Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
8. apr 2009

Jani,dakujem..samozrejme,ze sa budem setrit,nestoji mi to za ten stres,uz nie
ale stale nechapem,preco mera viacej,moze sa zväcsit Jani??? co si o tom myslis ty???

ja mam uz ale 15kg navyse,ale zase taka nejaka tucibomba niesom,ze by baby mali taku vahu,mozno z tych vitaminov tak preberame ja neviem,ale aj viacej papam a nielen ked som hladna,tak skus papat nieco aj ked neciti hlad...
inak je to pravda,ze je to aj s tou vahou,lebo moja segra je drevenna a porodila malu a nevazila vela...

ides Jani zajtra na kontrolu? drzkam palce,aby si dopadla dobre a priniesla dobre spravicky 😉

nemate nejaku tabulku,kolko by malo babo v danom tt vazit???

tvojka
8. apr 2009

Peti,aj ja mám taký pocit,ked ma vyšetruje,že sa mi tam nezmestí 😵 Neboj,babule ťa roztiahnu 😀
Ale ja po cisaráku budem ako panna 😀 😀

Januli,nebojuj,určite chlapci rastú,ja som za posledné možno 3týž pribrala asi pol kila.Ale brucho rastie a babatká tiež...Aj mne to brucho stále tvrdne,pýtala som sa na magnézium,či ho mám ešte brať,tak vraj hej.Jani,na zajtra ti silno držím palce,nech je všetko ok.Ved ked tak pekne ležkáš doma,tak snád bude 😉 .Ak by si ťa ale náhodou chceli nechať,tak napíš sms,nech to tu oboznámim...

Mauzi,malý je krásny,aký drobunký!!! 😵 😵 😵

tvojka
8. apr 2009

Peti,aj ja mám 15kg navyše 😉
Ohladom váh kukni tehotenskú kalkulačku.sk

petkaerdal
8. apr 2009

mne dneska povedal,ze tu dvojicky rodia len cisarskym,ani som na to nejak nereagovala,lebo sme riesili aj ine..ale teraz som si spomenula,takze mozno ani nebudem rodit normalne..aj tak dneska obe neboli dole hlavou,jedna bola nejako schvata..este sa mi tocia baby 😀 😀 😀

takze panna budem aj ja 😉 😉 😉 aspon si zopakujeme,ako je to prist o panenstvo 😀 😀 😀

petkaerdal
8. apr 2009

ale kolko mas ty tt 😀 😀 😀 ,ale uz mi to je jedno,proste zeriem,chuti mi,co mam robit..cez leto sa tesim na melony a potom budem zhadzovat 😉
ja to potiahnem na 20kg urcite...ale ked som citala,kolko maju niektore baby pri jednom,tak mi je to fakt uz jedno

je to aj v teh.academy? no som nevedela,idem to kuknut 😉

petkaerdal
8. apr 2009

som to kukla,tam ale nieje od-do...len jedna vaha..moje ale potom vazia nejak vela,nieje to moc? 😅 😅 😅

janula13
8. apr 2009

tvojka, petka dakujem 😉
tvojka, ked si ma tam zase nechaju tak dam vediet, nech mate info,poslem ti sms, ok?magnezium sa vysadza v 36tt tusim...ja neviem,musim asi fakt viac papat, ale myslim ze je to aj predispoziciami, je to aj dane kto ake babo porodi, som drobna, tak veiki nebudu a este ked su dvaja, tak dufam ze aspon na 2kg sa vysplhame...snaha je 😀 ale zatial sa drzali dobre...mmmi robi papkanicu a potom si idem lazkat, zajtra tamidem az poobede, este si musim zavolat.tak doobeda panika a balenie a poobede ortiel a takmi bolo doma dobre...ale pre krpcov vydrzim..

inak peti mna tak boli prava noha a prava polovica chrbta, a zistila som ze pisu v mudrej knihe ze je to to co som si myslela, ze to babo tlaci na sedaci nerv, niekedy ho uvolni, vtedy nic..a neda sa s tym nic robit samozrejme, poradili macaci chrbat, zeby to mohlo posunut babo, ale ja take robit nebudem...

petkaerdal
8. apr 2009

Jani,mna chrbat neboli,mna picha v clenku,ja to budem mat asi klby ,ale uz som si zvykla na tu bolest...musime vydrzat,co s tym....

Jani,hadam sa ti to nezhorsilo a vratis sa domkov lezkat,ako aj ja...daj hned vediet,budem na teba mysliet 😉

inak prave som precitala skoro celu temu o tom krcku a ono fakt sa moze s liekmi a lezam aj predlzit ,vlastne vratit do predchadzajuceho stavu..taze mozno sa mi ozaj tymi liekmi zväscil,inak si to neviem vysvetlit 😅

petkaerdal
9. apr 2009

dobre ranko baby,
co to,tu nikto uz nebol vcera 😕 😕 😕

kde sa tulate vsetky ? 😕

Jani,drzim silno palceky 😉

tvojka
9. apr 2009

ahojte,dobré ránko 😵

Peti,ja som ešte večer nakukla,ale kedže tu už nik nebol,tak som nepísala 😅

tvojka
9. apr 2009

Jani,
myslím na teba dnes,držte sa!

My sa dnes chystáme klasika k svokre,mám ešte tú odvahu 😅 .Ale drahého som upozornila,že bude abstinent celý čas,ak náhodou...aby sme leteli do BA 😝

petkaerdal
9. apr 2009

tvojka,aj som na teba myslela,ze ci zase pojdes k svokre,uz by si mala opatrne alebo ozaj nech drahy radsej abstinuje 😀 😀 😀

kedy idete?

tvojka
9. apr 2009

dnes okolo obeda sa nám snád podarí vyraziť...

Videli ste v Mauzinom albume už aj Tomyho v inkubátore?Fakt sa tuším na seba podobajú.Už sa teším,ked ho vyberú a budú mať spoločné fotečky 😵

petkaerdal
9. apr 2009

tak pekny vikend a veselu velku noc tvojka 😉

maly je zlatyyy

mici11
9. apr 2009

Ahojte babenky,

Jani moc na teba myslim 😉 A s tou vahou ja som mala + 10Kg a teraz mam uz skoro 2 Kg dole, neviem ani ako 😕 Ale myslim, ze to zato, ze mi nechutilo jest a teraz mi znova zacalo chutit. Tak to dobehnem.
Tvojka tak pekny vikend 😉
Peti http://www.alinka.sk/c/priemerna-dlzka-a-vaha-p... tu su vahy babatka podla tyzdna, ale ako pisu je to velmi individualne. Doky malemu stale meria hlavicku a brusko, ze podstatne je aby ten rozmer zodpovedal tyzdnu.
My pomaly skladame detsku, ale netusim kedy bude. Drahy je furt vo firme. A nove auticko nam pride cca o 2 tyzdne 😉

petkaerdal
9. apr 2009

mici ajoj,
aj moj meria a drzi sa podla hlavicky a bruska,jemu to na sono automaticky hodi podla rozmeru temin porodu a vzdy mi to na chlp sedi na moj termin,takze velkostou su super,asi budem mat tucky po mne 😀 😀

potom odfot auticko,sa tesis,ze? aj ja som sa tesila,ked sme cakali na nove,hihi...a uz je pre mna stare 🙂

my tiez pomaly prerabame izbu,mur sme zvalili ,musime zabetonovat velke diery po klinoch a potom malujeme...a potom uz drahy zlozi postielky 😉

pekne vy tu este aj chudnete pocas tehu 😕

petkaerdal
9. apr 2009

tak moje su vahou na 31tt,to budu tucky...ale hlavne ,ze teda ten rozmer hlavicky a bruska sedi presne,to mi vzdy dr. zdoraznuje...a ked budu tucnucke,bude len dobreee,nie 😉

pointka
9. apr 2009

Ahojte,
tak som po kontrole, cukor na pocudovanie v norme!!!!! 🙂 iba 4,6 🙂

stehy drzia, krcok tiez 🙂

petkaerdal
9. apr 2009

ahoj pointka 😉

supeeer,som rada,ze ti krcok pekne drzi a ze aj cukor mas ok..

pointka
9. apr 2009

tak to ja som este viac rada 🙂
dnes mam hrozne hekticky den, tak vas iba pozdravim a zaprajem pekne Velkonocne sviatky 🙂
papa

petkaerdal
9. apr 2009

poi,dik..
aj tebe pekne sviatky 😉

mici11
9. apr 2009

Poi super, tesim sa s tebou 😉 a aj tebe pekne sviatky.

Peti nebudu tucky, neboj a presne ked je babo vacsie to nevadi, po narodeni babatka aj tak trosku schudnu 😉
Auticko potom urcite odfotim, velmi velmi sa tesim 🙂 Ale aj na detsku sa velmi tesim ked bude zlozena a poukladam tam veci nasho chrobacika 🙂 Aj to potom pofotim.
A to moje chudnutie teraz cez sviatky dobehnem neboj 😀 😀 😀

petkaerdal
9. apr 2009

mici,tak dobiehaj...aj ja dostanem nieco z SK,ocko mi posle nieco sladke aj z 50-tky,tak tiez priberiem 😀 😀 😀 ked uz ten cukor nemam 😀 😀 😀
viem,ako sa tesis,aj ja som sa tesila na auticko,ked bolo novucke 😉

tesim na fotky 😉

mici11
9. apr 2009

Peti dobehnem neboj urcite dobehnem 😀 😀 😀
Teraz ma tvoj ocino tu 50-tku? Super tak si das aspon aj ty nieco dobrucke 😉

tvojka
9. apr 2009

my sme už u svokruši,cestou sme sa stavili na pizzu a pivo(nealko) 😀 ,júj,to je život!A k tomu to krásne počasie 😎

Pointka,gratulujem k dobrým výsledkom.

Písala Mauzi,že od včera už chodí,aj ked to ešte bolí.Mliečko sa pomaly rozbieha,ale malý je taký spachtoš,že pri kojení vždy zaspí,tak ho musí budiť 🙂 .Dnes jej už dali jesť-sucháre,ale je vraj taká hladná,že by zjedla aj vola 😀 😀 😀
Všetky vás pozdravuje a dakuje,že na nich myslíme 😉

mici11
9. apr 2009

Tvojka ahoj, ty sa mas pivo, pizza same mnamky 🙂 i ked len nealko pivko 😉 Dakujeme za info a aj ty pozdrav Mau od nas, ze na nu velmi velmi myslime a chalani su velm rozkosni a peknucki. Tesim sa, ze sa ma lepsie.No ta jej strava nic moc, ale co uz...

petkaerdal
9. apr 2009

mici ano,tento vikend robi oslavu,ale drahy tam ide,tak mi ocko nieco dobrucke posle,strasne chcem ist,este vijde aj drahemu dlhsi vikend volna,ale bojim sa velmi,asi to nebudem riskovat

tvojka,ty sa teda mas,ze pizza,pivo,ze dokazes takto este fungovat,ja nedokazem ani do obchodu ist sama,co nevladzem 😖

pozdrav tiez odomna mauzos ,som rada,ze sa ma uz lepsie a ze rana uz menej boli

a s tym jedenim 😅 to ak mne nic nedaju,tak ja umriem,ved ja musim jest kazde 2 hodiny 😅

tvojka
9. apr 2009

Peti,ved aj ja som sa doviezla až pred pizzerku a vonku na lavičke som vládala sedieť a papkať 😀

No s tým Mauziným jedením,si pamätám po operácii,týžden som nejedla a to sa mi upchala kanyla v žile,tak mi ju vybrali,že budete veľa piť.Ale jesť...načo?Ved do žily som aspon tú glukozu dostávala,nech som neni hladná.A kedže som stále nemala vetry 😅 ,nedali mi jesť.Potom sme začali pudinčekmi a rozmixovanou stravou a ja som bola slabá ako mucha,že som si ledva vládala umyť zuby.Tak už teraz mám z toho obavy,ako bude po cisaráku...
Ale vydržím,ved aj iné vydržali,nie?

tvojka
9. apr 2009

Peti a drahý ide len na otočku?či celé volno strávi na Slovensku?

Januli,ozvi sa!!!Verím,že si sa dostala domkov a nenechali si ta.

petkaerdal
9. apr 2009

vydrzis tvojka,vydrzis 😉
ja som bola dneska iba v jednom obchode kupit jednu vec a bola som rada,ze sedim opät v aute,pri pokladni sa mi tocila hlava ,pripadalo mi ako vecnost,ze tam stojim a to boli pred nami len dvaja ludia,mne je spatne z toho slnka,tebe nie????

drahy ide len tak na pol dna,troska pozriet,nieco pomoct a pride spät este v sobotu,nenecha ma tu samu hadam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre