Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
27. nov 2008

dievcata,co to tu je ako na striedacky? jedna vstane,druha ide spat 🙂
Jani,ja mam uz v bruchu roztek 🙂 ,pekne sa napapaj aj ty 🙂

mici11
27. nov 2008

Babenky a co porabate? Spinkate? Ja zas makam na PC, drahy mi nadelil pracu, ale ja mu rada pomozem 🙂

petkaerdal
27. nov 2008

mici,asi spinkaju,len mne sa nejako neda,aj som unavena,ale nechce sa mi..

mici ty citis este to sem -tam pichanie v maternici,to natahovaie? lebo ja uz asi 3 dni vobec nie,v ktorom tt by to malo skoncit?

Janka,ty to citis este alebo uz nie?

mici11
27. nov 2008

Petka, citim to uz len sem tam. Ale uz nie tak ako predtym. Myslim, ze s casu na cas to budeme pocitovat. Ale dokedy vobec netusim. Neskor uz budeme citit len kopance od babatka, teda vy od babatiek 🙂
Ale vravim , citim to ozaj malokedy, takze neboj je to normalka.

janula13
27. nov 2008

ahojte, tak povysavane, ale neumyte, uz sa mi nechcelo...peti mna pichava dost casto, az ma to niekedy vylaka, minule som si kychla a mala som fakt pocit ze mi odtrhlo oba vajecniky, strasna bolest...ale pichava ma vselikde, neviem ci ma, ale co narobim, nemozem pri kazdom pichu utekat na pohotovost, tak si hovorim, ze to tak ma byt...

petkaerdal
27. nov 2008

ja som nejaka ina,ako vy dve,vsetko mam ine,dufam,ze sme v poriadku,mna to uz skoro vobec nepicha,mozno tak raz za 3 dni,ale inak vobec,moje telo berie cele tehu nejak sportovo 😝

mici11
27. nov 2008

Petka bud rada, ver mi. Sice ani ja to nemam az take hrozne a dufam, ze to vracanie uz skoncilo. Ale tazko mi je kazdy vecer

petkaerdal
27. nov 2008

mne byva tazko,ale nejak ma to neobtazuje,tiez vecer a rano,ale da sa to...a som rada,lebo par krat mi ostalo naozaj dost zle a hned som si spomenula na vas,ze ake to je neprijemne,len ked mi naozaj nic nieje,nic necitim,mam strach,ci sme v poriadku 😔

teraz zase babulka spi?

babulka123
27. nov 2008

nespi... dosiel drahy a tak som mu davala veceru a asi pojdeme este n navstevu ale musime pockat kym pride navsteva domov...

petkaerdal
27. nov 2008

aha tu je 😀
a co si nakoniec varila?

babulka123
27. nov 2008

a mna uz tiez nic nepicha.. hehehe keby vas to zaujimalo..

babulka123
27. nov 2008

varila som nakoniec ryzu a kuracie masko, na cibulke so sojovkou a ked bolo take polomake tak som tam dala este trosku mrkvy, por a cinsku kapustu.. mnaaam take ako rovbia v cine..

petkaerdal
27. nov 2008

mna to zaujima teda 😀
teba este len bude pichat 😉

petkaerdal
27. nov 2008

mnam,aj by som nieco take skusila teraz
posli za tanierik 😉

babulka123
27. nov 2008

ahhha mna este len bude.. stale zabudam ze som o nejaky ten tyzden za vamil.. hehehehe ja to cele prezivam s vami tak som taka zblbnuta ale za to moze kto UTROS.....

petkaerdal
27. nov 2008

pocuj,ty to ako ovladas s tym pregnilom a s tym cinenim sa 😀

a ja to zase cele prizvam s tebou,tak sa citim pozadu,nemam skoro ziadne tehu priznaky 🙂

petkaerdal
27. nov 2008

malo tam byt Y nie I 😅

babulka123
27. nov 2008

dobreeeee... aspon v tom nie som sama.. lebo ssyssy sa tu ani neukazala.. pockaj ta este dostane.. a o ostatnych holkach co mali teraz stimulkovat tiez nie... nevedia ze toto je ta plodna tema?"???

petkaerdal
27. nov 2008

no ja neviem,kde sa tulaju,co sem nechodia lapat virus 😝

inak tiez ma zaujima,co je zo syssy,nepisala si jej IP?

petkaerdal
27. nov 2008

ja davam tej slovine dneska 😀 asi preto,ze som si nezdriemla dneska este

babulka123
27. nov 2008

no nepisala mohla by som nie???

no a mimohcoodom dnes si mi este vyrusiky neposlala a to ani mici ani janula.. baby ... !!!!!!!!chcete aby som bola smutna alebo co ?? ?

petkaerdal
27. nov 2008

no mohla,ved ste v tom spolu,nech sa ozve,ze sme zvedave na nu

a naco ti mam posielat,ked ty ten virus uz mas 😀 😀 😀 a je to jasne aj citatelne,aj tebe ide slovencina 🙂

petkaerdal
27. nov 2008

ale aby si nepovedala,ze niesom kamoska,tak sa s tebou podelim TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTo ten virusTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

babulka123
27. nov 2008

nooo co by si chcela od niekoho kto byva oblasti hovoriacej po madarsky .. hehehehe uz som dlho doma a dlho som nebola v praci.. hehehehehehe

petkaerdal
27. nov 2008

aha,tak to som nem vedela 😕 😕 😕

konecne nejaka ina vyhovorka a nie utros 😝

babulka123
27. nov 2008

no ze aka vecera.. dakujem... jaaaaj a utros. nooo vies, ten ma prsty vo vsetkom...

petkaerdal
27. nov 2008

co aka vecera? niekedy ta nem chapem,co Marek nieje spokojny,clovek aby si vedel aj domyslat

babulka123
27. nov 2008

vyrusik... je dobra vecera... uz ??? kedy si si davala utros ty ??? prepac.. budem davat pozor...

petkaerdal
27. nov 2008

akoze vobec ti nechapem ,neviem,ci som ja uz blba..ale co aky virus zase? aka vecera?

o 15 som si davala kamosa 😀

babulka123
27. nov 2008

no ty si mi poslala tehotesnky vyrusik... ja som ho "akoze" spapala na veceru .. a tak som napisla ze aka vecera? vyyyyyborna vecera... tehotensky vyrus na veceru ..... uz ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre