Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
2. apr 2009

nebude to voda? pijes dost?

babulka123
2. apr 2009

no asi ano.. a pijem . sice to nemam nejako odsledovane ale urcite ano ... 2l minimalne..

mauzos
2. apr 2009

tak potom to este moze byt sol. Treba vynechat 😉 Citala si co pisala Petka, ake chutne neslane veci im varili v nemocke 😀 😀

babulka123
2. apr 2009

no skusim od zajtra nejako menej solit.. len sa bojim aby sa to nezhorsilo.... na poslednej poradni som nemala ani bielkoviny ani tlak vysoky tak snad to bude okl

mauzos
2. apr 2009

a nemas tlakomer, ze by si si ho skontrolovala?
mne tiez opuchali okolo 20 tt nohy a prsty na rukach a potom to preslo. Tak mozno to je take obdobie a ze ti to tiez z nicoho nic prejde ...

babulka123
2. apr 2009

akurat si meraam

babulka123
2. apr 2009

113/67 tak ako na poradni

babulka123
2. apr 2009

114/63 2x.... takze pohodaaaaa

mauzos
2. apr 2009

tak to mas nizky 😉 Opuchy su v tehu normal, takze pohoda. Skus tu sol 😉

babulka123
2. apr 2009

ja mavam taky aj na poradni.. to som rada, lebo vysoky by bol podstatne horsi..
ale citim aj ruky aj nohy... no uvidime od zajtra budem menej solit a uvidime.. mozno len dnes nejako stresujem...

tvojka
2. apr 2009

Nič také sme nekúpili,do skrine zopár umelých krabičiek na ponožtičky,čiapky...lebo sa mi to rozsypavalo v skrini.A potom veci domov,potraviny,drogerku.

Babul,ty to neprehánaj,lebo zas skončíš v nemocke!

O Janke dnes nevieme nič?

mauzos
2. apr 2009

ja som si take krabicky latkove dala kupit v Ikei. Je to fakt dobra vec na tie drobne vecicky 😉

ja som dnes Janke nepisala. Ty Babul? nerozpravala si s nou?

petkaerdal
3. apr 2009

dobre rano baby
ja som sa teda prespala poriadne,dneska strasim od 7 😅

mau,prave pozeram,ze mi nedoniesol ziadny cierny chlebik moj drahy,len kaiserky 😀
segra poradila,co treba a co nie,vlastne to viem aj podla babky,dneska pojdem nakupit nieco co mozem 😖

babul,aj ja som opuchnuta uz dlho,myslela som,ze som to pribrala,ale pripada mi to ,ako voda,prsty a aj tvar 😅

mauzos
3. apr 2009

dobre rano 🙂
tak co peti, dobre boli kaiserky? vcera si nam dobre zduchla 😠

mici11
3. apr 2009

Ahojte babenky,

Babulka to puchnutie je podla mna asi zo soli, kamoska to mala a nasadili jej uplne neslanu dietu a zmizlo to. Ale raz neodolala a zjedla asi 15dkg sunky a do vecera bola zas spuchnuta. Ona to mala tiez uz okolo 20 tt. A setri sa cicka 😉
Bola som na kontrole, takze zatial vsetko Ok, tie stahy maternice ustupili, brusko mi stvrdne len sem tam. Tabletky na tie stahy budem brat do 36 tt potom uz nie. Vysledky z krvi a mocu nemam, mam volat za hodinku, tak uvidim.
Mauzos ja kaiserky milujem, ale len cerealne. My biele pecivo moc nemusime, teda drahy len rohliky inak kupujeme odjakziva cierny chlebik 😉 Ale Peti ak ti drahy take nosi, kludne mi ich posielaj 🙂
Ozaj Mauzos konecne som sa najedla redkovky, mnaaaaaaaaam bola fajna, ale fajne sa mi aj grga 😀

marione74
autor
3. apr 2009

ahojte, dakujem za blahozelania, v pond Vam pridem povedat ako stupa moje hcg, dufam ze dobre, lebo ma brucho boli hrozne ako na kramy, hlavne v noci, budim sa viac krat za noc sa na krce, mam pocit uz uz dostanem 😒

Petka, to ma mrzi ze nemozes kolaciky, chapem ake je to tazke, mna to caka tiez urcite, ale ja uz teraz mam poriadnu nadvahu ☹

Dievcata, ked tak pozeram na tie Vase tt... to je sila ved vy uz niektore skoro rodite 😉 Drzim palce nech vsetko dobre prebieha
😉

A kedy sa rodi v ktorom tyzdni, som debko, ale ani viem, v 40tt?

marione74
autor
3. apr 2009

teda ani neviem...

tina1
3. apr 2009

marione74- máš IP.

mauzos
3. apr 2009

mici super spravicky, len tak dalej. Dufam, ze aj vysledky budu take dobre. Ja mam tiez radsej celozrnny chlebik, ale drahy frci na rozkoch, takze kupujeme aj aj 😉 Aj mne sa fajne grga po redkovke 😝

marione, snad je to dobre znamenie, tie bolesti bruska, aj ja som mala. Velmi ti drzim palceky, aby to dobre dopadlo.
rodi sa v 40 tt plus minus dva tyzdne 😉

peti, kde si zase zmizla? hajusas?

mici11
3. apr 2009

Marione, HCG ti urcite kraaaaaasne stupne neboj. tie bolesti co opisujes som mala aj ja na zaciatku tehu, oni su dost podobne predmrchovskym takze neboj. Takze aj zakladatelka temy je konecne tehu 🙂 😉 Opatruj sa. Rodi sa od 38 tt az do 42tt.
Mauzos volala som uz aj za vysledky, vsetko mam v poriadku. Velmi sa tesim 😉 Aj my kupujeme aj aj 😉

Kde ste vsetky?

mauzos
3. apr 2009

tak super mici, gratulujem 🙂
neviem kde sa dnes vsetky flakaju 😠

petkaerdal
3. apr 2009

ahojte kocky,
baby ja som stale mrtva,ja neviem ,ci to t cukru,zase som spala
rano sme boli nieco vybavit a potom som zaspala

mici,on nosi biele kaiserky,ale moze hocijake
mici,super,ze ty mas vysledky ok 😉 😉

mau,tak ty si tu posledne hodiny s nami,co? tebe sa sa uz odpocitava

mici11
3. apr 2009

Ahoj Peti, to je dobre ze tolko spis aj ja idem zalahnut 😉
Mauzos ozaj mas posledny vikend co ste s drahym len vy dvaja, teda ak ta to nechyti 😉 Tak si to vychutnajte

petkaerdal
3. apr 2009

mici,ja ti neviem co to,ved som vobec nespavala tolko 😀
dneska som mala cierny chlebik a salam na ranajky,sladke nic,ale kolacik jablckovy v obchode tak krasne vonal 😖
este ze to mam uz za par tt len,ze nie cele tehu 😝

ozaj mau,ako si uzijes posledny vikend osamote a v klude bez placu ? 😀 😀 😀

mici,co ty porabas? ides zalahnut teda tiez?

janula13
3. apr 2009

babulkky, hlasim navrat domov, len pred chvilou som prisla, pustili ma, ale uistili ze sa im este pred porodom vratim, aler ja sa posnazim nevratit 😀 len som vam to chcela oznamit a strasne sa podakovat hlavne za sms, ste zlate ani netusite ako to potesi, ze na nas niekto mysli a hlavne ludia ktorych niektorych ani osobne nepoznam...budem si vas citacvat a aj sem tam pisat az vecer ked bude mM doma s NB, takto by som musela sediet za stolom pri pc a to nesmiem!papam magne a lezat idem rychlo....aj chlapci vas zdravia, strasne vyvadzaju, ja neviem ako to dalej s nimi vydrzim..
a blahozelam vsetkym ku krasnym tt. hlavne tebe mauzi, bala som sa ze uz si v nemocke aj ked mas narok, ale si dobry inkubator ako vidim...
tak idem zalahnut, vecer si pocitam, aj ked asi nie 2tt dozadu...idem sekat dobrotu, papa zlaticka..mne nabehol 29tt, prva meta splnena 😀

petkaerdal
3. apr 2009

Janik,milacik ,si uz domka??? 😉 😉 😉 😉
teraz viem ,ako sa citis,sme na tom rovnako ,moj krcok sklamal Janulka a este mam asi aj tehu cukrovku a infekciu dole 😔 😔 😔

drzkaj sa,nejako to dotiahneme spolu

mauzos
3. apr 2009

jeeej jani, uz si domka, super 🙂 Tak pekne oddychuj, aby si im uz neurobila tu radost, ze sa tam este pred porodom vratis. Dufam, ze budes poslusna a nebudes mat zase vrtulku v ritke 😀 😀

ja si tiez idem teraz s drahym schrupnut, ide do nocnej, tak potom vecer snad popiseme 😉

a volam doktorovi, ze kedy sa mam v pondelok hlasit a nedviha mi 😲 mala som mu dnes volat, lebo uz bude mat rozpis operacii, tak uz by som mala dnes vediet o ktorej pojdem pod noz ☹

peti ja tiez cely tyzden pospavam a cukor mam nizky, cukrom to nebude 😉 to bude asi jarna unava ... a u mna uz aj priprava na prebdene noci 😀 😝

vobec neviem ako stravime posledny vikend, asi len doma v posteli, ale vo vsetkej pocestnosti 😀 😀 nechcem si vyvolat porod 🙂 Vlado ma cely vikend volno, tak nam to celkom pekne vyslo ... len skoda, ze uz sa mi nikam nechce ist.

petkaerdal
3. apr 2009

mau tak ty vychutnas posledne 3 dni oddychu 😀 😀 😀
mohla si mi take 2tt dat,nech som ja uz dalej a ty este poodychovat doma 😀

mauzos
3. apr 2009

no baby tak som sa mu prave dovolala. V pondelok okolo obeda ideme na to 😲 bojiiiim ....

peti chces 2 tt, dam ti okamzite, ja nechcem ist este rodiiiiit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre