Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
1. apr 2009

petulikk vitaj doma, prosim ta hlavne oddychuj.. ja viem ze su baby uz velike ale aj tak .. cmuuk

danka24
1. apr 2009

ahoj babulll jeej ty mas 21tt aj ja chceeem 😀 ako sa mate?

babulka123
1. apr 2009

danka.. nebooj dockas sa.. ja ked som bola v 8tt tak mi to tiez pripadalo ako neskutocne daleko.. ani nebudes vediet ako a budes rodit. uzivaj si kym mozes. hehehe cmuuk

tvojka
1. apr 2009

Ahojte,
tak som sa konečne dostala domov,po poradni sme si dali stretko s kamoškami,tak som sa trochu zdržala...
Babatká sa majú dobre,jedno váži 2600g a druhé 2350g.Ozvy aj prietoky sú ok,krčok drží,len sa im lenivým nechce otočiť,stále sú riťkami dolu a už sa to zrejme nezmení.Aj doky si do papierov napísal cisarák.Pýtala som sa ho aj na pohlavie a vraj to neni vidno,lebo už sú veľké a natlačené naspodu,mala som pocit,že mi s tým uzv behá až po stehnách.tak asi budeme mať prekvapko.Jedna baba je tam určite a tú druhú uvidíme,či sa v Hlohovci nepomýlili.Spísala som s lekárom zmluvu,aby som si ho zazmluvnila k pôrodu,ešte chcem vybaviť ten Eurocord(pupočníkovú krv).
Budúci týžden mám ešte v pondelok poradnu u môjho gyndoša a v stredu zas k tomuto pôrodníkovi,tak to budem mať pestré.
Idem si vás prečítať...

Inak písala dnes Janka,že bola na ctg a maternica kludná,tak snád im to vydrží a čoskoro ich pustia.

babulka123
1. apr 2009

tvojka super. vy ste uz riadne veliky..
inak co sa tyka tej krvy tak vybavuj vybavuj.. nechcem ta strasit ale sestra nestihla.. hehehe tiez bola v 35ttt.

mauzos
1. apr 2009

peti ze ja odbornicka? 😀 😀 😀 Len nech ti pekne takto vydrzi a nebude problem. Hlavne ze je dobre zavrety. Vidis ja som s mojim 25 mm vydrzala v pohode 😉
to sa mi paci ako si pekne Erdala zapriahla do domacich prac. Len aby si to po tyzdni nevzdala a nezacala zase ty so zmyvanim podlah kazdy druhy den a vypekanim 😒

ja som tiez dnes Vlada zapriahla do vysavania, ale to on uz davno vysava. Ja som zatial pozehlila co som este mala poprate, ak by si ma tam nahodou uz zajtra nechali, nech ma to necaka doma 🙂

babul, fotecky super. Urcite aj tie pikantnejsie 😉

babulka123
1. apr 2009

mau dakujem .. su ozaj pekne som spokojna..

ja som dnes chcela upratovat ale asi nieje ten spravny cas.. hehehe babatko kope, co je suepr, tak len tak polezkavam lebo boli boli boli cele podbrusko a kedze mam ist k lekarovi s tou lonovou kostou tak sa snazim to mat co najviac v klude aby sa nahodou nerozohdli si ma tam nechat..
takze pohodicka. .cmuuk

mauzos
1. apr 2009

Tvojka super, takze tvoje obavy sa nastastie nesplnili. Gratulujem k perfektnym vysledkom. Mate krasne vahy, len aby to neboli namiesto dvoch princezien dvaja valibuci 😀 😀
Kolko sa u Vas plati za to zazmluvnenie. Tu 5.000, ale moj Dr. to vymyslel tak, ze si ma naplanuje na svoju sluzbu, aby som to nemusela platit nemocnici. Takze to pojde jemu 😀 😀

tesim sa z Janky, dufam ze uz to bude len lepsie a lepsie. Pisala si jej o Katke, ze uz ma babulky?

tvojka
1. apr 2009

Peťka,vitaj doma!Teším sa,že si tam dlhšie nepobudla.Tak len pekne oddychuj.Počuj,ved ja mám krčok 2cm a kedže je zavretý,tak je to vraj super.Inak po uzv,ked som mu povedala,v akom tt som,mi hned povedal,že to už by som si mala ísť k nim lahnúť.A ja že prečo a on,že no s dvojičkami,pre istotu.Tak som sa zatvárila,že sa mi ozaj nechce a po pozretí krčka povedal,že netreba ešte ani predoperačné vybavovať,že ešte mám chvílu čas...

Babul,si ma vystrašila s tým Eurocordom,idem tam asi hned napísať.Mimochodom,pekné fotečky 😵 😵

Mici,tak ty si mala takú paniku?Ešteže je všetko v poriadku.Kolko magnézka berieš a aké lieky ti ešte napísal?

babulka123
1. apr 2009

tvojka.. dakujem a strasit som ta nechcela ale ....aby si s tym pocitala hovorim ze sestra to ani nestihla ale aj tak je rada ze to ma za sebou .. hehehe a tiez mala cisarak .. toho sa vobec nemusite bat..

petkaerdal
1. apr 2009

babul dik,
super fotos

tvojka,krasne vahy,som rada,ze aspon tvoj krcok je ok 😉
a diky,aj ja som rada,ze som domka,tu je lepsie,ale ta dietna strava mi bude chybat 😀 😀 😀
ty si uz za vodou,aj keby si sla rodit 😉
a naco do nemocky,mas cas este 😉

mauzos
1. apr 2009

peti mrkvickova omacka ti bude chybat? 😀 😀

tvojka
1. apr 2009

Janke som písala,napísala som jej teraz aj o Katke.Dúfam,že sa tá jej maternica už umúdri a že ju čoskoro pustia domov.

Peti,do nemocky len tak preventívne,nech ma majú pod kontrolou,vraj.Ale asi pochopil z môjho výrazu,že sa mi tam ani náhodou nechce 😉

mauzos
1. apr 2009

ja nechapem to ich preventivne lezanie v nemocnici. Ved keby nieco, tak predsa hned utekas k Dr. 😉

mici11
1. apr 2009

Ahojte, tak som relativne ukludnena a aj oddychnuta.
Babulka pekne fotecky.
Tvojka no veru paniku presne ako pises, Magnezium beriem 3X1 denne a este mi predpisal guajacuran, je to na uvolnenie svalstva. Hned ma upozornil, ze sa nemam vystrasit ze tam je napisane ze sa nema v tehu, ale ze to plati len do 1.trimestra. A citala som aj vo forach ze sa to moze a volala som aj znamej gynekolicke a vravela, ze to kludne mozem ze to pomoze, lebo ze to tlmi maternicu ale aj posobi upokojuco. Takze asi budem kludna ako baranok 😉 To beriem 2X1 denne. Verim, ze to pomoze nebudem musiet ist do nemocky, ale ked budem musiet tak pojdem, co uz. Len aby sa moj malicky mal dobre.
Tvojka peknu vahu maju tvoje babiky 😉 ci este mozno bude prekvapko? Zeby jeden chlapcek??? 🙂

petkaerdal
1. apr 2009

mauzos,vcera bola mrkvickova omacka,na veceru mrkva s mletym mäsom a dneska som tam mala aj obed ,nejake zemiakove gulky s mrkvou vnutri a spenatova omacka

tvojka bude mat mozno po porode prekvapko 😀 😀 nam pipik nedorastol teda 😀

petkaerdal
1. apr 2009

este beriem tabletky Ospexin,vravi vam to nieco?
asi mam nejaku infekciu,lebo je to na liecbu infekcie,brali mi aj vyter,asi tam dole nieco mam 😖

mici11
1. apr 2009

Peti Ospexin mi nic nehovori 😕 tiez som sa len docitala, ze je na liecbu infekcie. Ale to vies aj bezo mna 😉 Hlavne ze ti to preliecia.

petkaerdal
1. apr 2009

mici,teraz som to citala v letaku,som si bola ista,ze je to na ten krcok alebo co,lebo to iste mi pichali aj v tej infuzii druhej..4 som dostala a teraz citiam,ze na infekciu,ale v pondelok brali vyter a mam aj taky vytok,ale to som myslela,ze je normal v tehu,nemam ho silny...som prekvapena,musim sa opytat zase o tyzden na to 😅

myslis,ze aj z infekcie sa moze krcok otvorit alebo zkratit?

tvojka
1. apr 2009

Peti,z infekcie sa podla mna krčok nemení...si myslím.No som ja zvedavá,či to prekvapko nebude 😀

Volala som dnes za fotky,tak v piatok budú hotové,možno v piatok večer alebo v sobotu pridám.Teda ak budú normálne... 😅

petkaerdal
1. apr 2009

ved nam ukazes nieco,nie..uz sa tesim na tie fotky 😉 😉
no ja si myslim tvojka,ze ta infekcia aj moze nieco sposobit,mozno nie s krckom..ale aj pre babo je to asi nebezpecne

mauzos
1. apr 2009

peti ja si tiez myslim, ze infekcia nema vplyv na krcok, skor na babo. Ved skus posnorit tu na konovi.

Tvojka uz som sa ta aj chcela opytat, ze kedy budete mat fotecky. Uz ste ich mali mat minuly tyzden, nie?

My sme konecne dali tak postielky, ako asi ostanu, tak som vam pridala par foteciek aj s mojim banderkom 😉

mici11
1. apr 2009

Peti myslim, ze z infekcie sa krcok neskracuje.
Inak Mauzos pekne banderko a pekne vecicky pre drobcov. Take iste hniezdo mam aj ja a presne tu istu prebalovaciu podlozku som objednala 😉 Ty mas ale velmi dobry vkus 😉

petkaerdal
1. apr 2009

mauzos,tak som nieco pohladala a zistila,ze tie tabletky su predsa na nejaku infekciu a aj ten krem dalacin ,co davam dole 😅 tak asi mi nieco nasli,som myslela,ze je to na krcok 😀

som nejaka unavena,nevyspata z tej nemocky

a mam prisernu zahu momentalne 😖

mici11
1. apr 2009

Tvojka tesim sa na fotecky, iste budu pekne 😉

petkaerdal
1. apr 2009

a dam si jablckovy kolacik,uz som dneska jeden zlopla 😀

mauzos
1. apr 2009

mici dakujem, aj Ty 😉

peti ani sa ti nedivim, ved si dve noci nespala, co si bola v nemocke. Tak chod hajusat.

mici11
1. apr 2009

Peti docitala som, ze ked sa skracuje krcok je zena nachylnejsia na infekcie.

petkaerdal
1. apr 2009

mauzos a kde si pisala,ze mas nove foto?pekneeee aj s michelom 😉

ja som si uz poobede pospala s drahym hodku,ale som taka unavena,len uz nechcem teraz,este aspon hodku,lebo potom budem v noci buntosit

zajtra idem na tu glukozu

mauzos
1. apr 2009

peti par prispevkov dozadu. Nestihas citat?
Drzim palce na glukozu, velmi sa uz teraz nenapchavaj sladkym, aby ti to nahodou neskreslilo vysledok. A rano nezabudni ze na lacno 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre