Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
17. nov 2008

no ja som sa prave teraz napapala... takze jest uz nebude, hadam len troska pit..

hehehe keby si videla teraz moje brusko.. zavidim ti tvoje "ploche" brusko.. ale vies co je mi to uplne jedno... lebo viem ze aj tak bude vacsie ... a potom ho uz nebudem musiet stahovat ale ukazovat na obdiv.

mimochodom brusko boli ako das.. ale zijem, kukali sme harryho pottera 2 casti a teraz .. neviem, len tak si polezkavam..

mici11
17. nov 2008

Ahijte babenky,

trosku som vas zanedbavala, ale mala so perny vikend. Ale uz som si vsetko docitala.
Marione ahoj, som rada, ze si medzi nami 🙂 A odkladas teda stimulku na buduci rok? Inak fakt musis medzi nas castejsie, lebo sme veeeeelmi plodna temicka 🙂 🙂 🙂 🙂
Babulka takze pekne opatruj vsetky foliky. Bude super urodicka. Ja som sa vzdy na OPU velmi tesila 😀
Janulka ahoj, no ako moja? Ja uz zase 2 dni vraciam, ale o uz. A unavena som ako kon.
Petulka kraaaaaaaaaaaaaasne saty, tiez som myslela nieco podobne a samozrejme krasne obrucky. A brusko mas peknucke, no ja mam take rano, ale vecer mam teda vacsie ako ty. Ale aj ty budes mat neskor take 🙂 🙂 🙂
Doatala som od kamosky super knihu vola sa Velka kniha o matke a dietati a mnohe veci lepsie chapem a hlavne menej stresujem 😀 . A budem ju vyuzivat dost dlho. Je pisana az po treti rok dietata. Velmi sa jej tesim.

No tehu veci, idem si pozriet akurat tehu riflicky, ale take co vyzeraju ako normalne rifle. V mojich bedracoch je mi zima a silonky ma zrazu strasne hryzu 😝 . Ostatne veci su mi dobre, ale nieco ma mozno oslivi a kupim si to 🙂

petkaerdal
17. nov 2008

no ved tak som to riesila aj ja,teraz nestahujem vobec...
no ved uz to mas cochvilku za sebou a normane budes citit ten rozdiel rano...
aj draheho mas doma? ten moj tu chrape vedla mna

babulka123
17. nov 2008

mici.. aj ja som taka uchylna ze sa na to tesim.. hehehehe lebo viem ze potom to bude boliet az pri porode a to je doooost dalekol.. hehehe

petka.. no je tu teraz bol v sprche.. a uz tu sedi pri mne.. uz som unudena pri telke..

babulka123
17. nov 2008

idem kukat spravy a potom na nove davaju film o Havlovi a potom haji.. zajtra sa urcite ozvem a myslite na mna.. budem to velmi potrebovat.. dakujem cmuuuky ..

hehehe chyta ma stres.. hehehehe

mici11
17. nov 2008

Babulka ty moja uchylacka, neboj a nestresuj (to ti pise ta prava 😀 ) vsetko bude OK. A budeme na teba veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
17. nov 2008

mici dakujem.. zajtra budem na to mysliet aj ja.. a este myslite aj na syssy.. ide somnou .. heheheheheh aspon budeme v tom 2.. cmuuuky dobru nocku

petkaerdal
17. nov 2008

ahoj mici,
tu knizku mam aj ja 😉
musim si aj ja kupit nejake nohavice veru
babul,tak ti drzim palce a hned sa mi hlad,ked sa vratis,ok???
mici,dneska mi je cely den nejak nijak ,stale som hladna ale pre zmenu nejem nic,lebo mi vobec nic nechuti,zo vsetkeho mi je zle..aj ty si to mala tak?

mici11
17. nov 2008

No petka ja to mam skoro stale. Akurat v sobotu som mala chut jest a ani som nevracala. Ale vcera a dnes uz zase.Aj teraz ma nadrapuje 😝 , ale snazim sa predychavat.
Budes kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasna nevesticka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
17. nov 2008

mne niekedy ostane tak spatne,ale stale nevracam...ale vzdy si spomeniem na teba a Janulu,ze vam nezavidim teda naozaj..
dufam,ze budem,v piatok ukazem ine foto ,z fotaku spravim
rozmyslam,co jest,lebo mam hlad

mici11
17. nov 2008

Jasne, ze budes kraaasna nevesta, zajtra ak sa mi bude chciet tak pridam moju svadobnu fotecku. A velmi sa tesim na tvoje fotecky 🙂 🙂 🙂 🙂
No neporadim ti co jest, ja zvyknem , ovocie, jogurt alebo suchare 😝 , takze nic moc ☹ Ale to len na vecer, cez den sa snazim jedt normalne.

petkaerdal
17. nov 2008

no uz som zjedla ovocie,dneska mi velmi chutilo hrozno a hrusky,idem do sprchy ,
zajtra nech sa ti chce a pridaj foto,chcem vidiet teba 😉
idem do sprchy,pa pa

mici11
17. nov 2008

Ok Petka, tak sa mi bude chciet 😉 cmuk cmuk

janula13
17. nov 2008

Ahojte babulky, ja som dnes behala po navstevach, tak mam dost, ale pochvalim sa, vcera ani dnes som negrckala, zatial, aj ked zle mi je stale, ale aspon sa nenadrapujem nad wckom...fiii, vidim ze bruska v albumoch pribudaju, tak zeby som sa konecne dala zvecnit aj ja, stale to odkladam a nakoniec porodim a nic na pamiatku mat nebudem 😀 uvidim, ked som taka unavena, taky maly 1,5 rocny drobec co ma uz 13kg ma teda pekne unavil...dobry nacvik
Babulka tak zajtra si dam budika budem na teba siiilno mysliet, vsetko dobre dopadne a cochvila budes stresovat nad tehu testami, ci spravit ci este nie a my ta budeme odhovarat, aby si este vydrzala...a citam ze zajtra sa pekne vymodis, hlavne nech ta nic neomina..velmi drzim palceky a budem cakat co napises..
Mici, ja sa uz do rifli ledva zapnem, nevies poradit kde sa daju kupit take tehu, ale aby vyzerali ako normalne?ja sa hanbim, zda sa mi to skoro kupovat, ale pomozem si, citim sa este horsie, ked ich tak privriem do rifli a mam pocit ze im robim zle...

mici11
17. nov 2008

Janulka, tak je rifle zapnem lebo su bedrace, takze ich zapinam pod bruskom, ale sa v nich necitim dobre a je mi zimka. U nas je salon kde, take siju, ale celkom pekne su na tejto stranke
http://www.4mama.sk/?page=shop&cat_id=13
Tu gumu hore nevidno pod nejakym trickom ci svetrikom, a dobre hreje brusko. A myslim, ze sa do nich budem mestit dlhsie 😉

petkaerdal
18. nov 2008

ahojte,
mici pozerala som tie tehu rifle,su pekne velmi 🙂

zabkaevka
18. nov 2008

ahojte kočky. tak vidím, že viaceré tehulky ste 🙂 paráááda. to je dobrá motivácia, aj toto ísť na ďalšie IVF.
Na chvíľku sem nakukávam. Mám dobré výsledky od gynek., po troch nie veľmi dobrých výsledkoch z cytológie, ma nakoniec poslala moja doktorka ku klinickému gyn. a ten ma zo spodu pozrel mikroskopom a vravel, že nález je normálny, tak žiadne HPV, ani iné zlé nálezy, tam nemám. takže môžeme ísť na 3.IVF. Stimluáciu by som chcela pri najbližšom krvácaní, teda asi o týždeň. Tak sa teším, už konenčne 🙂 dúfam, že ma doki z centra vezme 🙂
Držkajte sa, aj ja sa budem. paaaaaaa a sľubujem, že budem sem častejšie chodiť, aj keď v práci, je toho ešte stále veľa. Ale v poho to zvládam 🙂 nestresujem.

petkaerdal
18. nov 2008

zabkaevka ahoj,super,ze si v poriadku,tesim sa,ze sa pridas coskoro k nam 😉 drzim palce 😉

mici11
18. nov 2008

Ahoj zabkaevka, tak to su super spravicky, tesim sa s tebou 🙂 . Takze sup sup rychlo k nam 🙂
Petka ahoj, aj mne sa pacia. Idem zajtra u nas do mesta pozriet ake maju, ak sa mi nic nebude pacit, tak si objednam cez net.
Dnes musim upratat cely byt 😝 , cely vikend sme boli kade tade a tak to tu aj vyzera. No moc sa mi teda nechce 😠 .

petkaerdal
18. nov 2008

ahoj mici,len sa nenamahaj moc,oddychuj 😉
na to foto cakam 😝

janula13
18. nov 2008

Ahojte babulky, tak pekne, zabkaevka sa prida tiez do tehu vlny?Aj ja mam poblemy s cytologiou, bojim sa co bude najblizsie, uz by som mala v decembri ist zase, neviem ako je to ked som tehu, ci budu moct nieco robit , ale nebudem sa stresovat vopred...
Mici dakujem za stranku, idem mrknut, aj ja mam risfle s nizsim pasom, ale aj tak ma to omina, tak nechcem ich tam zazipsovavat normalne pri tom citim vycitky 😅 ja som este v pyzame, musim sa ist ogabat inak tu skysnem a prstom nehnem a tiez mam co robit...a idem kooonecne pit mlieko, myslim ze uz by som to mohla zvladnut...

petkaerdal
18. nov 2008

babul,dobra urodicka 😉 ,teraz nech sa vsetky krasne oplodnia,to budes vediet az zajtra co?

mataaa
18. nov 2008

Cavec baby, tak som zacala v sobotu stimulkovat. poviem vam tych 5 merionalov je prekny zabijak. od soboty mam taku migrenu, ze som musela zdrhnut z roboty a zostavam doma. budem sa pekne vyvalovat s mokrou handrou na cele.
Peti pekne obrucky, aj my mame kombinaciu bieleho a zlteho zlata, aj saty su pekne - ruove nie? teraz aspon vieme ako vyzeras. 😉

janula13
18. nov 2008

Mataa tak len vydrzat, mna tiez posledne dni bolieva tekvica, ale z tehu, ale tak ci tak nic prijemne, tak sa drz a vydrz ved vies preco to robis a aka bude odmena 😀

petkaerdal
18. nov 2008

ahoj Matka,na tej foto ,ale vyzeram hrozne,to dam prec a dam piatkove potom 😉
obrucky su pekne,tiez to nieje dobre vidiet
tak ty uz pichas o 106? ktory den stimulky si???
ano,saty su ruzove

pointka
18. nov 2008

Ahoj Petra, my sme uz 19mm 🙂 dnes som bola na kontrole, vsetko je OK, tak som rada 🙂

mici11
18. nov 2008

Petka, tak som pridala 2 fotky, ale len na chvilku, lebo drahy nechce aby som ich tu zverejnovala. Tak kuknite 😉

petkaerdal
18. nov 2008

ahoj poi,supeeeerrrr 😉
my sme troska mensi,ale ideme za tebou 😀

mataaa
18. nov 2008

Peti dnes som pichla 4. davku. vo stvrtok ideme do FC na kontrolu. tak som zvedava.
A ty ako prezivas. dufam,ze ti nie je moc spatne. Bambulky posluchaju?

janula13
18. nov 2008

Mici, tak ak bambulka bude po tebe, tak budete len chlapcov od nej odhanat 😀 teda aj to bude dievcatko 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre