Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

alicag
26. sep 2008

jej to je super takynka a prepač,že som zvedava kolkych mrazačikov si mala?

takyna
26. sep 2008

Jedného sme vkladali v štádiu blastocysti 🙂

alicag
26. sep 2008

tak to sa mi pači,že konečne počujem,že niekto išiel bez hormon.pripravy podla mna je to lepšie takže aj havka no parada už som nažhavena. 🙂

alicag
26. sep 2008

takynka tak to je super,že to s jednym malym drobcom vyšlo 🙂

takyna
26. sep 2008

skús u nás v téme sa popýtať, viec našich išlo bez liekov, ináč mne nejako tie estogény zázračné na KETku až tak nerobili šarapatu, skorej inekcie pri stimulke
samozrejme musíš rátať, že je riziko , že sa nemusí rozmraziť mrazáčik každý, aj u nás sa to stalo, ale samozrejme môže sa rozmraziť a dokonca aj s 2-jkovej kvality sú tehulky

takyna
26. sep 2008

ako nám embriologička povedala, "musíte mu posielať pozitívnu energiu, lebo je to niečo z vás" tak som posielala 🙂

alicag
26. sep 2008

no to je to mi mame 1 mrazačik blastocistu ale budem pripravena na všetko.ano popitam sa kočiek.

takyna
26. sep 2008

Alicka treba tomu veriť a neboj rozmrazí sa aj zahryzne 🙂

alicag
26. sep 2008

veru pekne to povedala ta embriologička a vidiš ono to fungovalo 😉

dior
26. sep 2008

jéééj, to bolo ozaj pekne povedané 😵 -niečo na tom bude 🙂

alicag
26. sep 2008

jasne budem sa musiet na to dobre pripravit a hlavne fakt verit 🙂

takyna
26. sep 2008

budem vám všetkým držať palce, silno, silno , silno 🙂

alicag
26. sep 2008

diik idem ležat je mi hrozne a mam bolesti 😉

dior
26. sep 2008

Takynka- ty si naše slniečko 😵 😵 😵

takyna
26. sep 2008

Diorík ďakujem 🙂 , idem aj ja bežkať do mesta, a odychovať, veď je pomaly víkend 😵 , cmuk , držím vám palce

csilla76
26. sep 2008

Ahoojte ale ste sa rozpisali nestiham citat 🙂
zabkaevka citam ze si rano pisala ,aj my planujeme v novembri ist este presne neviem ze kedy,teraz ked v oktobri pojdem k dokimu tak sa ho spytam ze co na to povie aby sme to do vianoc stihli 🙂 musim si gonal vybrat do konca oktobra,nakolko mi poistovna dala termin s platnostou ktora konci koncom oktobra,takze si to radsej vyberiem a dam do chladnicky,nemienim este raz chodit po poistovniach...inac menzes ma dojst 1.10 takze asi sme na tom skoro rovnako.....ved uvidime 😉
takynka dakujeme za povzbudive slova ty si nase zlatko prajem pekny vikendik 😉 🙂
dior,petka,vika,skipi,alicag ako sa mate moje spolubojovnicky 🙂 sorry ak som niekoho vynechala..nie naschval....

zabkaevka
26. sep 2008

csillus no supi, tak fakt sme na tom asi rovnako s terminom 🙂 a inak pisem aj ja tu aj do temy pre kocky od Hermana 🙂 tak sa vidime castejsie. chichi

csilla76
26. sep 2008

ano vsimla som si je to fajn aj tu aj tam sa stretkame 😀 😵

zabkaevka
26. sep 2008

No áno, pretože patríme aj sem aj tam. chystáme sa na 3.IVF, a chodíme k Hermimu.
Ja už na dnes pomaly končím v práci, dnes krátky dník, teším na víkend, ale predtým si idem niečo pekné kúpiť na seba do mesta. Tak vám prajem krásny víkendík 🙂 paaaaaaaaaaaaa
A aj ja veeeeeeľmi pekne ďakujem Takynke, ona mi dáva síl, pretože je dôkazom, že to ide 🙂 cmuk moja 🙂

csilla76
26. sep 2008

ok zabka aj tebe zelám prijemny pohodovy vikendik 🙂 potom zreferujes co pekne si kupila ok 🙂 aj ja som si dnes kupila pekne elegantne nohavice,zajtra si ich obleciem ked pojdeme gratulovat do kostola a tiez aj na veceru 🙂

vika34
26. sep 2008

joj ste sa rozpísali,ahojte,neviem kto to písal,že dr. povedal,že sa podarilo až na 11 raz,to mala byť akože podpora,alebo chcel naznačiť,že si máme 8 cyklov zaplatiť a možno budem mať dieťa?To mne teda pripadá ako výsmech,to že je tam vekové obmedzenie to mi tak nevadí,ale ktorý blbec povedal,že ,3 razy stačí a dosť,bez ohľadu,že aj tie tri pokusi výjdu strašne veľa ☹ Ale máme pred sebou víkendík ,tak to znovu predýcham a ideme dalej 😀

mici11
26. sep 2008

Ahote babenky, asi uz vsetky vikendikujete, je tu nejak mlkvo. Aspon nas vytiahnem na prvu stranu 😉

alicag
26. sep 2008

ahoj mici tak predchvilou som vstala,čo som si musela lahnut mala som obrovske bolesti ale už je fajn 🙂

alicag
26. sep 2008

tak si užite vikendik a dufam,že aj slniečka 🙂

csilla76
26. sep 2008

aj ja vam zelám pekny pohodovy vikend 😵 alicag z coho mas bolesti ak sa mozem opytat?

alicag
27. sep 2008

ahoj cilka včera sa mi nemohol spustit menzes a mala som po tom všetkom aj po stimulke hrozne stahy a krče bežne to nemavam.ale dnes mi je už o.k. huraaaaaaaa 🙂 🙂
tak si všetky užite vikendik 😉

csilla76
27. sep 2008

aha..alicag sa tesim ze ti je uz dobre 🙂 no ja ficim do kuchyne aby sa mi nieco nepripieklo 😀

alicag
27. sep 2008

no ja som teraz dopiekla zavin a upratujem troška sa odreagujem 🙂 a na chvilku sa pojdem prejst.

alicag
27. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

csilla76
27. sep 2008

my sa uz chystame pomaly na tu oslavu,tak ked dojedeme tak sa ohlasim jeste vecer 🙂 alicag odkial si ak mozem vediet? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre