Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
27. okt 2008

Petka, ano rozumiem. A ty sa ako mas a co porabas?

petkaerdal
27. okt 2008

ja sa mam fajn,ale zacina sa nam stres...
sedkam doma pri tv a rozmyslam co na veceru 😀
co ty porabas?

mici11
27. okt 2008

J asedim za PC a snazim sa robit, drahy mi tu nachal nejaku robotu, ale najradsej by som si lahla.
Stres kvoli svadbe, alebo.....?

petkaerdal
27. okt 2008

ano kvoli tej svadbe,ved nemam nic vybavene a papiere potrebujem prelozit do nemciny,tak to bude trosku dlhsie trvat 😕

mici11
27. okt 2008

Aha jasne, tak to ti nezavidim 😝 , ale snad to pojde lachko. A ked bude svadba?

petkaerdal
27. okt 2008

neviem mici,hned ,ako dam dokopy papiere,ale co najskor ,ako sa bude dat

mici11
27. okt 2008

Jasne 🙂 , a kde bude svadba? 🙂

petkaerdal
27. okt 2008

na urade len,tu vo Viedni..myslela so,ze to pojde hladko bez svadby,lebo svadbu som mala vysnivanu inak.no ale co narobime...bude to narychlo a o nicom teda

janula13
27. okt 2008

peti aj ja teda blahozelam k svadbe 😀 ja nemam take novinky, vydata uz som, akurat ze si zacinam uvedomovat ze som tehu, dnes som ledva prezila, rano som 4x grckala a teraz zase a stale je mi na sablu, az sa cela trasiem, aka som vyflusnuta, ja to nechcem takto 😅 je mi strasne, a to som bola v praci, najhorsie je jked som na ulici a pride to na mna...normalne rozmyslam ze ci nemam nejaku virozu, ale hnacku nemam, nechce sa mi verit, zeby som zrazu tolko grcala ☹

mici11
27. okt 2008

Petka no co uz, ved mozte si potom urobit nejaku oslavu, alebo dovolenku, alebo tak.
Janula no to mas vesele, ja vraciam len vecer, ja mam asi vecernne nevolnosti 🙂

mataaa
28. okt 2008

Peti gratulujem, všetko najlepsie na spolocnej ceste zivotom 😀
Janula to musi byt vesele ked ta to drapne na ulici. Okoloiduci si musia mysliet ze si dobre nacpana a hned zrana 😉

petkaerdal
28. okt 2008

Ahojte...
dakujem kocky,
Jani ako si to vcera zvladla? vecer uz bolo ok?

petkaerdal
28. okt 2008

baby,tema nam nejako viazne...
Janka ,ako ti je dneska?

mici11
28. okt 2008

Ahojte,

No veru viazne. Ja som dnes makala o zivot, tak som velmi nenakukala.
Mne je stale tazko od zaludka, ale inak pohoda.
Petka a ty sa mi ako mas?

petkaerdal
28. okt 2008

No ahoj mici,aspo niekto sem kukne....
a co stale makas,troska povol,ved si tehula 😀
ja sa mam stale nejak rovnako,nic necitim zatial...
tesim sa na uzv....
ty kedy ides na dalsi?

mici11
28. okt 2008

No makam makam, sice za Pc, ale aj tak som z toho unavena. Ale pomaly to do piatku stihnem.
Dalsiu UTZ mam 12.11. tiez sa uz neviem dockat to uz budem 10 - 11 tt.
Ale na ten tvoj UTZ som specialne zvedava, co sa v tebe skryva 😉 . A co ako idu vybavovacky?

rebo
29. okt 2008

Ahojte tehulky a aj ostatné snažilky.

Ja sa teraz veľmi do diskusie nezapájam, mám doma hotovú sodomu-gomoru. Vymieňala som na byte plastové okná a cez víkend sa celý byt maľoval. Snažím sa všetko dať do poriadku, aby som okolo 9.11. mohla spokojne začať stimulkovať. Takže ozvem sa už len keď budem mať všetko na mieste a hlavne všade poriadok !!!!!!!!!
A tehulky dávajte si na seba pozor.

petkaerdal
29. okt 2008

dobre ranko,ja som veeeelmi zvedava na piatok mici 😀
papiere som uz dala prelozit do nemciny a hned,ako to budem mat dstaneme termin na urade,nie to ani take hrozne 😵
a rebo ty si teda daj doma vsetko pekne do poriadku a potom pokojne ides na to,9 je coskoro 😉

mici11
29. okt 2008

Rebo tak toto som absolvovala v juny aj ja. A to som sama postupne vymalovala 3-izbak 😝 . Ale som rada, ze meme uz vsetko prerobene 🙂 . je to super pocit.
Rebo diky a tesime sa stebou na tvoju stimulku 😉
Petka ahoj, uz len dva dni a budes vediet 🙂 🙂 🙂 uz sa tesim. Tak to som rada, ze to nie je take hrozne.
Ja som sa dnes zobudila o 5:00 a bol mi dost zle, musela som zjest kusok rohliku a bolo to OK, aspon zatial.

janula13
29. okt 2008

petka ahoj, vcera som nemala vobec cas na PC, mali sme navstevu a predverom som vecer este grckala 2x 😅 vcera nie, len mi bolo stale ako na sablu a dnes som bola 2x a stale mi je zle, skusam vsetko, ale nic nepomaha, stale sa citim, ze pojdem na wcko, caka to v krku, ale v podstate vela von nejde, skor ma len poriadne vynatahuje...mam uz dost a to mi je zle len 3den...
Mici, aj mne byvalo tak nanic skor vecer a to som sa tesila, ze to sa da vydrzat, ale uz sa to rozsirilo na cely den, ja sa len modlim, ze to po 3msiaci trochu aspon trosiiicku polavi...
tak babulky si ja zijem 😅 tak kto ma chce nasledovat? 😅 😝 😝 😝 😀

petkaerdal
29. okt 2008

Jani ahoj,no nejako to musis vydrzat,ale verim,ze je to asi blbe...
Jani ake si mala to Hcg,nepamätam si?
mne este nic nieje....ty si kolko dni predomnou Janka?

mici11
29. okt 2008

Ahojte babenky,

Neviete si predstavit ako ma vsetko nafukuje, brusisko mam jak slon 😝 . No co uz. Hlavne nech sa babu dari.
Babenky a pasy si neopravite? 😉 😉 😉

petkaerdal
29. okt 2008

mici...co ta nafukuje? 😀 😀 😀 co si jedla?
ja mam nejaky zvlastyn zaludok,teraz to citim prvy krat...
dufam,ze sa niekde na urade nepovraciam 😅
mici ja to zmenim az ked budem mat srdiecko,mne sa to nejak vlecie strasne,lebo sme to skoro zistili..ved nemam ani uzv este 😖

mici11
29. okt 2008

Petka to je jedno co jem, zo vsetkeho ma nafukuje, este aj z vody 😝 . A to moc ani nejem, lebo hned mi je blbo.
No ja som nevydrzala do srdiecka, hned som si dala tt. Ale tak ani opatrnost nie je na skodu. Ale ked som to tam videla, tak mi to pripadalo take skutocnejsie 🙂
No ak by si si grcla na urade, mozno by ta uprednostili 😀 , to bol zart 😉

petkaerdal
29. okt 2008

mici no co,tak pomaly odfukuj 😀 😀 😀
no neviem si predstavit grckat niekde pocas obradu 😅 fakt neviem...ak to bude ale za 2 tyzdne ,tak to ma tie stavy akurat asi chytia...
ja chcem mat uz aspon uzv a vidiet,ci su dve 😉

mici11
29. okt 2008

Petka nemyslela som na obrade 😕 , to teda nie. Ale na urade pri vybavovackach. Ci uz mate termin?
Pocuj uz iba 2 X sa vyspis a budes to vediet 😉 , ale celkom ta chapem tiez mi cakanie na UTZ pripadalo ako nekonecne. Uz som vravela drahemu , ci si nekupime UTZ domov, furt by som kontrolovala babo 😀 . A on ze to by teda nebol dobry napad 😀. Stale som zo vsetkeho mierne vystresovana, ale to je asi normalne

zabkaevka
30. okt 2008

ahojte kočky, aj tu zavítam aspoň na chvíľu, tak ako v inej téme, kde tiež "patrím". ale v posledom čase toho mám vpráci veľa a fakt sa mi potom večer nechce ani len telku pozerať, nieto do PC. a mám aj služobky tak fakt nestíhačky.
Ani neviem čo je nové, kto začal stimulku na 3IVF, ale verim že aspoň niektorá je tehulka medzitým. Hmmm som mnou to tak vyzerá, že ešte stále čakám na výsledok testov na HPV, ale nemá to byť z čoho pozitívne, tak dúfam, že výsledok ma poteší. ale nestihla som tohtomesačné krvácanie, tak snáď začnem stimulkovať pri ďalšom. čo by malo byť cca okolo 21.11: tak dúúúúfam 🙂

petkaerdal
30. okt 2008

ahojte...
mici ,tak 21.11 o 10.30 sa berieme,vsetko slo velmi hladko,super. 🙂 ..
ako sa citis? co robkas?
ja mam toho behania dneska dost,som unavena a zajtra idem do Ba 😀 😀 😀

mici11
30. okt 2008

Ahojte,

Zabkaevka teba aj vidno? taj verim, ze coskoro zacnes stimulkovat 🙂 😉
Petka ahoj, tak zajtra sa dozvie, co a ako. Juuuuuuuj ci som zvedava. no dnes som mal dobry den, az na vecerne vracanie 😝 , ale co uz. Takze 21.11. super tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂
A ty ako? Nejake zmeny?

mici11
31. okt 2008

Petka, taka som zvedava, hned sa ozvi 🙂 🙂 🙂 myslim na teba 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre