Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
14. apr 2009

ten sisi neviem , ale tusim v senci.. to je kolegyna a kolega.. velmi zlaty par..

a ja som sa bola fotit tu u nas v senci u kamosky.. takze nieje problem dohodnut

tvojka
14. apr 2009

Babul,nie v šamoríne?v senci?

Janka,krásne bruško máš.Neni velmi velké,ale to je len dobre pre teba,aspon nemusíš nosiť fúrik 😀 .Aj fotečka sa vám pekná podarila 😉

Ja som dnes bola na kofolke s našou parťáčkou z FC,máme rovnaký TP,ale ona čaká len jedno babatko.Tak sme si podebatili,ako nám ten čas uletel....hmmm,len pred chvílou sme si šli spolu po ortiel do FC(na krvičku po ET) 🙂

petkaerdal
14. apr 2009

tvojka bola si s jvo? ta sem malo uz nakuka 😖

ja som si bola na colu dneska,ale v chladnicke iba 😝

tvojka
14. apr 2009

Peti,písala som ešte minulú stredu,že sme sa stretli na Antolskej.Jááj,teraz som pochopila tvoju otázku...mi niekto stojí na vedení 😀 Dnes som bola s inou babou,tá nám sem myslím neprispievala,ale sem-tam šmírovala 😀 😀 .Tak sa mi zdá.Jvo bola na krv tuším 3dni pred nami.

Tak ty si sa dnes riadne rozšupla,prechádzka po byte,cola z chladničky... 😀

petkaerdal
14. apr 2009

aha,tak ina kocka...

no ja som sa rozsupla,sa mi smej tyyyy 😠 😀 😀 dokonca som si aj veceru sama nabrala a uvarila som dneska rizoto,ved ma uz cely clovek boli z toho lezania...

inam posledne 3 dni mam strasnu chut na colu,zacala som ju velmi pit,chuti mi 😀

petkaerdal
14. apr 2009

a inak mne na vedeni stoji stale niekto 😅

tvojka
14. apr 2009

Mne cola chutí celé tehu.Snažím sa to neprehánať,ale dám si s chutou či už pepsi alebo kofolu.

Tak ty si sa dnes činila,že si aj navarila.Ja som stihla akurát poprať,ak sa zajtra dostanem domov,tak snád stihnem aj požehliť...

petkaerdal
14. apr 2009

ty mas zajtra kontrolu?? no hadam este prides domov 😀
daj vediet,keby nieco

papa

janula13
14. apr 2009

aj mne chuti cola, ale mam z nej kyselinu ale tu mam posledne dni tusim zo vsetkeho, pekne mi to lezie na nervy.., ja som poliala kvety, utrela parapetu, mamina mi poslala 3 kvetinace muskatov, tak sa nam zazelenal balkon, tak sa vytesujem..a poprala som deky a uz ma mm taha do spalne, tak idem skusit zaspat..tak dobru...

petkaerdal
15. apr 2009

dobre ranko 😉
Jani,aj ja mam z coly strasnu kyselinu,ale velmi mi chuti,nikdy som ju predtym nemusela 😀
ked mam tu kyselinu,rychlo idem spat,je to hnusny pocit 😠

tak aj ty sa trosicka po byte pomotkas,ako ja,to sa neda len v posteli,vsak?

tvojka,ty sa hlas dneska

petkaerdal
15. apr 2009

baby,ja uz mam 3 pri mene 😀 😀 😀

kde je mici???????????????????????? 😕 😕 😕

babulka123
15. apr 2009

ahoojte babulky...

takze mam postarane o zabavu na najblizsie 4 mesiace... a sice .. posstel a max tak vstat na wc.
dnes som bola u dr. a moja uzasna lonova kost je uplne na prd. hranicna hodnota je 3 cm na ktoru sa moze rozostupit a ta moja uz je na 4 cm a nieco ... takze max.kludovy prisny rezim, ak nechcem na 4 mesiace skoncit v nemocke... co este stale nieje vylucene. Volala som tomu mojmu kamaratovi na kramare , tak chuda ide este zistovat co stym....
moj dr. vravel ze je to neobvykli stav , on s 20 rocnou praxou sa s tym stretol 2 x v zivote , samozrejme ze jeden z toho som ja..
no proste ja nemozem mat nic nikdy jednoduche... jedine co ma na tom tesi je , ze to neohrozuje babatko... len mna.. sakra...

mici11
15. apr 2009

Babenky moje zlatucke, nehorazne som vas zanedbavala ospravedlnujem sa. Ale mali sme same navstevy a aj my sme boli kade tade. Ale hlavne sme uz dokoncili detsku pre drobca a aj svagor nam doniesol kocik, takze uz mame vsetko az na par drobnosti 😉 Inak unavena som uz hadam zo vsetkeho, funim ako slon a v noci nemozem spavat ☹ , cikat beham tak 4 krat za noc. Ale inak sa mam fajn 😀 😉
Janulka mas velmi pekne brusko 😉 Tvojka aj ty, mne sa az take velke nezda. Ja pofotim asi dnes.
Babulka 🙂 ahoj moja, tebe tie tt pekne pribudaju
Petulka zlaticko uz som tu, prepac ze som sa neozvala 🙂 waw 30tt, ale nam to ubieha, ze?

Inak idem pridala som fotecky detskej a kocika, sportovu cast som zabudla nafotit. A moc sa mi nedarilo, ale snad nieco uvidite 😉

petkaerdal
15. apr 2009

babul,no pekne 😔 😔 😔
takze tretia do partie na posteli 😖 tusim sme vsetky uz trosky 😅

mci,mala som strachy uz o teba
ale som rada,ze si v poriadku,lebo uz pri tychto nasich stavoch ma napada vselico 😅
v noci uz ani ja nemozem spavat posledne dni,som stale cula a vyspata a to cez den ani nespim,o 3 pozeravam bezne tv 😠 cikat chodim tiez tak 4x ,niekedy sa podari aj 5 😖

no 30tt uz mam,zase som si povedala,ze tam si nedavno bola ty,vzdy podla teba si to nejak sledujem,teraz kukam na 33 tvoje a potom si poviem,ze uz som tam ja,nejak mi to tak ide rychlejsie 😀 dufam teda,ze tam aj ja budem 😝

a uz nas nezanedbavaj,aspon pridi povedat,ze nemas cas,ok? 😉

idem kuk fotky

petkaerdal
15. apr 2009

mici,izbietka vyzera velmi pekneeeee,pekne ste to spravili a kocik je krasnyyyyy,tak zavidim,ze si mozte vyberat kociky...
ja som sa rozhodla inak ,ze kupim sportove kociky dva oddelene za par mesiacov,nech si vychutnam aj ja pocit z pekneho kocika,aj tak budeme vzdy chodit dvaja na prechadzky

petkaerdal
15. apr 2009

mici a este si neokomentovala moj vandlik 😠 😀 😀 😀 😀

babulka123
15. apr 2009

no co vam budem hovorit... takze lezkam a kukam tv...
a peti .. spavame velmi podobne.. inak tak 30 pri mene ..no krasa...zakazdym si hovorim, ze ako to mam ja daleko do takeho cisla ako vy.. a ani sa nenazdam a mam ho aj ja.. tak sa tesim .. ja mam od zajtra 24.....

petkaerdal
15. apr 2009

aj ty sa tak babul porovnavas? ja sa tak podla mici 😀 😀 😀
takze sme leziace tehulky v takom peknom pocku,co? my to mame uz za par,ale ty sa teda nalezis este 😅
a kazal ti dr. fakt lezat a nic nerobit ?

mici11
15. apr 2009

Petka dakujem za pochvalu a slubujem, ze uz sa vzdy ozvem aj ked nebudem mat cas. Inak mohli by sme si vymenit cez IP tel.cislo, keby nieco napisala by som ti sms. Inak ved tvoj kocik je tiez pekny. Ale je jasne, ze my s Babulkou mame vacsi vyber 😉 A s tym sportovym si to dobre vymyslela. No brusenko ti pekne podrastlo, ja mam podobne 😉 , ale mas ho velmi peknucke. Vecer drahy odfoti, tak uvidis 😉 Ozaj babenky brusenko vam nepraska? Mne zatial nie, tak dufam, ze uz ani nezacne. O tyzden mam poradnu a idem uz na MD, veeeeeeeeelmi sa tesim.

babulka123
15. apr 2009

petka... ano .. bohuzial.. ak nechcedm skoncit vyviazana v nemocnici {co este stale nieje vylucene bohuzial} tak ano len na wc a spat...
ale chystam sa co najviac ostat doma ako v nemocke.. aspon si mozem sadnut na balkon alebo tak...
uvdime.. zatial od kedy som prisla domov som sa ani nepohla..

mici gratulujeeeem a tesim sa s tebou

petkaerdal
15. apr 2009

mici,mne nepraska brusko zatial,ale uvidime,co bude potom,myslim,ze aspon raz praskne,ja ho budem mat ovela väcsie,ako ty
ja teraz aj banujem ,ze som kupila kocik takyto,ale to ja vzdy banujem,ked nieco kupim,lebo neskor sa mi to nepaci,drahy ma uz nervy zo mna 😀 ,ale kupim dva kociky potom neskor,ked budu sediet 😝

babul,tak budeme musiet vydrzat,co narobime 😅

babulka123
15. apr 2009

petka kamoska ma tiez dvojky baby.. a kupila 2 kociky ked mali asi 2 mesiace, a ma ich doma... normalne ich pouziva na krmenie a tak. a hvoori ze je to super, lebo aspon ich nema stale na rukach a tak... aj jej spia v tom poobede a tak takze super.. ale ma aj taky ako ty dvojity s tym chodia von..

petkaerdal
15. apr 2009

praveze ja by som chcela dva na chodenie von,lebo sama aj tak nikdy chodit nebudem si myslim a ani mi to nevojde do vytahu...ale to ja som taka,ze neviem co chcem a len vymyslam,uz som rozmyslala,ze tento aj predat skusim 😅 😅 😅 ja chcem vzdy nieco ine

ale sportove take lacne by som kupila dva urcite
a doma mi mozu spavat aj v tomto

tvojka
15. apr 2009

ahojte,
tak predsa som sa ešte po dnešnej poradni dostala domov,ale nevyzeralo to nádejne.Namerali mi vysoký TK 140/100,merala mi ho sestrička 3x a stále rovnako,tak si ma tam doky chcel nechať.Ale ukecala som ho,dal mi nejaké tabletky a do nemocky mám nastúpiť v pondelok.
Krčok drží,babatká majú rovnakú váhu 2700g(jedno nepribralo a druhé ho dobehlo) a jedno sa otočilo dolu hlavičkou.Keby aj druhé chcelo byť také šikovné,tak sa teším,ale doky povedal,že tomu neverí.Takže sme debatili stále o cisaráku.

babulka123
15. apr 2009

to je pravda..no kazdy to prisposobuje svojim moznostiam.. u nich by si s tym velkym nepresla cez chodbu...
ale paci sa mi to.. je to dobry napad.. urcite nieco take pories.. podla mna je to dobry napad.. sak ked uz budu mat 3-4 mesiace, tak vpohode mozu byt aj v sportovom..

ja uz mam vybraty , nakonie si ho kupila aj sestra a tak ako ho velmi nechcela tak si teraz nevie vynachvalit.. tak som velmi rada ze som jej dobre poradila..

ja mam uz len dilemu s farbou , keby to bolo dievcatko tak bude urcite cerveny, ak bude chlapec tak oranzovy.. ten modry sa mi moc nepaci, ta farba co ja viem.. a okrem toho ho ma uz aj sestra.. heheheh
ale rozmyslam nad tym ze aj keby to bol chlapec tak kupime cerveny .. myslite ze to bude velmi vadit????

idem pohladat foto a dam do albumu...

petkaerdal
15. apr 2009

tvojka ahoj,takze v pondelok uz ides?uz nas opustis 😢
a kedy ti spravia asi tak cisarsky? hned v pondelok alebo tam budes cakat?

babul,hod foto do albumu...len ja by som uz nechcela drahy,lebo predsa potrebujem dva a tento tiez sme kupovali,uz nejaky lacny pozeram,len sportak

jvo
15. apr 2009

ahojte kocky, stretla som sa v nemocke s tvojkou a slubila som jej ze dam o sebe vediet tak sa hlasim 😵
dnes som mala poradnu, vsetko je ok, brusko vysoko, krcisko 2 cm, vahu sme mali pred tyzdnom ako tvojka 2700g, len nasa princezna je stale dole ritkou co je momentalne moja najvacsia trauma lebo mi dr. oznamila ze primar, prednosta ci co to chce byt nechce schvalovat planovany cisarsky ked je babo dole ritkou a najskor sa rodi normalne a az ked to nejde tak spravia cisarak ......
tak som dnes znova ukecavala dr ze ci sa neda nieco robit, povedala ze uvidime, ze este sa moze otocit tak buduci tyzden naplanuje daky ultrazvuk a podla velkosti uvidime, povedala ze ma potom zoberie za tym mudrym panom co o tom rozhoduje, ze vraj troska moze zavazit ze bolo IVF tak uvidime, tak bud dufam ze sa mala spamata a otoci sa alebo ze bude taka velka ze normalne ma trapit nenechaju....
takze asi tolko, inak z celeho srdiecka vas vsetky pozdravujem, nebojte ja vas pekne sem tam sledujem ako sa vam krasne dari a ako rastiete, tak sa drzte, ja sa urcite ozvem len teraz utekam k segre.....papa 😉

tvojka
15. apr 2009

Peti,v pondelok ma ešte nejde rezať,len ma chce mať už pod dohladom.Povedal,že to ešte trošku potiahneme,nech porastú.

Babul,vôbec nevadí červený kočík pre chalana...

petkaerdal
15. apr 2009

ahoj jvo 😉
a to sa este moze otocit babo v 37tt 😕 😕 😕 ? som myslela,ze tak neskoro uz nie
som rada,ze je vsetko ok a teda prajem nech sa mala otoci

baby,ved nam sa klub uz pomaly rozpada,ved uz idete vsetky rodit 😅

babulka123
15. apr 2009

jvo ... teraaaaz som na teba myslela ze ti napisem IP... toto je aka telepatia.. a neboj mala sa otoci.. inak citala som normalne nejaky clanok ze treba na spodok bruska svietit baterkou .. ze deticky uz rozlisuju svetlo a tmu a kedze su zvedave tak sa obcas otocia.. hehheh za vyskusanie nic nedas.. .

ale ze 37tt.. to je take kraaassne..

tvojka.. parada.. hlavne teda ten tlak... 😅 😅 😅 ale neva.. to je uz jedno ved 37 s dvojkami to je ina paradicka... drzte sa..

petka pridala som foto a cela zostava ako je tam odfotena stoji 13tis...
ale sportiaky sa daju kupit za par korun.. do 5 tis. zozenies v pohode super kocik a to u nas takze u vas to moze byt aj lacnejsie..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre