Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
31. mar 2009

nemas nahodou krcove zily?

petkaerdal
31. mar 2009

nie nemam,vobec...

a si sama,ked si tu?

dneska som uz vypila 4l vody 😖

mauzos
31. mar 2009

nie som sama. Vlado je po nocnej, teraz kuka nejaky film.
neprehanaj to s tou vodou, nie ze sa utopis 😀 😀 ale ked ti je horuco tak ta asi susiii
tvojka nam kde zdrhla?

petkaerdal
31. mar 2009

neviem kde zdrhla

ja sa bojim,ci nemam cukor,mna stale smädi,to nielen dneska,to uz posledne dni aj doma,som myslela,ze to baby tolko tahaju,ale mam boja na cukor..aj v noci vela vypijem

petkaerdal
31. mar 2009

tak za chvilku ides k nemu co?

mauzos
31. mar 2009

neee. Ja som na jednom gauci pri notebooku a on na druhom gauci cumi do bedne 😉
neviem, ci pri cukri tak smadi. A v nemocke ti nemozu urobit ten glukozovy test?

petkaerdal
31. mar 2009

no vcera,ako ma zobrali sme to hned vraveli sestrickam a ich odpoved bola,ze ked ma pustia,ze to stihnem 😖 😖

ale zajtra to chcem povedat aj dr.lebo tiez ma napdlo,ze mi to mozu spravit tu,zajtra zacinam 28tt a potom bude uz neskoro,zajtra to poviem hned rano na vizite

asi si pojdem pocitat nejaky casopis
ty co budes robkat?

petkaerdal
31. mar 2009

no a zaujimave,ze v pasoch mam termin porodu napisany ,ze 28.6 a vcera mi povedali,ze 1.7 ,co mi sedi podla kona presne..maju nejaky zmätok tu 😀

mauzos
31. mar 2009

to ti povedali asi podla usg, mne sa to tiez vsade lisi. Tu mi pise 20.4. a Dr. mi pise v poslednej dobe 14.4., ale mal som uz rozne datumy.
tak si chod citat, ja sa motam po nete.
Zajtra sa pekne vsetko povypytuj, aby si bola kludnejsia. Napis si na papier co sa chces spytat, aby si v tom strese nezabudla. A potom nam daj hned vediet.

petkaerdal
31. mar 2009

no zajtra sa uz opytam vsetko,pride aj erdal,lebo tiez chce vediet,ze co a ako,sme obaja,ako teliatka 😅

idem si pocitat este o tom skracovani krcka,tam v tehulach je taka tema .co tam o tom pisu..

pa zatial...pekny vecer

mauzos
31. mar 2009

pa pa zajtra

tvojka
31. mar 2009

Ja som zdrhla nachvílu k telke...Teraz písala Janka,že všetko po starom,prednosta sa vyjadril,že do pôrodu sa ešte asi dostane domov,ale že sa tam isto vráti.Dostáva magnezko v infuzkach aj tabletkách a niečo na upokojenie maternice-plagiomazin.Každý den jej robia ctg,ale maternica je stále podráždená.Dakuje za pozdravy,Peťke drží palce/pýtala sa,či ešte stále čakáš baby/.

Peti,naozaj si to napíš na papier,čo sa chceš spýtať,lebo ked ti začnú vysvetlovať,tak zabudneš.Neni to hamba a aspon budeš kludnejšia.
Pri diabete zvykne byť výraznejší smäd,ved aspon krv nech ti zoberú,alebo moč na cukor.Nemusia ti rovno robiť ten záťažový test so sladkou vodou...

Idem si lahnúť k drahému ,tak poobede sa ozvem,pá!

mauzos
31. mar 2009

tak zajtra ahojte 🙂

mauzos
1. apr 2009

ahojte 🙂
takze ja to tu zatvaram aj otvaram 😲

peti, cakam na dobre spravicky 🙂 dufam, ze si si poznacila, co vsetko sa chces popytat a na nic nezabudnes 😉

Tvojka, drzim palce na dnesnu poradnu a v poriadku sa nam vrat spat na konika 😀

mici11
1. apr 2009

Ahojte babenky,

Tak ja mam za sebou hroznu noc zacalo to krcami v podbrusku a uplne mi stvrdlo brucho ☹ nespala som do stvrtej . Rano som hned nabehla dokymu, tak mi zvysil magnezium, a dal lieky proti stahom maternice 😒 . Kontrola v piatok, ak sa to nezlepsi tak nemocka to isti. Baby ale tak som sa vylakala, ze az. Uz nechcem zazit taku noc. A maly neustale kope, je taky nekludny. Dala som si lieky a idem zalahnut. Snad bude dobre.
A vy ako?

mauzos
1. apr 2009

boze baby co sa to s vami deje? tato tema je asi zacarovana 😲 Mici robil ti aj monitor, ci mas kontrakcie? Drz sa moja, oddychuj ... urcite bude dobre 🙂

mici11
1. apr 2009

Mauzos ano, bola som na takom nejakom pristroji. A povedal, ze skusime tieto lieky, ktore by mali zabrat, mam len lezat a v piatok kontrola a ak to nahodou neprejde... Ale ja dufam, ze to prejde. Aspon som kludnejsia, ze som videla drobceka a ze je ok. Idem lezkat potom sa ozvem a dakujem ti

mauzos
1. apr 2009

tak si davaj pozor a vela lezkaj aby to bolo OK. Na take ani nemysli, ze nemocnica 😠 To uz by tu potom nikto neostal 😀 😀

petkaerdal
1. apr 2009

ahojte,tak som uz doma,ten krcok mam predsa 26mm ,ale je zavrety
dostala som tebletky,kremy do vnutra ..a mam oddychovat,takze nic nerobim ,som rada,ze som doma 😉

petkaerdal
1. apr 2009

mici boze,aj ty 😔 😔 😔
to ti robili asi nieco take,ako mne to ctg a mala si tie kontrakcie alebo nie?
ja som ich nemala vobec,ani dneska nic

mici a to ty mas tlak len jedneho babätka,co mi s dvomi 😔

dufam,ze tvojka bude mat dobre spravy

mici11
1. apr 2009

Ahoj Peti, som rada ze si Ok a ze si uz doma. No kontrakcie som asi nemala, ja tava som sa ani v tom strese nepytala, len nato ci je maly v poriadku. Ale lieky mi predpisal proti stahom maternice a tvrdnutiu bruska. Tak neviem...Ale to su take lieky, ze sa mi z nich bude chciet spat a zaroven vraj aj ukludnuju. Tak uvidim. teraz som si konecne trosku zdriemla a je mi o nieco lepsie. Brali mi aj krv aj moc, tak uvidim v piatok.
Tiez cakam co nam povie Tvojka.

A co porabate?

babulka123
1. apr 2009

baby mam foto z fotenia , idem kuknut a nahodim.. .cmuuuk

mauzos
1. apr 2009

peti tak ty si uz domka? super 🙂 Tak pekne lezkaj a oddychuj a ziadne vypekanie Erdalovi. Ked trosku pochudne, tak mu to nezaskodi 😀 😀 😝

Mici verim, ze ti lieky pomozu a nemocnica sa konat nebude 😉

babul, zlatucke fotky 🙂 Ten anjelik je suprovy 😀 😀 Uz mas pekne brusenko ...

babulka123
1. apr 2009

este som pridala nejake..

emka1
1. apr 2009

babulka - Ty brdo, jake sexi fotky 😀 ... krasne fotecky ... pekna mamina z Teba bude 😉

babulka123
1. apr 2009

emka dakujem.. tie sexi mam v PC.,,.. heheheheheh toto je slaby odvar heheheheheheh ale nie.. mam aj take co sem davat nebudem .. heheheh

emka1
1. apr 2009

babulka - tak tie pikanejsie photos mas urcite pre mareka odlozene 😀 bude sa mat na co pozerat 😀 😀

babulka123
1. apr 2009

noo trosicka. .hehehe nech si pamata. .heheh bude sranda na to pozerat cca o 40 rokov. heheheheh

petkaerdal
1. apr 2009

ahojte,
no domka som mici,ale stale mam boja,nech sa takto drzime,aj ked dr. povedal,ze on to nevidi zle,ze je to dobre,ale ci nechcel len upokojit
vidis,ani ty si sa neopytala,aky je clovek blby,ked je u dr.vsetko zabudne
mne povedali prvy den,ze baby niecu pokojne,nemala som kontrakcie,ale to brusko som mala nepokojne,tiez mi nieco dali
inak krv mam nejaku zlu,pomalicky mi blbnu vysledky,ale to ma tak netrapi
zajtra idem hned rano na ten gluk.test

troska som si konecne poslala vo svojom
😉

mau,jasne,ze ziadne vypekanie,ten je taky unaveny chudak,po nocnej hned chodil za mnou a dohodli sme sa na zajtra,ze bude varit on a aj poupratuje,podla mojho nariadenia,tak sa tesim,s metlou som ho este nevidela,nic nerobim,navstevy na Sk skoncili,akurat ma trapy,ze na otcovu 50-ku za 2tt nepojdem,to som sa tesila
😖 ,ale to sa bojim

petkaerdal
1. apr 2009

mau ty odbornicka,co si mysles o tom mojom 2cm skrateni? ale zavrety je dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre