali,aby mi prudila dobre krv,ako ma..preventivne povedala 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre