Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
13. nov 2008

Janula,tak si ma teda urazila 😀 😀 😀

janula13
13. nov 2008

Peti a na ktoru svadbu potrebujes radu, teraz tu malu, ci tu potom?Ja myslim, ze ak si das pekne jednoduche spolocenske saty, ved v pozicovniach maju uz pekny vyber,ak by si ich potom pre brusko neobliekla, tak si pozicaj a podla mna nejaka mala pekna symbolicka kyticka, ja som mala kremove ruze a s takymi kvietkami, pozriem ci najdem v compe, ale mam poodkladane kopy obrazkov, ked som chystala svadbu, tak ti mozem poslat a mozes sa inspirovat 😉

petkaerdal
13. nov 2008

na tu malu Janka ,na buduci piatok,je to len 10 minut,odtial ani nikam nepojdeme no a ked rozmyslam,kolko tu vyhodim za pozicanie,mozno na SK niekde u vietnamcov aj kupim...
a poradte mi asi aku farbu siat by som mala pozerat?
mozes dat do albumu tie foto Jani,ak sa ti chce...
o velku svadbu sa starat ja nebudem,to svokrovci zariadia 😀

mici11
13. nov 2008

Janula mas uuuuuuuuuplnu pravdu 😀
Petka myslim, ze v kazdom lepsom kvetinarstve a ja som si ojednavala cca 1 mesiac pred svadbou, ale nam ta firma robila aj vyzdobu saly a tak...
Inak myslim, ze v kvetinarstve staci nejake 2 dni pred tym. Len aby stihli zabezpecit pozadovane kvietky. A farbu bud podla siat, alebo zvol nejaky kontrast medzi kvetmi a satami. Ak budes mat nieco kremove, tak je fakt pekna aj ta bordova. A k rifliam sa hodia cervene ruze 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
13. nov 2008

neblazni mici,nepojdem v rifliach,to nemozem,potom vam ani foto neukazem 🙂
tie kvietky by som mozno zvolila biele,ked budem mat saty farebne
este mi poradte nejaku farbu siat

janula13
13. nov 2008

Peti hlboko sa ospravedlnujem 😀 😀 😀
Fakt staci behnut do kvetinarstva, ja mam par oblubenych, kde viem ze pekne viazu, maju tam aj katalogy, tak si mozes vybrat tam, ak ta nieco inspiruje, alebo si najdi na nete, pozri www.mojasvadba.sk, tam su albumy neviest a vytlac a donesw im do kvetinarstva ze nieco take chces...ja by som isla co najskor, nikdy nevies, ci nebude nejaky zadrhel...a potom budes zbytocne stresovat..
Myslim ze kremove satky by boli idealne, ale mozno zbadas nieco v inej farbe a ak to bude dostatocne slavnostne, tak podla mna, hranice nie su..

petkaerdal
13. nov 2008

tak vam dakujem,kyticku pojdem zajednat v pondelok,lebo v sobotu planujem zohnat saty...
este mi poradte ake topanky sa obuvaju ? aka farba? mne by sa pacili asi aj ruzove saty,myslite,ze nie?

petkaerdal
13. nov 2008

Jani a prijima sa to ospravedlnenie 😉

janula13
13. nov 2008

dakujem, budem lepsie spat 😀 chcela som ti navrhnut aj ruzove, ale myslela som, ze nemas rada ja teda ruzovu nenosim, ale myslim, ze vsetky tie jemne pastelove farby su fajn a topky podla siat samozrejme...alebo neutralne...

petkaerdal
13. nov 2008

a ked nenajdem topky podla siat ,tak mozu byt biele ci ake? a to uz bude vsetko,aj tak ste mi pomohli mat nejaku predstavu,dakujem vaaam

babulka123
13. nov 2008

ruzova je skvela volba.. a este jedna vec..
neviem ako u vas ale u nas akonahle povies ze sa jedna o svadobnu kyticu tak je to plus cca 500 sk... takze ak si si vybrala nejaku skus im len navrhnut ako ti ju maju zviazat, popripade zobrat fotku a uvidis...

mici11
13. nov 2008

Ruzova je tiez fajn 🙂
Janula kedy si mala svadbu? Nemusis presny datum 😉

petkaerdal
13. nov 2008

dakujem babul,to mi uz niekto radil,ze netreba vraviet,ze svadobnu,no som zvedava,kolko asi stoji tu taka kyticka
tiez rozmyslam nad ruzovou,ale neviem,ci nieco najdem

janula13
13. nov 2008

myslim, ze ked nezozenies vo farbe siat, a ak budu saty svetlej farby, tak potom biele, kremove, ak by saty boli nejak zdobene, striebornou ci zlatou, tak mozes k tomu doloadit aj topky...cierne by to zabili, trcali by z toho..

mici11
13. nov 2008

Moja kytica aj s pierkom stala 1000,-
Ale ceny teda aspon u nas su od tych 700,-

petkaerdal
13. nov 2008

no dakujem za rady,ja by som sa nevedela nejako zladit,to je neumim 😔

mici11
13. nov 2008

Ja sa v tom zas vyzivam 😀
A topky suhlasim s Janulou

petkaerdal
13. nov 2008

dakujem este raz,tak ked v sobotu najdem saty,tak vam dam hned vediet,idem na Sk sobotu rano a tam planujem nieco kupit,hadam zozeniem

mici11
13. nov 2008

Tak Petka verim, ze ano 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
13. nov 2008

no dufam,v sobotu mame otvorene len do 12,tak hadam obehnem cele mesto a kym sa dotrepem z viedne

babulka123
13. nov 2008

v BA je vacsina obchodou otvorena do 18... tak by nemal byt problem

mici11
13. nov 2008

Babenky idem do sprchy a pred telku.
Petka, Babulka drzim zajtra palceky 🙂 🙂 🙂 🙂
Pa a pekny vecer

petkaerdal
13. nov 2008

baby aj ja prajem pekny vecer,
dnes mame ordinaciu,idem pozerat,zajtra sa hlasim hned,ako dojdem aj s foteckou....troska bojim 😖

janula13
13. nov 2008

Peti neboj, bude ako zvon, tak pridaj potom foto, uz sa tesim a aj na tvoje vysledky utz Babulka...
Mici, som rada ze sa tak krasne zhodneme 😀

babulka123
13. nov 2008

babulky idem haji... zajtra nejako bojim bojim bojim tak som veeeelmi zvedava co mi ujo doktorenko povie... drzte mi palcoke... zajtra ked pridem domov tak sa ozvem... bruuuuu nocku

mataaa
14. nov 2008

Dobre ranko zienky,

tak vcera dorazila mrcha, hned som volala a od soboty mam zacat pichat merional. tak hura do boja. Dnes absolvujem posledny aerobik ☹ , bude mi chybat, isto priberiem ked budem bez pohybu. Ale neva.
Peti tak dnes sa drz a nezabudni povedat "ano" (alebo ja? 😀 ). Potom posli foto.

petkaerdal
14. nov 2008

Dobre ranko dievky,tak idem zachvilku do Ba,uz som nervozna 😅
Matka az na dalsi piatok sa vydavam 😉 😀 😉 dneska idem na uzv
Matka na kila sa vykasli,aj tak priberies,ked budes tehula,mne ostali 4 kg po stimulke a drzim palce,super ,ze uz zacinas 😉

dior
14. nov 2008

ahoj Petka-drzim ti palce, neboj bude vsetko ok 🙂

mataaa
14. nov 2008

aha sorry, mam to trosku popletene. Dnes ides na srdiecko?

babulka123
14. nov 2008

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, takze hlasim moje foliky su tam kde maju byt. na jednej strane 10 na druhej 4 takze paradicka.. maju cca 13 mm, takze este stale picham, v nedelu mam dalsiu kontrolu ..
ale co musim napisat je ze UZASNE... toto jedine sa da o FC povedat.. sestricky vas privitaju s usmevom na tvari , dr. ani nehovorim ... skvely .... tolko kludu a pokoja domna zas naliali ze uz som vazne presvedcena o tom ze je to vsetko OK a aj bude...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre