Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
20. nov 2008

noooo aj by som ti poslala ale snazivec ju celu zjedol.. a ako protestoval...

ja som uz dozehlila uz sa mi nechce...a brusko ma stale boli...

janula13
20. nov 2008

nuz, tak ze mu dakujem 😀 a ako ohrnal nos 😉 babule neviete co mozu tehotne ked ich tam dole pri cikani desne boli a stipe?Myslite ze urologicky mozem?Hrozim sa toho, co zazijem na wc zase, mne sa to stava tak raz za rok, ci pol roka, ani lekarovi nechodim, prejde to samo, pijem len urologicky, ale teraz neviem ci mozem...vraj nieco brusnicove pomaha...
babul, nuz vajecniky sa ti zmensuju, musis vydrzat a zajtra privitat bab]tka, mna aj teraz sem tam pichnu, vcera teda dost, ale nepanikarim radsej a hovorim si, ze to tie male potvory si tam robia co chcu, len dufam ze nie neplechu..

petkaerdal
20. nov 2008

babul,to ten utrogestan zase vystraja😀 😀 ty by si mala mat z nas najviac energie,ty beries len utors,my sme k tomu este aj tehu 😉
ale uz som fakt rada,ze sedim,taka som unvena dneska..

no kyticka zajednana,kalie nemali a ani nedostanu do zajtra,ale maly krasne ruzove ruze a dali sme ich s bielymi,rano si idem pre nu,myslim,ze to bude na 10 minut stacit 😀

Jani a co ta to tam dole stipe pri cikani? nemas to take zapalene z urtosa? lebo som to niekde citala,ze pri dlhom brani zacina stipat alebo take nieco...
Jani,ja by som si v tehu ale nedavala nic,ja by som skocila gynekologovi radsej 😉

petkaerdal
20. nov 2008

kde ste vsetky 3??? 😕 sama som tu

mici11
20. nov 2008

Ahojte ločky,

Tak konecne som pri PC, i ked u brata. Dnes cely den beham, vybavujem kadeco a nakupujem 😀 . Podbrusko ma teda boli riadne a aj krize 😝 . Tehu gate som si zatial nekupila, lebo S-ko mi bolo zatial trochu velke a neviem ci si nemam radsej neskor kupit M-ko, aby som ich mohla dlhsie nosit. NO uvidim este, mam hrooooznu dilemu 😀
Ale kupila som si super tricko.
Petka tak zajtra mas velky den. Ides aj zapit slobodu 😀 😀 😀 ? Budem na teba zajtra velmi mysiiet. O kolkej mate sobas, zabudla som sorry ☹ .
Babulka na teba samozrejme tiez, ty nasa od zajtra tehulka 🙂 🙂 🙂
Janulka a ty ako?

petkaerdal
20. nov 2008

ahoj mici,aspon niekto,ved sa tak nudim teraz,na svadbu vsetko nachystane,drahy je u holica a ja som sama 😖

o 10.30 to mame zajtra a slobodu nejdem zapijat,uz nestiham dneska,ale pridu mi kamosky a tie zapiju za mna,ja uz nemozem 😝

tak si teda nic nekupila,co,pockaj kym budes mat brusko väcsie a potom kup tehu gate,ved nejake este oblecies ci?

mici11
20. nov 2008

Petka tak zajtra o 10:30 budem na teba veeeeeeeelmi mysliet 🙂 🙂 🙂 A kamosky nech si daju aj za mna jeden poharik na teba 😀
No spravim ako ty vravis, pockam este trosku a potom kupim gate. Moje zapnem v pohode pod bruskom, lebo mam sam bedrace, len sa v nich necitim az tak velmi pohodlne. Ale tolko uz vydrzim.
Idem domov a potom sa zas ozvem

petkaerdal
20. nov 2008

ok,poviem im,daju si urcite...
ani ja sa necitim v bedracoch uz pohodlne a navyse citim,ze mi je zima,asi by som si mala aj tielka pokupit,co som nikdy nenosila,aby mi nebola zimka...moja sestra to vyriesila tak,ze nosila cele tehu traky na rifliach a rifle mala odopnute,aspon mala kazdy den nieco ine oblecene a na to dlhy sveter,mozno to tak poriesim aj ja na cas 😀 😀 ale ozaj len na cak,kym nebudem,ako slonica 😀

babulka123
20. nov 2008

kukuk... my sme s marekom kukali nejaky filmisto.. a viete co zajtra uz budem tehuuuu

babulka123
20. nov 2008

petkaaaa nervozna zajtrra pred velkym dnom?? dufam ze nie a prosim ta opakuj si ano ano ano teda pardon ja ja ja ja ja ....

budem na teba mysliet, my budeme akurat na ceste do FC...

petkaerdal
20. nov 2008

ano babul,budes tehu..budem tiez na teba mysliet mojko😉

ani nie,niesom nervozna,uz mam vsetko nachystane,kytica zajednana,nic nepotrebujem uz...len ma stve,ze nebude svadobna noc ☹ ☹

petkaerdal
20. nov 2008

Jani ako? navsteva sa tusim zdrzala 😀

babulka123
20. nov 2008

a preco by nemohla byt.. ja viem ze sexik teraz asi moc ani nie.. ale ved existuju aj ine praktiky... furt lepsie ako sa dostat do postele rano o 8 ako ja..

ja sa uz na zajtra aj tesim .. tesim sa na fotku a zaroven sa troska bojim , klasika z neuspechu.. ale ako si hovorila nic uz na tom nezmenim, spravila som vsetko preto aby sa to podarilo a ostatne je uz v rukach bozich.. a ja dufam ze tento krat sa na mna osud priaznivo usmeje...

petkaerdal
20. nov 2008

tak sa teskame obidve na zajtra,nech nam je ten den stastnym 😉 😉 😉
tak ta moznost tam je vzdy ,ze to aj nemusi vyjst,ale tebe to ucite vyjde ,si proste na rade
a presne tak,nic nezmenis,spravila si svoju pracu a vsetko je uz v rukach bozich,ale bude to dobre neboj,zacinam to tak nejak citit 😉

mici a kolko das teda vlozit? das vsetkych 3 drobcov?

bojim sa babul,uz od stimulky abstinujeme,co je nejakych 7tyzdnov 🙄

babulka123
20. nov 2008

jaaaj tak to my abstinujeme troska dlhsie lebo mam streptokoka a neviem sa ho zbavit,,, ale vraj to nevadi.. tak uvidime.

co sa tyka toho vlozenia este neviem , dohodnem sa s lekarom , ale ak nebude 2 x suhlasit asi si dam len 2 a poprosim ich nech toho jedneho nechaju do blastocysty a dam ho zamrazit.. uvidime.. neviem zalezi zajtra ako bude a tak .. a hlavne co mi povedia na to moje bruchobolenie..

a som velmi rada ze to zacinas tak nejako citit.. mohla by si .. a dakujem

ty hlavne zajtra moc nezamrzni a ak sa ti bude dat hod potom nejake foto lebo budem moc moc moc cakat... ja sa budem moc vytesovat z tej nasej foto a ak sa mi podari tak si ju dam potom do albumu...

petkaerdal
20. nov 2008

no myslim,ze ta bude odhovarat od 3,ale uvidis to zajtra teda...

no nejako to zacinam citit,mne to vazne uz vyslo u par kamosiek a nejako citim,ze to bude zajtra stastny den pre nas obe 😉 musi ti to vyjst,aby sme mohli stastne na 21.11 spominat predsa 😀

hadam nezamrznem,ved skocim do auta a vyskocim na urade,mame to 3 km na urad a foto dam hned,ako sami bude dat 🙂

a daj si foto aj ty do albumu,tiez chcem vidiet...

to brucho stale boli?

petkaerdal
20. nov 2008

a este len budes babul abstinovat,po transfere nemozes vobec a potom sa budes uz bat ako ja 😀

petkaerdal
20. nov 2008

tak sa pre dnes lucim,ide mi ordinacia 🙂
babul,myslim na teba zajtra 😉
a hladkaj brusko po Et,babulky to budu citit 😉
pa a pekny vecer

babulka123
20. nov 2008

hej hej boli.. ale uz som si snad aj zvykla na to.. ja to poviem zajtra este dr.nech sa najprv pozre... ale snad mi to nezrusi..

petka porzi pre teba bude 21.11 urcite stasny to viem uz teraz, lebo ja verim na svadbu na 1 x..... som stastna aj za teba ze si nasla svoje zivotne stastie.. ver mi..

ja som s marekom 10 roikov teda bude to teraz vo februari a v aprili mame 8 vyrocie svadby a som rada ze ho mam, aj ked ma niekedy vie vytocit do nepricetnosti,, ale to patri k tomu , ak by sme sa nehadali tak by to bolo podla mna falosne, lebo nie vsetky dni su idealne a 100 percente... ale s laskou sa to da vzdy zvladnut... a hlavne je to super ked sa mas na koho obratit.. a ten druhy sa moze obratit na teba a navzajom sa podrzite.. uzivaj si to plnymi duskammi... cmuuuk

babulka123
20. nov 2008

cmuuuuky a pekne sa vyspinkaj , mysli na to ze spinakas posledny krat ako slobodna.. heheheh tak sa pekne rozvaluj na posteli potom ti to uz nedovoli...heheheh cmyuuuuk

emka1
20. nov 2008

petka, na zajtra drzim palceky ... a nech vsetko prebehne hladko 😉

babulka ... detto ... hladkaj brusko, zajtra si ides pre vase babatka ... uz sa na Teba urcite velmi tesia -)

petkaerdal
20. nov 2008

babulka dakujem,si fakt zlata,no myslim si ze,po tom vsetkom ,co som si vytrpela,nielen ivf ,ale aj v minulom vztahu,si naozaj zasluzim byt po rokoch uz stastna 😉 ale mam dobreho chlapca,som stastna 😉
tak to ste uz krasne dlho spolu,nech vam to vydrzi este velmi dlho 😀
a bez drobnych hadok by to vo vztahu nebolo ono 😉

dakujem emka

babul aj ty sa dobre vyspinkaj ,bo ides rano po babuliakov 😀

janula13
20. nov 2008

no ja som tu a vy uz nie ste, navsteva pred chvilou odisla, ale bolo dobre aj som sa pri nom napapala a ani mi zle nie je, fakt spolocnost mi pomaha, nemyslim na to tolko, takze sme pokecali, vychvalil veceru a to on je iny kritik, on ma nesetri, tak sa tesim a dostala som krasnu kyticu, tak to bol pekny vecer, teraz uz len oddych pri TV a cakanie na manzela 😀
ALE!!!Hlavne vam obom zajtra vela stasticka, pri oboch aktivitach, babulka, tebe nech sa pekne zahryznu, zajtra len polihuj a setri sa, som zvedava na foto a kolko ich tam date a Petka, tebe prajem krasne ANO a vela stastia a lasky v manzelstve, aj hadat sa mozete, ced to treba, lebo udobrovanie je super vec 😀 A odporucam aj svadobnu noc, my sme sa uz odblokovali, aj ked manzel sa viac bal ako ja, ale ved sex k manzelstvu patri a ty nie si chora, hadam nechcete abstinovat 9mesiacov, treba len opatrne, nemas sa coho bat...
tak baulky, budem na vas obe mysliet a netrpezlivo cakat co pribudne v albumoch 😀

mici11
20. nov 2008

Janulka a Babulka tiez vam prajem zajtra vela vela vela stasticka. A obe vas objimam a bozkavam (i ked takto nadialku)
Janulka teba samozrejme tiez 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
20. nov 2008

Ahoj Jani,tak nakoniec bola navsteva fajn,to je super 😉
a dakujem moja 😉
mici ,asi si myslela mna 😅

mici11
20. nov 2008

Jezis jasne, ze teba 😀 😀 😀 😀 To mas zato, ze si sa ma pytala o 19:54, ze kolko dam vlozit 😀 😀 😀
No ide mi karta 😀 😀 😀

mici11
20. nov 2008

Takze Petka este raz: zajtra ti prajem vela vela vela stasticka cmuk cmuk 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janula13
20. nov 2008

hej, mici isto myslela teba, neberie este aj ona utros? 😀 😀 😀 uzite si to zajtra obe,mate pred sebou krasny den 😉
Mici, citam, ze asi aj ja pockam s nakupom tehutenskych rifli, aj ked si myslim, ze M mi bude aj potom velke, ale isto nejake vyskusam a uvidim, ved nieco nakupime, ja tiez zacnem nosit tielka, boli ma kostrc uz par dni, neviem z coho a vcera ma dost pichalo aj v podbrusku, vzdy ma to tak zaskoci, ale dufam ze je to normalne, ked citam ze aj teba picha a bolia krize, ja sem tam uz chodim ako kacica smatlava 😀 a kedze ma stipe a boli pri cikani, tak si dam pozor na prechladnutie a hlavne krize, nijake hole pupky a krize babule!!!
Inak kamarat skonstatoval, ze ved uz mam brusko, dnes veru mam, rano absolutne nic a teraz, skoda ze nema kto odfotit 😀

mici11
20. nov 2008

Tak tak Janulka, ja som dnes tiez nahodila tielko. Aso po 100 rokoch 😀 Ale nechcem prechladnut.
No super, ze uz mas brusko. Vidis vidis aka ty budes krasna tehulka 🙂 🙂 🙂
No veru aj mna boli a picha. A este ked sa prudsie postavim, tak ma akokeby seklo nachvilku. Musim si nato davat pozor. Inak ked ta stipe pri cikani, nebrnknes dokymu?

mici11
20. nov 2008

Janulka ja slapem na duphastone 😀 😀 😀 ma zazracne ucinky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre