Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
20. nov 2008

papap

sak uvidime... ja verim ze to nebude nic zle...

petkaerdal
20. nov 2008

ja si myslim,ze to nebude tiez nic zle 🙂
piskota v trube,
co robkas ty?

babulka123
20. nov 2008

no ty sa mas.. ja .. nic. len tak nudkam sa a kukam M.A.S.H milujem ten serial..

no a o chvilku vypinam comp a idem zehlit, a co to uvarit a asi pojdem kuki kamosku s dvojickami.. neviem.

petkaerdal
20. nov 2008

no ani sa nemam,nechce sa mi piect a varit,lebo mi to pachne vsetko,takze so stipcom na nose varim 😀
troska sa chod odreagovat aj ty 😉

babulka123
20. nov 2008

idem idem este jedna otazka. zajtra ked mam o 11 ET, utros si mam rano normalne dat alebo ho mam zapit? ako to je .. ja som sa na to nepytala..

petkaerdal
20. nov 2008

normalne si ho vloz,vzdy som ho vkladala a nikdy dr. nekazal inak,on ta aj tak dole vyplachne a vydenzifikuje predtym..a hned po transfere si ho mozes na wc vlozit 😉
a plny mechur nezabudni moja 😉

babulka123
20. nov 2008

noooo dobre. lebo v GF sme ho rano normalne mali zapit.. zevraj to ma rovnaky ucinok ..

ozaj a po vklade moze byt marek pri mne alebo som tam sama...

petkaerdal
20. nov 2008

po ET ta prikriju plachtov na "koze",nastavi sestricka hodinky,aby si na ne videla a privedu ti manzela a tam lezkas presne 15 minut s foteckou v ruke a teskas sa,potom rychlo cikat,vloz ten utros,lebo ten z rana ti vyplavy a ides s drahym na izbu a lezis este 45 minut,oblecies sa,dostanes spravu a ides domkov lehnit dalej 😉
zo spodu ma silnejsi ucinok utros

babulka123
20. nov 2008

no super, uz teraz sa tesim , len rozmyslam kde potom bude lezat sysy , lebo mam ET zajtra rovnako somnou ... aha ano najprv jedna potom druha.. booooze troska logiky ... hehehe to bude tym utrosom .. hehehhe

petkaerdal
20. nov 2008

tam su dve izby,myslim,ze vas daju oddelene,ale ja som raz bola s jednou kockou na izbe a normalne tam boli aj nasi partnery s nami,ale to bolo po Opu,neviem,ako je to po ET...
dones si aj minosku,keby si mala prazdnejsi mechur ,ja som mala vzdy..
jaj,ja sa tak s tebou tesim,musi ti to vyjst,musis po mne naskocit na vlak a vystriedat ma v brzdeni,mna uz bolia nohy 😀

babulka123
20. nov 2008

peti ja viem ze to vyjde tak nejako som sa dohodla s marekom.. takze uz som ako tak v klude..

babulka123
20. nov 2008

idem nieco porobit a pridem poobede.. cmuky

a neboj kupila som si nove topanky speci pre brzdenie.. ved gregy ide v januari a to tedaa budem inak brzdit... aj usami...

petkaerdal
20. nov 2008

no ved to tak ma byt,musime si pomahat...ja som uz zodrala troje kvoli tebe 😀 😀 😀

babulka123
20. nov 2008

potom ti donesiem nove.. oki??? cmuk

petkaerdal
20. nov 2008

no to musis 😀 😀 😀
pa zatim...tusim len my dve sme tu stalice v tejto teme 😉

babulka123
20. nov 2008

no co ti budem hovorit... sukromna tema.. hehehehe

janula13
20. nov 2008

he a nie ste 😀

babulka123
20. nov 2008

aha spion/.... teda spioni... 3v1

petkaerdal
20. nov 2008

jani spionazujes ?
ako sa citis? mne sa ohromne vari dneska 🙄
babul,co robis? navarene?

babulka123
20. nov 2008

hej hej aj ked snazivec nejako protestoval proti polievke ma smolu... a vies aka bola dobra... sice tebe asi tazko budem o tom nejako hovorit ze???

a ty ako ???

petkaerdal
20. nov 2008

no to ano,mne nemusis o nicom vraviet,mne smrdi aj voda 🙄 🙄 🙄

ja som uvarila zemiaky prave,robim tak na etapy,potrebujem ten smrad predychat stale 😀 ,poumyvam dlazky a ked pride moj,tak pojdeme po kyticu,este ze je dneska otvorene do 9 vecer,lebo by som nestihla vsetko

a co snazivec nema rad vajickovu polievku?

babulka123
20. nov 2008

no pekne vidim ze mas co robit.. ja idem asi zehlit troska k telke.. lebo snazivec bude dnes dlho v robote aby zajtra mohol byt somnou doma..
a co ma proti polievke to neviem lebo ju ma rad... ale nebojim sa ved ked pride domov zje ju bez problemov.. ale asi nechcel kmin lebo vela puka potom .. a ja somm to prave potrebovala.. lebo som sa vypukala a brusko uz az tak neboli.. uz len tie vajecniky ale to je v pohode...

som zvedava na tu kyticu potom ju odfot dobre??? juuuuj zajtra budem na teba velmi mysliet..

janula13
20. nov 2008

ja spionujem? 😕 Ja sem predsa patrim 😀 ja sa snazim byt uzitocna, mam pocit, ze ked nieco robim, ze zabudnem trosku ako mi je nanic, a dnes to zatial zabera...dnes vecer som slamenna vdova, manzelik ide na koncert mala som ist aj ja, ale kedze vecer mi byva najhorsie, tak nejdem a upratujem, pride mi namiesto koncertu kamarat na navstevu...ja som zacala dnes samozrejme hriankami, potom actimel, teraz cestovinky s olivami a paradajkami a bazalkou a cesnacikom a teraz chrumem hrozno...idem upratat terasku a este chcem urobit ladovy salatik k tym cestovinam a upratujem papiere, co som mala do prace, ale kedze tak skoro nenastupim, tak tu zbytocne zavadzaju...taka som ja dnes sikovna 😀 Peti, aka bude nakoniec kytica?

petkaerdal
20. nov 2008

babulka 😀 😀 😀
no odfotim,len neviem,co zozeniem na poslednu chvilku,nemam rezervovanu ziadnu totizto...a kytica ma inak vobec netrapi nejak

Jani,len na zanedbavas trosicku

kyticku nemam vybratu ziadnu,kupim prvu,co mi padne do oka

janula13
20. nov 2008

ja zanedbavam?to ako?ja len dnes nieco konecne robim, musim, kedze pride navsteva, a ten kamos je taky typek, co ma rad opriadok, tak nechcem aby si nieco pomyslel, ako som sa spustila 😅
ty si iny expert, ja som dlho vyberala, ale nakoniec tie kvietky co som chcela v juli uz nekvitli, boli jarne, tak styl ostal a nahradili ich ruze, ved si videla...

petkaerdal
20. nov 2008

noo ,ale len trosicku 😉
jaj,ja dneska makam od rana,normalne som uz unavena,po tolkom oddychu mam co robit,aby som sa premohla k niecomu...

mne na tych kvetoch nejako ani nezalezi,to uz je posledna vec,hlavne ze,ze si mame co obliect...
a kedy cakas navstevu?

janula13
20. nov 2008

mal by prist nejak po 16, neviem presne, ale poviem ti, ze uz som taka unavena, ze by som bola radsej keby neprisiel, potrebovala by som slofika, uz mam vsetko hotove, ale unavena som riadne...a tak op 16 mi zacina byt este horsie, tak mam trochu obavy, dufam ze tu nebude 3hodiny, to on tak rad, neviem ci mu dojde, ze mi je zle...som otrasna, ale co narobim, ja za to nemozem, ale hovorim si ze hadam ma zabavi a mne az tak zle nebude...tak drz palce nech si nespravim hanbu grckanim...
uz mas napecene?

petkaerdal
20. nov 2008

Jani,mozme si ruky podat,tiez padam dole nosom,dneska som poobede nespala a chyba mi to 😀

a o grckanie si nerob starosti,aka hanba,lutovat by ta mal akurat,keby grckas 🙂

napecene je,len jeden zakusok som spravila,nam to staci,este idem do obchodu a idem urobit chlebicky ,nech mame na ranajky,ale uz fakt ledva stojim 😅

babulka123
20. nov 2008

baby kde beriete tu energiu .. poslite aj mne.. ja som dnes uvarila teraz com troska zehlila a nevladzem...

janula13
20. nov 2008

jezis babul, vidis, zehlit som aj chcela...nehrozi, dnes stacilo...nuz rada by som ti oslala energiu, ale dnes uz nemam na rozdavanie 😀 ved aj ty si sikula, dala by som si tu tvoju polievocku, ja taku nevarim, ale dala by som si, mnam mnam, na nic ine nemam chut, asi sa vrhnem na hrianky ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre