Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
19. nov 2008

nebudes, nedufaj, to budes tehotna a postihne ta tehotenska demencia ako mna 😀 😀 😀

babulka123
19. nov 2008

jaaaaj na to som zabudla.. heheheh ja to beriem ako automatickost.. aspon sa budem moct na nieco vyhovorit..

mici11
19. nov 2008

Baby aj ja som vydata ,sice len od leta ale obrucku sme si navliekli obaja na pravu na prstenik 😀 . Ale co uz, uz sme si tak zvykli, tak ich tak budeme nosit 😅
No dnes som si uz druhy krat schrupla 😀 . Otrasne pocasko. zajtra si uz ozaj musim ist kupit tie tehu rifle. Aby mi bolo teplo na brusko. V mojich bedracoch uz je fakt zima. A silonky tak strasne hryzuuuuu 😝

babulka123
19. nov 2008

mici ze si uz pisala ze ta silonky hryzu a ze ti je v bedracoch zima.. allebo mam dezevu ako hovado...

mici11
19. nov 2008

Pisala pisala, to ja mam vypadky, vies tehotenstvo 😀 😀 😀 Ale kupit gate som si este nebola. Zajtra idem urcite 😀 Podte niekto so mnou 😀 Dame si niekde horuce jablcko, alebo late mnam mnam

babulka123
19. nov 2008

mici v mysli budem s tebou hehehehe neboj .. ale som rada ze si to uz pisala.. vies po tom co sa mi vsetkto podarilo dneska.. uz som sa zacinala bat sama o seba....hehehehe

janula13
19. nov 2008

😀 😀 😀 mici sla by som, keby mam vychadzky a je mi lepsie a ty si blizsie, cize nemozne 😅

mici11
19. nov 2008

No skoda babenky, tak nabuduce vo Viedni Ok? 😀 😀 😀

janula13
19. nov 2008

jasne 😀 😀 😀 ked nam bude trooosku lepsie 😀

babulka123
19. nov 2008

no tak to si pockate.. lebo to uz bude mne potom zle.. heheh uz sa na to snad aj tesimm

mici11
19. nov 2008

Neboj babul, ty nam zato stojis, aby sme si na teba pockali 😉 Petka nam samozrejme povodi 🙂

babulka123
19. nov 2008

jeeeej dakujem tak to je ina pocta.. hehehe ja budem potom vyberat kociky tam u vas..

babulka123
19. nov 2008

teda u peti.. pardooon ale s vami

mici11
19. nov 2008

Babulka dohodnute 🙂

petkaerdal
19. nov 2008

babul rizoto spapane?
babul,no tak sa mas na co tesit,ta demencia 😀 ,ale aspon si budeme vsetky rozumiet 😀 😀
baby vy tu dohadujete nieco u mna a bez mna? 😀 😀 😀
ja vas cakam tento vikend,nemusim varit a piect na 2x 😀 predsa
noooo oblek kupeny,topanky kupene,,,drahy je fesak,asi predsa poviem ano 😀
a konecne som sa najedla,zrazu mi vonku zachutil kebap ,aspon nieco dneska 🙂
co robite?
ja si musim este nejaku melodiu vybrat,co mi maju zahrat v piatok,no neviem ci je lepsi Bach alebo Mozart 😅-

mici11
19. nov 2008

Petka, takze vsetko nakupene, super tesim sa stebou, teda s vami 🙂 .
Ano dohodli sme sa trochu bez teba 😀. Jaaaaaaj ja tento vikend nemozem ☹ , nabuduce, ked aj Babulka bude tehula 😉 😉 😉
No idem prave zalahnut pred telku, mali sme navstevu.
Ja by som si vybrala asi Bacha.

mici11
19. nov 2008

Asi uz buvate, dobru nocku 🙂 🙂 🙂

babulka123
19. nov 2008

ja som este hore...

petkaerdal
20. nov 2008

ahojte,to fakt mici Bacha? ja som to pisala zo srandy,ved to je vsetko na jedno kopyto a vobec neviem ktore mam vybrat,pocuvam to uz druhy den 😅
tak teda to rande mozne dohodnut na ten dalsi vikend,ked bude babulka tehulka 😉

petkaerdal
20. nov 2008

babul,ako ti je???

babulka123
20. nov 2008

petka dobre ranooooo

petkaerdal
20. nov 2008

dobre ranko mojko 😉

babulka123
20. nov 2008

akooo zajtra mas velky den... to je na cely zivot.. juuuuuuuuuj tak by som ta rada videla ako hovoris hej hej hej anoooooo samozrejmeee

petkaerdal
20. nov 2008

😀 😀 😀 nejako ma zacina prepadat predsvadbny stres 😅 ani neviem preco,ved to nic nieje...
este nemam kyticu...
ako je tebe????? to ma zaujima najviac

petkaerdal
20. nov 2008

babul,je aj u vas taky vetrisko?? tu je hrozna zima,cakala som,ze uvidim uz sneh,ide nam okna vytrhnut 🙄

babulka123
20. nov 2008

ako mi je?? no stale to boli...ale v noci mi bolo docela dobre aj som sa vyspala... nebude to asi ohss, ale nejaka ina pliaga asi... nevime, alebo to bude len z nervov... ja uz vazne neviem.. vies podbrusko neboli... teda iba troska ale to je uplne v pohode to rozumiem ze boli z opu, lebo som bola dopichana...

ale horsie je ze mna boli brucho ako je pupok tak cely obvod brucha okolo pupka a smerom hore... boli.. take malinke ihlicky ako keby som mala v brusku... hehehheh mozno len zapcha alebo plyny.. ved uvidime...

babulka123
20. nov 2008

jaaaj ja neviem este mam zatiahnute zaluzie hehehehe ale kosa je dobra...
aaaa este aby som nezabudla, tak mi praskla zilka v oku no vyzeram ako vojnovy hrndina... heheheheeh

petkaerdal
20. nov 2008

tak uz to ustupuje hadam,ale preco ta moze boliet to brusko hore neviem,take nieco som ja nemala 😕
no ty si ako v jaskyni este teda 😀 😀 😀
ty vojnovy hrdina 😀

babulka123
20. nov 2008

no sak to .. ani ja som to po opu predtym nemala preto som stresovala... neviem mozno su to len "plyny" snad to prejde..

zajtra idem na ET tak poprosim dr.nech sa na mna pozire...

petkaerdal
20. nov 2008

no to by sa mohol pre istotu pozriet na teba...idem upiect piskotu na zakusok,budem tu neskor
zatial pa 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre