Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
20. nov 2008

hehehe, ked to tvrdis ty 😀 Inak dnes sa mi kamaratka pytala v centre mojej doki, co s tym utrosom, ci to mysleli vazne s tym vysadenim v 8tt a ze vraj ano, nuz, ja zacinam 10ttale este mam tabletky, tak zoberiem kolko mam a potom vysadim, co uz ked tak kazali...
Nuz mici, momentalne som neni dvakrat atraktivna, stale sa mi robia vyrazky na brade hlavne, plet strasna a este mam aj herpes a zapaleny kutik a dnes zacalo teraz navecer to stipanie dole, je to des na wcku, ale ja dufam ze zajtra to prejde, dam este urologicky, ja dokiho mam len v pondelok a stredu ordinuje, tak nechcem otravovat, keby to neprejde zajtra, zavolam kamoske doktorke, co poradi, ja len verim ze je to max dvojdnova zalezitost..

mici11
21. nov 2008

Petka tak coskoro povies svoje ANO, zlatinko prajem Vam vsetko stasticko sveta a vela vela lasky 🙂 🙂 🙂 🙂

rebo
21. nov 2008

Petka aj ja sa pripájam ku gratulácii. Hlavne veľa, zdravia, šťastia, lásky, peňazí a rodinnej pohody.
Babulka a tebe hlavne nech to vyjde a nech sa bobáčikovia v tebe udržia. Ale vlastne to je istá vec, veď táto téma je plodná, takže niet pochýb, že to vyjde.

janula13
21. nov 2008

tak Balhozelam mladomanzelom, vela vzajomnej lasky, stastia a radosti z deticiek Petkoerdalovci 😀

zabkaevka
21. nov 2008

ahooj kočky.
ja len krátka info správa, dnes začínam so stimulkou 🙂 pichám GONAL, zatiaľ len toto mi predpísať doki, ani žiadne lieky nič, len toto. Tak dúfam, že vie čo robí.
Tak paaaaa ozvem sa po prvej kontrole v utorok.

janula13
21. nov 2008

zabkaevka, tak vela stastia, budeme ta sledovat ako nikto! 😀

lenka20
21. nov 2008

zabkaevka - ahooj, co to citam - gratulujem k zacatiu stimulky a thuj thuj thuj 🙂 😅 😅 😅 nech su z toho // uz konecne, vsak 😉

babulka123
21. nov 2008

zabka supeeer budem drzat palceky 😝

mici11
21. nov 2008

Zabkaevka super, tak si sa dockala. Neboj Gonal je dobry 🙂 Drzim ti palceky a maj sa pekne 🙂

petkaerdal
21. nov 2008

kocky ahojte,foto v albume,pozrite,nenecham to dlho...

babulka123
21. nov 2008

petkaaaaaa kraaaasne co ti budem hovorit..
uz viem ze si si to uzivala...

petkaerdal
21. nov 2008

uzila,ale bolo to kratke,naozaj ,len 5 minut....ale povedala som ANO z lasky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babul ty ako ??? vrav,myslela som na teba,len so necitala este ,co ste pisali

petkaerdal
21. nov 2008

mici ,rebo,Jani dakujem vam,citila som sa na chvilku naozaj,ako princezna 😀

babulka123
21. nov 2008

no co ti budem hovorit.. perfektne .. ako vzdy

petkaerdal
21. nov 2008

co ako vzdy? kolko sa dala vlozit????????

babulka123
21. nov 2008

no super... bolo vazne dobre..

no a nakoniec boli len 2 jeden 6 bunkovy a jeden 8 bunkovy a ten treti sa nejako nechcel delit a mal len 4 bunky...
ale nevadi , tito dvaja to zvladnuuu. velmi im verim

petkaerdal
21. nov 2008

ano zvladnu to jasne,ten treti bol asi nejaky slabsi,tesim sa s tebou,som rada,ze si rezila tiez krasny dnicek 😀 😀 😀
kde su kocky? nepozru foto?

Jani aj ja mam celu tvar vyhadzanu,to z dvojiciek 😀

babulka123
21. nov 2008

a uz konecne viem co to je 15 najdlhsich minut v zivote... ja som myslela ze pustim tam na stole ako som bola a to som musela ist este tesne pred transferom trosku odpustit z mechura ....

normalne som tlacila tie hodinky ocami dopredu.. peti poslem ti za chvilku IP cmuuk

emka1
21. nov 2008

petka,.... jeeeej, srdecne blahozelam k svadbicke a velkemu zivotnemu kroku, nech ste zdravi a krasni a hlavne spolocne velmi stastni a nech vas detusky posluchaju 😉

Ty si ina fesanda na tych fotkach 😉 aj Tvoj mangel je velky fesacisko 😝
a este ste si na urade aj posedeli .... my sme to mali na stojaka 😀

petkaerdal
21. nov 2008

hihi,poznam babul,poznam..aj ja som tlacila hodinky,dokonca som nelezala ani 15 minut 😝

a super pocit,este ked ta otvori pre ET,vsak? 🙄

babulka123
21. nov 2008

nooo bolo mi fajn.. dokonca ked som sa storcovala na stole ze ma bolia haky tak to robil pomalsie aby to co najmenej bolelo.. som na to velmi citliva.. super...

petkaerdal
21. nov 2008

emka dakujem aj tebe,dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmm

ale niesom fesanda 😉 ,moj manzel je cierny troska 😀 😀 😀

nie neposedeli,bolo to naozaj len o podpisani,par foto sme urobili a sli sme domov ,tu sme sa naobedovali a drahy uz maka v praci,hostina bude v januari velka,riadna 😀

emka1
21. nov 2008

babulka ... silno myslim aj na vas oboch s mangelom a na dve fazulky, cely den vas sledujem - aj priamy prenos z FC som si precitala .... velmo drzim palceky ... hlavne tychto 14 dni skus prezit podla navodu janulky 😉 ... ziadny stres !! to sa mi to lahko hovori, co ? ked som tie nervy este nezazila ....

babulka123
21. nov 2008

inak moje deti sa brania foteniu uz teraz.. .nejde mi odfotit ten ultrazvuk... ale su tam....

petkaerdal
21. nov 2008

babul,ja som to fotila s mobilom,lebo s fotakom to bolo osvetlene moc

a lezkas?

mici11
21. nov 2008

Petulkaaaaaaaaaaa si kráááááááááááááááásna si 🙂 🙂 🙂 Obaja ste boli velmi pekny. Este raz vsetko dobre pani Erdalova 😀 😀 😀

Babul ak mas skener, preskenuj. Ja to robim tak. Ale su tam a to je podstatne, aj tebe gratulujem. Cochvila cakam od teba hlasenia ako ti je zle, ako grckas, ako ti vsetko smrdi..... 😀

babulka123
21. nov 2008

no ale ani s mobilom to moc nejde.. ale este neskor skusim ..

hej hej lezkam pred telkou.... brusko ma este troooosicka boli a tak mi je lepsie ked lezim ... ale hodlam iba dnes nejako ... zajtra uz budem asi normalne fungovat...

petkaerdal
21. nov 2008

mici cmuuuukkkk dakujeeeeeeeemmmmmmmmm,vies aka som stastna,az sa mi nechce verit,ze som vydata a mam manzela 😀
som uz pani Erdalova 😉 😉 😉

ozaj babul,aj sa na teba pozrel dr.?

babulka123
21. nov 2008

ja som mu hovorila ze ma boli brucho a povedal ze je to normalne po takej stimulke.. tak je to asi v pohode...
ale ozaj nemam priznaky ohss. lebo aj cikam aj to druhe, aj pukam aj sa ohnem .. a tak budem len cakat a dufat ze sa to neprejavi neskor a veeela pit... inak to pitie nieje vobec na zahodenie.. ja som dokonca schudla pri stimulke... to sa mi este nestalo.. sice len nejake 2 kg ale aj tak..

denka28
21. nov 2008

petka zo srdiecka gratulujem, a prajem vam krasny zivot spolocny 😵 minimalne vo stvorici 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre