• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
jasne, s radostou :grinning: zase ma zacina boliet tekvica a dole ma to zase zacina stipat, no ja som ale kriplik, a to som len vcera uz nepila ten brusnicovy sirup, lebo uz nestipalo, asi som sa unahlila...zajtra mam este odovzdat moc, tak to sestre spomeniem...
27. nov 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka neuveris ale ja som bola doteraz v tom ze s tym brusnicovym sirupomm sa robi nieco uplne ine a nie ze sa pije.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul viem si domysliet co si si myslela :grinning: babul ja mam teplotu v ustach 36,9, ale pod pazuchou 36,6, to len aby si vedela, Petka mi pisla a kazala zmerat tehotnej zene..to ako mne :grinning:
27. nov 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to ja mam pod pazuchou 36.9.. tak neviem, uz 3 den ma trase zima.. tak snad to bude vsetko dobre....
27. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul :grinning: :grinning: :grinning:
jani,tak pi ho dalej a urcite to povedz sestricke
27. nov 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, zle informujem, pomerala som dlhsie pod pazuchou, takze 37 presne, takze si tehu, len aby si vedela :grinning:

hej peti, budem, zajtra poviem aj obvodakovi pre istotu...esteze tam zajtra idem...
27. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa dobre tak teda dakujem... povedz aj petke ze sme tehu keby nevedela.. heheheheheheheheheheh

peta citas toto???
27. nov 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pisala som jeje, neviem ci citala, ale precita :grinning: takze ani testovat nemusite :grinning:
27. nov 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o com tocite? nem chapem...ved je jasne,ze babula je tehula :grinning: ...budeme tu riadna stvorica :wink:
27. nov 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem,ci mi to zase nepali,chyta ma unava to ano alebo som vyssie nieco prehliadla :rolling_eyes: :confused: :confused:
27. nov 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tocime o to ze Petronelka ktora bola na KET ma teplotu 37,1 a ja som hovorila ze je to v tehu normalne.. ona kazala janulke ako tehulke si odmerat teplotu a ona ma presne ako ja 36.9... takze janulka prave oznamila ze som tehu a ze nemusim ani testovat.. dobre nie???
petka takze pohladaj laskavo teplomer a odmeraj si teplotku ... a cakam na hlasenie...
27. nov 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby idem nieco robit... estet potom pridem.. hehehehe
27. nov 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ist merat teplotu? ale to je asi najpresnejsie rano a kde to mam merat? :confused:
27. nov 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie teraz meraj normalne pod pazuchou.. a hlas kolko si mala...
27. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ides? co by si robila? oddychuj,ja nechapem,ako sa ti da nieco robit,ja som mrtva odkedy sa kamaratim s utorom :grinning:
27. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem,tak cakaj
27. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak dalsieho utrosa davam okolo tretej stvrtej a dovtedy musim aspon nieco spravit...

ale este cakam...
27. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nebudete verit,ale presne 36.9 digi teplomerom :grinning:
27. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si dame spolu o 3-4 ,aby sme si rozumeli :wink: este som nedala
27. nov 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby... tak toto uz vyzera vazne nadejne.. hehehehe
27. nov 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aka je bezna teplota cloveka?
27. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
36.5 okolo...
27. nov 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezna teplota cloveka je v rozpeti 36,4 do 37,4..cez den klesa a stupa...

ale my to mame z tehu :grinning: :grinning: hlavne je,ze to mas babul,ako my s Jankou,takze sme dobre brzdili....
27. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som zaujimavu stranku ,je tam vsetko o tehu popisane,,ak nepoznate kuknite
www.starostlivostodieta.sk
27. nov 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, ale som si fajne schrupla :slight_smile:
Teraz som ja nepochopila o com tocite :sweat_smile: Ale uz asi chapem. Asi toto, ze?Tiez som to skopcila

bazálna telesná teplota sa meria vždy ihneď po zobudení, dokonca v rovnakú hodinu, aby bolo možné zachytiť rozdiely, výkyvy. Kolísanie teploty počas dňa nie je pri tejto metóde podstatné a ani pri určovaní tehotenstva. Fakt je, že po cca 10 dňoch od počatia sa začne vylučovať HCG, čo spôsobí mierne zvýšenie bazálnej telesnej teploty. :grinning:

Cize babul je tehulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ved som to hovorila
Inak ja mam teplotu pod pazuchou a to si ozaj nevymyslam 36,9 :grinning:
27. nov 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidim ze prebehol prieskum a z toho vychadza, ze babul aj Petronelka su tehu, hadam nam veria :grinning: ja som zaspala, az teraz ma hlad a kyselina zobudili, tak papam a idem konecne povysavat a ak budem strasne sikovna aj poumyvam podlahy, ale netreba to prehanat...
27. nov 2008 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave naravarila, este sa dovara ryza a somm uplne mrtva takze si idem lahnut..

mici .. tak ja uz na to nemam slov.. proste 36,9 je asi moje stastne cislo..hehehehe
27. nov 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa idem si lazkat lebo je esete aj cas na moj oblubeny utros.. takze hehehe dobru nocku ...
27. nov 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je spava nemoc :grinning:
27. nov 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulka evidentne ano :slight_smile:
Janulka no fakt to netreba prehanat :sunglasses:
27. nov 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok