• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
petka... no tehu robi s tebou co chces.. utros je tam kde ma byt... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes mi to pali..uz viem,,ja som dala pred pol hodkou :wink: tak si budeme rozumiet..cmuk
25. nov 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vravim,ze to tu bude sama sranda,ked nas bude niekto netehu citat,tak si dobre pomysli..... :grinning:
25. nov 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, prihlas sa do Pali vam to? Si jasny vitaz :grinning: :grinning: :grinning: A ja hned po tebe
25. nov 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za radu mici,skusim..dneska by som teda vyhrala urcite..ale s takymi superkami,ako ste tu vy :grinning: to neviem :grinning:

a co je to to Pali vam to?

ja mam len markizu vo Viedni,tak nefim
25. nov 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babul ja ti ani neviem, ale asi nie :frowning2: dala by si si, co?
25. nov 2008 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mam na neho strasnu chut... ale uz ma aj presla... nieco si vymyslim tu doma... uvidim
25. nov 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, ale taka sutaz na Joj, to som ti pomohla, ze :grinning:
No superky tu mas teda riadne :wink:
25. nov 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici lebo ty sa medzi ne nepocitas??? ale no tak... ale zas je pravda ze ty si uz viac tehu ako my tu , takze ...ja som na to dosla, petka ked my budeme v 13 tt mame sancu na zlepsenie nasho stavu... a budeme mozno zas posobit normalne.
25. nov 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka, ved ja som myslela vratane seba samozrejme!!! Nie stav sa mi nezlepsil, neteste sa :grinning:
25. nov 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul Jani o com tocite? ja sa nejako stracam alebo nemam uz nic v hlave,lebo neviem,co citam..

na co mas babul chut?

nevadi mici,rada sa s vami popasujem a titul tehu blazna :grinning: aj s tebou samozrejme,tebe by to malo najviac vyhravat :wink:

babul som myslela,ze s pribudajucimi tt sa stav zhorsuje,mici si nejak dava pozor,aby sa neukazala :wink:
25. nov 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam chut na mek donald...hehehehe

baby idem vyvesat pradlo a nieco porobit, za chvilku pride domov drahy a ked mam zas najde za compom zas bude...noooo potrebujem to ja tehotna zena??? hehehehe cmuky ...
25. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Petka skor mam dnes dobry den :slight_smile: . Vcera som zas perlila :grinning: Isla som zaplatit za benzin a obsluhe som zapotila, ze som tancovala na 6, miesto tankovala. Myslim, ze chlapik sa este do teraz smeje :grinning: :grinning: :grinning:
Odteraz uz vzdy poviem iba cislo, ziadne rozvite vety :slight_smile:
25. nov 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha mc donald ti chuti :grinning:
ja idem postavit tu fazulu,lebo takto sa nenajem dneska

este ma pridi pobavit ok?
25. nov 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici.... preto sedim doma na zadku... nechcem UTROSOVI davat sancu zo mna robit debila... a tu sa to strati ... hehehehehe

petka to vies ze pridem.. cmuuuky
25. nov 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Babul to mas pravdu, i ked si myslim, ze chlapikovi som urcite sprijemnila den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A v konecnom dosledku som sa sama na sebe tiez zabavila. Ale nemusi to byt zas tak casto :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe verim ti ... ono to na egu moc neprida. ze????
25. nov 2008 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moc teda nie :unamused:
25. nov 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada,ze ma tu nenechas samu

fazula postavena,dojdete?
25. nov 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ja som dostala gratulaciu ku svadbe aj z Ferticentu :wink: :wink: tak ma potesili...

a napisala mi sestricka na uvod ze mladomanzelia Petkaerdalovci! :grinning: no nie su zlatiiiiii :grinning:
25. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka to je mile :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja po vcerajsku, nejak nemam moc chut sadnut do auta, ale fazulku by som si dala :slight_smile:
25. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak niekedy inokedy,ale na tie nakupy dojdes dufam :wink:
25. nov 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je jasne. Dohodneme sa niekedy a urcite by som prisla. Aj v lete sme tam boli asi 3 krat. Skoda, ze sme sa este nepoznali :frowning2:
25. nov 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je skoda,v lete by to bolo super,ale teraz sa stretneme,ako tehule,tak to bude peknucke..a v aute je teplucko...

dosla by si s manzelom alebo s kockami?
25. nov 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak by sli kocky, tak s nimi jednoznacne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ak len ja tak radsej s manzelom. Ale prva variatna sa mi lepsie pozdava :wink:
25. nov 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,super...ved keby ides sama by som chcela,aby pridete aj s manzelom,aby sa mohol s mojim porozpravat :grinning:

co robite? nikto tu nieje?
25. nov 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len na skok prave som sa straaaaasne prezrala a je mi taaak zle... ja som taka blbaaaaaaaaa.....

no co v najhorsom pripade si vyskusam ake to je grckat... hehehehe
25. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si blazonko a co si jedla?

ja som si dala polievocku,konecne mam na nieco chut
25. nov 2008 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka super dohodnute :slight_smile:
Ideme teraz na kratku navstevu, tak na dnes sa s vami lucim cmuk cmuk
25. nov 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lucim,pa pa ....

ok mici :wink:
25. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš