• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

15. októbra 2009 
no huraaaaa...som myslela,ze myslis,co si varila...no to sme sama sranda tu :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 18:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
huraaaaa hehehe som na teba pysna...
27. nov 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty na mna :angry: :angry: ? na seba bud,ze si sa vyjadrila presne :grinning:
27. nov 2008 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no si rob srandu .. vies ako tazko sa prisposobuje.. vies tych 10 tt robi svoje.. hehehehehehehehehe
snazim sa to dohnat aspon utosom aby som sa aspon ako tak dostala na vasu uroven , no ale kym mi tam nebudu svietit nejake tt tak asi nemam sancu...
27. nov 2008 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babulka prepac, tu mas chytaj, alebo papaj :grinning: ?

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
27. nov 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je jedno asi kolko mas tt pri mene,ale je to v davkovani..zatial berieme rovnako nie? 3x2? tak sme na rovnakej urovni blazni
27. nov 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boze toto sa mi ako podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mici tak tomuto sa hovori nadielka.. hehehehe nabuduce tam daj a medzery ...
27. nov 2008 o 18:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby sorry, ale babul po tomto uz musis byt 1000% tehulka :grinning:
27. nov 2008 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak to teda hej. musime to rychlo posunut na dalsiu stranu...
27. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. nov 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
27. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ok tak musime vela pisat, chces este nejake vyrusiky??? :grinning:
27. nov 2008 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej hej posliiiii prosim
:slight_smile: to co je s tou strankou,co s te spravili,ci to len ja vidim?
Petka to ja a moje vyrusiky sorryyyyyyyyy
27. nov 2008 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ne ne to sa podrailo mici.. sikovnicka sikovna...
:stuck_out_tongue_closed_eyes: este raz sorryyyyyyyyyyy
27. nov 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekne tu niekto rozhodil straaankovanie
Vas uvidi admin mate cervenu
Ale Babulka sa uz nemoze stazovat na nedostatok tehu vyrusikov :slight_smile:
27. nov 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mici neospravedlnuj sa my si to vazime.. moje deti ta to potom naucia.. hehehehehe
27. nov 2008 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Admin snad bude mat pochopenie, ze to nebol umysel :frowning2:
27. nov 2008 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok