Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
18. nov 2008

no vyhodit.. to nie.. ved uz je to moje.. hehehe asi potom vsetky 3... s malou dusickou .. a tie 3 vkladaju na 3 den ze?? ak budu 4 a viac mam si dat pk ze? asi ano...

uz aby bolo zajtra.. hehehehe

babulka123
18. nov 2008

s mensim poctom ani neratam...

petkaerdal
18. nov 2008

ano babul,o tych 3 sa bavime v pripade,ze ostanu len 3,tym padom sa PK nerobi a ktore 2 vybrat,by som nevedela...
ale samozrejme dufame a verime,ze budes mat 5 krasnych embryjok 😉 😉 😉
no teraz budes mat asi dlhu noc

babulka123
18. nov 2008

nooo dohodli sme sa na tych 3 ..

babulka123
18. nov 2008

ale aj tak verim vsetkym 5... urcite to zvladnu a podari sa im to.. vsak su to bojovnici po mamke.. hehehe

babulka123
18. nov 2008

no dlha noc ma caka a ty si niekam zmyzla.. to sa robi .. pomooooc. hehehehehe

petkaerdal
18. nov 2008

super babul ,aj ja im verim 😀
na chvilocku som sa vytratila,bo dosiel drahy a bola som si kupit zmrzku,aj ked neviem teda,ci to mozem...
budem sa ti venovat,ak nebudes moct spat aj do rana 😀 😉
brusko boli? alebo sa da celkom?

petkaerdal
18. nov 2008

babul,pre teraz sa aj tak musim lucit,aj ked nerada,ale zatial nemame 2 pc,ako vy 😉 a ked je drahy doma z prace,tak je laptop jeho...takze zatial pa ,neskor este mrknem 😉 drz sa,cmuk 😉

babulka123
18. nov 2008

cmuuk papa a pozdravuj draheho..

no ja som akurat vyvolavala s kamoskou co ma doma teraz 19 dnove dvojicky tak som rada ked si najde 5 min.casu a zavola mi ..

brusko boliiiiiii ale zajtra uz nebude..

petkaerdal
18. nov 2008

babul dakujem,pozdravila som 😉
pokial len boli tak,ze sa to da vydrzat,je to ok 😉
taka som zvedava na zajtra,kedy ti maju volat? mne volali 9.15 rano..tak daj hned vediet

melisska
18. nov 2008

babulka, drzim ti silne palceky 🙂
ahoj peta 🙂

babulka123
18. nov 2008

melisska veeeelmi pekne dakujem..
noo neboj ze nebudem hned pisat..
brusko noooo len ten lavy vajecnik, ako 1 den mrchy.. snad do zjatra bude dobre...

petkaerdal
18. nov 2008

ahoj melisska 😉
babul to je len mala bolest,viem to porovnat,ked som ja mala 6 vajok,do rana budes fit 😉
co robis inak?
ja rozmyslam,co jest,nic mi nechuti,spravila som si chleba vo vajicku,to som posunula drahu,nic do mna nejde a je mi od hladu zle 😖

babulka123
18. nov 2008

jaaa kukam priatelov a netujem..... snazim sa tu nejako zabit cas..heheheh

rozmyslam co by som ti poradila na papanie.. inak skus nejaku sunku ak sa da.. alebo ryzu.. ja viem ze je to skor na dietku ale ked ti nic nechuti.. alebo nejaku len taku rychlu zaprazenu polievku .. nicc???

melisska
18. nov 2008

ja neviem mna po OPU nebolelo nic, a to som mala pri 1.IVF 24 vajicok 😀 a pri 2.IVF 19 vajicok 😉

babulka123
18. nov 2008

meliska stastna to zena.. u mna je to v pohode, ani neviem ci ma boli brusko alebo krize.. ale nieco to bude.. ale da sa to v pohode hovorim je to ako 1 den kramculov.. takze zatial ok..

babulka123
18. nov 2008

meliska este mate mrazaciky? a mimochodom ako doma uz lepsie???

petkaerdal
18. nov 2008

melisska,tak to si mala stastie,ja som 3 dni nevedela ani chodit,najlepsie mi bolo len v sede a lehu,hrozne bolesti

babulka123
18. nov 2008

mne je rovnako aj tak aj tak ale v pohode.. viem ze zajtra to uz bude lepsie, ale pre istotu sa nalievam vodou , dnes uz mam 2 litre za sebou radsej budem veeela cikat ako skoncit s ohss...

petkaerdal
18. nov 2008

istota je gulomet 😉
ale myslim,ze ti nic nebude,to hrozi pri pco a to ty nemas 😉

babulka123
18. nov 2008

no sak pohoda.. co robkas???

melisska
18. nov 2008

mame mrazaciky 7 😵 😵 😵 ale mne zatial KEt nevysiel, tak do toho nevkladam take nadeje ako na ET, ale.... 😅

babulka123
18. nov 2008

meliska... doteraz sice nevysiel ale teraz vyjde.. neboooj
viacerym tu to teraz vyslo takze pohodicka.. a chystate sa??

melisska
18. nov 2008

ano, ale az v januari, teraz este musi prist mrcha, december oddych a v januari idem aj na hematolog. vysetrenie.

babulka123
18. nov 2008

super to mas za chvilku ... po novom roku, vsetko nove sa zacina a tak.. budem na teba mysliet... a doma je to uz lepsejsie???

melisska
18. nov 2008

dakujem 🙂

doma je to super, neviem co to bolo, asi sme boli vystresovani, on mi povedal, ze si myslel, ze ho ignorujem a ja to iste, len opacne. inac v nemocnici sa o mna denne stral, prezlial mi periny, prebalil ma, umyl mi vlasy, nosil jest-az velaaa...bol velmi zlaty 😵

mici11
18. nov 2008

Ahoj Melisska, no myslim, ze je spravny cas aby ti vysiel KET 🙂 🙂 🙂 Kedy by si nan chcela ist?
Mna po OPU len trosisku bolel vajecnik.

Inak baby, prave som natlacila 3 penove zakusky a ja som to nikdy nelubila 😅 😀 No ale boli mnam. Moje prve sladke odkedy som tehu. Ani predtym som sladke nemala rada. Som zvedava co mi to spravi v zaludku.

babulka123
18. nov 2008

super, to som velmi rada.. to je to najhlavnejsie.. vies ja mam vacsinou pocit ze nas to cele nejako spojilo..
a stres spravi veeeelmi vela, takze treba veela komunikovat naozaj velmi vela... inak moze dojst k veeelkym nedorozumenianm...

melisska
18. nov 2008

mici tak len papkajte 😀 a ked hovoris ze je spravny cas na KEt taj je, chcela by som ist v januari, teraz musim dostat mrchu po MA, v decembri nic, budeme oddychovat a v januari uvidime 😉

babulka123
18. nov 2008

mici .. no mne to uz aj prechadza.. takze ako hovorila petka do rana ani nebudem vediet.. ja som to mala aj pri 1 ivf.. ved ssa tam rypali, tak viem preco to boli..

ja mam teraz chut na polievku keby som to teraz pvoedala drahemu.. no neivem ale asi by sa ma spytal zopar otazok.. ci mi nahodou nesibe by bola asi 1...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre