• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
myslim,ze jedna z nich bola na transfer hned na druhy den,ale neviem ktora..
ja som bola potom tiez na druhy den,ked odber sa nerata...
tak v akom stadiu by mali byt v piatok? to nevies?
ja myslim,ze morulky
19. nov 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem lebo hovorila ze 8 bunkove.. ja uz neviem , je to uz jedno.. lebo ak nad tym budem este chvilku rozmyslat tak sa zblaznim
19. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nechajme tak....ked 3 dnove-tak maju byt 8 bunkove
19. nov 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Tak dnes ste sa cinili :slight_smile:
Petka no penove boli veelmi mnam, ale skoda ze skoncili v zachode :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Babulka moja, neboj i ked ta samozrejme chapem, ja som mala vzdy len 2 embryjka. Pri 1.IVF u mna spravili vynimku a spravili mi PK vkladali mi blastulky a pri 2.IVF som mala vklad na 3. den. Tym len chcem povedat, ze je to u kazdeho individualne a je to trosku aj o stasti. Ale viem, ze tvojim embryjkam sa bude u teba veeeeeeeelmi pacit a poriadne sa zahryznu a pustia az o 9 mesiacov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hlavne tomu ver!!! Viem o com pisem.
Presne uz nad tym nerozmyskaj, pekne si to uzivaj a tes sa ze coskoro si tehulka a budes nam tu pisat ako gkrckas :grinning:
19. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak kukni do pipin z gf.. snazivec pisal.hehehehe to je moj drahy.. a ptoom ze ho nemam lubit..
19. nov 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznam jeho nick :wink: ,kuknem

micka ahoj,no skoda tej peny :wink:
ja neviem co jest...ach jaj...
ty sa mas,ze mas aspon chute
19. nov 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici dakujem.

zlatko a na zaklade coho ti spravili vynimku a spravili ti PK? mne hovoiirla ze to neodporuca ..
19. nov 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zlaty je ten tvoj snazivec :wink:
PK si mozes nechat aj ty spravit,ved su to tvoje embryska :slight_smile:
19. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozem dat.. uz ani nie.. zrusili ma.. povedali nie a hotovo.. ale uz je to jedno aj tak to zvladnu.. TAK
19. nov 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neodporuca, ale ja som povedala, ze to riskneme a podarilo sa mi ich ukecat navela navela a po znamosti :wink: . Ale to len medzi nami. A mali sme krasne blastulky a biochemicke tehu :frowning2: . Na druhy krat som to uz nechala vsetko na nich, lebo ani blastulky nic nezarucuju i ked sanca je vraj vacsia. Takze myslim, ze ja by som uz PK asi nechcela.

Petka no moja najvacsia chut je stale pizza hawai :grinning: a potom ju nevladzem zjest :grinning:
19. nov 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ved to si ani nedavaj,len som pisala,ze mozes...ale neriskuj...nech idu k tebe do bruska,na co ich trapit v nejako mediu....
ja sa tak tesim s tebou,budem na teba mysliet pocas svdby :wink:
19. nov 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti len si potom nepomyl mena....hehehehehhehe to by bol trapas... ja budem na teba tiez mysliet... neboj
19. nov 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam,ze nepomylim..hi hi ...
nudis sa tiez?
19. nov 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale som strasne hladna.. idem si spravit nieco papat..
19. nov 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som chcela ist dnes do mesta a vonku hnusne prsi, asi to necham na zajtra a dnes budem cely den lenosit. Ved vcera som cely den makala. A vy ste ako na tom?
19. nov 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som hladna,co si das? ci mi nespravis chut :wink:
aj tu prsi mici,ale ja budem musiet ist po oblek ,ked pride drahy,inak hnijem pri tv s laptopom :confounded:
19. nov 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem l... stale ma boli to brusko .. ale to uz asi aj z toho ze somm bola nervozna... ja klasika, rohlik s maslom a sunkou .. a neskor si spravim to rizoto..
19. nov 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak o si mi nepomohla :confounded:
rizoto robis z kuracieho mäsa?
19. nov 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mam bravcove
19. nov 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja robim len z kuracinky,bravcove nemusim...
na piatok mam na plane majonezovy salat a rezne kuracie
19. nov 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatko nechcem byt hnusna hlavne ked nevies co mas papat.. ale majoneza nieje to najvhodnejsie pre tehulky... je tam neupravovane vajko a to nieje moc zdrave.. zistit si to...
19. nov 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha,no to ma nenapadlo,ja som myslela,ze nieco take,ked pride kamoska na obed..hm ,tak teraz neviem,uz som kupila veci do toho....
aj v tatarke je neupravovane vajko?
19. nov 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kukám a čo to nevidím? Už umieram od hladu a vy tu preberáte také mňamky :wink:

Petka, si môžeš pre seba spraviť s bielym jogurtom, či to nie?? :slight_smile:
19. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka kupovanu tatarku a mojonezu mozes :slight_smile: Pytala som sa dokyho. Bez toho by som ja nevyzila :grinning: Musim mat aspon raz do tyzdna varene zemiaky a vyprazany syr a samozrejme tatarku :grinning: :grinning: :grinning: a vela
19. nov 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatarku ano ale majonezu .. to by som neriskovala.. aj ked je pravda ze kupovane su nejako upravovane... ale neviem ..
19. nov 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici, máš moje sympatie :dizzy_face: :wink:
19. nov 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tusim idem k petke na obed.. mnaaam
19. nov 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici,dakujem,ved hadam nicnepokazim...ja na to chut nemam a ani neviem,ci budem mat v piatok,tak ale chcela som nieco malo nachystat,nejaky obed a zakusok,aspon ked mi ta kamoska pride...
mne je na tycku,ked to tu ale citam o tom jedle :frowning2:
bobjan,asi jogurt nie,chcem robit majonezovy salatik
19. nov 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, rovno z ET si dáš šalát a kuracie rezne, dobre načasované nie...??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, ja som myslela, že pre teba si môžeš namiešať len s biely jogurtom, ja to teda nerobievam, dávam jogurt len do cestovninového šalátu, ale švagriná dáva aj do zemiakového :wink:
19. nov 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok