Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
13. nov 2008

A kde ste vsetky ☹ ???

babulka123
13. nov 2008

tu soooom prave som prisla domov...

babulka123
13. nov 2008

petka.. no nevadi.. ved uvidime co bude zajtra.. inak mohla by si mi do IP poslat cislo na teba..
vajecniky citim ale sranda je ze len lavy tak pevne verim ze je vsetko v poriadku a citim ich menej nie kvoli tomu ze mi praskli foliky ale kvoli tomu ze v pravom mam menej a tak tam maju miesto... no uz nech je zajtra a nech som si zas ista ze je vsetkto ok...

petkaerdal
13. nov 2008

ahojte,aj ja som tuuu 😀
presne preto citis jeden menej,lebo tam mas menej folikov,ale urcite je vsetko v poriadku..
ja som taka nijaka dneska,neviem,ci z toho pocka,vy sa ako citite?

babulka123
13. nov 2008

ja ssom unavena ako kon... isla som z FC k sestre, potom sme isli do obchodu, kupila som si nove vankuse a maminke som kupila taku velmi peknu a dobru deku na vianoce, potom sme isli ku mne domov, isli sme sa nejest, potom do obchodu k mesiarovi , potom este si ona potrebovala pozriet nieco a teraz som prisla domov a som mrtva.. ale nic nezdviham , nic take zle nerobim akurat sa prechadzam v podstate, tak snad len rastu a nepraskaju.. strasne sa toho bojim lebo uz som to raz zazila a nieje to nic prijemne...

mici11
13. nov 2008

ahojte babenky,

Babulka a pichas uz aj cetrodyne? To som ja mala aby mi nepraskli foliky. Ale jasne treba si davat pozor. Ale neboj, bude dobra uroda 🙂 🙂 🙂
Som zvedava na zajtra, obe mate kontrolu,ze?
A Petka si konecne zmeni pas jupiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 a urcite coskoro aj ty babulka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
13. nov 2008

mici dakujuemm... urcite ano velmi rada a rychlo dufam budem ten pas menit..

no dnes som mala prvu tu cetrodyne... tak snad spravila tot co mala.. heheheh ved uvidime zajtra ..

petkaerdal
13. nov 2008

ja som este viacej ako kon unavena,ale z nic nerobenia 😀 je mi nejako blbo
babul,ty uz robis vianocne nakupy? mala by som aj ja pomaly zacat pozerat
no zmenim si zajtra mici,ak bude vsetko ok
mici,od dneska alebo od vcera vecer mam bolesti prs,doteraz som mala len naliate,ale uz ma bolia na dotyk a aj pri chodzi,velmi..je to v poriadku???
Cetrotide kocky 😉 😉 😉 ja som mala od 6 dna tusim cetrotide

babulka123
13. nov 2008

petka,,, heheh to bolo len uplnou nahodou .. velmi sa mi pacila..
petka a tebe je tak nijako nie z toho ze lezkaz ale z toho ze si tehu... co si na MK 1x??? skoro kazda jedna tehulka pise o tom ze je stale unavena hlavne na zaciatku tehotenstva a to ani len nehovorim o tom pocasi co je vonku , ved to priam krici... pod do postele hajiiiiiii ...

petkaerdal
13. nov 2008

no ved este ze mam laptop na nohach,pri normalnom pc by som asi zaspala 😀 😀 😀 cely den som na gauci a driemem,este ze nieco citam,lebo by som prespala cely den...ale potom v noci neviem spatat
a co robis ty? ides chrapat?

babulka123
13. nov 2008

no ja teraz robim presne to iste co ty , notebook na nohach, lezim na gauci v obvyke ale idem vyliezt, postavit nieco varit, lebo zachvilku pride drahy z roboty a kedze ma dnes uuuuuplne zly den v robote tak nejaku mnamku nech ma na veceru a idem pustit este pracku ale najprv idem cikaaaat hehehehe

petkaerdal
13. nov 2008

no cikam aj ja stale,v noci 3x,tak sa tes 😖
ja pozeram pri tom aj ciganske srdce 😀
no tebe pride drahy,moj teraz odisiel do prace
a co ides dobreho varit?

babulka123
13. nov 2008

a to sme este po ceste do centra rano dostali defekt a menil ho chuda moje v koseli a v kravate, v saku ... vytoceny do maxima.. no strasny den dnes... ozaj

gregy
13. nov 2008

Ahojte
babulka a ty kofa jedna nevieš odpísať na IP??? Od rána sem chdím mrkať či ťa nezbadám a ľaľa ty si koníkuješ a mne neodíšeš 😉

babulka123
13. nov 2008

milaaaaaacik prepac.. moja chyba... moc sa ospavedlnujem.. ale vsetko podstatne bude az zajtra... jedina vec je ze pahu tu nieje lebo isla lyzovat a pride az v nedelu ... ja mam zajtra ulzt.a tak budem vediet viac. ale neboj si medzi 1 na zozname komu dam vediet.. cmuuuk

mici11
13. nov 2008

Babulka ty si aka sikovna, ze vianocne nakupy 🙂 , no inak aj ja by som mala zacat. Zajtra idem zas do mesta, tak mozno zacnem. Musim chodit, kazdy den aspon na 2 hodky von, aby zo mna nebola lemra. Ale ked niekedy som taaaaakaaaaaaaaaaa unavenaaaaaaa. Takze Petka ta unava, je ozaj normalka, ved vies 😉
Mam zas nabity vikend tak sa celkom tesim. Lebo cely tyzden makam na PC a uz mi sem tam hrabe 😅

petkaerdal
13. nov 2008

no to potesi,stava sa,dufam,ze mi zajtra nedostaneme defekt 😝
Gregy ahoj 😉

babulka123
13. nov 2008

mici ja som myslela ze ked budem doma ze sa budem nudkat. ale ja ani len nestiham byt doma, potom mam vycitky a bojim sa o foliky zeeee... ale nie tym ze mam zas auto v servise tak som zavisla od manzela a kedze ten je dnes cely den v robote... no este ze som zlanarila sestru.. desne... nie som z BA preto to auto aby ste si nemysleli ze som az taka lemra.. heheheh

mici11
13. nov 2008

Inak Babulka, pri 2.IVF som dost rychlo reagovala uz za 5 dni a dali mi hned v centre cetrodyne a foliky pekne vydrzali. Ine som uz nepichala, len pregnyl a o 2 dni punkcia. Tak neboj foliky urcite vydrzia 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
13. nov 2008

mici dakujem.. no ja idem zajtra na ultz. lebo merional mam uz len 2 krabicky a ja picham 4 denne, dr.povedal ze mi eventualne este predpise ale ze najprv ma chce vidiet.. tak uvidime..
mici ty si mala kolko folikov a kolko vajok , kolko sa ti oplodnilo... ved vies co chcem vediet... hehehehe

petkaerdal
13. nov 2008

mici na tie prsia si mi neodpisala 🙄 bolia ma velmi,normalne citim,ze ma v nich picha ,ani spat nemozem na boku
moc rychla reakcia na stimulku tiez nieje dobra,babul reaguje super,presne ako ja...

gregy
13. nov 2008

baulka oki je ti odpustené 😀 😀 😀 ja som úplne zabudla že Pahu šla lyžovať ... joj ale jej ten sneh závidím tie lyže nie s tými nie som kamarátka ale sneh a sánky môžem 😀 😀 😀
Tak zajtra čakám info aj ja idem zajtra na gyndu na stery a povie mi výsledky HP tak som zvedavá, takže zajtra sme na dráte áno???

Petka serus, tak ako pokračuješ s tehu? či sa z teba stáva grcajúca bárbí?? Ani nevieš ako ti to závidím, samozrejmee v dobrom ...

Už druhý krát v rámci tejto správy píšem že závidím ... nie že si o mne budete niečo zlé myslieť 😀 😀 😀

babulka123
13. nov 2008

gregy .. ani by na nenapadlo ti nedat vediet.. ved musim aj Pahu hlasit.. povedala ze ak neposlem sms ze si ju nemam priat.. no budem to riskovat..

peti dakujeeeem... hehehehe hlavne aby som reagovala tak ako vy s tymi tt v pasoch... hehehe cmuuuk idem makat a este sa ozvem

babulka123
13. nov 2008

aha nasla som ...

Cetrotide 0,25 mg sa používa na zabránenie predčasného uvoľnenia vajíčka (ovulácii) počas kontrolovanej ovariálnej stimulácie s cieľom následného odberu vajíčka na in vitro oplodnenie. V klinických skúškach bol Cetrotide 0,25 mg použitý s ľudským menopauzálnym gonadotropínom (HMG), pričom doterajšie skúsenosti s rekombinantným FSH poukazujú na podobnú účinnosť. HMG a HSG sú hormóny, ktoré podporujú dozrievanie vajíčka.

petkaerdal
13. nov 2008

Gregy ja viem,ze v dobrom zavidis,poznam to,ach jaj,ale som si fakt zasluzila uz,je mi do placu,ked si spomeniem na moj pribeh 😢 😢 😢
prajem to aj tebe,lem musis vyckat,na kazdeho raz dojde 😉
vies co,grcat ani negrcam,sa cudujem,ale citim niekedy zaludok v krku a hlavne vecer,v noci sa budim na nevolnost a rano,ale nevraciam...
ale bolia ma zato priserne cici 😅

mici11
13. nov 2008

Babulka no kedze ja mam len jeden vajecnik, tak som mala len 2 foliky a 2 sa aj oplodnili a 2 aj vlozili, takze 100% uspesnost. Ale mala som zvysene FSH, takze ma upozornili, ze nebudem nejaka nosnica. Zato mi pri 3 stimulke dali gonal a na 7 den som bola uz na punkcii. Predtym som mala prvu stimulku stopnutu, druha trvala 14 dni a to som mala kratky protokol a tiez 4 merionaly. Takze so mnou to bolo tazke a vidis, teraz som tehu 🙂 🙂 🙂
A ty si na tom ovela lepsie, takze je jasne, ze nas s Petkou nasledujes v tehulkovani 🙂 🙂 🙂
A ozaj mate aj ISCI? My sme nemali, SPG bolo jedine co sme mali dobre 🙂
Ale pri 1.IVF urobili vynimku a spravili nam PK napriek 2 vajkam, obe prezili, test bol pozitivny, ale po par dnoch HCG klesalo a ja som odkrvacala ☹ Pri druhom sme mali ten hatching. To si mala tusim aj ty.

babulka123
13. nov 2008

hej hej hatching som mala aj ja a vidis...
no my budeme mat ICSI lebo to je to preco musime ist na IVF ja som vraj ok... len tie stimulky .. no co uz .. .mici napriek tomu 100 percent uspesnost co k tomu dodat... uzasne..

baby idem lebo volal drahy ze uz ide a tak mam co robit... ale este sa ozvem cmuuk

mici11
13. nov 2008

Petka prepac, presne tak to mam aj ja. Ani na brucho si neviem lahnut.Je to urcite v poriadku. Musim dokonca spat v tej tielkovej sportovej podprsenke.

Gregy 🙂 🙂 🙂 ved mi vieme, ze len v dobrom 🙂 🙂 🙂

gregy
13. nov 2008

Petka ja viem, ja sa tiež spolieham že po toľkej smole sa už hádam aj na nás šťastie usmeje 😀

babul tak zajtra si píšme ... a Pahu sa kedy vracia?

babulka123
13. nov 2008

v nedelu ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre