• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
Petkaerdal, tak sa tesim s tebou a ako samoplatca uz naozaj nebudes musiet ist!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam...lebo uz vazne niekedy nevladzem...
som myslela,ze tu nikto neni..nejako to tu viazne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no viazne, idem aj ja este nieco porobit ale sem tam nakuknem :wink: .
23. sep 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru babenky treba verit ze nebudeme potrebovat 4 ivf ako samoplatkyne-bo to ide dost do financii uz aj teraz nie to este ked si zaplatime vsetko :wink:
23. sep 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no csilla ani nehovor...dobre peniazky to stalo uz aj mna :angry: :angry: :angry:
23. sep 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nas 1 ivf vyslo 16 000sk vtedy sme nepotrebovali ani PK ani ICSI nakolko bolo len 1 vajko.
ale pri 2 ivf uz nas to stalo skoro 30 000sk takze tak,tu sme uz mali aj ICSI aj PK.
U VAS TO BOLO AKO PETKA KOLKO STE PLATILI A ZA AKE VYKONY?
23. sep 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry za velke pismená....
23. sep 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, idm s vami do boja! Vela stastia!
23. sep 2008 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo..moje prve ivf,len doplatok za lieky tusim 20 000 plus sledovanie cyklu a ICSI(vo FC zadarmo) 15 000..ale neviem to celkom presne...
kedze z tohoto mi ostalo dost liekov,tak som sla ,ako samoplatca vo FC a tam stoji IVF(ICSI v cene,ziadne navyse) 35 000...bez liekov...
teraz posledne IVF nic vobec neplatim,ziadne monitorovanie cyklu ..len lieky 3000 sk..to je vsetko...
ale navyse si zaplatim ten Seminal Plasma Flushing 3000 a z rakuska potrebujem lieky ,aby nebol ohss..tie stoja 100eur...ale inak sa doplaca len tych 3000 sk,co je super....
23. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky prisla som Vas iba pozriet a povedat Vam ze mate moj obdiv ako to vsetko zvladate a ze Vam moc moc moc drzim palceky :dizzy_face: Do tretice vsetko dobre :wink:
Csillka uz mas schvalene????
23. sep 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue ahooj si milá ze si nas kukla :slight_smile: ano uz mam schvalene v piatok som bola v ke a doki mi dal nove tlaciva a zaniesla som to do poistovni,boli velmi mily no klobuk dole pred nimi :slight_smile: v oktobri si idem po gonal a potom asi v novembri na ivf...potom dam vediet :slight_smile:
aha petka tak to mas fajn,u nas v gyncare od vlani dost zdrazeli vykony ,napr:vlani bolo ICSI 4000sk teraz stoji 8000sk..takze vsetko islo hore...injekcie su o cosi lacnejsie ale sa to vyrovna bo na druhej strane vykony v centre zdrazeli.
23. sep 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sue dakujem,
ja viem,ono su vo vsetkych cetrach ceny skoro rovnake...iba FC ,ako vravim je vynimka...riadne rozdieli...
tak vam prajem pekny vecer... :wink:
23. sep 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ulitka vitaj medzi nami...
23. sep 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csillka tak to je perfektne ze uz to mas schvalene :slight_smile: Cakam na vsetky infosky :wink:
Pekny vecer Vam zelam :slight_smile:
23. sep 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dievcata, tak vidim ze ste temicku pekne rozbehli :slight_smile: ja som ju sica zalozila ale niekedy mam vela prace ze sa niekolko dni neukazem :frowning2:

Dakujeme pipka, peji, vika34 (odbornik na vysetrenia ak potrebujeme poradit) :slight_smile:, takyna, annaanna, sue ze ste nas prisli povzbudit :slight_smile:
23. sep 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a naratala som 9 vytrvalych snaziliek zatial :grinning: co sa chystaju na 3 ivf :slight_smile:
skusim sem hodit tabulku uvidim ci to konik vydrzi, je nejaka dlha :wink:
23. sep 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj marione,ja síce nejdem" do tretice sa to musí podariť ",myslím,že ak si čítala v GF,tak vieš ,že u mňa to bude pokus o ôsme tehotenstvo a taká téma tu nie je :frowning2: ,tak by som sa rada zaradila aspoň k vám,chystám sa na KET.Píšete,že ste mali málo vajok a ja som zo seba dostala 21 na prvý šup,ale nakoniec po PIGD bolo vhodných iba 5 ,tak sme tri zamrazili.Marion napíš či si sa už rozhodla do ktorého centra ideš skúsiť 3IVF
23. sep 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Marione74
Snazime sa 5 rokov...../ 3 neuspesne IUI (GF), stimulka Merional-Utrogestan...../ 1 ivf (GF) neuspesne (biologicke tehu), Diphereline-Fostimon-Pregnyl-Utrogestan, 12 vajok, ICSI - 2 embryjka, vlozene na treti den...../ 2 IVF (FC) neuspesne (biologicke tehu), Merional-Cetroide-Choragon-Utrogestan, 5 vajok, ICSI - 3 embryjka, 2 vlozene na treti den, tretie neprezilo PK....../ Vysetrenia: hormonalny profil, liecba Metforminom,Laparka (nepriechodne vajcovody), genetika (kramare), imuno (praha) - cakame vysledky......./ 3 ivf - do Vianoc alebo v januari 2009 (vraciame sa do GF) . Nikdy ziadne mrazaciky.

Skipi
Snazime sa 2 roky.... 1 ivf (FC) neuspesne, Merional-Cetroide-Choragon-Utrogestan, 5 vajok - bez transferu, robilo sa PK a nic neprezilo...../ 2 IVF (FC), Merional-Cetroide-Choragon-Utrogestan, 4 vajka - 4 embryjka, 2 vlozene na 5 den po PK, zvysne 2 neprezili....../ Vysetrenia: OGTT so zlym vysledkom+hormonalny profil prave prebieha na endokrinologii, genetika (kramare) zatial bez vysledku,......./ 3 ivf - do Vianoc alebo v januari 2009.
vsetky vys som si vydupala, lebo mi bolo povedane ze ja som OK, partner mal zly spermiogram

Mataaa
liecime sa 4 roky, ale snazime sa hned od zaciatku manzelstva - 5 rokov
2004 - 2007 sme absolvovali liecbu v ambulancii na liecbu sterility v TN, bolo mi zistene PCO a absolvovala som liecbu metforminom, schudla som, ale inak sa nic neupravilo. Potom sme stimulovali 6, alebo 7x Clostilbegitom a z toho sme absolvovali 5x IUI. Bez úspechov. Na jese 2006 som bola na laparke a okrem PCO mi zistili endometriózu. Ked mi uz v TN nevedeli pomoct, zacala som navštevovat Ferticent - jese 2007. Zo zaiatku som mala problem s nejakym zapalom, takze sme na to nemohli hned nabehnut a na 1. IVF sme boli 2/2008. Vytvorilo sa vea folikulov, ale len 2 vajíka a oplodnilo len 1, ktoré sa neudržalo. Potom sme si dali 4 mesiace pauzicku a 4-5/2008 som bola v Luckach na lieceni, podporit psychiku. Fakt som tam dobre zrelaxovala a v 6/2008 sme absolvovali 2. IVF. Tentokrát boli 4 vajká, ale zasa sa len 1 oplodnilo, a to sa opat neurzalo. Pomaly sa chystame na 3. pokus, ale az niekedy koncom roka. V novembri si chceme podat ziadost a potom, ak bude vsetko OK, pojdeme to znova skusit.

Petka erdal
1 stimulacia v Iscare-stop cyklus
2 stimulacia transfer 2 embryi -neuspesne
3 stimulacia uz vo Ferticente-stop cyklus
4 stimulacia vo FC-bez transferu,kvoli ohss zmrazene embrya-potom sa nepodarilo rozmrazit
5 stimulacia-pomocou Dostinexu ,bez OHSS transfer 3 embryi-neuspesne
teraz cakam na menzes,vsetko doma nachystane a ideme na posledne poistovnou hradene IVF-dufame,ze uz si stastie sadne aj na nas a bude uspesne...

Csilla76
snazime sa 9 rokov ,liecit sme sa zacali pred 7 rokmi.sprvu som chodila ku mojej gynekologicke,potom neskor do sterilnej ambulancii.manzeli chodil k andrologovi nakolko u neho je tiez problém.absolvovala som 2x LSK a 1x klasicku brusnu operaciu.do centra nas odporucili zo sterilnej ambulancii.takze zaciatkom roku 2006 sme zacali chodit do gyncare v KE ,tam sme absolvovali vstupne vysetrenia z ktorych vysledok je ze mam endometriozu-je potvrdena laparkou a tiez PCO-S.muzik ma slaby SPG tak nam doporucili IVF+ICSI.bola som aj na lieceni v kupeloch Nimnica,bol to fajny relax.
1.stimulka v roku 2006/september,injekcie puregon,decapeptyl,pregnyl a lieky utrogestan,estrofem,duphaston
odber 1 jedineho vajka,ono sa aj oplodnilo ale zial neuchytilo.
2 stimulka v roku 2007/jul,injekcie gonal a ostatne to iste ako pri 1 IVF.odber 5 vajok,4 oplodnili,2 vlozili ale zial bez uspechu.mali sme tentokrat aj ICSI+PK.
3 stimulka plánovaná na november 2008,uz mam schvalenu ziadost a tiez suhlas na inj.gonal.
Nikdy ziadne mrazaciky.

Mici11
Tak aj ja sa k Vám pridám. Dva razy som otehotnela spontánne, ale raz som potratila a druhy krat som mala mimomaternicové. Potom mi este zistili nejaku zvlastnu cystu, takze mi vyoperovali vajecnik aj s vajcovodom. Potom sme skusili IVF. 1.IVF merional, cetrodine, pregnyl, utrogestan 2 vajká - ET 2 embryjka biochcemicke tehu,
2.IVF gonal, cetrodine, pregnyl, utrogestan 2 vajka - ET 2 embryjka - tehu test negativny. Mame schvalenu ziadost na 3. IVF, ale este pred tym ma caka laparoskopia. Mam spravene testy na chlamydie, ueraplazmy a vsetky tie potvory. Vsetko negativne a ueraplazmy mi liecili.Teraz je to OK. Mame aj genetiku aj ta je OK. Este mozno imuno, ale to zatial nie, uvidim po laparke. Este chcem dodat, ze vlastne od 20- tky trpim na cysty. A tym ze uz mam len jeden vajecnik, mam vzdy aj malo vajok a ziadne mrazaciky. Tiez mam obavy ci 3.IVF vyjde, ale stale tomu verim.

Lusinkaj
Tina1
ulitka
23. sep 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre nie? to je tabulisko :grinning:
23. sep 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vika ahoj, osme tehotenstvo, moja :confused: Ale si nam velkym povzbudenim, myslim ze vela z nas je tiez rozhodnutych to nevzdat kym sa to nepodari, mozes nam napisat viac o svojom pribehu?
23. sep 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale vidim v Tvojom pase jednu krasnu Viktoriu ktora ma 10 rokov :wink:
23. sep 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A este babule ideme v tomto poradi:
Petkaerdal - okt
csilla - nov
mataaa - dec
skipi - dec/jan
marione - dec/jan
mici - po laparke - dec/jan?

Petka takze ako pises, si na rade :slight_smile: a tesim sa ze si taka optimistka, ved uz je aj nacase ze si taka vysmiata :slight_smile: tesime sa na tehu virusiky :wink:
23. sep 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marione mal by to byt dec/jan aspon dufam, ze mi nic zle nezistia a mozem sa vrhnut do tretej stimulky :slight_smile:
Dobru noc zajtra zas nakuknem :wink:
23. sep 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ROK 1995-potrat v 7tt
rok 1996-potrat v 7tt
rok 1997-úplne bezproblémové tehotenstvo,úspešný cisarák-Vikinka
rozvod,
s druhým manželom chceme druhé/jeho prvé/dieťa-rok 2003
rok 2004-znovu potrat :confused: -moje zdesenie,nerátala som s tým
rok 2005 potrat,povedali sme si,že už nesnažilkujeme s hormonmi,iba sexíkujeme kedy chceme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rok 2006 tehotná :fearful: znovu ,bohužiaľ mimomaternicové,dostala som šok
rok 2007-laparka o priechodnosti môjho jedného vaječníka-priechodný
návšteva všetkých centier v BA
FC-doktor nenavrhol žiaden postup,iba skúšať a snád sa ešte niekedy zadarí
Iscare-navrhli IVF-PIGD ale pred tým imuno v KE ,alebo v Plzni
v KE zadarmo/aj to tak vyzeralo nikdy viac/v Plzni /20000-30000 czk podľa vyšetrení,nevedeli mi povedal ani cca
GF -navrhli IVF-PIGD,imuno v Prahe dobrovolne,predpísaný prednisom aj bez Prahy
rok 2008 -ivf úspešné,bohužial geneticky dobré embryo sa prestalo vyvíjať asi v 6tt,takže v 9tt potrat,hrozné sklamanie,posledná možnosť ako donosiť bábo nevyšla doktor povedal,že nabudúce dá nejaké lieky na prekrvenie placenty ,alebo tak nejak,veľmi som ho nepočúvala,oplakala som a musím znovu začať veriť a chystám sa na KET,DR. chce začať už po prvom menzes,tak to neviem kedy bude.To je v skratke môj príbeh
23. sep 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mici, no tak som si dobre typla, dobru nocku aj ja uz idem cafte
23. sep 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som vyšetrenia ,-hematologia/Antolská,Ružinov/ ,genetika/Americké nám./,imuno/Košice/,infektologia/Kramáre/,endokrinolog/ružinov/,mám všetko o.k.,manžel úplne o.k.,spg -dobrý
tak ,ale nikto nám doteraz nepovedal v čom je problém,tvrdili mi ,že vytváram geneticky zlé vajíčka tak mi vložili úplne o,k. a aj tak nič,tak neviem/najhoršie ,že nikto nevie/Mám chronický zápal hrubého čreva a gastroenterolog ma posielal na všetky tieto vyšetrenia,lebo som sa mu žalovala,že všetci na mňa kašlú,tak asi budem musieť ísť na kontrolu a znovu sa vyžalovať ,možno ma ešte nieka m pošle :grinning:
23. sep 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marionne, tak ten prehlad stoji za to, taku evidenciu o nas nemaju ani v centrach.
Vika, to co si popisala je hodno velkeho obdivu. Si super priklad ako to nevzdat, nestratit odhodlanie a chut skusat znova. Drzim palce!!!
24. sep 2008 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vika, ako si znasala prednison. Neziaduce ucinky na pribalovom letaku su dost rozsiahle a neprijemne.
24. sep 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata,ako sa zda,dostala som menzes dneska,prisiel skor :grinning: ..takze zajtra hadam prva vcelicka...pockam ci sa riadne rozbehne dneska...drzte mi palce...
24. sep 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence :slight_smile: - môžem sa pridať?

1.IVF,ICSI,PiGD -Gonal -16 vajíčok, ET-2 , tehotenstvo-biochemické, silný OHSS, KET -v 9tt MA :pensive:
2.IVF,ICSI,PiGD-Menopur- 3 vajíčka-ani jedno neprešlo PiGD bez ET
3.IVF- prebieha, začala som s HAK- Logest

Csilka-ahoooooooj :slight_smile:
24. sep 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok