Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
6. nov 2008

janulka neboooj budeme sa potom stretavat na pol ceste.. a nie ze teraz nafucko zdrhnes len medzi tehulky... lebo dostanes po nose..

babulka123
6. nov 2008

janulka a teraz ma tak napadlo co ti na to povedali v GF? nebudu to teraz pouzivat ako standard metodu... hehehe

janula13
6. nov 2008

babulka, ved som pisala, ze mna sa nezbavite, mne sa nikam inam nechce, mozno budem citat, nech nie som taka duta, doteraz som bola expert na IUI a IVF a teraz rozsirim kvalifikaciu...Uz som aj Petronelke hovorila, ze sme take vzdelane, ze si mozeme otvorit same centrum a to by bola krasna praca...
V GF sa Behunova prisla pozriet na utz, akurat ked som koncila a len sa tak usmievala, bola spokojna, a veeelmi mila, zazelala vela stastia a dala mi spravu pre moju gyndosku, ved oni sa poznaju...a co myslis ako standard metodu?Ze prides na OPU s uz popraskanymi folikmi? 😀 😀 😀 to si mozes sposobit aj sama doma 😀 to vies, bola to hra prirody a stava sa to raz za rok, len skoda, ze nie vsetky pripady tak skoncia ako ja..ozaj, teba vlastne preco vtedy neinseminovali, ved si mohla otehu...nechcem to rozrypavat, ved teraz mas uspesny pokus pred sebou, ale len mi to napadlo...

petkaerdal
6. nov 2008

babulka,ked ja sa to bojim ten pas este zmenit,je to skoro,strasne sa mi to vlecie,som len 6 tt,az po srdiecku to zmenim..
mici torta je uz v chladnicke,tak ta cakam,zajtra o kolkej?

petkaerdal
6. nov 2008

ozaj Jani a ako to beries,ze budu dvojicky?

janula13
6. nov 2008

ja ti Peti ani neviem, ja mam pocit ze sa to stalo niekomu inemu 😅 ved ono mi to postupne dojde, bude musiet 😝

petkaerdal
6. nov 2008

mas aj take zmiesane pocity,ked si to necakala 😀 ja som ti raz pisala,ze tie dvojicky necham tebe a ja chcem jedno a ono sa t splnilo 😉 😉

janula13
6. nov 2008

potvora 😀 ja si to pamätam, ako sme si ich pohadzovali 😀

mici11
6. nov 2008

Petka no super mnam mnam, cas este upresnim 😀 😀 😀
Inak prave som zas vracala, ale nie az tak moc ako predtym. asi to pomaly ustupuje.
Janulka ty si junovka ako ja, i ked pri dvojickach je ten termin zrejme skorsi. Ale pekne ti tam svietia tt 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

no nakoniec ostali tebe v rukach Jani😀 😀
aj ja chcem tt pri mene uz 🙂
no dvojicky pravdepodobne Janka porodi skor,dobehne aj teba mici 😝
tebe tie sable ustupia a potom na vymenu zacnem ja,ja sa mam z vas najlepsie,ale Janka vracia viacej ,ako ty mica tusim 😅

mici11
6. nov 2008

Janula vracia viac, lebo ja len takto na vecer. A moze to byt vraj tym, ze pri dvojickach rychlejsie stupa HCG. Tiez si myslim, ze ma minimalne dobehne, ak nie predbehne 😀
Ja si tiez myslim ze to vracanie budeme mat na striedacku 😀 , vydrzat sa to da, len je to neprijemne 😝

petkaerdal
6. nov 2008

teba to uz prejde kazdu chvilku,davam taky tyzden tomu este a potom zacnem ja,ok? 😉 prenechas mi to....kedy to zacalo mici tebe asi? ved ja neviem,ci by mi uz pomalicky malo byt zle alebo mi ani nebude 😅

mici11
6. nov 2008

No okolo 6 - 7 tt som zacala vracat. Ale vzdy len takto na vecer. Ale tazko od zaludka mi je skoro neustale. No mozno ti ani nebude zle, poznam aj take baby co ani nevedeli, ze su tehu.
Ale ak ti bude, tak to pomalicy zacne.
Ok tak ja koncim ty zacinas 😀

petkaerdal
6. nov 2008

ok,dohodnute,pomozem ti v tom,nech sa tebe ulavi,mozme si to vymenit na chvilku 😀
tiez moja sestra vobec nezvracala ani raz 🙂
ide ordinacia,idem pozerat ,tak pa pa zajtra a pekny vecer

babulka123
6. nov 2008

no pekne tak vy si tu pohadzujete dvojicky... hodte aj sem jedno hehehe a mimohcodom junove deti su tie naj... hm hm narodky mam 8.6. hehehehehe cmuuuuk

mici11
6. nov 2008

babulka 🙂
Aj ja pozeram ordinaciu, takze pa zajtra 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
6. nov 2008

oki tak kukajte, ja ju kukavam na NOVE lebo slovenska ma nebavi... a okrem toho mam cely den pustenych priatelov takze kukam tych... cmuuk zajtra podam hlasenie o 1 inekcijke..

janula13
6. nov 2008

Petka, hej, ostali mne aj ked dost necakane, a veru grcos som najväcsi zatial ja, ale rada prestanem s takym prvenstvom...a pohodim tebe 😀 Asi to bude fakt tym hcg, aj ked viem, ze inym s dvojkami nic nie je...takze je to individualne...ale Peti ak ti je luto, rada predam stafetu, myslim, ze aj mici si zaluzi oddych, ja len dufam ze po tretom mesiaci to prejde, vraj postupne klesa hladina hcg a upravuje sa to, takze mici mas to za chvilku...a mas pravdu, prijemne to teda nie je ani trochu...tak dobru nocku 😀

petkaerdal
7. nov 2008

ahojte,
babulka moj drahy ma narodky 2 dni po tebe 😉 😉
janka a vy sa dohodnite,lebo ja nechcem grcat za vas obe,len od jednej si to prevezmem,jasne? 🙂 😉 a mimochodom,dneska mi najlepsie nieje,na tycku to este nevidim,ale po rane je mi dost blbo 😖 😖 😖

mici11
7. nov 2008

Ahojte,

No mne je dnes zatial uplne dobre 🙂 , tak uvidime co bude vecer. Lebo vcera to bolo hrozne. Navyse okolo 4 rano som sa zobudila na strasnu zimnicu a drahy mi musel doniest aj deku. A rano vsetko OK, tak neviem co to bolo 😅 .
A na pitie som si kupila magneziu multia grep a zatial mi to robi dobre, tak uvidime.

babulka123
7. nov 2008

ahoj mici, takze ja dnes hlasim prvu vcelicku a vobec to nebolelo, taka som ja hrdinka.. hehehe
mne sa tiez nejako zle spalo tuto noc, kazdu chvilku som bola hore... asi to bude tym pocasim .. neboj to vsetko prejde...
ozaj hovori sa ze pocas stimulky je dobre vela pit. kolko ste pili?

mici11
7. nov 2008

Ahoj babulka,

Tak gratulujem k prvej vcielke 🙂 si odvazna babena 🙂 No ved ja viem ze to prejde a ja to rada vydrzim 😉 .
Ja som pila okolo 3 L urcite, niekedy aj trosku viac. Mne to nerobilo problem som zvyknuta dost pit. Ale pocas stimulky je to ozaj dolezite.

babulka123
7. nov 2008

dobre, tak to by nemal byt problem ani u mna... snad to zvladnem ..

petkaerdal
7. nov 2008

babulka,ked budes citit väcsie brusko tak sa nestahuj opaskom,mne to poradili vo FC,aby nepopraskali foliky skor...
mici,pommoooooccccc 😖 😠 😖 cely den mi je blbo,neviem ani varit,lebo mi to smrdi hrozne,
ty to ako riesis s varenim? no lebo mne ani nechuti dneska jest a musim nieco varit a to mi este aj smrdi,asi si to pomalicky vymiename,vsak? 😅

zabkaevka
7. nov 2008

ahooooooooooojte kočičky 🙂
tak ako sa darí?? kto stimuluje na 3IVF??
Ja mám ísť ešte za obdvodnou dokinou v pondelok, ohľadom výsledkov z testov na HPV, sestrička mi však vravela, že to vidí OK, takže zrejme ďalšie postupy chce dokina prejsť. Ja už dúfam, že na finálne riešenie, keďže chcem tento mesiac začať stimulkovať, hmm keď stíham, ale veľmi dúfam, že áno.
juuuj už sa neviem dočkať 🙂

babulka123
7. nov 2008

petkaaaaa nezavidim ti .. ale viem si predstavit ze ako sa ti chce varit... cmuuuk vydrz..
peti od pondelka ostavam doma, takze teplaciky to istia hehehe ale nie, pri 1 IVF som nedavala az taky pozor, takze teraz urcite budem a okrem toho sa mi podarilo nejake 3 kg zhodit, takze mam trosku rezervy v nohaviciach..
ozaj kedy ste zacali citit nejako foliky ze rastu?

zabkaevka ja som prave dnes zacala stimulku ale len na 2 IVF a dufam ze posledne

petkaerdal
7. nov 2008

babulka a kyselinu listovu dufam papas,to je velmi dolezite,dalej som ja pila kazdy den 100% multi dzus,bralo mi to lepsie,ako ovocie ,,,,tak nezabudni na to...a na odber mi kazali prist normalne v sustakoch,ale ja som mala naozaj velke brusko,uvidis,ake budes mat ty...ale davaj pozor a iba doma polihuj od takeho 6 dna...
no musim vydrzat,ved drahemu navarit musim,vsetky okna mam pootvarane,co mi smrdi polievka 🙄
Mici tortu ti asi necham celu,lebo mi uz nem chuti 😝
Ja som zacala foliky citit az taky 6-7 den a pri kazdej stimulacii som mala silny vytok,tak som vedela,ze vajecniky pracuju,ale to nemusis mat...

mici11
7. nov 2008

Zabkaevka ahoooooooj moja, ze ta vidno. Tak drzim palceky a tesim sa ze zacinas pomalicky stimulku 🙂
Peti myslim, ze si to ozaj vymiename. Ja sa dnes citim dobre, uvidim co bude do vecera, ale snad dobre, lebo zajtra ideme na svadbu a dost sa tam tesim. Tak snad nebudem musiet velmi skoro odist. No varenie som riesila tak, ze ked mi ozaj vsetko smrdelo, tak sme si objednali bud cinu, alebo pizzu. Ale to sa stalo asi len 2X. Inak som to vzdy predychala.

mici11
7. nov 2008

Petka mam celu tortu mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, ale nestiham prist ☹ ☹ ☹

petkaerdal
7. nov 2008

ty ides zajtra na svadbu? no tebe bude,ja som nebola ani nepamätam,najblizsia bude asi moja 😀 😀
no skoda,ze nedojdes,ale aspon ostane viacej drahemu 😝 😝
no ved to predychavam aj ja,ale takto ani neviem,co mam varit,lebo mi nic momentalne nechuti,no ale nejako navarim hadam,ved musim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre