Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
7. nov 2008

peti ten vytok som mavala aj ja... dobre, takze do stredy stiham este co to dom a porobit a potom uz len kluuud

petkaerdal
7. nov 2008

Mici,tak to sa teda zajtra dobre zabav a posli pre zmenu ty zakusky,puncove lubim no a svieckovu ,ak bude 😀 😀

petkaerdal
7. nov 2008

ano klud,ani jedno vajko nesmie vyjst na zmar...aj ked teda sa zazraky deju a mozno by si dopadla,ako Janka 😀 😀 😀 ,ale to nebudeme riskovat 😝
ved uvidis,ako sa budes sama citit,ale radsej oddych a nedvihat nic tazke
no papas tu kyselinu?

babulka123
7. nov 2008

hej hej calibrum kazde ranko a snazim sa vela papat zeleninky ... ale je pravda ze mi nejako vobec nechuti papat... ale to je u mna docela normalne, to som mala aj pri 1 stimulke..

petkaerdal
7. nov 2008

a pridaj k tomu aj to ovocie alebo tie dzusy a to by mal aj muzik papat,lebo nedavno som citala niekde clanok,ze vitaminy velmi spravia na kvalite spermii,mozno to aj nam pomohlo,kto vie...ale nech si nieco tiez da,my sme pili tie dzusiky obaja povinne

zabkaevka
7. nov 2008

mic, ďakujem za uvítanie, hmmm ešte v práci je toho stále veľa a myslím, že do stredu decembra to tak bude, ale povedala som si že nebudem z toho stresovať, a chcem aj v práci si trochu sem odbehnúť 🙂 ako teraz chichi
Nuž to s tým stimulovaním zatiaľ len dúfam, že začnem, uvidím čo mi povie v pondelok dokina a podľa toho budem volať do centra. No neviem či si lieky mám dať predpísať už teraz alebo čakať na krvácanie, teda presne v deň začiatku stimulácie. Pri prvých dvoch IVF, som volila druhú možnosť, aj teraz tak som chcela, ale viem, že moja poisťovňa má, napr. u zubára, dosť vážne problémy s limitom, tak neviem či aj v tomto smere nebude nejaký problém. Volala som dokiho do centra pred chvíľou, ale nedvíha.
Čo vy na to, môžem mať drhšie lieky, keď má poisťovňa problémy?? no dúfam, že nie u každého lekára má problémy, len ten zubár asi je preťažený. Hmmm neviem. Som v Dôvere.

mici11
7. nov 2008

Petka Ok puncove mas mat 😉
Zabkaevka neviem, skus zavolat priamo do poistovne. Ja som vo vseobecnej a ty nemaju limity, takze neviem.

babulka123
7. nov 2008

peti noooo mame pomarancikovy , ale rozmyslam ze mam doma odstavovac a tak budem asi kupovat tonu ovocia a robit dzusiky ked budem doma.. aspon na jeden pohar denne...

petkaerdal
7. nov 2008

my sme tiez pili tak 2dcl denne,lebo prehanat s vitaminmi sa tiez nema,nadbytok sa vyluci...ale skus kazdopadne aj ine ovocie a hlavne aj drahy...aby boli jajka a aj byciky zdrave a kvalitne 😉 😉 😉
mici,dakujem,posli potom

janula13
7. nov 2008

peti, tak neviem, tak ty prevezmi to micinkine grckanie a ja ho posuniem, dalsim velmi nadejnym adeptkam, ze babulka? 😀 aj petronelka to isti...len nech sa toho uz zbavim 😀

petkaerdal
7. nov 2008

ok,dohodnute,obetujem sa pre mici ja teda,ta je tu najstarsia tehulka,nech je uz z toho vonku a ty si to Janka este par dni vychutnaj a prenechas dalsiej 😀

janula13
7. nov 2008

najtarsia podla tt, ci vekom, lebo si myslim, ze potom som konkurentka 😀

petkaerdal
7. nov 2008

najstarsia podla tt myslim 😉 a ani neviem kolko ma mica rokov alebo viem? neviem,ci mi vravela
a ty mas Janka kolko ak mozem vediet 😀 😀 😀
ja mam uz 26 😉

babulka123
7. nov 2008

janulka zas naozaj nemusim mat vsetko , mne bude stacit to mimco v brusku... grckanie.... eeeeeeeee

petkaerdal
7. nov 2008

Janka si za mna zlizla dvojicky,tak tebe zase nech prenecha ostatne babul 😀 ,ved si to nejako podelime

janula13
7. nov 2008

Babulka, to si nevyberies, ked to pride, tak to pride, ani ja som to nechcela, ale kedze si najblizsie s Petronelkou, tak budete moje obete...a to mas aj za tie vcerajsie sms 😀 😀 😀

Petka, ze UZ 26!!! 😀 😀 😀 😀 tak ja som potom stara korcula, priblizne o mesiac mam 32, IBA 😀 😀 😀

petkaerdal
7. nov 2008

Jani 😀 😀 ze korcula,to si uz korytnacka 🙂 ..ale nie,najlepsi vek mas,nie si stara...
drahy mi prichadza,idem ho nakrmit 🙂

babulka123
7. nov 2008

drahemu dobru chut...
janula tie sms pisal drahy takze grckat bude on hehehe a ja mam 30... takze rodit by som mala uz ako 31

janula13
7. nov 2008

potvora jedna mlada 😀 Ale vzdy som hovorila, ze chcem mat odrodene do 32, prve dieta a takto naplnim plan na 200% ak vsetko dobre pojde...ja idem zalahnut na chvilku a potom idem gruntovat, namontovali mi skrinu, sikovni chlapci, tak je tu kopec prachu, tak sa tesim novemu kusu nabytku, hned to tu bude inak vyzerat 😀

mici11
7. nov 2008

Caute vy korcule 😀 😀 😀 , Janula aj ja mam 32, takze sme rovnako mlade 🙂 🙂 🙂 I ked ja som uz mala, ale rocnik sme ten isty 😉
Doteraz som spala nejaka som bola unavena. Vecer ideme na zanasky tak, dufam, ze sa im tam nepovraciam a mozem si dat nejake dobroty. Do teraz som moc nemala na to prilezitost, lebo mi je furt tazko.
Babulka 🙂

janula13
7. nov 2008

MIci, tak aspon tak, ze sme vekom rovnako, to si na teba vyskakovat nebudem 😀 inak spala som doteraz, tiez mi je dost tazko, uz ma to lakalo nad wc, ale spapala som jablko, tak cakam ci som to oklamala, teda skor dokedy, to mas tak, vecer nas grckosov sa blizi...tak dufam ze si zamaskrtis, nech aj bokom ide 😀
A tie sms babulka fakt pisal on, ja ze ty, ze len tak spasujes, tak to je iny srandista, este teraz sa na nich smejem 😉

mici11
7. nov 2008

Janula, mne bolo tiez divoko, ale dala som si rohlik s maslom a nejak to ustalo, tak dufam, ze si zamaskrtim 🙂
Idem sa pomaly chystat, ozvem sa ked sa vratime. Zatial sa majte pekne a nevrackajte cmuuuk

babulka123
7. nov 2008

mici ja nebudem dobre... hehehehe aspon zatial nie..

janulka fakt to pisal on, ja som len davala cislo.... ved to to ti stale hovorim ze AJ je u neho desna... hehehehe

janula13
7. nov 2008

boze babulka, tak keby viem ze on, tak mu to tak na drzovku nenapisem ze anglina nic moc 😀 ale kvitujem u neho silny zmysel pre humor, to ma na chlapoch bavi, ked ho nemaju, neni o com 😀
Mici, neskoro, uz som bola grckat, teraz to zachranujem detskou vyzivou...hehe, asi nezaberie ani ta 😀

petkaerdal
8. nov 2008

Tety ahojte,
ako sa mate dneska?
mici sa uz hadam pomaly chysta na svadbu a Janulka,ty co planujes dneska?
babulka druha vcielka pichnuta?

mici11
8. nov 2008

Ahojte kocky,

No chystam chystam. Uces uz mam, bola som u kadernicky. Vcera na tych zanaskach som si dala aj zakusky konecne a velmi mi chutili, ale v noci som opat skoncila nad zachodovou misou 😝 . Tak snad dnes to bude lepsie.
Peti prides si pre puncaky?
Prajem vam vsetkym pekny den, zajtra sa ozvem pa 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
8. nov 2008

ahoj mici...ano pridem ,len neviem kedy 😉 😉 😉
zabav sa a neprehanaj s jedlom,pa

babulka123
8. nov 2008

ahojte, takze 2 pichnuta ... vsetko ok, az na to ze sa mi uz asi tyzden toci hlava a boli ma krcna chrbtica a nie a nie to prejst... ale inak super.

babulka123
9. nov 2008

ahojte, takze uz aj 3 je tam kde ma byt... ale mam jednu prosbu na vas...
je normalne ze mi uz skoncila mrcha.? mala som ju len 3 dni... je to kvoli tym liekom alebo sa nieco pokazilo??? dakuuuuuujem

petkaerdal
9. nov 2008

ahoj babulka,aj mne tak skoncila mrcha,sice ja ju nemavam nikdy dlho,ale bola kratsia a slabsia,je to v poriadku si myslim...
ako sa citis?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre