• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
jej to je super takynka a prepač,že som zvedava kolkych mrazačikov si mala?
26. sep 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedného sme vkladali v štádiu blastocysti :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa mi pači,že konečne počujem,že niekto išiel bez hormon.pripravy podla mna je to lepšie takže aj havka no parada už som nažhavena. :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takynka tak to je super,že to s jednym malym drobcom vyšlo :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skús u nás v téme sa popýtať, viec našich išlo bez liekov, ináč mne nejako tie estogény zázračné na KETku až tak nerobili šarapatu, skorej inekcie pri stimulke
samozrejme musíš rátať, že je riziko , že sa nemusí rozmraziť mrazáčik každý, aj u nás sa to stalo, ale samozrejme môže sa rozmraziť a dokonca aj s 2-jkovej kvality sú tehulky
26. sep 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako nám embriologička povedala, "musíte mu posielať pozitívnu energiu, lebo je to niečo z vás" tak som posielala :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je to mi mame 1 mrazačik blastocistu ale budem pripravena na všetko.ano popitam sa kočiek.
26. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alicka treba tomu veriť a neboj rozmrazí sa aj zahryzne :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru pekne to povedala ta embriologička a vidiš ono to fungovalo :wink:
26. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj, to bolo ozaj pekne povedané :dizzy_face: -niečo na tom bude :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne budem sa musiet na to dobre pripravit a hlavne fakt verit :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem vám všetkým držať palce, silno, silno , silno :slight_smile:
26. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diik idem ležat je mi hrozne a mam bolesti :wink:
26. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takynka- ty si naše slniečko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diorík ďakujem :slight_smile: , idem aj ja bežkať do mesta, a odychovať, veď je pomaly víkend :dizzy_face: , cmuk , držím vám palce
26. sep 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoojte ale ste sa rozpisali nestiham citat :slight_smile:
zabkaevka citam ze si rano pisala ,aj my planujeme v novembri ist este presne neviem ze kedy,teraz ked v oktobri pojdem k dokimu tak sa ho spytam ze co na to povie aby sme to do vianoc stihli :slight_smile: musim si gonal vybrat do konca oktobra,nakolko mi poistovna dala termin s platnostou ktora konci koncom oktobra,takze si to radsej vyberiem a dam do chladnicky,nemienim este raz chodit po poistovniach...inac menzes ma dojst 1.10 takze asi sme na tom skoro rovnako.....ved uvidime :wink:
takynka dakujeme za povzbudive slova ty si nase zlatko prajem pekny vikendik :wink: :slight_smile:
dior,petka,vika,skipi,alicag ako sa mate moje spolubojovnicky :slight_smile: sorry ak som niekoho vynechala..nie naschval....
26. sep 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csillus no supi, tak fakt sme na tom asi rovnako s terminom :slight_smile: a inak pisem aj ja tu aj do temy pre kocky od Hermana :slight_smile: tak sa vidime castejsie. chichi
26. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vsimla som si je to fajn aj tu aj tam sa stretkame :grinning: :dizzy_face:
26. sep 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No áno, pretože patríme aj sem aj tam. chystáme sa na 3.IVF, a chodíme k Hermimu.
Ja už na dnes pomaly končím v práci, dnes krátky dník, teším na víkend, ale predtým si idem niečo pekné kúpiť na seba do mesta. Tak vám prajem krásny víkendík :slight_smile: paaaaaaaaaaaaa
A aj ja veeeeeeľmi pekne ďakujem Takynke, ona mi dáva síl, pretože je dôkazom, že to ide :slight_smile: cmuk moja :slight_smile:
26. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zabka aj tebe zelám prijemny pohodovy vikendik :slight_smile: potom zreferujes co pekne si kupila ok :slight_smile: aj ja som si dnes kupila pekne elegantne nohavice,zajtra si ich obleciem ked pojdeme gratulovat do kostola a tiez aj na veceru :slight_smile:
26. sep 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ste sa rozpísali,ahojte,neviem kto to písal,že dr. povedal,že sa podarilo až na 11 raz,to mala byť akože podpora,alebo chcel naznačiť,že si máme 8 cyklov zaplatiť a možno budem mať dieťa?To mne teda pripadá ako výsmech,to že je tam vekové obmedzenie to mi tak nevadí,ale ktorý blbec povedal,že ,3 razy stačí a dosť,bez ohľadu,že aj tie tri pokusi výjdu strašne veľa :frowning2: Ale máme pred sebou víkendík ,tak to znovu predýcham a ideme dalej :grinning:
26. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote babenky, asi uz vsetky vikendikujete, je tu nejak mlkvo. Aspon nas vytiahnem na prvu stranu :wink:
26. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mici tak predchvilou som vstala,čo som si musela lahnut mala som obrovske bolesti ale už je fajn :slight_smile:
26. sep 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si užite vikendik a dufam,že aj slniečka :slight_smile:
26. sep 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam zelám pekny pohodovy vikend :dizzy_face: alicag z coho mas bolesti ak sa mozem opytat?
26. sep 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cilka včera sa mi nemohol spustit menzes a mala som po tom všetkom aj po stimulke hrozne stahy a krče bežne to nemavam.ale dnes mi je už o.k. huraaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile:
tak si všetky užite vikendik :wink:
27. sep 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..alicag sa tesim ze ti je uz dobre :slight_smile: no ja ficim do kuchyne aby sa mi nieco nepripieklo :grinning:
27. sep 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som teraz dopiekla zavin a upratujem troška sa odreagujem :slight_smile: a na chvilku sa pojdem prejst.
27. sep 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa uz chystame pomaly na tu oslavu,tak ked dojedeme tak sa ohlasim jeste vecer :slight_smile: alicag odkial si ak mozem vediet? :wink:
27. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok