Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
27. nov 2008

A ja idem pa a dobru nocku 🙂

petkaerdal
28. nov 2008

ahojte,
dneska sa neham odfotit,vcera som na to pozabudla 😉

Ja si urcite necham zistit,co to bude,to by som nevydrzala a tiez sa chcem na deticky pripravit 😀

babul halooo 😀

mici11
28. nov 2008

Ahojte, dobre ranko. Prave som sa vytrepala z postielky 😀 , idem si dat ranajky 🙂

petkaerdal
28. nov 2008

vy ste aky spachtosi aj s Jankou 😀

mici11
28. nov 2008

No to teda sme 😀 , ale dnes mi je cely den nejaka zima, tak sa mi nechcelo vyliezt z postielky.
A kde je Babulka? Nechce nejake tehu vyrusiky odo mna 😀 😀 😀 ?

babulka123
28. nov 2008

dobre ranecko.. dnes som hajala dlho lebo drahy je doma tak ma nezobudil ked odchadzal... hehehe
a uz mam aj po ranajkach , spravila som si prazenicku a teraz mi je blivne... hehehehe

mici to vies ze chcem len nie prosim ta ako vcera....

babulka123
28. nov 2008

babulky dnes tu budem menej lebo musim draheho pobalit ide na cely vikend prec, ja idem tiez prec,t akze co to musim aj sebe zbalit.. no a kedze je cely den doma, tak sa musim tvarit ze doma aj nieco robim a nie ze stale sedim na MK...

takze ja zas pridem pozriet..

petkaerdal
28. nov 2008

mici,babulke to urcite stacilo, 😀 dostala aj na trojicky 😉 😀 😀

babul,aj ja sa idem balit,idem domov zajtra rano 🙂

petkaerdal
28. nov 2008

a Janka este spi? 😵

babulka123
28. nov 2008

no ja idem do blavy dnes poobede a budem az do nedele...

a tie trojicky... ani nesranduuuuuj... 2 beriem v pohode.. ale 3...noooooooo to by bolo uz fakt zaujimave....

mici11
28. nov 2008

Ja tu budem tiez pomenej, mame toho dost cez vikend. Ale sem tam nakuknem urcite. Babulka specialne pre teba:TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

Dnes som to neprehnala 😀

babulka123
28. nov 2008

mici dnes to bolo presne na tie dvojicky... dakujem velmi pekne.. a posielam cmuky........

petkaerdal
28. nov 2008

babul,vobec by ma to neprakvapkalo 😀 keby su 3,ale to by bolo moc naozja,tie dve musis ale mat,nesklam ma 😀

mici,ty uz opatrne s tymi TTT-ckami

petkaerdal
28. nov 2008

kedy odchadzas babul?

mici11
28. nov 2008

Babenky cmuk cmuk odchadzam 🙂

babulka123
28. nov 2008

mici pekny vikdend

ja idem okolo 13.o00

janula13
28. nov 2008

hehe, tak to vam nevyslo spachtosi, ja som dnes vstavala o 5.30, takze nijake spanie do 10 ako vzdy, bola som zaniest moc na gynde, ked ma to tak reze a vypisat sa z PNky a teraz tiez balim, dnes cestujeme za mojou maminou, tak sa tesim, hlavne ked viem, ze nestravime spolu Vianoce, je mi do placu ked na to pomyslim...
babul aj ja som mala prazenicu, uz treti den, neviem, chutia mi vajicka, ktovie dokedy 😀
tak babule ak tu uz nebudete, krasny vikend zelam kdekolvek budete a akokolvek ho stravite 😀

petkaerdal
28. nov 2008

to tu nebudeme ani jedna...tak zelam vam kazdej krasny vikendik😀

Jani si ma teda prekvapila,ze si uz davno hore,som myslela,ze este snivas 😉

janula13
28. nov 2008

hm, dostala som ta...ja balim vianocne darceky, keby ich nahodou aj manzel objavi, tak nebude vidiet co to je, ja to zboznujem 😀

marione74
autor
28. nov 2008

ahojte 🙂
To co sme tu mali chlapa? To aky snazilec votrelec 🙂

marione74
autor
28. nov 2008

Mici, to sa Ti teda podarilo mici s tymi virusikmi som sa pobavila 😀
Dnes ste toho moc nenapisali, uz vikendujete? No neva, aspon stiham citat 🙂

Rebo, tak to my pojdeme do ivfka spolu, ja sa tiez chystam asi vo februari ;o)
A preco vlastne zhanas injekcie, nemas uz hradeny cyklus?
Dievcata myslite ze Gonal je lepsi ako Diphereline alebo Decapeptyl?

Babulka kedy ides na krv? do ktoreho CAR chodis? Drzim palce aby si sa pridala k nasim tehulkam 🙂

mici11
29. nov 2008

Ahojte kocky,

Je tu ozaj nejak mlkvo.

Marione, som rada, ze si sa pobavila 😀. Diphereline a Decapepty je v podstate to iste a picha sa este pred zaciatkom cyklu. Pocas cyklu, aby sa vytrvaralo viac vajicok sa picha bud Gonal, Puregon, Merional, Menopur alebo Fostimon. Cize to su injekcie na inej baze. Tie prve dve su drahsie, tie ostatne lacnejsie. kazdy reaguje lepsie na nieco ine. Zvykne sa zacinat lacnejsimi , ale ja som bohuzial na Merional nereagovala dobre. Potom som mala gonal a to slo jak po masle. Cize v mojom pripade bol gonal lepsi. A vyhodou je ze je v perd, cize pichanie je radost a vobec to necitit 🙂 .
Ty budes mat gonal?

Babenky inak normalne mi chybate, vsetkym cmuky cmuk 🙂 Dnes idem na 2 oslavy, tak dufam,ze to zvladnem 😅

mici11
29. nov 2008

Marione to malo byt v pere a nie perd 😀

marione74
autor
29. nov 2008

ahoj mici, ja budem mat asi dipherelin a fostimon co som mala pri 1 ivf v GF, mala som 12 vajok, ale mozno poviem dokimu ci mi nemoze dat gonal, ked je lepsi, ved je to moje posledne platene ivf....
vo FC som mala merional a tam bolo len 5 vajok..

Pekne oslavy mici, aj ja uz idem pa

mici11
29. nov 2008

Marione jasne skus sa na to opytat. Podla mna by ti mal vyhoviet 😉 Prajem ti pekny vikend 🙂 🙂 🙂

mataaa
29. nov 2008

Ahujte babule,
tak sa chcem s vami podelit o uspech, ktory sme dosiahli. Vo stvrtok sme boli na odbere, vzali mi 5 vajok a z nich sa 4 oplodnili, dnes volali, ze sa pekne delia, tak ich nechaju na PK. v utorok mame transfer. Dufam, ze toto vsetko nie je nahoda a konecne to dotiahneme do uspesneho konca.

Marionne vytaj na svojej temicke, musim si spatne precitat, co mas nové.

babulka123
29. nov 2008

matka no super .. to je ten najskvelejsi zaciatok a ja ti k nemu velmi gratulujem

marione snazivec patri ku mne.. hehehe votrelec ... a zacali sme chodit do FC sme tu 1x a lubi sa nam tu a hlavne sa nam dufam bude pacit v piatok ked pojdeme na krv.. ja som tak zvedava uz teraz...

mataaa
29. nov 2008

Babulka dik,

pre nas je to velikansky pokrok, doteraz sme mali horko-tazko 1 embryo a hned nam ho na druhy den vkladali.

boze dnes mam vsetkeho plne zuby a aj brucho. zabijali sme prasiatko. bude sa mi snivat o jaterniciach, tlacenke,... dufam, ze ked tu tak vymenuvam tie zabijackove specialitky tak vam tehulkam nie je zle.

babula kedy budes testovat? davali ste nieco aj do mrazaku?

mici11
30. nov 2008

Ahojte kočky,

Mataaaa tak super, gratulujem k urodicke 🙂 Po takomto uspechu je len ta moznost, ze to urcite vyjde, tesim sa s tebou. A nezabudaj, ze toto je velmi plodna temicka 🙂 a coskoro sme tu same tehulky 🙂

babulka123
30. nov 2008

matka... testovat .. neviem este, snazivvec povedal ze nie.. uvidime..
do mrazaka nemame nic, aspon mi nikto nevolal co sa stalo s mojim 3 embryjkom, ale kedze mal na 3 den len 4 bunky tak si to viem asi prestavit..

no zatial je uspech, ze dnes som 9 DPO a este ani nespinim, ani nekrvacam, aj ked ma brucho boli ako kona, ale dufam ze je to dobre.... uvidime co z toho bude... krcok mam stale dole a zavrety.. tak snad to nezakriknem... babyyyyyyyyy pomoc.. hehehehehehehe

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre