Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
14. nov 2008

Janul,to ty si na vine za moje dvojky ,ty si sa mi pomstila 😀 😀 😀 a ja som ti hodila moje

janula13
14. nov 2008

no fajn, hlavne ak sa budu podobat na teba a nie na mna 😀 😀 😀 Peti pomsta je sladka 😀 😀 😀

petkaerdal
14. nov 2008

no tak je to teda pravda,ze pomsta je sladka,no pekne,co ked sa budu tvoje podobat na mna? a naopak? 😀 😀 😀

janula13
14. nov 2008

tak ty mas smolu a ja stastie 😀

petkaerdal
14. nov 2008

preco ja smolu a ty stastie ? nem chapem 😕

janula13
14. nov 2008

no podla foto si fesanda a ked budu moje po tebe, tak mam stastie a ty zase naopak, nevidela si moju foto, chvalabohu 😀

babulka123
14. nov 2008

ahojte, ja so uz dovarila a uz sme aj napapani.. ja somm taka sikovna.. to trenujem k tym dvojkam hehehehe

mici11
14. nov 2008

Babenky, ked sme mali my pred IVf-kami tak sme z drahym tajne vzdy dufali, ze to budu dvojicky 🙂
Ale sme nesmierne radi, ze sa nam zadaril aspon jeden chrobacik 🙂 🙂 🙂
Inak aj ja som uz doupratovala a dovarila a som rada, ze sedim. Dnes som si kupila krasny pulovrik, tak sa velmi vytesujem. Zajtra ideme so znammymi do kina a niekam si sadnut, tak sa hned nahodim 😝

janula13
14. nov 2008

jeeej, vy ste ale sikovne, aj ja som chcela dnes vsetko uptata, ale kedze ma poctilo grckanie, tak som sa na to vykaslala, akurat som oprala obliecky a umyla riad, tot vsjo, co ja bola schopna, zajtra to snad dobehnem...

babulka123
14. nov 2008

janulka kluuuud to neutecie.. ja som dnes vyprala asi 5 pracok.. ale zajtra ma este cakaju nejake.. cely tyzden som sa flakala tak to mam za odmenu.. alel v pohdoe.. zatial

mici opatrne...hlavne oddychuj.
juuuj ides pretrcat brusko v novom pulovriku.. tak troska zavidim ale len trosicka...

melisska
14. nov 2008

petkaerdal, gratulujem, na stvrty pokus 😵 som stastna, ze sa vam to podarilo 😀
ahoj janula 😀 😉

mici11
14. nov 2008

No babenky, odfotila som si svoje brusko do albumu, i ked ho mam uz aj rano, vecer som vzdy takaaaaaaaaaaaato nafuknuta.
Tak sa mi moc nesmejte 😀

babulka123
14. nov 2008

hehehe ja mam take pravidelne.. hehehe ja vam odfotim potomm moju modrinku..

mici11
14. nov 2008

Babulka 🙂 no odfot som zvedava, ja som mala modrinu, len od cetrodynu aj ty mas od toho?

petkaerdal
14. nov 2008

Jani,ale to len na foto tak vyzeram s skutocnosti som ohava 😉 😉 😉 no a tie nase deti pudu pekne hadam,ked budu po mojom 😀 dievky,co ste varili dobreho???
tak ja zajtra rano letim na Sk idem kupovat saty,pridem v nedelu pred obedom a dufam,ze nieco kupim a ukazem vam foto potom 🙂
melisska dakujem ti,bolo to naozaj trapenia 😢

petkaerdal
14. nov 2008

mici,ved to uz mas riadny bachor,vyzeras minimalne na dve 😀 😀 ja mam ale taketo normalne 🙄 ,odfotim aj ja potom

melisska
14. nov 2008

ja to mam tiez pestre-4 mimomaternicove tehotenstva, 1.IVF-biochem. tehu, dva KETy negativne, 2.IVF teraz v auguste -tehu-3.10. missed abort v 9tt ☹ bola som na dne , ale uz chcem o babenko bojovat dalej 😵 vsetkym vam silne drzim palceky, raz sa nam to vsetkym podariiiiiiiiiiiii 😵

petkaerdal
14. nov 2008

melisska,tak to ti prajem velmi vela sil,niekto sa musi vela natrapit vsak?
abort radsej ani nespominaj,bojim sa toho ☹
a tebe drzi palceky velmi tiez 😀 ,bud silna 😉

mici11
14. nov 2008

Mellisska no mas toho riadne za sebou. Ja mam za sebou 2 mimomaternicove, 1 IVF. biochemicke tehu a 2 neuspesne. A stacilo. A ty mas toho este viac.
Ale ja verim, ze raz sa to musi kazdej podarit a tebe sa to tiez urcite podari, naozaj. Stoji zato bojovat, Velmi ti to prajem a budem drzat palceky. Nakukni k nam castejsie ak mas chut 😉

petkaerdal
14. nov 2008

mici,co robis?
ja sa nudim nejak,bola tu kamoska,tak mi to pomohla nejak prekonat ,ten sok.

mici11
14. nov 2008

skladam oprate pradlo a pozerame aj mudry schybi. No niektory ludia su riadne 😅 ...
A co uz je dobre, vyrovnana s dvojickami? Aspon budes mat jednym vrzom dve dietky,i ked zaciatok bude iste tazsi, ale myslim, ze to zvladnete neboj. My sme naozaj chceli dvojicky, i ked ja mam vedla seba maminu, takze by som to mala lahsie.
Ale tesme sa z toho co mame 🙂 🙂 🙂
Peti pocuj, ale ty ma predbehnes v termine, ze? Ci budeme naraz 😀 ???

petkaerdal
14. nov 2008

aj ja pozeram aj mudry schybi 😀 😀
nie niesom vyrovnana,nejako celkovo nechapem,ze som tehu vies 😅 asi si to zacnem az neskor uvedomovat
no ja si neviem predstavit ani nkupovat vybavicku,to budu riadne prachy 😕 😕 😕
ale snazim sa nejak tesit,ale potrebujem cas...
no ja ta mozno aj dobehnem,ved dvojky sa rodia skor,alebo to odrodime naraz aj s Janulou vsetky 3,tako sme tu pekne spolu otehu 😉 😉

mici11
14. nov 2008

No mohli by sme si to spolu odrodit 😀 mozno to aj tak vypali. Ja uz verim vsetkemu 😀

petkaerdal
14. nov 2008

no ja tiez verim vsetkemu ,naozaj ma vobec nic neprekvapi 😀
to brusko je inak bomba 😉
som nevedela,ze to uz v 12tt take velbe byva...to ja budem mat raz tolke??? ked mam dve?

mici11
14. nov 2008

No Petka niekto ma mensie, niekto vacsie. Ked som bola v stredu v poradni, tak tam boli dve baby v 12 tt a mali vacsie bruska odo mna. A to som si myslela, ze ja mam obrovske. Takze je to individualne. No ale cez den nemam az take, len ako som vravela, vsetko ma velmi nafukuje a vecer vyzeram takto. A to som mala dnes aj kapustovy salat Ale drahemu sa to brusko velmi paci 🙂 🙂
No ked mas dve, tak aj ty budes mat take 😀

petkaerdal
14. nov 2008

len aby som nebola,ako slon ja
ja mam take iste inak a to mam aj bez tehu,to vazne ale 😀
neviem,ci dneska vobec zaspim,ja som bola taka stastna,ze tam bolo vtedy jedno,nie ze by som teraz nebola,no ale...

mici11
14. nov 2008

Petka ja chapem, ako to myslis 😉 . Ale neboj bude to dobre, zvladnete to 🙂 🙂 🙂
Ides si uz lahnut pred telku, zas ma boli pobrusko a krize. Tak ti prajem dobru nocku, cmuk cmuk

petkaerdal
14. nov 2008

tak sa lucim pre dnes,pojdem ten sok vyspat 😀
zajtra idem po saty a v nedelu sa vam hlasim,
pa a dobru nocku

petkaerdal
16. nov 2008

baby ahojte,,to tu nikto nebol za 2 dni? 😕 😕 😕
mam krasneeeeeeeeeee saty,ruzoveeeeeeeeeeee 😀 😀 budem ja princezna 😀
Jani,ty nemas brusko? mne sa zda ,ze od vcera si ho nejako vidim

janula13
16. nov 2008

Ahoj Peti, tak lov na saty bol uspesny 😉 Nedas do albumu?No co sa tyka bruska, tak vcera som mala pocit, ked sme boli navecer na nakupoch, ze to uz aj ini ludia vidia, alebo si myslia ze priberam len do brucha 😉 Akurat vcera som chceôla odfotit, lebo ozaj ako MIci pise aj ja ho mam velke vecer, vtedy to fakt vidno a rano len trosku...Tak mozno dnes cvaknem a bude vidno...Ja prave peciem , neviem co ma to napadlo, manzel mi kupil casak s receptami a su super, tak jedem zakusok skusam, je vlastne nepeceny, ale vyzera to velmi chutne, uz len kvoli plnke, zo salka skaramelizovaneho, co ja zboznujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre